Puchar PSKL

26 - 28 sie 2022

Puck, Polska

Podział na grupy
ILCA 4 (Laser 4.7) - podział na grupy (28.08.2022)
# Grupa Nr Załoga Klub
1 Złota CZE 169433 Helena Hyzova
2 Złota CZE 208698 Jan Kříž SK Steti
3 Srebrna CZE 213652 Jan Belik Jachtklub Sokolov
4 Srebrna CZE 216519 Karolina Hejnova Yacht Club Banik Ostrava
5 Złota CZE 216530 Tatiana Bělunková Yacht Club Banik Ostrava
6 Złota CZE 216574 Jan Zahornacky
7 Złota CZE 216803 Kristýna Flosmanová TJ Jiskra Třeboň
8 Srebrna CZE 217126 Nina Paigerova YACHT CLUB CERE
9 Złota CZE 217944 Linda Dokoupilova Jachtklub Brno
10 Złota CZE 217957 Michal Rais SK Steti
11 Złota LTU 200545 Marius Antanavičius Bangputys
12 Srebrna POL 160419 Magdalena Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik
13 Srebrna POL 160831 Wiktor Chmielewski JKW Poznań
14 Srebrna POL 163626 Jerzy Toliński KN Lider Kraków
15 Złota POL 167931 Zofia Pospieszna OŚ AZS POZNAŃ
16 Srebrna POL 168060 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań
17 Srebrna POL 170891 Laura Kowalska KN Lider Kraków
18 Srebrna POL 174481 Maksymilian Pluciński ŻMKS - Poznań
19 Srebrna POL 176460 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań
20 Złota POL 176746 Hieronim Hendler CHKŻ Chojnice
21 Srebrna POL 179025 Julian Bogacz UKS Żeglarz Wrocław
22 Srebrna POL 180701 Marta Wójciak Ts 'Kuźnia" Rybnik
23 Srebrna POL 181171 Fryderyk Julke
24 Srebrna POL 181181 Tomasz Wojtkowiak Centrum Żeglarskie RRS
25 Srebrna POL 182193 Konrad Marlewski TKŻ Toruń
26 Srebrna POL 182529 Olgierd Staszkiewicz UKŻ 7 Białystok
27 Srebrna POL 183129 Mikołaj Madejak KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
28 Srebrna POL 184858 Jan Tomaszewski UKS Żeglarz Wrocław
29 Złota POL 185708 Maksymilian Kleszcz UKŻ Żeglarz Wrocław
30 Srebrna POL 185791 Krzysztof Krauze MKŻ Arka Gdynia
31 Srebrna POL 186213 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław
32 Srebrna POL 186236 Kornelia Soćko KS AZS AWFiS Gdańsk
33 Srebrna POL 186837 Jakub Cynowski KS Centrum Żeglarskie Szczecin
34 Srebrna POL 188752 Jakub Gulczyński ŻMKS-Poznań
35 Srebrna POL 190544 Nina Kulka UKS Żeglarz Wrocław
36 Złota POL 190828 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
37 Srebrna POL 190829 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj
38 Srebrna POL 190984 Eliza Dudas KS Wiaterni Nowy Targ
39 Srebrna POL 191838 Emilia Maziarz KW LOK "Garland" Gliwice
40 Srebrna POL 191845 Paulina Piotrowska KST "Elektryk" Grudziądz
41 Srebrna POL 191848 Stanisław Osiński KST "Elektryk" Grudziądz
42 Srebrna POL 191862 Filip Poterski OŚ AZS POZNAŃ
43 Srebrna POL 192832 Krzysztof Możejko KN Lider Kraków
44 Srebrna POL 192860 Mateusz Biały TKŻ Toruń
45 Srebrna POL 193512 Adam Werner Centrum Żeglarskie
46 Złota POL 194839 Jędrzej Anioła JKW Poznań
47 Srebrna POL 195031 Kacper Stęplowski KW LOK "Garland" Gliwice
48 Srebrna POL 195310 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa
49 Srebrna POL 195867 Wiktor Gajda Stowarzyszenie Marina Poraj
50 Złota POL 196348 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice
51 Srebrna POL 197723 Ryszard Grochowski Ks AZS AWFIS GDAŃSK
52 Srebrna POL 197724 Julia Czerwiak YKP Gdynia
53 Złota POL 197725 Oskar Szpręglewski KST "Elektryk" Grudziądz
54 Złota POL 197949 Emilia Bałdych UKS Żeglarz Wrocław
55 Złota POL 198206 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa
56 Srebrna POL 198207 Helena Moritz UKS FIR Warszawa
57 Złota POL 200438 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa
58 Srebrna POL 200987 Igor Kinasz Centrum Żeglarskie
59 Złota POL 201018 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław
60 Złota POL 201081 Ksawery Soćko KS AZS AWFiS Gdańsk
61 Złota POL 201122 Bartosz Pluta SEJK POGOŃ SZCZECIN,RRS
62 Złota POL 201832 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa
63 Srebrna POL 202411 Hubert Frączkowski SEJK Pogoń Szczecin
64 Srebrna POL 203675 Jan Schwendimann AZS UW Warszawa
65 Złota POL 203776 Michał Trzpis KW LOK "Garland" Gliwice
