Puchar Pucka

3 - 5 cze 2022

Puck, Polska

Wyniki regat
ILCA 4 (Laser 4.7) - Złota
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt U16DZ U16CH
1 POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 Kobieta JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 3 3 6 1 4 5 4 5 32* 31.00 1 -
2 POL 205136 Zofia Michałeczko 2007 Kobieta STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 8 18* 11 1 3 12 2 9 3 49.00 2 -
3 POL 216615 Gita Van Der Voort 2007 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków 4 22 1 14 1 1 8 2 31* 53.00 3 -
4 POL 210013 Maciej Dudek 2008 Mężczyzna Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 6 3 3 10 18 5 6 24* 53.00 - 1
5 POL 196348 Rafał Balicki 2007 Mężczyzna CHKŻ Chojnice 9 9 2 24* 2 2 10 1 20 55.00 - 2
6 POL 198206 Michalina Pawelczyk 2006 Kobieta MKS "Dwójka" Warszawa 1 20 BFD* 4 9 4 3 12 8 61.00 - -
7 POL 209824 Natalia Ziółkowska 2007 Kobieta KS AZS AWFiS Gdańsk 11 2 9 5 3 3 25 38* 9 67.00 4 -
8 POL 207855 Nina Mirowska 2008 Kobieta AZS Uniwersytet Warszawski 7 15 16 3 2 7 9 10 18* 69.00 5 -
9 POL 210006 Jakub Rusiniak 2007 Mężczyzna Nauticus Yacht Club Olsztyn 6 BFD* 8 8 15 3 12 15 12 79.00 - 3
10 POL 206282 Karol Rusin 2006 Mężczyzna KW LOK "Garland" Gliwice 10 2 14 12 9 6 27* 13 19 85.00 - -
11 POL 213328 Blanka Bobula 2007 Kobieta Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 6 7 7 18 16 17 6 8 BFD* 85.00 6 -
12 POL 206817 Michał Kornik Skawiński 2007 Mężczyzna UKŻ "Wiking" Toruń 1 BFD* 2 2 4 8 34 40 1 92.00 - 4
13 POL 190829 Wiktoria Sajdak 2006 Kobieta Stowarzyszenie Marina Poraj 24* 11 22 15 6 12 1 14 11 92.00 - -
14 POL 206822 Szymon Kroczek 2007 Mężczyzna Nauticus Yacht Club Olsztyn 27* 6 4 14 8 19 22 11 10 94.00 - 5
15 POL 208733 Mikołaj Majchrzycki 2007 Mężczyzna ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 5 1 9 4 1 BFD* 14 33 28 95.00 - 6
16 POL 207348 Weronika Folmer 1999 Kobieta KST "Elektryk" Grudziądz 3 13 20 13 25* 4 11 21 21 106.00 - -
17 POL 212007 Michał Godlewski 2008 Mężczyzna KW LOK "Garland" Gliwice 26 10 19 BFD* 5 7 16 16 7 106.00 - 7
18 POL 215962 Martyna Seroka 2008 Kobieta ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 2 4 5 BFD* 6 14 7 27 42 107.00 7 -
19 POL 207570 Julianna Ponto 2008 Kobieta KS AZS AWFiS Gdańsk 36* 1 22 9 12 6 19 20 23 112.00 8 -
20 POL 214181 Krzysztof Szklarski 2008 Mężczyzna KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 7 16 4 BFD* 10 9 23 7 38 114.00 - 8
21 POL 206283 PATRYCJA JAŁOSZYŃSKA 2010 Kobieta KLUB ŻEGLARSKI NYSA 8 21 13 9 28 1 18 18 45* 116.00 9 -
22 POL 207586 Gustaw Zalewski 2007 Mężczyzna TKŻ Toruń 23 5 3 7 18 14 21 37* 27 118.00 - 9
23 POL 207574 Hanna Rogowska 2008 Kobieta CHKŻ Chojnice 5 5 BFD* 16 12 11 44 19 6 118.00 10 -
24 POL 215527 Jan Rohde 2008 Mężczyzna MOS SSW IŁAWA 20 17 15 15 5 20 20 30* 13 125.00 - 10
25 POL 210011 Maksymilian Luto 2008 Mężczyzna Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 18 39 2 8 19 42* 3 26 137.00 - 11
26 POL 214732 Jan Wiśniewski 2007 Mężczyzna MKS „Dwójka” Warszawa 13 17 BFD* 10 7 17 46 23 4 137.00 - 12
27 POL 210287 Julia Maziarz 2006 Kobieta KW LOK "Garland" Gliwice 25 9 11 8 14 20 33 17 37* 137.00 - -
28 POL 216937 Karol Gaj 2007 Mężczyzna Ts 'Kuźnia" Rybnik 14 3 23 17 13 5 39 26 44* 140.00 - 13
29 POL 214065 Tobiasz Zabiegałowski 2008 Mężczyzna MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 32* 19 25 31 19 8 15 25 2 144.00 - 14
30 POL 208739 Krzysztof Dzilne 2006 Mężczyzna ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 18 12 12 5 18 BFD* 30 32 17 144.00 - -
31 POL 209834 Bartłomiej Wrzosek 2007 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 4 34 12 6 7 13 48* 43 29 148.00 - 15
32 POL 191831 Michał Kuczmarski 2006 Mężczyzna MKS "Dwójka" Warszawa 23 4 30 16 15 BFD* 17 36 15 156.00 - -
33 POL 213347 Wiktoria Grima 2005 Kobieta TS "Kuźnia" Rybnik 28 8 8 11 11 27 28 52* 35 156.00 - -
34 POL 194939 Jędrzej Anioła 2007 Mężczyzna JKW Poznań 35 7 28 6 14 10 37 28 49* 165.00 - 16
35 POL 216605 Filip Szczepankowski 2007 Mężczyzna KS Spójnia-Warszawa 12 BFD* 7 12 24 10 24 39 39 167.00 - 17
36 POL 215555 Hubert Nowicki 2007 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk 16 14 6 BFD* 24 BFD 29 4 25 172.00 - 18
37 POL 206820 Alexander Nowak 2009 Mężczyzna UKS Sindbad Legionowo 32 30 42 18 11 2 36 49* 5 176.00 - 19
38 POL 205298 Zuzanna Bukowska 2008 Kobieta YKP Gdynia 18 10 31 23 21 15 51* 45 16 179.00 11 -
39 POL 176746 Hieronim Hendler 2008 Mężczyzna CHKŻ Chojnice 21 26 28 22 17 11 32 22 36* 179.00 - 20
40 POL 193510 Angelina Zubel 2006 Kobieta CHKŻ Chojnice 12 24 5 BFD* 16 25 26 34 40 182.00 - -
41 POL 213224 Jan Psiuk 2008 Mężczyzna TS "Kuźnia" Rybnik 15 21 10 21 36 21 43* 29 30 183.00 - 21
42 POL 182193 Konrad Marlewski 2008 Mężczyzna TKŻ Toruń 33 12 1 13 23 BFD* 13 50 48 193.00 - 22
43 POL 212648 Natasza Tarnawska 2008 Kobieta MKŻ Arka Gdynia 37 23 33 11 17 16 52* 42 14 193.00 12 -
44 POL 218964 Kinga Szlachetka 2008 Kobieta KW LOK "Garland" Gliwice 9 8 17 19 BFD* 29 45 31 41 199.00 13 -
45 POL 214736 KACPER KOSTARZ 2007 Mężczyzna UKS Silesia Opty Chełm Śląski 14 28 10 BFD* 13 23 38 24 50 200.00 - 23
46 POL 182211 Jerzy Gałęza 2007 Mężczyzna JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 15 13 30 20 21 BFD* 31 51 22 203.00 - 24
47 POL 213223 Matylda Ferenc 2007 Kobieta Ts Kuźnia Rybnik 10 15 27 17 DNF* 28 35 35 47 214.00 14 -
48 POL 210180 Kacper Michalski 2008 Mężczyzna KLUB ŻEGLARSKI NYSA 25 37 16 25 22 13 50* 47 33 218.00 - 25
49 POL 209024 Tetiana Fedorenko 2009 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków 17 27 17 23 25 26 53* 41 43 219.00 15 -
50 POL 209814 Tomasz Sobota 2009 Mężczyzna Stowarzyszenie Marina Poraj 19 40 19 BFD* 20 9 40 44 34 225.00 - 26
51 POL 200430 Konrad Kunc 2006 Mężczyzna MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 34 20 40 10 22 15 49 46 BFD* 236.00 - -
52 POL 192834 Piotr Grzesiek 2009 Mężczyzna PKM LOK Poznań 11 39 23 22 20 27 41 DNF* DNF 237.00 - 27
53 POL 213233 Piotr Małachowski 2008 Mężczyzna UKŻ 7 Białystok 13 14 27 BFD* 38 24 47 48 46 257.00 - 28
ILCA 4 (Laser 4.7) - Srebrna
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt U16DZ U16CH
1 POL 210009 Jakub Lipowski 2007 Mężczyzna KN Lider Kraków 30* 25 21 19 23 30 18 7 10 153.00 - 29
2 POL 201081 Ksawery Soćko 2009 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk 26 26 36* 20 34 18 1 1 31 157.00 - 30
3 POL 210190 MICHAŁ KACZMAREK 2007 Mężczyzna KLUB ŻEGLARSKI NYSA 45 23 24 7 32 BFD* 14 4 8 157.00 - 31
4 POL 197725 Oskar Szpręglewski 2007 Mężczyzna KST "Elektryk" Grudziądz 39* 30 26 25 30 22 5 15 15 168.00 - 32
5 POL 211218 FRANCISZEK MIŁOSZ 2009 Mężczyzna YKP Gdynia 34 31 29 28 33 BFD* 12 11 2 180.00 - 33
6 POL 218387 JAKUB JAWORSKI 2007 Mężczyzna UKS Silesia Opty Chełm Śląski 40 19 18 BFD* BFD 22 2 2 24 181.00 - 34
7 POL 185247 Mateusz Kajanek 2008 Mężczyzna KW LOK "Garland" Gliwice 16 16 35 BFD* 42 33 16 19 5 182.00 - 35
8 POL 190984 Eliza Dudas 2008 Kobieta Klub Sportowy Wiaterni 22 34 35 26 19 BFD* 28 6 14 184.00 16 -
9 POL 197949 Emilia Bałdych 2006 Kobieta UKS Żeglarz Wrocław 41 24 21 BFD* 27 BFD 10 3 7 187.00 - -
10 POL 174566 Alicja Maciąg 2007 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków 20 29 14 32 26 BFD* 15 13 39 188.00 17 -
11 POL 213229 Borys Łabędzki 2008 Mężczyzna Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 38 BFD* 34 27 BFD 28 6 5 1 193.00 - 36
12 POL 192860 Mateusz Biały 2009 Mężczyzna TKŻ Toruń 31 29 18 32 39 BFD* 25 12 17 203.00 - 37
13 POL 164430 Kacper Kadłubowski 2007 Mężczyzna KW LOK "Garland" Gliwice 33 BFD* 25 29 29 23 36 9 20 204.00 - 38
14 POL 218365 Jakub Podziewski 2009 Mężczyzna UKŻ 7 Białystok 19 BFD* 15 BFD 37 BFD 3 18 16 216.00 - 39
15 POL 215529 Stanisław Nadolski 2009 Mężczyzna SSW MOS Iława 21 33 41 21 31 32 42* 28 9 216.00 - 40
16 POL 213208 KORNELIA KLIMAS 2007 Kobieta UKS Silesia Opty Chełm Śląski 42 36 DNF* 28 34 25 4 24 30 223.00 18 -
17 POL 215003 Filip Brzostowski 2007 Mężczyzna KLUB UCZELNIANY AZS UW 29 41 13 BFD* 31 BFD 9 27 19 223.00 - 41
18 POL 215169 Maciej Kowalski 2007 Mężczyzna KW LOK "Garland" Gliwice 28 22 20 BFD* 35 35 26 36 21 223.00 - 42
19 POL 183129 Mikołaj Madejak 2008 Mężczyzna KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 27 38 45 30 37 BFD* 21 21 6 225.00 - 43
20 POL 195386 Hanna Kusztejko 2008 Kobieta KN Lider Kraków 36 25 DSQ* 35 29 30 22 20 33 230.00 19 -
21 POL 185708 Maksymilian Kleszcz 2008 Mężczyzna UKŻ Żeglarz Wrocław 39 35 39 33 41 BFD* 7 8 34 236.00 - 44
22 POL 166297 Antoni Kramer 2009 Mężczyzna JKW Poznań DPI*
(43)
27 32 36 40 37 24 41 3 240.00 - 45
23 POL 176460 Mateusz Kayser 2009 Mężczyzna PKM LOK Poznań 48 11 BFD* 38 43 26 8 16 DNF 244.00 - 46
24 POL 197723 Ryszard Grochowski 2008 Mężczyzna Ks AZS AWFIS GDAŃSK 31 36* 34 34 32 31 30 25 29 246.00 - 47
25 POL 218941 Jan Konkol 2008 Mężczyzna YKP Gdynia 24 32 44 BFD* BFD BFD 19 17 4 248.00 - 48
26 POL 170891 Laura Kowalska 2009 Kobieta KN Lider Kraków 44 35 33 33 SCP*
(45)
32 33 23 22 255.00 20 -
27 POL 206499 Wojciech Sikorski 2008 Mężczyzna AZS UW Warszawa 49 42 26 BFD* 28 BFD 17 30 11 257.00 - 49
28 POL 168060 Krzysztof Knasiecki 2009 Mężczyzna PKM LOK Poznań 17 44 47* 34 30 29 44 32 27 257.00 - 50
29 POL 213201 Jakub Kuźmiński 2009 Mężczyzna YKP Gdynia 47 41 45 29 SCP
(33)
BFD* 20 14 12 257.20 - 51
30 POL 186236 Kornelia Soćko 2007 Kobieta KS AZS AWFiS Gdańsk 50* 38 44 38 45 34 29 10 25 263.00 21 -
31 POL 210956 Matylda Kowalik 2009 Kobieta UKS SZKWAŁ Złocieniec 48* 31 42 41 38 24 13 33 43 265.00 22 -
32 POL 195031 Kacper Stęplowski 2009 Mężczyzna KW LOK "Garland" Gliwice 49* 37 46 31 35 34 23 22 SCP
(23)
267.20 - 52
33 POL 198207 Helena Moritz 2009 Kobieta UKS FIR Warszawa 46 33 37 26 36 BFD* 34 38 28 278.00 23 -
34 POL 205219 Kacper Niewiadomski 2007 Mężczyzna KW LOK "Garland" Gliwice 44 28 32 40 27 BFD* 27 40 41 279.00 - 53
35 POL 200986 Jan Sawicki 2008 Mężczyzna JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 29 32 38 30 26 21 DNF* DNF DNF 284.00 - 54
36 POL 217940 Igor Kinasz 2007 Mężczyzna Centrum Żeglarskie DSQ* BFD 29 BFD 44 16 41 31 18 287.00 - 55
