Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser

16 - 18 lip 2020 Puck, Polska

Komunikat nr. 1

Data14.07.2020
Czas22:02
OdOrganizator
zawiadomienie o regatach

Komunikat nr. 2

Data14.07.2020
Czas22:17
OdOrganizator
licencja na regaty

Komunikat nr. 3

Data14.07.2020
Czas22:32
OdKomisja Regatowa
Instrukcja żeglugi

Komunikat nr. 4

Data15.07.2020
Czas11:26
OdOrganizator
W związku z wytycznymi PZŻ W SPRAWIE ORGANIZACJI ZAWODÓW SPORTOWYCH W CZASIE PANDEMII COVID-19 wprowadza się następujące zmiany w Zawiadomieniu o regatach:

Punkty 3.4 i 3.7 ZoR otrzymują nowe brzmienie:

3.4 Zgłoszenia on-line traktowane są jako finalne. Jedynie wezwani przez organizatora komunikatem na tablicy on-line zawodnicy będą musieli zgłosić się do biura regat w Porcie Jachtowym w Pucku w terminie przewidzianym w punkcie 5.1 na rejestrację zgłoszeń

3.7 Wszyscy zawodnicy zobowiązani są sprawdzić swój numer na żaglu na liście zgłoszeń i jeśli startują na innym niż wcześniej zgłaszanym numerze poinformować o tym biuro regat nie później niż do godziny 9.30 w dniu 16.07. W przypadku gdy tego nie dokonają będą klasyfikowani jako DNC.

Komunikat nr. 5

Data15.07.2020
Czas12:06
OdOrganizator
Następujący zawodnicy proszeni są o stawienie się w biurze regat w dniu 15 lipca 2020 w godzinach w godzinach 16:00-20:00 lub 16 lipca 2020 w godzinach 08:00-09:30.

Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok
Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok

Malwina Kowalczyk JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
Szymon Franecki Pogoń Szczecin

Michał Bortkiewicz UKS "Żeglarz" Wrocław
Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań

Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk
Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice

Michał Krasodomski AZS AWFiS Gdansk

Matylda Ferenc Ts Kuźnia Rybnik
Kuba Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin
Piotr Malinowski MOS SSW Iława
Kacper Stanisławski YKP Gdynia
Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa
Anna Michalska UKŻ 7 Białystok
Luca Mayer German Sailing Team
Justin Barth German Sailing Team
Nico Najouk German Sailing Team
Philip Walkenbach German Sailing Team
Julian Hoffmann German Sailing Team
Linus Klazen German Sailing Team
Leonard Stock German Sailing Team
Filip Kapała MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice
Mariusz Kowalewski RKS Lasery Zegrze
Jakub Ławicki MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Jakub Jurczak SSW MOS Iława
Adam Slodownik KS Spójnia Warszawa
Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów
Oskar Saw UKS Barnim Goleniów
Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa
Karol Eriksson MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA

Komunikat nr. 6

Data15.07.2020
Czas17:37
OdInne
W celu uzyskania faktury za wpisowe do regat proszę o wiadomość na adres e-mail: [email protected]

Komunikat

Data15.07.2020
Czas19:53
OdZespół Protestowy
Informacja dla zawodników

Komunikat nr. 7

Data15.07.2020
Czas20:00
OdKomisja Regatowa
1. Dla klasy Laser 4.7 zmianie ulega IŻ 7.1:

Klasa Flaga
Laser 4.7 Znak klasy na żółtym tle

2. Zmianie ulega IŻ 9.1:
9.1 Znakami trasy 1, 2, 3S, 3P i 5 będą żółte ostrosłupy. Znakami trasy 1A, 4S i 4P będą białe ostrosłupy. Nowymi znakami, o których mówi IŻ 11 będą pomarańczowe kule.

3. Komisja regatowa korzystać będzie z kanału 69 VHF

Komunikat nr. 8

Data15.07.2020
Czas20:44
OdOrganizator
Następujący zawodnicy proszeni są o stawienie się w biurze regat w dniu 16 lipca 2020 w godzinach 8:00 - 9:30

Wojciech Kilmaszewski - Giżycka Grupa Regatowa
Konstanty Sawicki - Giżycka Grupa Regatowa
Agata Barwińska - MOS SSW Iława
Anna Weinzieher - AZS Uniwersytet Warszawski
Sławomir Chybiński - UKS Żeglarz Wrocław
Patryk Furmanek - SSW MOS Iława
Antoni Borkowski - Organizacja Środowiskowa AZS Poznań
Karolina Gała - KS Spójnia Warszawa
Szymon Pytlowany - UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Kornelia Klimas - UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Gita Van Der Voort - Klub Żeglarski "KAMENA"
Zuzanna Rodzeń - MKŻ Arka Gdynia
Maciej Chybiński - UKS Żeglarz Wrocław

Komunikat nr. 9

Data15.07.2020
Czas20:52
OdOrganizator
Zgodnie z punktem 3.2 ZoR
W regatach mogą uczestniczyć zawodnicy z opłaconymi aktualnymi składkami PSKL(dotyczy tylko zawodników polskich)
i posiadający uprawnienia wynikające z Kodeksu Uprawnień WS.
Nizej Wymienieni zawodnicy proszeni są o doniesieni do jutra (16.07) do godziny 9.30 potwierdzenia oplacenia skłaski PSKL za 2020.
W przeciwnym wypadku zgodnie z punktem 3.2 Zor nie zostaną dopuszczeni do regat.

Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań
Marcel Skubański KŻ Nysa
Aleksander Kosowski CHKŻ Chojnice
Maks Siwczyński TKŻ Toruń
Maksymilian Wróbel Centrum Żeglarskie Szczecin
Wanda Szylińska KS Centrum Żeglarstwa
Tymoteusz Mika Horn Kraków
Alicja Maciąg Horn Kraków
Ernest Radziwon Horn Kraków
Aleksander Chojnowski MKS Dwójka
Maciej Panaś CHKŻ Chojnice
Dawid Werner CŻ Szczecin
Julian Podwalski MOS Iława
Oliwia Osadcos Garland Gliwice
Anna Weinzeiher AZS UW
Leon Gniadek Horn Kraków
Szymon Oleksiuk Spójnia Warszawa
Piotr Furmanek MOS Iława
Mikołaj Warot JKW Poznań
Tadeusz Kubiak Pogoń Szczecin

Komunikat nr. 10

Data16.07.2020
Czas08:12
OdOrganizator
Zgodnie z punktem 12 Zawiadomienia o regatach wszystkie łodzie osób wspierających wymagają akredytacji, którą należy wypełnić i przesłać na adres mailowy: [email protected] w dniu dzisiejszym do godziny 11.30.

Komunikat nr. 11

Data16.07.2020
Czas10:05
OdKomisja Regatowa
1. Zmianie ulega IŻ 5.2.3:
5.2.3 Jachty floty żółtej i złotej mają obowiązek noszenia wstążki na topie masztu. Wstążki będą dostępne w biurze regat od godziny 1040.

Komunikat

Data16.07.2020
Czas17:18
OdZespół Protestowy
Koniec czasu protestowego w dniu 16.07.2020r.
mija o godzinie 18: 37

Komunikat nr. 12

Data16.07.2020
Czas17:32
OdKomisja Regatowa
Komisja regatowa ma zamiar protestować jacht 11 klasy Laser Standard w wyścigu nr 3 za złamanie przepisu 41.

Komunikat

Data16.07.2020
Czas18:22
OdZespół Protestowy
kary z przepisu 42 z dnia 16.07.2020

Komunikat

Data16.07.2020
Czas18:38
OdZespół Protestowy
Zestawienie Protestów z dnia 16.07.2020

Komunikat

Data17.07.2020
Czas16:37
OdZespół Protestowy
W dniu 17.07.2020 koniec czasu protestowego 17.26

Komunikat

Data17.07.2020
Czas16:50
OdZespół Protestowy
Zestawienie kar z przepisu 42 z dnia 17.07.2020

Komunikat

Data17.07.2020
Czas17:33
OdZespół Protestowy
Zestawienie protestów 17.07.2020

Komunikat

Data17.07.2020
Czas18:39
OdZespół Protestowy
Zestawienie Protestów po protestach

Komunikat nr. 14

Data18.07.2020
Czas09:57
OdInne
Znaleziono miecz do łódki klasy LASER. Do odbioru u komisji sędziowskiej.

Komunikat nr. 13

Data18.07.2020
Czas09:59
OdOrganizator
Zgodnie z instrukcją Polskiego Związku Żeglarskiego informujemy, że na zakończenie regat zapraszamy TYLKO osoby z miejsc na podium w każdej z klasyfikacji.
Prosimy o zastosowanie się do komunikatu.

Komunikat

Data18.07.2020
Czas15:37
OdZespół Protestowy
Czas protestowy w dniu 18.07.2020r. mija o godz. 16:17

Komunikat

Data18.07.2020
Czas15:56
OdZespół Protestowy
Zestawienie kar z przepisu 42 na dzień 18.07.2020

Komunikat nr. 14

Data18.07.2020
Czas16:18
OdOrganizator
Zakończenie o godzinie 17:00.
Prosimy o zasłanianie ust i nosa podczas ceremonii zakończenia.

Rejestracja on line na stronie fb Laser_Team_Poland.

Komunikat

Data18.07.2020
Czas16:18
OdZespół Protestowy
W dniu 18.07.2020 nikt nie złożył protestu.