Puchar Pucka

11 - 13 cze 2021 Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 213223
Matylda Ferenc
2007
Ts Kuźnia Rybnik
2
POL 210005
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
3
POL 210013
Maciej Dudek
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
4
POL 210002
Maksymilian Luto
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
5
POL 129986
Alicja Sobota
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
6
POL 213208
KORNELIA KLIMAS
2007
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
7
POL 214736
SZYMON PYTLOWANY
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
8
POL 207349
Danuta Grudzień
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
9
POL 190828
Julia Wawrzyniak
2007
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
10
POL 210287
Aleksandra Jędryka
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
11
POL 191831
Michał Kuczmarski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
12
POL 213207
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
13
POL 192638
Aleksandra Zastawna
2006
YKP Gdynia
14
POL 207586
Gustaw Zalewski
2007
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
15
POL 215171
Adelina Wietki
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
16
POL 182524
Wiktoria Gobiec
2004
UKŻ Michałowo
17
POL 166297
Andrzej Nycz
2006
JKW Poznań
18
POL 192834
Piotr Jakubowski
2006
PKM LOK Poznań
19
GBR 176460
Wojciech Stefaniak
2006
PKM LOK Poznań
20
POL 1
Daniel Śmiałowski
2007
PKM LOK Poznań
21
POL 214348
Amelia Kałużyńska
2007
PKM LOK Poznań
22
POL 213209
Jakub Krysiński
2007
KS Spójnia Warszawa
23
POL 211218
IGOR RUDEK
2006
YKP Gdynia
24
POL 214732
Jan Wiśniewski
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
25
POL 183127
Michalina Pawelczyk
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
26
POL 212046
Aleksandra Borucka
2006
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
27
POL 198200
Zuzanna Bukowska
2008
YKP Gdynia
28
POL 192832
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
29
POL 203072
Bartłomiej Heksel
2004
KN Lider Kraków
30
POL 195386
Maciej Lubiński
2004
KN Lider Kraków
31
POL 204911
HUBERT KAJMOWICZ
2007
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
32
POL 205651
Igor Fałowski
2006
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
33
POL 205334
Miłosz Orszulak
2008
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
34
POL 191838
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk
35
POL 195312
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk
36
POL 198201
Jan Zaporowski
2006
KS Energetyk
37
POL 207352
Ewa Trochimczyk
2007
UKŻ Michałowo
38
POL 195782
Antoni Kiliszek
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
39
POL 208158
Janina Dmochowska
2006
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
40
POL 188220
Maciej Placzke
2006
UKS FIR Warszawa
41
POL 195807
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
42
POL 191841
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
43
POL 207855
Igor Mirowski
2006
AZS UW Warszawa
44
POL 201013
Jeremi Ślusarski
2006
KŻ "Mewa" Poznań
45
POL 200986
Jan Sawicki
2008
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
46
POL 196348
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
47
POL 207574
Jacek Kalinowski
2006
CHKŻ Chojnice
48
POL 176745
Jakub Gil
2006
CHKŻ Chojnice
49
POL 197723
Ryszard Grochowski
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
50
POL 182212
Kacper Wojtyna
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
51
GBR 216648
Max Steele
2005
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
52
POL 209834
Bartłomiej Wrzosek
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
53
POL 216581
Jan Pacheco-Śledź
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
54
POL 209024
Gita Van Der Voort
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
55
POL 208166
Ernest Radziwon
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
56
POL 166479
Kajetan Poziemski
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
57
POL 289471
Kajetan Linow
2007
KŻ "Mewa" Poznań
58
POL 218947
Iwo Renski
2005