37 POL 198205 Mateusz Kundzier 2008 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk 45* 39 31 35 39 33 40 34 36 287.00 - 56
38 POL 214348 Amelia Kałużyńska 2007 Kobieta PKM LOK Poznań 35 43 41 24 47* 35 39 37 38 292.00 24 -
39 POL 210947 Ignacy Jabłkowski 2009 Mężczyzna MKS Dwójka Warszawa 30 43 DNF* 40 42 36 37 42 32 302.00 - 57
40 POL 201832 Kacper Wysocki 2009 Mężczyzna UKS FIR Warszawa 40 BFD* 37 27 BFD BFD 11 BFD 26 303.00 - 58
41 POL 211288 Wiktor Gajda 2008 Mężczyzna Stowarzyszenie Marina Poraj 42 40 36 37 41 31 DNF* 45 44 316.00 - 59
42 POL 213354 Milena Górna 2008 Kobieta UKŻ 7 Białystok 37 BFD* 43 DNE BFD DNE 31 35 13 321.00 25 -
43 POL 182527 Maksymilian Wróbel 2007 Mężczyzna Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS 47 BFD* 24 37 BFD BFD 38 39 37 330.00 - 60
44 POL 186837 Jakub Rajmer 2007 Mężczyzna Centrum Żeglarskie Szczecin 46 42 DNF* 36 40 BFD 46 29 42 335.00 - 61
45 POL 165720 Paweł Rusak 2011 Mężczyzna UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 38 45 47* 39 44 37 43 44 45 335.00 - 62
46 POL 210943 Alicja Dawidowska 2008 Kobieta Centrum Żeglarskie Szczecin 41 BFD* 38 BFD BFD BFD 35 26 35 337.00 26 -
47 POL 191845 Stanisław Osiński 2009 Mężczyzna KST "Elektryk" Grudziądz 43 44 40 39 43 36 DNC* DNC DNC 353.00 - 63
48 POL 193512 Adam Werner 2008 Mężczyzna Centrum Żeglarskie Szczecin 51 46 43 BFD* 46 BFD 32 43 40 355.00 - 64
49 POL 182529 Olgierd Staszkiewicz 2009 Mężczyzna UKŻ7 Białystok 51 45 DNF* 42 46 DNF 47 47 46 378.00 - 65
50 POL 186834 Aleksander Ossowski 2008 Mężczyzna Centrum Żeglarskie Szczecin 50 47 46 BFD* BFD BFD 45 46 47 389.00 - 66
51 POL 184592 Aleksander Paczos 2008 Mężczyzna MKŻ Arka Gdynia DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 432.00 - 67
51 POL 218287 Aleksandra Jędryka 2005 Kobieta Stowarzyszenie Marina Poraj DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 432.00 - -
51 POL 208652 Piotr Radziej 2008 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 432.00 - 68
ILCA 6 (Laser Radial) - Złota
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt U19M U19K U21K U17K U17M
1 POL 219403 Tymoteusz Wysocki 2005 Mężczyzna Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 2 2 1 6 4 2 10* 7 25.00 1 - - - -
2 POL 217493 Filip Olszewski 2006 Mężczyzna MKS „Dwójka” Warszawa 3 4 8 2 1 5 11 24* 2 36.00 2 - - - 1
3 POL 217484 Leon Gniadek 2004 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 4 11 7 6 4 3 30* 2 6 43.00 3 - - - -
4 POL 215388 Jacek Kalinowski 2006 Mężczyzna CHKŻ Chojnice 2 25 1 1 10 1 28* 6 1 47.00 4 - - - 2
5 POL 213328 Lilly May Niezabitowska 2004 Kobieta Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 9 27 4 3 BFD* 3 1 5 3 55.00 - 1 1 - -
6 POL 205645 Jan Krawczyk 2004 Mężczyzna CHKŻ Chojnice 6 1 BFD* 5 1 15 23 1 9 61.00 5 - - - -
7 POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 Mężczyzna MKS „Dwójka” Warszawa 18* 8 10 11 18 7 5 3 4 66.00 6 - - - -
8 POL 213850 Maria Prus-Głowacka 2004 Kobieta KS AZS AWFiS Gdańsk 8 16 8 7 3 10 7 14 24* 73.00 - 2 2 - -
9 POL 213144 Laura Szulc 2004 Kobieta 5 7 2 4 7 11 14 26 30* 76.00 - 3 3 - -
10 POL 214228 Amelia Dziąba 2003 Kobieta Giżycka Grupa Regatowa BFD* 5 3 6 17 9 4 9 26 79.00 - - 4 - -
11 POL 218847 Dominika Raszka 2004 Kobieta 4 1 6 13 16 6 9 44* 28 83.00 - 4 5 - -
12 POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 Kobieta UKS Zalew Kielce 26 7 14 14 12 2 3 28* 10 88.00 - 5 6 - -
