Puchar PSKL

26 - 28 sie 2022

Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 216530 Tatiana Bělunková 2008 YC Banik Ostrava 18.07.2022, 12:08
2 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 169433 Helena Hyzova 2008 18.07.2022, 13:25
3 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 216803 Kristýna Flosmanová 2006 18.07.2022, 18:01
4 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 217957 Michal Rais 2006 18.07.2022, 18:02
5 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 216574 Jan Zahornacky 2007 19.07.2022, 11:52
6 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 207574 Hanna Rogowska 2008 CHKŻ Chojnice 20.07.2022, 11:03
7 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 207348 Weronika Folmer 1999 KST Elektryk Grudziądz 29.07.2022, 14:20
8 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 195867 Wiktor Gajda 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 29.07.2022, 18:32
9 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 209814 Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 29.07.2022, 18:32
10 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 208698 Jan Kříž 2008 30.07.2022, 19:27
11 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 213223 Matylda Ferenc 2007 TS Kuźnia Rybnik 30.07.2022, 19:29
12 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 213652 Jan Belik 2007 Jachtklub Sokolov 02.08.2022, 22:52
13 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 217944 Linda Dokoupilova 2006 03.08.2022, 11:41
14 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 196348 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 03.08.2022, 20:27
15 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 216519 Karolina Hejnova 2007 YC Banik Ostrava 04.08.2022, 16:22
16 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 212648 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 08.08.2022, 10:45
17 ILCA 4 (Laser 4.7) LTU 200545 Marius Antanavičius 2008 Bangputys 08.08.2022, 12:13
18 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań 08.08.2022, 14:18
19 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 216937 Karol Gaj 2007 TS Kuźnia Rybnik 08.08.2022, 18:42
20 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 168060 Krzysztof Knasiecki 2009 PKM LOK Poznań 09.08.2022, 08:08
21 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 176460 Mateusz Kayser 2009 PKM LOK Poznań 09.08.2022, 08:08
22 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 180701 Marta Wójciak 2009 TS Kuźnia Rybnik 09.08.2022, 09:37
23 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 200438 Michał Kuczmarski 2006 MKS Dwójka Warszawa 10.08.2022, 08:39
24 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 218807 NINA MIROWSKA 2008 AZS UW Warszawa 10.08.2022, 22:22
25 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 188752 Jakub Gulczyński 2007 ŻMKS Poznań 11.08.2022, 21:58
26 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 181181 Tomasz Wojtkowiak 2008 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 12.08.2022, 20:08
27 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 197723 Ryszard Grochowski 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 13.08.2022, 11:05
28 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 194839 Jędrzej Anioła 2007 JKW Poznań 13.08.2022, 20:01
29 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 218941 Jan Konkol 2008 YKP Gdynia 14.08.2022, 09:27
30 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210956 Matylda Kowalik 2009 UKS Szkwał Złocieniec 14.08.2022, 11:12
31 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 218365 Jakub Podziewski 2009 UKŻ Siódemka Białystok 14.08.2022, 15:36
32 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 213233 Piotr Małachowski 2008 UKŻ Siódemka Białystok 14.08.2022, 18:47
33 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 186213 Marta Sochacka 2008 UKS Żeglarz Wrocław 14.08.2022, 22:12
34 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 179025 Julian Bogacz 2009 UKS Żeglarz Wrocław 14.08.2022, 22:12
35 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 185708 Maksymilian Kleszcz 2008 UKS Żeglarz Wrocław 14.08.2022, 22:12
