PUCHAR PUCKA KLAS 505 i FD

4 - 6 cze 2021

Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
505
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Przemek Zagórski
Michał Olko
1983 Yacht Klub Stal Gdynia 10.05.2021, 15:31
2 Mariusz Michalski
Piotr Duma
1978
1978
Yacht Klub Stal Gdynia
PSK505
18.05.2021, 11:26
3 Anna Jabłońska
Andrzej Zdrojek
1975
1973
20.05.2021, 21:17
4 Dariusz Konopczak
Pawel Henszke
1961 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 21.05.2021, 08:29
5 Marcin Pietrzak
Marcin Pietrzak
1974
2004
MKS Dwójka Warszawa 21.05.2021, 11:31
6 Marcin Panek
Jakub Grabowski
1983 JK Krynica Morska 24.05.2021, 10:39
7 Tomek Brzozowski
Pawel Choroba
25.05.2021, 16:34
8 Tomasz Polikowski
Adam Najmowicz
1980
1980
Yacht Klub Stal Gdynia 25.05.2021, 16:40
9 jacek ludwiczak
grzegorz szreder
1945 25.05.2021, 19:32
10 Mieczysław Szwed
Tomasz Idzikowski
1948
1986
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 27.05.2021, 17:28
11 Barbara Terpiłowska
Jacek Terpiłowski
2000
1970
30.05.2021, 16:38
12 Szymon Szymik
Adam Kominek
1984 30.05.2021, 21:20
13 Kacper Kaczmarek
Michał Prończuk
1991
1995
OŚ AZS Poznań 31.05.2021, 12:38
14 Karol Milewski
Bartosz Milewski
1985
1987
31.05.2021, 20:46
15 Zbisław Lasek
Jakub Meduna
1987 01.06.2021, 05:05
16 Mateusz Jura
Bartek Chroł
1989 01.06.2021, 13:13
17 Rafał Milczarczyk
Jakub Gąsiorowski
1992
1976
MKŻ Arka Gdynia
Yacht Klub Stal Gdynia
01.06.2021, 22:41
18 Michał Ruciński
Bartosz Sadowski
1982 AKM Gdańsk 02.06.2021, 12:25
19 Dominik Ostrowski
Stefan Romanik
1976
1988
SWOS Warszawa
KS Spójnia Warszawa
02.06.2021, 12:53
20 Mateusz Byrski
Aleksandra Gill
1992
1993
UKS Navigo Sopot 02.06.2021, 23:30
Flying Dutchman
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Paweł Żebrowski
Maciej Żebrowski
AKŻ '90 Wałcz 12.05.2021, 13:22
2 Jacek Tyszkiewicz
Damian Bernaciak
1964
1976
Towarzystwo Regatowe klasy FD Latający Holender TRkFDLH 12.05.2021, 16:09
3 Tomasz Kośmicki
Adrian Gòrka
1986
1988
WKŻ Wolsztyn 12.05.2021, 17:02
4 Tomasz Walkiewicz
Marek Żurowski
1974
1979
18.05.2021, 19:17
5 Paweł Świderski
Marcin Zawistowski
KS Spójnia Warszawa 19.05.2021, 17:48
6 Mirosław Marcinkiewicz
Kamila Marcinkiewicz
1976
1983
WKŻ Wolsztyn 19.05.2021, 20:27
7 Maciej Rokosz
Piotr Tyszkiewicz
KS Spójnia Warszawa 21.05.2021, 20:06
8 Kuba Stańczyk
Stansław Augustin
1983
1984
WTW Warszawa 22.05.2021, 23:05
9 Tomasz Jankowiak
Piotr Cieśla
1980
1979
WKŻ Wolsztyn 26.05.2021, 19:04
10 Maciej Jankowiak
Tomasz Kledzik
1984
1984
Towarzystwo Regatowe klasy FD Latający Holender TRkFDLH 27.05.2021, 07:54
11 Mateusz Chrobak
Katarzyna Sobieraj-Stefaniak
1978
1987
31.05.2021, 23:08
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.