Puchar Pucka

3 - 5 cze 2022

Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Michał Kuczmarski 2006 MKS Dwójka Warszawa 17.05.2022, 09:50
2 Weronika Folmer 1999 KST Elektryk Grudziądz 17.05.2022, 11:41
3 Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:55
4 Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:55
5 Aleksandra Jędryka 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:55
6 Angelina Zubel 2006 CHKŻ Chojnice 17.05.2022, 12:43
7 Jędrzej Anioła 2007 JKW Poznań 17.05.2022, 22:47
8 PATRYCJA JAŁOSZYŃSKA 2010 KŻ Nysa 18.05.2022, 09:05
9 MICHAŁ KACZMAREK 2007 KŻ Nysa 18.05.2022, 09:07
10 Kacper Michalski 2008 KŻ Nysa 18.05.2022, 09:09
11 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 18.05.2022, 19:18
12 Oskar Szpręglewski 2007 KST Elektryk Grudziądz 18.05.2022, 21:49
13 Stanisław Osiński 2009 KST Elektryk Grudziądz 18.05.2022, 21:53
14 Matylda Ferenc 2007 TS Kuźnia Rybnik 20.05.2022, 11:07
15 Jan Rohde 2008 SSW MOS Iława 21.05.2022, 11:38
16 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus YC Olsztyn 21.05.2022, 11:48
17 Maciej Dudek 2008 Nauticus YC Olsztyn 21.05.2022, 11:48
18 Maksymilian Luto 2008 Nauticus YC Olsztyn 21.05.2022, 11:48
19 Szymon Kroczek 2007 Nauticus YC Olsztyn 21.05.2022, 11:48
20 Konrad Kunc 2006 MKŻ Arka Gdynia 22.05.2022, 20:58
21 Hanna Rogowska 2008 CHKŻ Chojnice 23.05.2022, 09:04
22 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 23.05.2022, 12:03
23 Ryszard Grochowski 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 23.05.2022, 12:58
24 Karol Gaj 2007 TS Kuźnia Rybnik 23.05.2022, 13:11
25 Mikołaj Madejak 2008 AZS UW Warszawa 23.05.2022, 16:02
26 Krzysztof Knasiecki 2009 PKM LOK Poznań 23.05.2022, 16:47
27 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań 23.05.2022, 16:47
28 Piotr Grzesiek 2009 PKM LOK Poznań 23.05.2022, 16:47
29 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 23.05.2022, 16:50
30 Zuzanna Bukowska 2008 YKP Gdynia 23.05.2022, 18:03
31 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań 24.05.2022, 09:37
32 Jan Sawicki 2008 JKW Poznań 24.05.2022, 11:49
33 Emilia Bałdych 2006 UKS Żeglarz Wrocław 24.05.2022, 16:52
34 Maksymilian Kleszcz 2008 UKS Żeglarz Wrocław 24.05.2022, 16:52
35 JAKUB JAWORSKI 2007 UKS Silesia Opty 24.05.2022, 17:17
36 KACPER KOSTARZ 2007 UKS Silesia Opty 24.05.2022, 17:17
37 KORNELIA KLIMAS 2007 UKS Silesia Opty 24.05.2022, 17:17
38 Julia Maziarz 2006 LOK Garland Gliwice 24.05.2022, 17:38
39 Kinga Szlachetka 2008 LOK Garland Gliwice 24.05.2022, 17:38
40 Karol Rusin 2006 LOK Garland Gliwice 24.05.2022, 17:38
41 Maciej Kowalski 2007 LOK Garland Gliwice 24.05.2022, 17:38
42 Mateusz Kajanek 2008 LOK Garland Gliwice 24.05.2022, 17:38
43 Kacper Kadłubowski 2007 LOK Garland Gliwice 24.05.2022, 17:38
44 Michał Godlewski 2008 LOK Garland Gliwice 24.05.2022, 17:38
45 Kacper Niewiadomski 2007 LOK Garland Gliwice 24.05.2022, 17:38
46 Kacper Stęplowski 2009 LOK Garland Gliwice 24.05.2022, 17:38
47 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń 24.05.2022, 19:07
48 Mateusz Biały 2009 TKŻ Toruń 24.05.2022, 19:13
49 Konrad Marlewski 2008 TKŻ Toruń 24.05.2022, 19:18
50 Borys Łabędzki 2008 Sindbad Sailing 24.05.2022, 20:26
51 Filip Brzostowski 2007 AZS UW Warszawa 24.05.2022, 21:05
52 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 21:48
53 Martyna Seroka 2008 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 21:48
54 Krzysztof Dzilne 2006 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 21:48
55 FRANCISZEK MIŁOSZ 2009 YKP Gdynia 24.05.2022, 22:13
56 Mateusz Kayser 2009 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 22:46
57 Mateusz Kundzier 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.05.2022, 08:58
58 Stanisław Nadolski 2009 SSW MOS Iława 25.05.2022, 09:22
59 Jan Psiuk 2008 TS Kuźnia Rybnik 25.05.2022, 12:56
60 Maksymilian Wróbel 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 25.05.2022, 13:27
61 Milena Górna 2008 UKŻ Siódemka Białystok 25.05.2022, 14:56