66 Srebrna POL 204341 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia
67 Złota POL 205136 Zofia Michaleczko JK Kotwica Tarnobrzeg
68 Złota POL 205298 Zuzanna Bukowska YKP Gdynia
69 Złota POL 206282 Karol Rusin KW LOK "Garland" Gliwice
70 Srebrna POL 206499 Wojciech Sikorski AZS UW Warszawa
71 Złota POL 206822 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn
72 Złota POL 207348 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz
73 Złota POL 207358 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań
74 Złota POL 207572 Antoni Machaj YKP Kraków
75 Złota POL 207574 Hanna Rogowska CHKŻ Chojnice
76 Złota POL 207586 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń
77 Srebrna POL 207681 Adam Grycuk KS AZS AWFiS Gdańsk
78 Srebrna POL 208166 Kajetan Poziemski Klub Żeglarski Horn Kraków
79 Złota POL 208733 Mikołaj Majchrzycki ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ
80 Złota POL 208738 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin
81 Złota POL 209814 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj
82 Złota POL 209824 Natalia Ziółkowska KS AZS AWFiS Gdańsk
83 Złota POL 209834 Bartłomiej Wrzosek Klub Żeglarski Horn Kraków
84 Złota POL 210006 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn
85 Srebrna POL 210009 Hanna Kusztejko KN Lider Kraków
86 Złota POL 210011 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn
87 Złota POL 210013 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn
88 Złota POL 210287 Julia Maziarz KW LOK "Garland" Gliwice
89 Srebrna POL 210947 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa
90 Srebrna POL 210956 Matylda Kowalik UKS SZKWAŁ Złocieniec
91 Srebrna POL 211218 Franciszek Miłosz YKP Gdynia
92 Złota POL 212007 Michał Godlewski KW LOK "Garland" Gliwice
93 Złota POL 212648 Natasza Tarnawska MKŻ Arka Gdynia
94 Srebrna POL 213201 Jakub Kuźmiński YKP Gdynia
95 Złota POL 213223 Matylda Ferenc Ts Kuźnia Rybnik
96 Złota POL 213224 Jan Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik
97 Złota POL 213233 Piotr Małachowski UKŻ 7 Białystok
98 Srebrna POL 213238 Paweł Rusak UKŻ 7 Białystok
99 Złota POL 213328 Blanka Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg
100 Srebrna POL 213359 Milena Górna UKŻ 7 Białystok
101 Złota POL 214065 Tobiasz Zabiegałowski MKŻ Arka Gdynia
102 Srebrna POL 214119 Zofia Franecka SEJK Pogoń Szczecin
103 Złota POL 214181 Krzysztof Szklarski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
104 Złota POL 214732 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa
105 Srebrna POL 215003 Filip Brzostowski AZS UW Warszawa
106 Srebrna POL 215169 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice
107 Srebrna POL 215328 Jakub Rozwadowski Akademia Żeglarstwa Prestige
108 Złota POL 215527 Jan Rohde SSW MOS Iława
109 Srebrna POL 215529 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława
110 Złota POL 215555 Huberta Nowicki KS AZS AWFiS Gdańsk
111 Złota POL 215962 Krzysztof Dzilne ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ
112 Srebrna POL 216603 Stanisław Cholewicki JKW Poznań
113 Złota POL 216605 Filip Szczepankowski AZS UW Warszawa
114 Złota POL 216615 Gita Van Der Voort Klub Żeglarski Horn Kraków
115 Złota POL 216937 Karol Gaj Ts 'Kuźnia" Rybnik
116 Złota POL 218130 Patrycja Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA
117 Srebrna POL 218287 Marek Pawełczak Stowarzyszenie Marina Poraj
118 Srebrna POL 218365 Jakub Podziewski UKŻ 7 Białystok
119 Srebrna POL 218546 Amelia Szygenda JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
120 Złota POL 218807 NINA MIROWSKA KU AZS Uniwersytet Warszawski
121 Złota POL 218941 Jan Konkol YKP Gdynia
122 Złota POL 218964 Kinga Szlachetka KW LOK "Garland" Gliwice
123 Złota POL 220730 Martyna Seroka ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ
124 Złota POL 220731 Martyna Stachowiak KŻ "Mewa" Poznań
ILCA 6 (Laser Radial) - podział na grupy (28.08.2022)
# Grupa Nr Załoga Klub
1 Srebrna LTU 167667 Liepa Sitkevičiūtė
2 Srebrna LTU 174810 Tomas Blinstrubas NSM
3 Srebrna LTU 184808 Ema Kuodyte