13 POL 212205 Filip Kapała 2004 Mężczyzna MKŻ Arka Gdynia/WCSS 12 3 6 8 17 6 41* 21 16 89.00 7 - - - -
14 POL 212961 Kacper Bąk 2005 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 12 3 1 15 16 9 16 19* 18 90.00 8 - - - -
15 POL 191842 Mateusz Gigielewicz 2005 Mężczyzna Giżycka Grupa Regatowa 19 17 18 4 25 2 34* 4 8 97.00 9 - - - -
16 POL 217130 Karolina Jałoszyńska 2006 Kobieta KLUB ŻEGLARSKI NYSA 10 25* 12 20 13 8 8 15 14 100.00 - 6 7 1 -
17 POL 220796 Tomasz Bendlewski 2004 Mężczyzna ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ BFD* 6 14 17 2 13 32 7 12 103.00 10 - - - -
18 POL 216581 Jan Pacheco-Śledź 2006 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 1 20 BFD* 2 4 14 15 16 38 110.00 11 - - - 3
19 POL 214812 Oskar Ponto 2004 Mężczyzna Ks AZS AWFIS GDAŃSK 28* 16 5 10 10 15 12 18 25 111.00 12 - - - -
20 POL 218947 Iwo Renski 2005 Mężczyzna YKP Gdynia BFD* 10 23 16 6 12 6 12 33 118.00 13 - - - -
21 POL 216807 Igor Mirowski 2006 Mężczyzna KU AZS Uniwersytet Warszawski 17 BFD* 16 3 5 BFD 10 8 13 120.00 14 - - - 4
22 POL 214222 Jakub Kluk 2006 Mężczyzna Giżycka Grupa Regatowa 2 22 21 8 13 17 27 29* 17 127.00 15 - - - 5
23 POL 218363 Julian Podwalski 2005 Mężczyzna SSW MOS Iława 9 4 15 16 15 10 20 38 42* 127.00 16 - - - -
24 POL 215171 Adelina Wietki 2006 Kobieta MKS "Dwójka" Warszawa 13 20 15 13 14 BFD* 19 11 23 128.00 - 7 8 2 -
25 POL 215267 Iwo Barański 2006 Mężczyzna KU AZS Uniwersytet Warszawski 8 19 26* 10 SCP
(8)
19 18 17 15 128.40 17 - - - 6
26 POL 208158 Janina Dmochowska 2006 Kobieta MKŻ Arka Gdynia/WCSS 17 2 7 28 28 11 37* 13 31 137.00 - 8 9 3 -
27 POL 218531 Oskar Sawicki 2006 Mężczyzna Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS 3 BFD* 16 5 3 1 45 39 27 139.00 18 - - - 7
28 POL 213337 Igor Rudek 2006 Mężczyzna YKP Gdynia 22 9 3 12 15 23 33 30 35* 147.00 19 - - - 8
29 POL 207291 Alicja Spruch 2001 Kobieta MKS „Dwójka” Warszawa 11 13 19 21 27* 26 25 27 5 147.00 - - - - -
30 POL 205646 Maksymilian Kruczyński 2006 Mężczyzna ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 24 5 25 20 11 4 38* 25 34 148.00 20 - - - 9
31 POL 216546 Antoni Nazimek 2005 Mężczyzna JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 5 29 13 9 7 35 31 23 39* 152.00 21 - - - -
32 POL 193510 Maciej Iliński 2004 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk 18 24 12 28 8 16 26 31* 20 152.00 22 - - - -
33 POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 Mężczyzna Nauticus Yacht Club Olsztyn 20 22 11 15 14 5 39* 35 36 158.00 23 - - - -
34 POL 215528 Bartosz Bilicki 2007 Mężczyzna SSW MOS Iława 10 6 28 12 9 21 47* 43 29 158.00 24 - - - 10
35 POL 215820 Nawojka Ślusarska 2003 Kobieta PKM LOK Poznań 16 BFD* BFD 7 18 7 17 34 11 158.00 - - 10 - -
36 POL 207349 Danuta Grudzień 2006 Kobieta UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 38* 8 21 18 36 20 13 22 22 160.00 - 9 11 4 -
37 POL 184592 Tymon Gajdziński 2005 Mężczyzna MKŻ Arka Gdynia/WCSS 23 34 10 19 9 25 21 47* 19 160.00 25 - - - -
38 POL 216933 Julia Szotyńska 2004 Kobieta KLUB UCZELNIANY AZS UW 14 11 20 26 23 12 36 20 40* 162.00 - 10 12 - -
39 POL 191181 Marek Szczepankowski 2005 Mężczyzna STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 7 9 BFD* 14 12 16 35 45 32 170.00 26 - - - -
40 POL 216599 Maria Suchocka 2006 Kobieta MKŻ Arka Gdynia 25 12 29 24 20 18 24 32* 21 173.00 - 11 13 5 -