YKP Gdynia
59
POL 213354
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ 7 Białystok
60
POL 197724
Filip Jarosiewicz
2006
YKP Gdynia
61
POL 217130
Karolina Jałoszyńska
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
62
POL 186834
Lena Małecka
2007
Centrum Żeglarskie
63
POL 208727
Jakub Marciniak
2005
KSW Baltic Dziwnów
64
POL 213549
Konrad Wlazłowski
2005
YKP Gdynia
65
POL 179127
Maksymilian Kabat
2006
66
POL 206817
Michał Kornik Skawiński
2007
UKŻ "Wiking" Toruń
67
POL 171258
Kacper Michalski
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
68
POL 191834
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS-Poznań
69
POL 167806
Teodor Kasprzyk
2005
ŻMKS-Poznań
70
POL 180752
Agnieszka Jankowiak
2005
ŻMKS-Poznań
71
POL 17448
Gabriela Zawal
2002
ŻMKS-Poznań
72
POL 189552
Marek Sokołowski
2006
AZS UW Warszawa
73
POL 207350
Oskar Sawicki
2006
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
74
POL 811312
Piotr Kosowski
2008
CHKŻ Chojnice
75
POL 182529
Milena Górna
2008
UKŻ 7 Białystok
76
POL 140919
Szymon Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
77
POL 215267
Iwo Barański
2006
KLUB UCZELNIANY AZS UW
78
POL 208421
Alicja Dawidowska
2008
Centrum Żeglarskie Szczecin
79
POL 211879
Piotr Grabski
2005
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
80
POL 181845
Zuzanna Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
81
POL 20110
Igor Tomczyk
2005
Centrum Żeglarskie Szczecin
82
POL 203062
Mateusz Kundzier
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
83
POL 214181
Krzysztof Szklarski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
84
POL 8
Antoni Lipiński
2006
CHKŻ Chojnice
85
POL 205646
Maksymilian Kruczyński
2006
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
86
POL 191845
Weronika Folmer
1999
KST "Elektryk" Grudziądz
87
POL 215169
Martyna Twarogowska
2006
KST "Elektryk" Grudziądz
88
POL 213347
Wiktoria Grima
2005
TS Kuźnia Rybik
89
POL 198203
EMIL RUTKOWSKI
2006
TKŻ Toruń
90
POL 216121
Kacper Rodziewicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
91
POL 194948
Julia Szotyńska
2004
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
92
POL 201081
Szymon Rossa
2006
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
93
POL 209465
Filip Oleszczyk
2005
Centrum Żeglarskie Szczecin
94
POL 178341
wojtek juszczak
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
95
POL 21204
Zofia Pospieszna
2007
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
96
POL 186836
Nikodem Machejko
2008
Giżycka Grupa Regatowa
97
POL 197
Krzysztof Dzilne
2006
ŻLKS Poznań
98
POL 215527
Bartosz Bilicki
2007
SSW MOS Iława
99
POL 215952
Alicja Akulicz
2006
ŻLKS Poznań
100
POL 208733
Mikołaj Majchrzycki
2007
ŻLKS Poznań
101
POL 204205
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
102
POL 191836
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
103
POL 205136
Zofia Michałeczko
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
104
POL 205650
Blanka Bobula
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
105
POL 205216
Szymon Janiak
2005
MKŻ Arka Gdynia
106
POL 216599
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
107
POL 196045
Maciej Cymerman
2006
Centrum Żeglarskie Szczecin
108
POL 204341
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia
109
POL 210946
Maksymilian Wróbel
2007
Centrum Żeglarskie Szczecin
110
POL 216552
Nikodem Górski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
111
POL 185791
Zuzanna Rodzeń
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
112
POL 173544
Maciej Malitowski
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
113
POL 160733
Kacper Kadłubowski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
114
POL 206282
Karol Rusin
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
115
POL 211258
Maciej Kowalski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
116
POL 18
Mateusz Śledzik
2005
KW LOK "Garland" Gliwice
117
POL 150262
Konstantyn Podwojski
2005
KW LOK "Garland" Gliwice
118
POL 207579
Jakub Gąsienica-Wawrytko
2007
Klub Sportowy Wiaterni
119
POL 216732
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa