Puchar Prezydenta Sopotu

9 - 11 cze 2017 Sopot, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
1
POL 636
Dominik Lewinski
GKŻ Gdańsk
1
1
1
2*
1
1
5.00
2
POL 511
Dawid Litwinek
KS "Baza" Mrągowo
2
4
2
1
2
10*
11.00
3
POL 66
Adam Żarnowski
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
5
2
9*
3
3
4
17.00
4
POL 72
Kamil Manowiecki
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
6
3
3
6
8*
3
21.00
5
POL 42
Michał Polak
GKŻ Gdańsk
3
6
4
7
4
8*
24.00
6
POL 715
Jackowski Michał
UJKS "Szturwał" Kalisz
DNC*
5
6
4
6
15
36.00
7
POL 512
Michał Lis
KS "Baza" Mrągowo
7
8
7
8
11*
7
37.00
8
POL 661
Krzysztof Żarnowski
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
13
5
13
5
2
38.00
9
POL 460
Filip Dmochowski
GKŻ Gdańsk
4
10
20*
11
9
14
48.00
10
POL 1
Dawid Sykuła
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
9
8
10
15
11
53.00
11
POL 195
Julian Wardaszko
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
7
17
5
7
22
58.00
12
POL 44
Konrad Machura
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
26
15
12
13
9
75.00
13
POL 46
Daniel Ugniewski
GKŻ Gdańsk
DNC*
12
12
9
32
13
78.00
14
POL 5
Kacper Gwozdz
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
21
10
20
14
20
85.00
15
POL 520
Antoni Antoniewski
GKŻ Gdańsk
DNC*
20
13
16
18
19
86.00
16
POL 39
Kacper Jaskólski
GKŻ Gdańsk
DNC*
16
24
14
16
16
86.00
17
POL 133
Mateusz Zelga
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
22
26
25
20
5
98.00
18
POL 287
Tomasz Skowronek
GKŻ Gdańsk
DNC*
30
25
31
10
6
102.00
19
POL 64
Alex Biene
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
11
14
21
17
39
102.00
20
POL 36
Kacper Guzowski
GKŻ Gdańsk
DNC*
15
18
27
12
30
102.00
21
POL 75
Mike Ryan
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
14
23
29
22
18
106.00
22
POL 146
Aleksander Niziołek
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
19
16
22
27
23
107.00
23
POL 144
Kajetan Machura
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
28
22
17
25
17
109.00
24
POL 998
Jeremi Budzaj
AZS Poznań
DNC*
17
19
30
19
26
111.00
25
POL 289
Martin Marchewicz
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
25
28
26
28
12
119.00
26
POL 135
Mateusz Galiński
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
24
11
15
33
38
121.00
27
POL 79
Franciszek Kuźniar
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
18
27
18
DSQ
21
128.00
28
POL 19
Kacper Falkiewicz
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
31
21
28
24
24
128.00
29
POL 516
Oliwier Przybylak
KS "Baza" Mrągowo
DNC*
29
29
35
23
25
141.00
30
POL 225
Krystian Betka
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
33
33
32
21
28
147.00
31
POL 57
Janek Borowski
MKŻ Mikołajki
DNC*
23
32
33
30
31
149.00
32
POL 173
Filip Falęcki
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
27
37
24
35
27
150.00
33
POL 32
Iwo Wrzesinski
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
34
31
38
26
33
162.00
34
POL 88
Bruno Kester
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
32
30
19
DNC
DNC
169.00
35
POL 335
Jan Szkolnicki
UKS "KAŁĘBIE" OSIEK
DNC*
DNC
36
23
31
40
174.00
36
POL 608
Jakub Drogosz
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
DNC
35
37
29
34
179.00
37
POL 69
Patryk Różak
AZS Poznań
DNC*
35
39
34
40
32
180.00
38
POL 174
Konrad Zagarów
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
DNC
42
36
34
29
185.00
39
POL 311
Jakub Krajnik
GKŻ Gdańsk
DNC*
DNF
34
39
38
37
192.00
40
POL 16
Antoni Budzaj
AZS Poznań
DNC*
DNC
41
41
37
35
198.00
41
POL 150
Michał Krawczyk
AZS Poznań
DNC*
DNF
38
40
36
41
199.00
42
POL 59
Adam Przytuła
MKŻ Mikołajki
DNC*
DNC
40
42
39
36
201.00
43
POL 85
Antoni Jurasz
AZS Poznań
DNC*
DNC
43
DNC
41
42
214.00