41 POL 180729 Kacper Fabian 2002 Mężczyzna 7 35 22 17 20 18 22 33 41* 174.00 - - - - -
42 POL 213500 Konrad Wlazłowski 2005 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk 21 15 9 18 26 8 40 37 DNF* 174.00 27 - - - -
43 POL 180716 Szymon Janiak 2005 Mężczyzna MKŻ Arka Gdynia 29 31 35 25 5 13 29 36 37* 203.00 28 - - - -
44 POL 220729 Mariusz Kowalewski 1967 Mężczyzna KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 15 BFD* 13 11 26 24 42 41 43 215.00 - - - - -
45 POL 215952 Alicja Akulicz 2006 Kobieta ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 16 18 18 25 25 28 43 42 44* 215.00 - 12 14 6 -
46 POL 213213 Vincent Peter 1981 Mężczyzna UKS Żeglarz Wrocław 25 13 9 32 33 27 44 40 46* 223.00 - - - - -
47 POL 168053 Aleksander Ponto 2004 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk DNF* 29 4 21 28 26 46 46 45 245.00 29 - - - -
ILCA 6 (Laser Radial) - Srebrna
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt U19M U19K U21K U17K U17M
1 POL 213207 Julia Wróblewska 2006 Kobieta YKP Gdynia 13 28 17 30* 22 29 12 2 2 125.00 - 13 15 7 -
2 POL 160406 Jeremi Ślusarski 2006 Mężczyzna PKM LOK Poznań 15 30 37* 24 19 21 7 12 4 132.00 30 - - - 11
3 POL 203267 Jan Suchocki 2007 Mężczyzna MKŻ Arka Gdynia 35 12 5 37* 29 30 2 13 7 133.00 31 - - - 12
4 POL 204311 Paweł Sikora 2004 Mężczyzna PKM LOK Poznań 22 15 22 29 29 33* 1 10 12 140.00 32 - - - -
5 POL 176745 Jakub Gil 2006 Mężczyzna CHKŻ Chojnice 19 27* 23 26 23 22 3 7 17 140.00 33 - - - 13
6 POL 209914 Dominik Masłoń 2005 Mężczyzna Stowarzyszenie Marina Poraj 27* 19 26 27 21 17 10 15 5 140.00 34 - - - -
7 POL 214221 Lena Cituk 2007 Kobieta Giżycka Grupa Regatowa 27 21 24 22 21 34* 19 5 8 147.00 - 14 16 8 -
8 POL 191882 Adam Cwojdziński 2006 Mężczyzna ŻMKS-Poznań 37* 26 36 19 35 14 4 9 6 149.00 35 - - - 14
9 POL 214835 Kacper Dybiec 2005 Mężczyzna K.S. Spojnia - Warszawa 11 BFD* BFD 23 11 19 29 6 3 150.00 36 - - - -
10 POL 206497 Weronika Maciejczuk 2006 Kobieta UKŻ 7 Białystok 36 14 20 22 27 25 5 BFD* 9 158.00 - 15 17 9 -
11 POL 210788 Laura Banach 2004 Kobieta Giżycka Grupa Regatowa 31 24 BFD* 23 24 20 24 3 11 160.00 - 16 18 - -
12 POL 197721 Teodor Kasprzyk 2005 Mężczyzna ŻMKS-Poznań 21 10 19 34* 30 32 22 11 16 161.00 37 - - - -
13 POL 197541 Klara Sobczak 2004 Kobieta CHKŻ Chojnice BFD* BFD 11 DNF 2 BFD 11 1 1 170.00 - 17 19 - -
14 POL 207585 Oliwia Dróżyńska 2004 Kobieta TKŻ Toruń 20 26 30 32 33* 23 18 8 22 179.00 - 18 20 - -
15 POL 216119 Kamil Szlachetka 2006 Mężczyzna KW LOK "Garland" Gliwice 14 23 17 35 36 39* 9 19 32 185.00 38 - - - 15
16 POL 186831 Kamil Stemplewski 2005 Mężczyzna Giżycka Grupa Regatowa 33* 18 30 27 32 24 25 4 26 186.00 39 - - - -
17 POL 180752 Aleksandra Długołęcka 2005 Kobieta ŻMKS-Poznań 28 14 24 34* 24 27 31 17 24 189.00 - 19 21 - -
18 POL 160735 Natalia Krysta 2004 Kobieta UKS WIKING Zarzecze 26 17 31 29 39* 36 17 25 23 204.00 - 20 22 - -
19 POL 206943 Alicja Sobota 2006 Kobieta Stowarzyszenie Marina Poraj 30 21 27 39 40* 32 15 20 21 205.00 - 21 23 10 -
20 POL 201835 Wiktoria Harnasz 2005 Kobieta Ts Kuźnia Rybnik 30 33 34* 31 34 29 14 22 14 207.00 - 22 24 - -
21 POL 167664 Sławomir Chybiński 1975 Mężczyzna UKS Żeglarz Wrocław 29 30 25 33 34 38* 16 28 18 213.00 - - - - -
22 POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 Mężczyzna YKP Gdynia 23 23 BFD* 30 22 28 26 16 DNF 216.00 40 - - - -
23 POL 206825 Michał Dębkowski 2003 Mężczyzna UKS Sindbad Legionowo 36 35 32 37 39 42* 6 27 13 225.00 - - - - -
24 POL 216552 Nikodem Górski 2006 Mężczyzna KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 35 BFD* 27 36 31 30 SCP
(8)
29 15 225.40 41 - - - 16
25 POL 173379 Karol Majda 1981 Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 40* 32 33 31 37 33 30 14 20 230.00 - - - - -
26 POL 201940 Jakub Trojnar 2005 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 31 28 40 36 30 22 BFD* 23 27 237.00 42 - - - -
27 POL 208653 Paweł Kundzier 1981 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk 33 BFD* 29 33 DSQ 37 23 18 19 240.00 - - - - -
28 POL 215787 Jakub Gąsienica-Wawrytko 2007 Mężczyzna Klub Żeglarski Horn Kraków 39* 38 31 35 31 34 27 21 30 247.00 43 - - - 17
29 POL 214702 Natalia Burczyńska 2005 Kobieta UKŻ "Wiking" Toruń 6 BFD* BFD 9 19 31 DNF DNF DNF 257.00 - 23 25 - -
30 POL 19 Michał Bortkiewicz 2005 Mężczyzna UKS Żeglarz Wrocław DPI
(32)
DPI
(31)
DNF* 38 35 36 BFD 24 10 258.80 44 - - - -
31 POL 198203 Emil Rutkowski 2006 Mężczyzna TKŻ Toruń 34 39* 32 38 32 35 28 31 34 264.00 45 - - - 18
32 POL 200822 Ida Kozło 2006 Kobieta UKS Żeglarz Wrocław 39 36 28 40 43* 39 20 30 35 267.00 - 24 26 11 -
33 POL 210138 Wiktor Radziej 2008 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk 34 BFD* BFD 40 BFD 31 13 26 28 268.00 46 - - - 19
34 POL 206823 Tomasz Nitka 1987 Mężczyzna KW LOK "Garland" Gliwice 24 34 34 44* 42 40 35 38 25 272.00 - - - - -
35 POL 186221 Aleksandra Zastawna 2006 Kobieta YKP Gdynia 37 33 33 43 44* 37 21 34 38 276.00 - 25 27 12 -
36 POL 218788 Mateusz Śledzik 2005 Mężczyzna KW LOK "Garland" Gliwice 32 36 38 39 37 38 BFD* 32 31 283.00 47 - - - -
37 POL 218615 Agnieszka Binkiewicz 2004 Kobieta Klub Żeglarski Horn Kraków 43 40 BFD* 41 42 40 32 33 29 300.00 - 26 28 - -
38 POL 186219 Anna Gdaniec 2004 Kobieta KS AZS AWFiS Gdańsk 38 37 36 44 38 BFD* 36 37 36 302.00 - 27 29 - -
39 POL 211298 Aleksandra Jędryka 2005 Kobieta Stowarzyszenie Marina Poraj 42 37 41 42 38 43* 34 35 37 306.00 - 28 30 - -
40 POL 191835 Aleksander Chojnowski 2005 Mężczyzna MKS "Dwójka" Warszawa 40 32 35 41 40 41 DNF* DNF 33 310.00 48 - - - -
41 POL 211258 Damian Sobota 2004 Mężczyzna Stowarzyszenie Marina Poraj 41 41 42* 42 41 41 33 36 39 314.00 49 - - - -
42 POL 160731 Michał Klimko 2006 Mężczyzna UKS Żeglarz Wrocław BFD* BFD 39 43 41 BFD DNF DNF DNF 363.00 50 - - - 20
43 POL 205301 Wiktor Sebastiański 2007 Mężczyzna Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 384.00 51 - - - 21
43 POL 216732 Maja Szwejk 2007 Kobieta Giżycka Grupa Regatowa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 384.00 - 29 31 13 -
43 POL 217564 Filip Jarosiewicz 2006 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 384.00 52 - - - 22
43 POL 210786 Natalia Chojnowska 2007 Kobieta DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 384.00 - 30 32 14 -
ILCA 7 (Laser Standard)
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt U19 U21
1 POL 191117 Michał Krasodomski 2003 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk 2 1 7* 1 2 1 7 3 5 22.00 - 1
2 POL 218385 Filip Miłoszewski 2003 Mężczyzna SEJK Pogoń Szczecin 4 5 1 4 5 BFD* 6 2 1 28.00 - 2
3 POL 211107 Mikołaj Silny 2002 Mężczyzna SEJK POGOŃ SZCZECIN,RRS 6* 6 4 2 6 2 3 4 2 29.00 - 3
4 POL 210789 Maxime Thommen 2004 Mężczyzna Yacht Club Polski Gdynia 1 2 BFD* 11 1 3 2 6 12 38.00 1 4
