Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Pucka
3 - 5 czerwca 2022
Puck, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
ILCA 4 (Laser 4.7)
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Michał Kuczmarski
2006
MKS Dwójka Warszawa
17.05.2022, 09:50
2
Weronika Folmer
1999
KST Elektryk Grudziądz
17.05.2022, 11:41
3
Tomasz Sobota
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
17.05.2022, 11:55
4
Wiktoria Sajdak
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
17.05.2022, 11:55
5
Aleksandra Jędryka
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
17.05.2022, 11:55
6
Angelina Zubel
2006
CHKŻ Chojnice
17.05.2022, 12:43
7
Jędrzej Anioła
2007
JKW Poznań
17.05.2022, 22:47
8
PATRYCJA JAŁOSZYŃSKA
2010
KŻ Nysa
18.05.2022, 09:05
9
MICHAŁ KACZMAREK
2007
KŻ Nysa
18.05.2022, 09:07
10
Kacper Michalski
2008
KŻ Nysa
18.05.2022, 09:09
11
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
18.05.2022, 19:18
12
Oskar Szpręglewski
2007
KST Elektryk Grudziądz
18.05.2022, 21:49
13
Stanisław Osiński
2009
KST Elektryk Grudziądz
18.05.2022, 21:53
14
Matylda Ferenc
2007
TS Kuźnia Rybnik
20.05.2022, 11:07
15
Jan Rohde
2008
SSW MOS Iława
21.05.2022, 11:38
16
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus YC Olsztyn
21.05.2022, 11:48
17
Maciej Dudek
2008
Nauticus YC Olsztyn
21.05.2022, 11:48
18
Maksymilian Luto
2008
Nauticus YC Olsztyn
21.05.2022, 11:48
19
Szymon Kroczek
2007
Nauticus YC Olsztyn
21.05.2022, 11:48
20
Konrad Kunc
2006
MKŻ Arka Gdynia
22.05.2022, 20:58
21
Hanna Rogowska
2008
CHKŻ Chojnice
23.05.2022, 09:04
22
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
23.05.2022, 12:03
23
Ryszard Grochowski
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
23.05.2022, 12:58
24
Karol Gaj
2007
TS Kuźnia Rybnik
23.05.2022, 13:11
25
Mikołaj Madejak
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
23.05.2022, 16:02
26
Amelia Kałużyńska
2007
PKM LOK Poznań
23.05.2022, 16:47
27
Piotr Grzesiek
2009
PKM LOK Poznań
23.05.2022, 16:47
28
Krzysztof Knasiecki
2009
PKM LOK Poznań
23.05.2022, 16:47
29
Nina Mirowska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
23.05.2022, 16:50
30
Zuzanna Bukowska
2008
YKP Gdynia
23.05.2022, 18:03
31
Julia Wawrzyniak
2007
JKW Poznań
24.05.2022, 09:37
32
Jan Sawicki
2008
JKW Poznań
24.05.2022, 11:49
33
Emilia Bałdych
2006
UKS Żeglarz Wrocław
24.05.2022, 16:52
34
Maksymilian Kleszcz
2008
UKS Żeglarz Wrocław
24.05.2022, 16:52
35
JAKUB JAWORSKI
2007
UKS Silesia Opty
24.05.2022, 17:17
36
KACPER KOSTARZ
2007
UKS Silesia Opty
24.05.2022, 17:17
37
KORNELIA KLIMAS
2007
UKS Silesia Opty
24.05.2022, 17:17
38
Kacper Stęplowski
2009
LOK Garland Gliwice
24.05.2022, 17:38
39
Kacper Niewiadomski
2007
LOK Garland Gliwice
24.05.2022, 17:38
40
Michał Godlewski
2008
LOK Garland Gliwice
24.05.2022, 17:38
41
Kacper Kadłubowski
2007
LOK Garland Gliwice
24.05.2022, 17:38
42
Karol Rusin
2006
LOK Garland Gliwice
24.05.2022, 17:38
43
Mateusz Kajanek
2008
LOK Garland Gliwice
24.05.2022, 17:38
44
Maciej Kowalski
2007
LOK Garland Gliwice
24.05.2022, 17:38
45
Kinga Szlachetka
2008
LOK Garland Gliwice
24.05.2022, 17:38
46
Julia Maziarz
2006
LOK Garland Gliwice
24.05.2022, 17:38
47
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
24.05.2022, 19:07
48
Mateusz Biały
2009
TKŻ Toruń
24.05.2022, 19:13
49
Konrad Marlewski
2008
TKŻ Toruń
24.05.2022, 19:18
50
Borys Łabędzki
2008
UKS Sindbad
24.05.2022, 20:26
51
Filip Brzostowski
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
24.05.2022, 21:05
52
Mikołaj Majchrzycki
2007
ŻLKS Poznań
24.05.2022, 21:48
53
Martyna Seroka
2008
ŻLKS Poznań
24.05.2022, 21:48
54
Krzysztof Dzilne
2006
ŻLKS Poznań
24.05.2022, 21:48
55
FRANCISZEK MIŁOSZ
2009
YKP Gdynia
24.05.2022, 22:13
56
Mateusz Kayser
2009
PKM LOK Poznań
24.05.2022, 22:46
57
Mateusz Kundzier
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
25.05.2022, 08:58
58
Stanisław Nadolski
2009
SSW MOS Iława
25.05.2022, 09:22
59
Jan Psiuk
2008
TS Kuźnia Rybnik
25.05.2022, 12:56
60
Maksymilian Wróbel
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
25.05.2022, 13:27
61
Milena Górna
2008
UKŻ Siódemka Białystok
25.05.2022, 14:56
62
Hieronim Hendler
2008
CHKŻ Chojnice
25.05.2022, 16:05
63
Antoni Kramer
2009
JKW Poznań
25.05.2022, 19:12
64
Krzysztof Szklarski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
25.05.2022, 19:14
65
Alicja Maciąg
2007
KŻ Horn Kraków
25.05.2022, 19:43
66
Bartłomiej Wrzosek
2007
KŻ Horn Kraków
25.05.2022, 19:43
67
Gita Van Der Voort
2007
KŻ Horn Kraków
25.05.2022, 19:43
68
Tetiana Fedorenko
2009
KŻ Horn Kraków
25.05.2022, 19:43
69
Matylda Kowalik
2009
UKS Szkwał Złocieniec
25.05.2022, 20:03
70
Hanna Kusztejko
2008
KN Lider Kraków
25.05.2022, 20:20
71
Natalia Ziółkowska
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
25.05.2022, 20:54
72
Piotr Radziej
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
25.05.2022, 20:57
73
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
25.05.2022, 21:28
74
Julianna Ponto
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
25.05.2022, 21:57
75
Kornelia Soćko
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
25.05.2022, 21:58
76
Wojciech Sikorski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
25.05.2022, 22:08
77
Ksawery Soćko
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
25.05.2022, 22:36
78
Laura Kowalska
2009
KN Lider Kraków
26.05.2022, 12:09
79
Piotr Małachowski
2008
UKŻ Siódemka Białystok
26.05.2022, 16:34
80
Jan Konkol
2008
YKP Gdynia
26.05.2022, 20:53
81
Michał Kornik Skawiński
2007
UKŻ Wiking Toruń
26.05.2022, 21:43
82
Olgierd Staszkiewicz
2009
UKŻ Siódemka Białystok
26.05.2022, 23:51
83
Jakub Kuźmiński
2009
YKP Gdynia
27.05.2022, 12:03
84
Paweł Rusak
2011
UKŻ Siódemka Białystok
27.05.2022, 22:07
85
Jakub Podziewski
2009
UKŻ Siódemka Białystok
27.05.2022, 22:21
86
Michalina Pawelczyk
2006
MKS Dwójka Warszawa
28.05.2022, 09:12
87
Jan Wiśniewski
2007
MKS Dwójka Warszawa
28.05.2022, 18:37
88
Alicja Dawidowska
2008
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
29.05.2022, 12:48
89
Hubert Nowicki
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
29.05.2022, 15:23
90
Filip Szczepankowski
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
29.05.2022, 15:35
91
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
29.05.2022, 19:13
92
Zofia Michałeczko
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
29.05.2022, 21:30
93
Wiktor Gajda
2008
Stowarzyszenie Marina Poraj
30.05.2022, 13:10
94
Alexander Nowak
2009
UKS Sindbad
30.05.2022, 17:49
95
Eliza Dudas
2008
KS Wiaterni Nowy Targ
30.05.2022, 21:53
96
Wiktoria Grima
2005
TS Kuźnia Rybnik
31.05.2022, 00:15
97
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
31.05.2022, 06:32
98
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
31.05.2022, 06:32
99
Aleksander Ossowski
2008
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
31.05.2022, 22:26
100
Jakub Rajmer
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
01.06.2022, 16:09
101
Ignacy Jabłkowski
2009
MKS Dwójka Warszawa
01.06.2022, 18:48
102
Igor Kinasz
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
01.06.2022, 20:55
103
Blanka Bobula
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
01.06.2022, 23:53
104
Tobiasz Zabiegałowski
2008
MKŻ Arka Gdynia
02.06.2022, 12:46
105
Adam Werner
2008
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
02.06.2022, 15:35
106
Jerzy Gałęza
2007
JKW Poznań
02.06.2022, 16:23