36 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 184858 Jan Tomaszewski 2007 UKS Żeglarz Wrocław 14.08.2022, 22:12
37 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 190544 Nina Kulka 2008 UKS Żeglarz Wrocław 14.08.2022, 22:12
38 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 197949 Emilia Bałdych 2006 UKS Żeglarz Wrocław 14.08.2022, 22:12
39 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 201832 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 15.08.2022, 07:07
40 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 198207 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 15.08.2022, 07:07
41 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 215527 Jan Rohde 2008 SSW MOS Iława 15.08.2022, 13:13
42 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 213359 Milena Górna 2008 UKŻ Siódemka Białystok 15.08.2022, 16:50
43 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 190829 Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 15.08.2022, 20:21
44 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 218287 Marek Pawełczak 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 15.08.2022, 20:21
45 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 207358 Stanisław Kasprzak 2009 PKM LOK Poznań 16.08.2022, 09:17
46 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 215529 Stanisław Nadolski 2009 SSW MOS Iława 16.08.2022, 09:19
47 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 191848 Stanisław Osiński 2009 KST Elektryk Grudziądz 16.08.2022, 09:22
48 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210006 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus YC Olsztyn 16.08.2022, 10:14
49 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210013 Maciej Dudek 2008 Nauticus YC Olsztyn 16.08.2022, 10:14
50 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210011 Maksymilian Luto 2008 Nauticus YC Olsztyn 16.08.2022, 10:14
51 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 206822 Szymon Kroczek 2007 Nauticus YC Olsztyn 16.08.2022, 10:14
52 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 213224 Jan Psiuk 2008 TS Kuźnia Rybnik 16.08.2022, 10:36
53 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 160419 Magdalena Psiuk 2010 TS Kuźnia Rybnik 16.08.2022, 10:40
54 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 217126 Nina Paigerova 2017 16.08.2022, 14:33
55 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 207586 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń 16.08.2022, 16:12
56 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 192860 Mateusz Biały 2009 TKŻ Toruń 16.08.2022, 16:17
57 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 182193 Konrad Marlewski 2008 TKŻ Toruń 16.08.2022, 16:21
58 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 170891 Laura Kowalska 2009 KN Lider Kraków 16.08.2022, 17:25
59 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210009 Hanna Kusztejko 2008 KN Lider Kraków 16.08.2022, 17:25
60 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 192832 Krzysztof Możejko 2009 KN Lider Kraków 16.08.2022, 17:25
61 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 201018 Julia Turniak 2008 UKS Żeglarz Wrocław 16.08.2022, 18:30
62 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 197724 Julia Czerwiak 2008 YKP Gdynia 16.08.2022, 20:33
63 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 182529 Olgierd Staszkiewicz 2009 UKŻ Siódemka Białystok 17.08.2022, 00:17
64 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 218546 Amelia Szygenda 2008 JKW Poznań 17.08.2022, 08:17
65 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 197725 Oskar Szpręglewski 2007 KST Elektryk Grudziądz 17.08.2022, 09:14
66 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 191862 Filip Poterski 2009 OŚ AZS Poznań 17.08.2022, 09:40
67 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 208738 Piotr Wójcik 2007 SEJK Pogoń Szczecin 17.08.2022, 15:24
68 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 216605 Filip Szczepankowski 2007 AZS UW Warszawa 17.08.2022, 15:51
69 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 160831 Wiktor Chmielewski 2008 JKW Poznań 17.08.2022, 17:43
70 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 214119 Zofia Franecka 2008 SEJK Pogoń Szczecin 17.08.2022, 19:23
71 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 218130 Patrycja Jałoszyńska 2010 KŻ Nysa 17.08.2022, 21:06
72 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 186236 Kornelia Soćko 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 17.08.2022, 23:53
73 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 201081 Ksawery Soćko 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 17.08.2022, 23:57
74 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 213238 Paweł Rusak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 18.08.2022, 10:14
75 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 214732 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa 18.08.2022, 11:28
76 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 216603 Stanisław Cholewicki 2007 JKW Poznań 18.08.2022, 11:32
77 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 215555 Huberta Nowicki 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 18.08.2022, 14:12
78 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 201122 Bartosz Pluta 2007 SEJK Pogoń Szczecin 18.08.2022, 16:07
79 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 195310 Wiktor Raszka 2009 MKS Dwójka Warszawa 18.08.2022, 16:44
80 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 205298 Zuzanna Bukowska 2008 YKP Gdynia 18.08.2022, 17:35
81 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 167931 Zofia Pospieszna 2007 OŚ AZS Poznań 18.08.2022, 18:30
82 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 203675 Jan Schwendimann 2006 AZS UW Warszawa 18.08.2022, 18:51
83 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 207572 Antoni Machaj 2006 YKP Kraków 18.08.2022, 20:08
84 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 198206 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa 18.08.2022, 20:43
85 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 214065 Tobiasz Zabiegałowski 2008 MKŻ Arka Gdynia 18.08.2022, 21:25
86 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 213201 Jakub Kuźmiński 2009 YKP Gdynia 18.08.2022, 22:16
87 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 211218 Franciszek Miłosz 2009 YKP Gdynia 18.08.2022, 23:23
88 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 190984 Eliza Dudas 2008 KS Wiaterni Nowy Targ 19.08.2022, 08:07
89 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 204341 Szymon Łysik 2008 MKŻ Arka Gdynia 19.08.2022, 11:48
90 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 216615 Gita Van Der Voort 2007 KŻ Horn Kraków 19.08.2022, 12:01
91 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 209834 Bartłomiej Wrzosek 2007 KŻ Horn Kraków 19.08.2022, 12:01
92 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 214181 Krzysztof Szklarski 2008 AZS UW Warszawa 19.08.2022, 12:49
93 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 163626 Jerzy Toliński 2009 KN Lider Kraków 19.08.2022, 12:51
94 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 206499 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa 19.08.2022, 12:58
95 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210947 Ignacy Jabłkowski 2009 MKS Dwójka Warszawa 19.08.2022, 19:18
96 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 176746 Hieronim Hendler 2008 CHKŻ Chojnice 19.08.2022, 19:57
97 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 183129 Mikołaj Madejak 2008 AZS UW Warszawa 19.08.2022, 20:13
98 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 205136 Zofia Michaleczko 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg 20.08.2022, 12:20
99 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 208166 Kajetan Poziemski 2007 KŻ Horn Kraków 20.08.2022, 19:42
100 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 191838 Emilia Maziarz 2008 LOK Garland Gliwice 20.08.2022, 22:50
101 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 218964 Kinga Szlachetka 2008 LOK Garland Gliwice 20.08.2022, 22:50
102 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210287 Julia Maziarz 2006 LOK Garland Gliwice 20.08.2022, 22:50
103 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 215169 Maciej Kowalski 2007 LOK Garland Gliwice 20.08.2022, 22:50
104 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 206282 Karol Rusin 2006 LOK Garland Gliwice 20.08.2022, 22:50
105 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 212007 Michał Godlewski 2008 LOK Garland Gliwice 20.08.2022, 22:50
106 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 203776 Michał Trzpis 2008 LOK Garland Gliwice 20.08.2022, 22:50
107 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 195031 Kacper Stęplowski 2009 LOK Garland Gliwice 20.08.2022, 22:50
108 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 207681 Adam Grycuk 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 21.08.2022, 14:13
109 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 213328 Blanka Bobula 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg 21.08.2022, 20:19
110 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 215003 Filip Brzostowski 2007 AZS UW Warszawa 22.08.2022, 09:04
111 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 191845 Paulina Piotrowska 2009 KST Elektryk Grudziądz 22.08.2022, 14:35
112 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 209824 Natalia Ziółkowska 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 22.08.2022, 18:39
113 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 208733 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 22.08.2022, 19:12
114 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 220730 Martyna Seroka 2008 ŻLKS Poznań 22.08.2022, 19:12
115 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 215962 Krzysztof Dzilne 2006 ŻLKS Poznań 22.08.2022, 19:12
116 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 220731 Martyna Stachowiak 2008 KŻ Mewa Poznań 22.08.2022, 19:37
117 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 174481 Maksymilian Pluciński 2010 ŻMKS Poznań 22.08.2022, 20:26
118 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 193512 Adam Werner 2008 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.08.2022, 21:16
119 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 215328 Jakub Rozwadowski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 22.08.2022, 22:05
120 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 202411 Hubert Frączkowski 2009 SEJK Pogoń Szczecin 23.08.2022, 12:11
121 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 200987 Igor Kinasz 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 23.08.2022, 14:30
122 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 186837 Jakub Cynowski 2010 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 23.08.2022, 20:45
123 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 185791 Krzysztof Krauze 2008 MKŻ Arka Gdynia 24.08.2022, 09:55
124 ILCA 4 (Laser 4.7) LTU 174810 Tomas Blinstrubas 2006 Neringos Sporto Mokykla 26.08.2022, 07:25
125 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 181171 Fryderyk Julke 2007 26.08.2022, 11:11
ILCA 6 (Laser Radial)
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 6 (Laser Radial) POL 211298 Aleksandra Jędryka 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 29.07.2022, 18:32
2 ILCA 6 (Laser Radial) POL 208691 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 29.07.2022, 18:32
3 ILCA 6 (Laser Radial) POL 211258 Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj 29.07.2022, 18:32
4 ILCA 6 (Laser Radial) POL 209914 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 29.07.2022, 18:32
5 ILCA 6 (Laser Radial) POL 213207 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 29.07.2022, 22:07
6 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218384 Oskar Sawicki 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 29.07.2022, 22:15
7 ILCA 6 (Laser Radial) POL 176745 Jakub Gil 2006 CHKŻ Chojnice 01.08.2022, 09:22
8 ILCA 6 (Laser Radial) POL 213213 Vincent Peter 1981 UKS Żeglarz Wrocław 02.08.2022, 12:06
9 ILCA 6 (Laser Radial) LTU 193676 Herkus Mikelis 2004 04.08.2022, 14:09
10 ILCA 6 (Laser Radial) LTU 218376 Gustas Pipiras 2005 04.08.2022, 14:19
11 ILCA 6 (Laser Radial) LTU 184808 Ema Kuodyte 2007 04.08.2022, 17:57
12 ILCA 6 (Laser Radial) LTU 218163 Leja Savickaite 2002 Bangputys 05.08.2022, 11:06
13 ILCA 6 (Laser Radial) POL 180729 Kacper Fabian 2002 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 05.08.2022, 23:45
14 ILCA 6 (Laser Radial) LTU 167667 Liepa Sitkevičiūtė 2005 06.08.2022, 21:09
15 ILCA 6 (Laser Radial) POL 160735 Natalia Krysta 2004 UKS Wiking Zarzecze 07.08.2022, 17:51
16 ILCA 6 (Laser Radial) POL 217493 Filip Olszewski 2006 MKS Dwójka Warszawa 07.08.2022, 22:15
17 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218786 Natalia Chojnowska 2007 SSW MOS Iława 07.08.2022, 22:15
18 ILCA 6 (Laser Radial) POL 216936 Wiktoria Harnasz 2005 TS Kuźnia Rybnik 08.08.2022, 09:26
19 ILCA 6 (Laser Radial) LTU 202750 Rokas Germanavicius 2008 Bangputys 08.08.2022, 11:38
20 ILCA 6 (Laser Radial) POL 215820 Nawojka Ślusarska 2003 PKM LOK Poznań 09.08.2022, 08:08
21 ILCA 6 (Laser Radial) POL 204311 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 09.08.2022, 08:08
22 ILCA 6 (Laser Radial) POL 160406 Jeremi Ślusarski 2006 PKM LOK Poznań 09.08.2022, 08:08
23 ILCA 6 (Laser Radial) POL 207350 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań 09.08.2022, 08:08
24 ILCA 6 (Laser Radial) POL 216807 IGOR MIROWSKI 2006 AZS UW Warszawa 10.08.2022, 22:01
25 ILCA 6 (Laser Radial) LTU 217921 Greta Kalinauskaitė 2005 11.08.2022, 13:40
26 ILCA 6 (Laser Radial) POL 180752 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 11.08.2022, 21:58
27 ILCA 6 (Laser Radial) POL 197721 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 11.08.2022, 21:58
28 ILCA 6 (Laser Radial) POL 188235 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań 11.08.2022, 21:58
29 ILCA 6 (Laser Radial) LTU 195203 Matas Kniubas 2006 Bangputys 12.08.2022, 08:02
30 ILCA 6 (Laser Radial) POL 194939 Jan Kamieński 2006 JKW Poznań 12.08.2022, 16:45
31 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218363 Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława 13.08.2022, 10:43
32 ILCA 6 (Laser Radial) POL 213500 Konrad Wlazłowski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk 13.08.2022, 13:51
33 ILCA 6 (Laser Radial) POL 189516 Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo 13.08.2022, 21:32
34 ILCA 6 (Laser Radial) POL 207351 Aleksandra Ciwoniuk 2005 UKŻ Michałowo 13.08.2022, 21:32
35 ILCA 6 (Laser Radial) POL 207354 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ Michałowo 13.08.2022, 21:32
36 ILCA 6 (Laser Radial) POL 207352 Bartłomiej Dworakowski 2007 UKŻ Michałowo 13.08.2022, 21:32
37 ILCA 6 (Laser Radial) POL 150262 Marta Zwara 2007 MKŻ Arka Gdynia 14.08.2022, 20:25
38 ILCA 6 (Laser Radial) POL 200822 Ida Kozło 2006 UKS Żeglarz Wrocław 14.08.2022, 22:12
39 ILCA 6 (Laser Radial) POL 195785 Michał Bortkiewicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław 14.08.2022, 22:12
40 ILCA 6 (Laser Radial) POL 215388 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice 15.08.2022, 18:38
41 ILCA 6 (Laser Radial) POL 219403 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus YC Olsztyn 16.08.2022, 10:14
42 ILCA 6 (Laser Radial) POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus YC Olsztyn 16.08.2022, 10:14
43 ILCA 6 (Laser Radial) POL 200430 Konrad Kunc 2006 MKŻ Arka Gdynia 16.08.2022, 12:56
44 ILCA 6 (Laser Radial) POL 198203 Emil Rutkowski 2006 TKŻ Toruń 16.08.2022, 17:24
45 ILCA 6 (Laser Radial) POL 188236 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 16.08.2022, 17:25
46 ILCA 6 (Laser Radial) POL 217499 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa 16.08.2022, 17:56
47 ILCA 6 (Laser Radial) POL 194897 Angelina Zubel 2006 CHKŻ Chojnice 16.08.2022, 18:06
48 ILCA 6 (Laser Radial) POL 207585 Oliwia Dróżyńska 2004 TKŻ Toruń 16.08.2022, 18:18
49 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218947 Iwo Renski 2005 YKP Gdynia 16.08.2022, 20:25
50 ILCA 6 (Laser Radial) POL 163872 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 16.08.2022, 21:01
51 ILCA 6 (Laser Radial) POL 213354 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok 16.08.2022, 21:27
52 ILCA 6 (Laser Radial) POL 216599 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia 17.08.2022, 09:49
53 ILCA 6 (Laser Radial) POL 203267 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 17.08.2022, 10:02
54 ILCA 6 (Laser Radial) POL 186221 Aleksandra Zastawna 2006 YKP Gdynia 17.08.2022, 10:48
55 ILCA 6 (Laser Radial) POL 220729 Mariusz Kowalewski 1967 KS Spójnia Warszawa 17.08.2022, 15:10
56 ILCA 6 (Laser Radial) POL 191842 Mateusz Gigielewicz 2005 Giżycka Grupa Regatowa 17.08.2022, 18:49
57 ILCA 6 (Laser Radial) POL 191181 Krzysztof Olejnik 2005 SEJK Pogoń Szczecin 17.08.2022, 19:10
58 ILCA 6 (Laser Radial) POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia 17.08.2022, 20:14
59 ILCA 6 (Laser Radial) POL 217130 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa 17.08.2022, 20:47
60 ILCA 6 (Laser Radial) LTU 213085 Titas Mockevičius 2007 17.08.2022, 21:16
61 ILCA 6 (Laser Radial) POL 214222 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 17.08.2022, 21:38
62 ILCA 6 (Laser Radial) POL 184592 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia 17.08.2022, 22:15
63 ILCA 6 (Laser Radial) POL 208653 Mateusz Kundzier 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 18.08.2022, 09:57
64 ILCA 6 (Laser Radial) POL 198205 Paweł Kundzier 1981 KS AZS AWFiS Gdańsk 18.08.2022, 10:02
65 ILCA 6 (Laser Radial) POL 193510 Maciej Iliński 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 18.08.2022, 10:04
66 ILCA 6 (Laser Radial) POL 212649 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań 18.08.2022, 13:05
67 ILCA 6 (Laser Radial) POL 209432 Jakub Piesiewicz 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk 18.08.2022, 18:09
68 ILCA 6 (Laser Radial) POL 207098 Marek Sokołowski 2006 AZS UW Warszawa 18.08.2022, 18:57
69 ILCA 6 (Laser Radial) POL 207580 Natalia Malinowska 2006 JKW Poznań 18.08.2022, 19:56
70 ILCA 6 (Laser Radial) POL 216933 Julia Szotyńska 2004 AZS UW Warszawa 18.08.2022, 20:24
71 ILCA 6 (Laser Radial) POL 207291 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 18.08.2022, 20:24
72 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218931 Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty 18.08.2022, 20:57
73 ILCA 6 (Laser Radial) POL 186831 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa 18.08.2022, 20:58
74 ILCA 6 (Laser Radial) POL 216732 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 18.08.2022, 20:59
75 ILCA 6 (Laser Radial) POL 217564 Filip Jarosiewicz 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk 18.08.2022, 21:23
76 ILCA 6 (Laser Radial) POL 214221 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 18.08.2022, 21:45
77 ILCA 6 (Laser Radial) POL 211111 Oskar Ponto 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 18.08.2022, 21:52
78 ILCA 6 (Laser Radial) POL 215171 Adelina Wietki 2006 MKS Dwójka Warszawa 18.08.2022, 21:52
79 ILCA 6 (Laser Radial) POL 212205 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 18.08.2022, 21:56
80 ILCA 6 (Laser Radial) POL 205646 Maksymilian Kruczyński 2006 OŚ AZS Poznań 18.08.2022, 23:51
81 ILCA 6 (Laser Radial) POL 213850 Maria Prus-Głowacka 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 18.08.2022, 23:54
82 ILCA 6 (Laser Radial) POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 OŚ AZS Poznań 19.08.2022, 08:21
83 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218888 Aleksandra Mac 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg 19.08.2022, 08:52
84 ILCA 6 (Laser Radial) POL 180716 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia 19.08.2022, 09:18
85 ILCA 6 (Laser Radial) POL 191837 Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa 19.08.2022, 09:41
86 ILCA 6 (Laser Radial) POL 216552 Nikodem Górski 2006 AZS UW Warszawa 19.08.2022, 10:07
87 ILCA 6 (Laser Radial) POL 217825 Zofia Wojcik 2005 AZS UW Warszawa 19.08.2022, 10:24
88 ILCA 6 (Laser Radial) POL 201940 Jakub Trojnar 2005 KŻ Horn Kraków 19.08.2022, 12:01
89 ILCA 6 (Laser Radial) POL 182210 Jakub Gąsienica-Wawrytko 2007 KŻ Horn Kraków 19.08.2022, 12:01
90 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218615 Agnieszka Binkiewicz 2004 KŻ Horn Kraków 19.08.2022, 12:01
91 ILCA 6 (Laser Radial) POL 212961 Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków 19.08.2022, 12:01
92 ILCA 6 (Laser Radial) POL 201561 Andrzej Pochopień 2006 KŻ Horn Kraków 19.08.2022, 12:01
93 ILCA 6 (Laser Radial) POL 216581 Jan Pacheco-Śledź 2006 KŻ Horn Kraków 19.08.2022, 12:01
94 ILCA 6 (Laser Radial) POL 217484 Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków 19.08.2022, 12:01
95 ILCA 6 (Laser Radial) POL 210571 Tymoteusz Mika 2006 KŻ Horn Kraków 19.08.2022, 12:01
96 ILCA 6 (Laser Radial) POL 213337 Igor Rudek 2006 YKP Gdynia 19.08.2022, 20:07
97 ILCA 6 (Laser Radial) POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 MKS Dwójka Warszawa 20.08.2022, 11:45
98 ILCA 6 (Laser Radial) POL 197117 Wiktoria Gołębiowska 2000 20.08.2022, 19:03
99 ILCA 6 (Laser Radial) POL 219388 Andrei Dzhura 2006 UKS FIR Warszawa 20.08.2022, 20:21
100 ILCA 6 (Laser Radial) POL 215528 Bartosz Bilicki 2007 SSW MOS Iława 20.08.2022, 22:46
101 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218788 Mateusz Śledzik 2005 LOK Garland Gliwice 20.08.2022, 22:50
102 ILCA 6 (Laser Radial) POL 216119 Kamil Szlachetka 2006 LOK Garland Gliwice 20.08.2022, 22:50
103 ILCA 6 (Laser Radial) POL 206823 Tomasz Nitka 1987 LOK Garland Gliwice 20.08.2022, 22:50
104 ILCA 6 (Laser Radial) POL 197815 Kacper Kadłubowski 2007 LOK Garland Gliwice 20.08.2022, 22:50
105 ILCA 6 (Laser Radial) POL 183872 Jakub Krysiński 2007 KS Spójnia Warszawa 21.08.2022, 09:59
106 ILCA 6 (Laser Radial) POL 216546 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 21.08.2022, 11:08
107 ILCA 6 (Laser Radial) POL 203062 Wiktor Łasak 2006 YKP Gdynia 21.08.2022, 20:35
108 ILCA 6 (Laser Radial) POL 210788 Laura Banach 2004 Giżycka Grupa Regatowa 21.08.2022, 21:26
109 ILCA 6 (Laser Radial) POL 214228 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa 21.08.2022, 21:28
110 ILCA 6 (Laser Radial) POL 194937 Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 22.08.2022, 14:55
111 ILCA 6 (Laser Radial) POL 205645 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 22.08.2022, 15:12
112 ILCA 6 (Laser Radial) POL 211879 Piotr Grabski 2005 SYC Zefir Drakkar Poraj 22.08.2022, 16:05
113 ILCA 6 (Laser Radial) POL 206438 Anna Zwara 2004 MKŻ Arka Gdynia 22.08.2022, 18:58
114 ILCA 6 (Laser Radial) POL 220796 Tomasz Bendlewski 2004 ŻLKS Poznań 22.08.2022, 19:12
115 ILCA 6 (Laser Radial) POL 217561 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 22.08.2022, 19:12
116 ILCA 6 (Laser Radial) POL 206680 Maksyk Kowalewski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 22.08.2022, 19:53
117 ILCA 6 (Laser Radial) POL 205301 Wiktor Sebastiański 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 22.08.2022, 22:02
118 ILCA 6 (Laser Radial) POL 221154 Konstanty Skwarło 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 23.08.2022, 11:43
119 ILCA 6 (Laser Radial) POL 191835 Aleksander Chojnowski 2005 MKS Dwójka Warszawa 23.08.2022, 19:26
120 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce 23.08.2022, 22:24
121 ILCA 6 (Laser Radial) POL 213355 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa 25.08.2022, 16:36
122 ILCA 6 (Laser Radial) POL 170889 Kuba Kaniszewski 1989 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.08.2022, 17:17
123 ILCA 6 (Laser Radial) LTU 174810 Tomas Blinstrubas 2006 Neringos Sporto Mokykla 26.08.2022, 07:36
ILCA 7 (Laser Standard)
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 7 (Laser Standard) USA 178115 Andrei Ihnatsenka 1984 18.07.2022, 17:15
2 ILCA 7 (Laser Standard) CZE 218203 Jakub Halouzka 1997 30.07.2022, 17:21
3 ILCA 7 (Laser Standard) POL 214223 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa 03.08.2022, 19:33
4 ILCA 7 (Laser Standard) POL 214835 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 05.08.2022, 23:32
5 ILCA 7 (Laser Standard) POL 211117 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 07.08.2022, 20:19
6 ILCA 7 (Laser Standard) POL 197004 Maciej Wilk 1972 RKS Lasery Zegrze 09.08.2022, 07:12
7 ILCA 7 (Laser Standard) POL 219536 Maciej Reck 2004 JKW Poznań 09.08.2022, 15:51
8 ILCA 7 (Laser Standard) POL 188233 Wojciech Wionczek 1973 KŻ FALA Brzeg 10.08.2022, 10:26
9 ILCA 7 (Laser Standard) POL 206868 Piotr Sakowski 1980 Jacht Klub Koszalin 10.08.2022, 17:37
10 ILCA 7 (Laser Standard) SUI 218263 Gauthier Verhulst 2001 10.08.2022, 21:58
11 ILCA 7 (Laser Standard) POL 214218 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa 13.08.2022, 18:39
12 ILCA 7 (Laser Standard) POL 214118 Paweł Brzozowski 1979 Sindbad Sailing 14.08.2022, 21:46
13 ILCA 7 (Laser Standard) POL 218379 Maksymilian Burdziej 2003 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 14.08.2022, 22:30
14 ILCA 7 (Laser Standard) POL 216556 Franciszek Kotlarek 2005 KS Spójnia Warszawa 15.08.2022, 14:20
15 ILCA 7 (Laser Standard) POL 159480 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 15.08.2022, 16:51
16 ILCA 7 (Laser Standard) CZE 216800 Jiří Himmel 2003 15.08.2022, 21:45
17 ILCA 7 (Laser Standard) POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus YC Olsztyn 16.08.2022, 10:14
18 ILCA 7 (Laser Standard) LTU 217818 Giedrius Talijunas 2004 Bangputys 16.08.2022, 18:08
19 ILCA 7 (Laser Standard) POL 164398 Grzegorz Wionczek 1971 KŻ FALA Brzeg 16.08.2022, 19:39
20 ILCA 7 (Laser Standard) POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok 16.08.2022, 20:37
21 ILCA 7 (Laser Standard) POL 199296 krystian nawrat 1961 LOK Garland Gliwice 17.08.2022, 13:22
22 ILCA 7 (Laser Standard) POL 151111 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa 17.08.2022, 16:44
23 ILCA 7 (Laser Standard) POL 218385 Marek Szczepankowski 2005 SEJK Pogoń Szczecin 18.08.2022, 11:01
24 ILCA 7 (Laser Standard) LTU 210169 Radvilas Janulionis 2000 18.08.2022, 13:42
25 ILCA 7 (Laser Standard) POL 188824 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań 18.08.2022, 20:01
26 ILCA 7 (Laser Standard) POL 214216 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa 19.08.2022, 00:04
27 ILCA 7 (Laser Standard) POL 180521 Hubert Wojcik 1978 AZS UW Warszawa 19.08.2022, 10:29
28 ILCA 7 (Laser Standard) POL 220370 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 19.08.2022, 16:35
29 ILCA 7 (Laser Standard) POL 211299 Szymon Gasiorowski 2005 YKP Gdynia 19.08.2022, 20:09
30 ILCA 7 (Laser Standard) POL 203855 Piotr Malinowski 2001 SSW MOS Iława 19.08.2022, 22:49
31 ILCA 7 (Laser Standard) POL 183484 Krzysztof Harnasz 1979 TS Kuźnia Rybnik 20.08.2022, 21:29
32 ILCA 7 (Laser Standard) POL 212647 maciej bardan 1963 UKS FIR Warszawa 21.08.2022, 19:01
33 ILCA 7 (Laser Standard) POL 213549 Milosz Michalak 2005 YKP Gdynia 21.08.2022, 22:21
34 ILCA 7 (Laser Standard) POL 213216 Sławomir Chybiński 1975 UKS Żeglarz Wrocław 22.08.2022, 07:03
35 ILCA 7 (Laser Standard) POL 163312 Maciej Szczurek 1953 SBŻ Chełmża 22.08.2022, 09:35
36 ILCA 7 (Laser Standard) POL 217559 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 22.08.2022, 11:07
37 ILCA 7 (Laser Standard) POL 191191 Filip Miłoszewski 2003 SEJK Pogoń Szczecin 22.08.2022, 11:15
38 ILCA 7 (Laser Standard) POL 216548 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 22.08.2022, 19:12
39 ILCA 7 (Laser Standard) POL 210786 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 22.08.2022, 20:44
40 ILCA 7 (Laser Standard) POL 210136 Piotr Vogel 2005 JKW Poznań 22.08.2022, 21:26
41 ILCA 7 (Laser Standard) CYP 194779 Juliusz Hebel 2003 22.08.2022, 21:40
42 ILCA 7 (Laser Standard) CYP 216777 Jorgos Koutsofta 2007 PASIMIS 22.08.2022, 22:57
43 ILCA 7 (Laser Standard) POL 216609 Kacper Stanisławski 2000 YKP Gdynia 22.08.2022, 23:28
44 ILCA 7 (Laser Standard) POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 23.08.2022, 20:47
45 ILCA 7 (Laser Standard) POL 210946 Iwo Gogołkiewicz 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 24.08.2022, 21:52
46 ILCA 7 (Laser Standard) POL 191110 Kostanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 25.08.2022, 16:32
47 ILCA 7 (Laser Standard) POL 213309 Rafał Wilk 1987 KS Spójnia Warszawa 25.08.2022, 17:53
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.