4 Srebrna LTU 193676 Herkus Mikelis
5 Złota LTU 195203 Matas Kniubas Bangputys
6 Złota LTU 202750 Rokas Germanavicius Bangputys
7 Złota LTU 213085 Titas Mockevičius
8 Złota LTU 217921 Greta Kalinauskaitė
9 Złota LTU 218163 Leja Savickaite Bangputys
10 Srebrna LTU 218376 Gustas Pipiras
11 Srebrna POL 150262 Marta Zwara MKŻ Arka Gdynia
12 Złota POL 160406 Jeremi Ślusarski PKM LOK Poznań
13 Srebrna POL 160735 Natalia Krysta UKS WIKING Zarzecze
14 Srebrna POL 163872 Jan Karnowski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
15 Srebrna POL 170889 Kuba Kaniszewski KS AZS AWFiS Gdańsk
16 Złota POL 176745 Jakub Gil CHKŻ Chojnice
17 Złota POL 180716 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia/WCSS
18 Srebrna POL 180752 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań
19 Srebrna POL 182210 Jakub Gąsienica-Wawrytko Klub Żeglarski Horn Kraków
20 Srebrna POL 183872 Jakub Krysiński KS Spójnia Warszawa
21 Złota POL 184592 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia/WCSS
22 Srebrna POL 186221 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia
23 Srebrna POL 186831 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa
24 Srebrna POL 188235 Adam Cwojdziński ŻMKS-Poznań
25 Złota POL 188236 Jakub Lipowski KN Lider Kraków
26 Srebrna POL 189516 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo
27 Złota POL 191181 Krzysztof Olejnik SEJK Pogoń Szczecin
28 Srebrna POL 191835 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa
29 Srebrna POL 191837 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa
30 Złota POL 191842 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa
31 Złota POL 193510 Maciej Iliński KS AZS AWFiS Gdańsk
32 Złota POL 194897 Angelina Zubel CHKŻ Chojnice
33 Złota POL 194937 Michał Gonciarz UKS Pogoria
34 Złota POL 194939 Jan Kamieński JKW Poznań
35 Srebrna POL 195785 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław
36 Złota POL 197721 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań
37 Srebrna POL 197815 Kacper Kadłubowski KW LOK "Garland" Gliwice
38 Srebrna POL 198203 Emil Rutkowski TKŻ Toruń
39 Srebrna POL 198205 Paweł Kundzier KS AZS AWFiS Gdańsk
40 Srebrna POL 200430 Konrad Kunc MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
41 Srebrna POL 200822 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław
42 Srebrna POL 201561 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków
43 Srebrna POL 201940 Jakub Trojnar Klub Żeglarski Horn Kraków
44 Srebrna POL 203062 Wiktor Łasak YKP Gdynia
45 Srebrna POL 203267 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia
46 Srebrna POL 204311 Paweł Sikora PKM LOK Poznań
47 Srebrna POL 205301 Wiktor Sebastiański Akademia Żeglarstwa Prestige
48 Złota POL 205645 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice
49 Złota POL 205646 Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
50 Srebrna POL 206438 Anna Zwara MKŻ Arka Gdynia
51 Srebrna POL 206680 Maksyk Kowalewski Akademia Żeglarstwa Prestige
52 Srebrna POL 206823 Tomasz Nitka KW LOK "Garland" Gliwice
53 Srebrna POL 207098 Marek Sokołowski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
54 Złota POL 207291 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa
55 Srebrna POL 207350 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań
56 Srebrna POL 207351 Aleksandra Ciwoniuk UKŻ Michałowo
57 Srebrna POL 207352 Bartłomiej Dworakowski UKŻ Michałowo
58 Srebrna POL 207354 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo
59 Złota POL 207580 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
60 Srebrna POL 207585 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń
61 Srebrna POL 208653 Mateusz Kundzier KS AZS AWFiS Gdańsk
62 Srebrna POL 208691 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj
63 Srebrna POL 209432 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk
64 Srebrna POL 209914 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj
65 Złota POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia
66 Złota POL 210571 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków
67 Srebrna POL 210788 Laura Banach Giżycka Grupa Regatowa
68 Złota POL 211111 Oskar Ponto KS AZS AWFiS Gdańsk
69 Srebrna POL 211258 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj
70 Srebrna POL 211298 Aleksandra Jędryka Stowarzyszenie Marina Poraj
71 Złota POL 211879 Piotr Grabski Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
72 Złota POL 212046 Aleksandra Borucka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
73 Złota POL 212205 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia/WCSS
74 Srebrna POL 212649 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań
75 Złota POL 212961 Kacper Bąk Klub Żeglarski Horn Kraków
76 Złota POL 213207 Julia Wróblewska YKP Gdynia
77 Srebrna POL 213213 Vincent Peter UKS Żeglarz Wrocław
78 Złota POL 213337 Igor Rudek YKP Gdynia
79 Złota POL 213354 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok
80 Złota POL 213355 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa
81 Złota POL 213500 Konrad Wlazłowski KS AZS AWFiS Gdańsk
82 Złota POL 213850 Maria Prus-Głowacka KS AZS AWFiS Gdańsk
83 Złota POL 214221 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa
84 Złota POL 214222 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa
85 Złota POL 214228 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa
86 Srebrna POL 214823 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa
87 Złota POL 215171 Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa
88 Złota POL 215388 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice
89 Złota POL 215528 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława
90 Złota POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn
91 Złota POL 215820 Nawojka Ślusarska PKM LOK Poznań
92 Srebrna POL 216119 Kamil Szlachetka KW LOK "Garland" Gliwice
93 Złota POL 216546 Antoni Nazimek JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
94 Srebrna POL 216552 Nikodem Górski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
95 Złota POL 216581 Jan Pacheco-Śledź Klub Żeglarski Horn Kraków
96 Złota POL 216599 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia
97 Srebrna POL 216732 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa
98 Złota POL 216807 IGOR MIROWSKI KU AZS Uniwersytet Warszawski
99 Złota POL 216933 Julia Szotyńska KLUB UCZELNIANY AZS UW
100 Srebrna POL 216936 Wiktoria Harnasz Ts Kuźnia Rybnik
101 Złota POL 217130 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA
102 Złota POL 217484 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków
103 Złota POL 217493 Filip Olszewski MKS Dwójka Warszawa
104 Złota POL 217499 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa
105 Złota POL 217561 Alicja Akulicz ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ
106 Złota POL 217564 Filip Jarosiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk
107 Srebrna POL 217825 Zofia Wojcik KU AZS Uniwersytet Warszawski
108 Złota POL 218212 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce
109 Złota POL 218363 Julian Podwalski SSW MOS Iława
110 Złota POL 218384 Oskar Sawicki Centrum Żeglarskie
111 Srebrna POL 218615 Agnieszka Binkiewicz Klub Żeglarski Horn Kraków
112 Złota POL 218786 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława
113 Srebrna POL 218788 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice
114 Srebrna POL 218888 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg
115 Złota POL 218931 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty Chełm Śląski
116 Złota POL 218947 Iwo Renski YKP Gdynia
117 Srebrna POL 219388 Andrei Dzhura UKS FIR Warszawa
118 Złota POL 219403 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn
119 Srebrna POL 220729 Mariusz Kowalewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
120 Złota POL 220796 Tomasz Bendlewski ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ
121 Srebrna POL 221154 Konstanty Skwarło Akademia Żeglarstwa Prestige
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.