5 POL 214223 Stanisław Klimaszewski 1992 Mężczyzna Giżycka Grupa Regatowa 10 BFD* 9 3 4 5 5 1 3 40.00 - -
6 POL 218577 Hubert Roszyk 2005 Mężczyzna ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 11* 10 3 6 9 7 1 9 9 54.00 2 5
7 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Mężczyzna Nauticus Yacht Club Olsztyn 15* 3 8 12 8 4 14 8 4 61.00 3 6
8 POL 217559 Maciej Panaś 2004 Mężczyzna CHKŻ Chojnice 7 4 15 7 7 BFD* 10 10 11 71.00 4 7
9 POL 191110 Kostanty Sawicki 2002 Mężczyzna 3 17 11 13 10 8 19* 7 10 79.00 - 8
10 POL 196244 Jakub Ławicki 2002 Mężczyzna MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 9 9 13 9 11 11 18* 11 8 81.00 - 9
11 POL 213549 Miłosz MICHALAK 2005 Mężczyzna YKP Gdynia 5 8 BFD* 10 16 10 8 14 13 84.00 5 10
12 POL 218379 Maksymilian Burdziej 2003 Mężczyzna Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS 17 BFD* 6 5 14 6 11 12 14 85.00 - 11
13 POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 Mężczyzna KS Spójnia-Warszawa 12 7 2 15 17* 13 9 16 15 89.00 6 12
14 CYP 194779 Juliusz Hebel 2003 Mężczyzna 8 BFD* 5 18 3 BFD 12 13 6 99.00 - 13
15 POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Mężczyzna Nauticus Yacht Club Olsztyn 21* 16 12 8 12 9 13 21 17 108.00 7 14
16 POL 188824 Stefan Marciniak 2003 Mężczyzna ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 16 11 17 14 15 15 20* 15 7 110.00 - 15
17 POL 211515 Jakub Wiedeheft 2003 Mężczyzna MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 14 13 BFD* 17 20 16 4 5 25 114.00 - 16
18 POL 211117 Marcin Pietrzak 2004 Mężczyzna MKS "Dwójka" Warszawa 13 BFD* 10 22 19 19 16 20 21 140.00 8 17
19 POL 210785 Mateusz Balicki 2004 Mężczyzna CHKŻ Chojnice 19 15 22 23* 23 12 17 18 19 145.00 9 18
20 POL 171111 Maciej Reck 2004 Mężczyzna JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22 24* 18 16 13 20 23 17 18 147.00 10 19
21 POL 151111 Jakub Rzeszotek 2006 Mężczyzna MKS "Dwójka" Warszawa 24 26* 19 24 25 17 15 19 20 163.00 11 20
22 POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 Mężczyzna UKŻ 7 Białystok 27 18 BFD* 20 28 18 21 24 16 172.00 - 21
23 USA 178115 Andrei Ihnatsenka 1984 Mężczyzna CYC 26* 12 23 19 22 24 24 25 24 173.00 - -
24 POL 159480 Krzysztof Dobrowolski 1970 Mężczyzna UKS FIR Warszawa 18 14 21 26 27 21 29* 27 28 182.00 - -
25 POL 214218 Jan Melzer 2005 Mężczyzna Giżycka Grupa Regatowa 23 21 BFD* 21 24 14 UFD 28 22 187.00 12 22
26 POL 206868 Piotr Sakowski 1980 Mężczyzna Jacht Klub Koszalin 30* 20 16 28 26 25 27 23 23 188.00 - -
27 POL 215006 Szymon Gąsiorowski 2005 Mężczyzna YKP Gdynia DPI
(28)
DPI
(22)
DPI
(14)
25 31* 22 25 22 27 190.10 13 23
28 POL 194968 Karol Eriksson 2004 Mężczyzna MKŻ Arka Gdynia 31 SCP*
(23)
20 27 21 23 26 26 26 200.00 14 24
29 POL 164398 Grzegorz Wionczek 1971 Mężczyzna Fala Brzeg 25 19 25 31* 30 28 30 31 29 217.00 - -
30 POL 183484 Krzysztof Harnasz 1979 Mężczyzna TS "Kuźnia" Rybnik 29 25 24 29 29 27 28 30 31* 221.00 - -
31 POL 212647 Maciej Bardan 1963 Mężczyzna UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF 30 18 26 22 29 30 223.00 - -
32 POL 173475 Adam Chmiel 1996 Mężczyzna KS AZS AWFiS Gdańsk 32 27 26 32 32 29 DNF* DNF DNF 246.00 - -
33 POL 180521 Dominik Śliwiński 2003 Mężczyzna MKŻ Arka Gdynia 20 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 258.00 - 25
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.