62 Hieronim Hendler 2008 CHKŻ Chojnice 25.05.2022, 16:05
63 Antoni Kramer 2009 JKW Poznań 25.05.2022, 19:12
64 Krzysztof Szklarski 2008 AZS UW Warszawa 25.05.2022, 19:14
65 Alicja Maciąg 2007 KŻ Horn Kraków 25.05.2022, 19:43
66 Bartłomiej Wrzosek 2007 KŻ Horn Kraków 25.05.2022, 19:43
67 Gita Van Der Voort 2007 KŻ Horn Kraków 25.05.2022, 19:43
68 Tetiana Fedorenko 2009 KŻ Horn Kraków 25.05.2022, 19:43
69 Matylda Kowalik 2009 UKS Szkwał Złocieniec 25.05.2022, 20:03
70 Hanna Kusztejko 2008 KN Lider Kraków 25.05.2022, 20:20
71 Natalia Ziółkowska 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.05.2022, 20:54
72 Piotr Radziej 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.05.2022, 20:57
73 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 25.05.2022, 21:28
74 Julianna Ponto 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.05.2022, 21:57
75 Kornelia Soćko 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.05.2022, 21:58
76 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa 25.05.2022, 22:08
77 Ksawery Soćko 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.05.2022, 22:36
78 Laura Kowalska 2009 KN Lider Kraków 26.05.2022, 12:09
79 Piotr Małachowski 2008 UKŻ Siódemka Białystok 26.05.2022, 16:34
80 Jan Konkol 2008 YKP Gdynia 26.05.2022, 20:53
81 Michał Kornik Skawiński 2007 UKŻ Wiking Toruń 26.05.2022, 21:43
82 Olgierd Staszkiewicz 2009 UKŻ Siódemka Białystok 26.05.2022, 23:51
83 Jakub Kuźmiński 2009 YKP Gdynia 27.05.2022, 12:03
84 Paweł Rusak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 27.05.2022, 22:07
85 Jakub Podziewski 2009 UKŻ Siódemka Białystok 27.05.2022, 22:21
86 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa 28.05.2022, 09:12
87 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa 28.05.2022, 18:37
88 Alicja Dawidowska 2008 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 29.05.2022, 12:48
89 Hubert Nowicki 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 29.05.2022, 15:23
90 Filip Szczepankowski 2007 AZS UW Warszawa 29.05.2022, 15:35
91 Aleksander Paczos 2008 MKŻ Arka Gdynia 29.05.2022, 19:13
92 Zofia Michałeczko 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg 29.05.2022, 21:30
93 Wiktor Gajda 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 30.05.2022, 13:10
94 Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 30.05.2022, 17:49
95 Eliza Dudas 2008 KS Wiaterni Nowy Targ 30.05.2022, 21:53
96 Wiktoria Grima 2005 TS Kuźnia Rybnik 31.05.2022, 00:15
97 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 31.05.2022, 06:32
98 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 31.05.2022, 06:32
99 Aleksander Ossowski 2008 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 31.05.2022, 22:26
100 Jakub Rajmer 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 01.06.2022, 16:09
101 Ignacy Jabłkowski 2009 MKS Dwójka Warszawa 01.06.2022, 18:48
102 Igor Kinasz 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 01.06.2022, 20:55
103 Blanka Bobula 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg 01.06.2022, 23:53
104 Tobiasz Zabiegałowski 2008 MKŻ Arka Gdynia 02.06.2022, 12:46
105 Adam Werner 2008 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 02.06.2022, 15:35
106 Jerzy Gałęza 2007 JKW Poznań 02.06.2022, 16:23
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 17.05.2022, 08:54
2 Laura Szulc 2004 17.05.2022, 09:01
3 Jakub Gil 2006 CHKŻ Chojnice 17.05.2022, 09:01
4 Dominika Raszka 2004 17.05.2022, 09:01
5 Lilly May Niezabitowska 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg 17.05.2022, 09:34
6 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:55
7 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:55
8 Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:55
9 Aleksandra Jędryka 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 17.05.2022, 11:57
10 Natalia Krysta 2004 UKS Wiking Zarzecze 17.05.2022, 15:22
11 Filip Olszewski 2006 MKS Dwójka Warszawa 17.05.2022, 17:35
12 Kacper Fabian 2002 17.05.2022, 21:15
13 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa 18.05.2022, 09:02
14 Vincent Peter 1981 UKS Żeglarz Wrocław 19.05.2022, 19:53
15 Bartosz Bilicki 2007 SSW MOS Iława 21.05.2022, 11:35
16 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 21.05.2022, 11:40
17 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 21.05.2022, 11:40
18 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań 21.05.2022, 11:40
19 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus YC Olsztyn 21.05.2022, 11:48
20 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus YC Olsztyn 21.05.2022, 11:48
21 Aleksandra Zastawna 2006 YKP Gdynia 21.05.2022, 18:51
22 Aleksander Chojnowski 2005 MKS Dwójka Warszawa 21.05.2022, 21:07
23 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia 22.05.2022, 02:14
24 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice 22.05.2022, 18:35
25 Wiktoria Harnasz 2005 TS Kuźnia Rybnik 22.05.2022, 19:09
26 Natalia Chojnowska 2007 22.05.2022, 21:04
27 Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty 23.05.2022, 08:10
28 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 23.05.2022, 11:04
29 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 23.05.2022, 16:29
30 Nawojka Ślusarska 2003 PKM LOK Poznań 23.05.2022, 16:47
31 Jeremi Ślusarski 2006 PKM LOK Poznań 23.05.2022, 16:47
32 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 23.05.2022, 17:23
33 Adelina Wietki 2006 MKS Dwójka Warszawa 24.05.2022, 16:09
34 Michał Bortkiewicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław 24.05.2022, 16:52
35 Michał Klimko 2006 UKS Żeglarz Wrocław 24.05.2022, 16:52
36 Ida Kozło 2006 UKS Żeglarz Wrocław 24.05.2022, 16:52
37 Mateusz Śledzik 2005 LOK Garland Gliwice 24.05.2022, 17:38
38 Kamil Szlachetka 2006 LOK Garland Gliwice 24.05.2022, 17:38
39 Tomasz Nitka 1987 LOK Garland Gliwice 24.05.2022, 17:38
40 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 24.05.2022, 19:25
41 Emil Rutkowski 2006 TKŻ Toruń 24.05.2022, 19:26
42 Marek Szczepankowski 2005 SEJK Pogoń Szczecin 24.05.2022, 20:21
43 Tomasz Bendlewski 2004 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 21:48
44 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 21:48
45 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 22:46
46 Paweł Kundzier 1981 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.05.2022, 09:04
47 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 25.05.2022, 10:19
48 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia 25.05.2022, 10:24
49 Konrad Wlazłowski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.05.2022, 11:06
50 Filip Jarosiewicz 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.05.2022, 11:21
51 Oliwia Dróżyńska 2004 TKŻ Toruń 25.05.2022, 11:31
52 Michał Dębkowski 2003 Sindbad Sailing 25.05.2022, 14:01
53 Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków 25.05.2022, 19:43
54 Jan Pacheco-Śledź 2006 KŻ Horn Kraków 25.05.2022, 19:43
55 Jakub Trojnar 2005 KŻ Horn Kraków 25.05.2022, 19:43
56 Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków 25.05.2022, 19:43
57 Agnieszka Binkiewicz 2004 KŻ Horn Kraków 25.05.2022, 19:43
58 Jakub Gąsienica-Wawrytko 2007 KŻ Horn Kraków 25.05.2022, 19:43
59 Igor Rudek 2006 YKP Gdynia 25.05.2022, 19:54
60 Natalia Burczyńska 2005 UKŻ Wiking Toruń 25.05.2022, 20:39
61 Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława 25.05.2022, 20:51
62 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 25.05.2022, 20:58
63 Wiktor Radziej 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.05.2022, 21:04
64 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia 25.05.2022, 21:17
65 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia 25.05.2022, 21:21
66 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 25.05.2022, 21:45
67 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 25.05.2022, 21:56
68 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia 25.05.2022, 22:36
69 Nikodem Górski 2006 AZS UW Warszawa 25.05.2022, 22:40
70 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 25.05.2022, 22:42
71 Julia Szotyńska 2004 AZS UW Warszawa 25.05.2022, 22:52
72 Wiktor Sebastiański 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 25.05.2022, 23:18
73 Maciej Iliński 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 26.05.2022, 09:36
74 Oskar Ponto 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 26.05.2022, 20:22
75 Aleksander Ponto 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 26.05.2022, 20:48
76 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok 27.05.2022, 07:58
77 Karol Majda 1981 KS Spójnia Warszawa 27.05.2022, 22:36
78 Mariusz Kowalewski 1967 KS Spójnia Warszawa 28.05.2022, 00:31
79 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 28.05.2022, 15:38
80 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 28.05.2022, 23:59
81 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce 29.05.2022, 07:26
82 Maria Prus-Głowacka 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.05.2022, 10:59
83 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa 30.05.2022, 20:09
84 Laura Banach 2004 Giżycka Grupa Regatowa 30.05.2022, 21:28
85 Andrzej Nowakowski 2004 MKS Dwójka Warszawa 31.05.2022, 07:35
86 Sławomir Chybiński 1975 UKS Żeglarz Wrocław 31.05.2022, 11:18
87 Oskar Sawicki 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 31.05.2022, 14:46
88 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 01.06.2022, 07:49
89 Anna Gdaniec 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 01.06.2022, 20:39
90 Iwo Renski 2005 YKP Gdynia 01.06.2022, 21:01
91 Mateusz Gigielewicz 2005 Giżycka Grupa Regatowa 01.06.2022, 21:13
92 Maksymilian Kruczyński 2006 OŚ AZS Poznań 01.06.2022, 23:46
93 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa 02.06.2022, 11:08
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Andrei Ihnatsenka 1984 16.05.2022, 17:41
2 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa 18.05.2022, 15:50
3 Miłosz MICHALAK 2005 YKP Gdynia 18.05.2022, 21:33
4 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus YC Olsztyn 21.05.2022, 11:48
5 Igor Barcikowski 2004 Nauticus YC Olsztyn 21.05.2022, 11:48
6 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa 21.05.2022, 18:39
7 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 23.05.2022, 21:15
8 Juliusz Hebel 2003 24.05.2022, 09:48
9 Szymon Gąsiorowski 2005 YKP Gdynia 24.05.2022, 14:49
10 Kostanty Sawicki 2002 24.05.2022, 16:14
11 Krzysztof Harnasz 1979 TS Kuźnia Rybnik 24.05.2022, 19:05
12 Maksymilian Burdziej 2003 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 24.05.2022, 19:30
13 Grzegorz Wionczek 1971 KŻ FALA Brzeg 24.05.2022, 21:23
14 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 21:48
15 Piotr Sakowski 1980 Jacht Klub Koszalin 24.05.2022, 22:09
16 Maciej Reck 2004 JKW Poznań 25.05.2022, 06:18
17 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 25.05.2022, 15:49
18 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 25.05.2022, 21:33
19 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia 25.05.2022, 22:41
20 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok 26.05.2022, 16:35
21 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa 26.05.2022, 17:23
22 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 27.05.2022, 12:15
23 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań 27.05.2022, 20:11
24 Maxime Thommen 2004 YKP Gdynia 27.05.2022, 22:22
25 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 31.05.2022, 17:31
26 Karol Eriksson 2004 MKŻ Arka Gdynia 31.05.2022, 21:39
27 Mikołaj Silny 2002 SEJK Pogoń Szczecin 01.06.2022, 11:47
28 Maciej Bardan 1963 UKS FIR Warszawa 01.06.2022, 13:04
29 Filip Miłoszewski 2003 SEJK Pogoń Szczecin 01.06.2022, 16:28
30 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 01.06.2022, 18:16
31 Adam Chmiel 1996 KS AZS AWFiS Gdańsk 01.06.2022, 23:55
32 Dominik Śliwiński 2003 MKŻ Arka Gdynia 02.06.2022, 19:29
33 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia 02.06.2022, 20:12
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.