9 - 11 cze 2017

Puchar Prezydenta Sopotu

Sopot, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 30 Maciek Kluszczyński OKŻ Olsztyn 1 6* 1 2 1 3 2 10.00
2 POL POL 11 Marcin Urbanowicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 1 2 6* 4 6 1 17.00
3 BLR BLR 714 Mikita Tsirkun BELARUS 4 3 6* 1 2 2 5 17.00
4 LTU LTU 1 Juozas Bernotas LITHUANIA 5 4 4 3 6* 1 3 20.00
5 POL POL 26 Dawid Furmański OKŻ Olsztyn 2 2 3 5* 5 5 4 21.00
6 BLR BLR 766 Artem Javadav BELARUS 6* 5 5 4 3 4 6 27.00
7 POL POL 74 Jan Suliński GKŻ Gdańsk 7 7 7 7 DNC* 7 7 42.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 21 Malgorzata Bialecka SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 1 1 1 1 1 1 2* 6.00
2 POL POL 9 Kajetan Pawłowski AZS Poznań 2 11* 2 6 2 7 3 22.00
3 POL POL 303 Karolina Lipińska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 5 2 10* 2 3 3 7 22.00
4 POL POL 09 Agnieszka Bilska GKŻ Gdańsk 3 3 3 10* 8 2 6 25.00
5 POL POL 893 Aleksander Przychodzeń SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 7* 4 6 4 5 6 5 30.00
6 POL POL 45 Kamil Ugniewski GKŻ Gdańsk DNC* 6 8 5 7 5 4 35.00
7 POL POL 313 Lidia Sulikowska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 6 5 9 3 6 9 17* 38.00
8 POL POL 18 Mikołaj Michalski GKŻ Gdańsk 17* 9 7 11 9 4 1 41.00
9 POL POL 15 Igor Eliasz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 11 14* 12 8 4 8 10 53.00
10 LTU LTU 5 Rokas Didrikas LITHUANIA 13* 7 13 9 10 11 9 59.00
11 POL POL 134 Weronika Marciniak SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 12 13 4 12 17* 14 14 69.00
12 POL POL 407 Mikołaj Terman SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 15* 12 15 13 11 10 8 69.00
13 POL POL 76 Michał Walenczewski GKŻ Gdańsk 10 10 11 17* 15 13 11 70.00
14 POL POL 13 Jakub Sykuła SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DSQ* 8 5 15 13 17 18 76.00
15 POL POL 1556 Marta Poplonyk AZS Poznań 14 18* 17 7 12 16 12 78.00
16 POL POL 175 Przemysław Szybkowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 9 17 14 18* 14 12 13 79.00
17 POL POL 198 Agnieszka Szpak SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8 16* 16 14 16 15 15 84.00
18 POL POL 163 Tomasz Romanowski AZS Poznań 16 15 18 16 DNC* 18 16 99.00
19 POL POL 7 Maja Dziarnowska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 4 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 104.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 87 Mikołaj Kozłowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 4 1 5 OCS* 1 14.00
2 POL POL 122 Aleksandra Wasiewicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 5 1 4 6* 3 3 16.00
3 POL POL 119 Anna Igielska GKŻ Gdańsk 6* 5 6 1 5 2 19.00
4 POL POL 147 Olaf Grodzicki SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8 10* 2 2 1 7 20.00
5 POL POL 183 Andrzej Myślicki SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 1 9 3 12* 2 6 21.00
6 POL POL 55 Igor Lewiński GKŻ Gdańsk 4 8* 5 7 4 4 24.00
7 POL POL 503 Oliwia Chomka KS "Baza" Mrągowo 2 3 9 3 OCS* 10 27.00
8 POL POL 400 Martyna Terman SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 7 2 7 9* 7 9 32.00
9 POL POL 520 Adam Klecan KS "Baza" Mrągowo 9 6 10 8 OCS* 5 38.00
10 POL POL 125 Miłosz Frydrychowicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 12 13* 12 4 6 8 42.00
11 POL POL 997 Amadeusz Skonieczny UJKS "Szturwał" Kalisz 10 11 8 11 11 17* 51.00
12 POL POL 33 Julia Augustynowicz GKŻ Gdańsk 13 16 DNC* 10 13 11 63.00
13 POL POL 127 Kornel Manowiecki UKS NAVIGO Sopot 14 15 DNC* 15 9 13 66.00
14 POL POL 30 Antonina Nowak AZS Poznań 15 12 DNC* 17 8 15 67.00
15 POL POL 51 Maria Mlińska GKŻ Gdańsk 11 7 11 DNC* DNC DNC 71.00
16 POL POL 262 Szymon Charytanowicz UKS NAVIGO Sopot 16 14 DNC* 13 14 16 73.00
17 POL POL 301 Marek Madejczyk UKS NAVIGO Sopot DNC* DNC DNC 14 10 12 78.00
18 POL POL 11 Wiktor Wilankowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 17 DNC 16 12 14 80.00
19 POL POL 977 Mateusz Skonieczny UJKS "Szturwał" Kalisz DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 105.00
19 POL POL 240 Szymon Kwidziński SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 105.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 297 Agata Zych SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 3 2 5* 1 1 10.00
2 POL POL 194 Agata Banach AZS Poznań 1 2 1 3 6* 4 11.00
3 BLR BLR 784 Julia Matveenko BELARUS 2 1 3 6* 3 3 12.00
4 POL POL 230 Maja Kuchta SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 6* 4 4 1 4 5 18.00
5 POL POL 320 Karina Filip GKŻ Gdańsk 10* 6 8 4 2 2 22.00
6 POL POL 274 Nina Golmont SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8 9* 6 2 8 7 31.00
7 POL POL 172 Nell Ryan SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 4 7 7 11* 7 6 31.00
8 POL POL 47 Maja Bartkowska GKŻ Gdańsk 9 11* 5 10 5 9 38.00
9 BLR BLR 765 Evgenia Sokolovskaya BELARUS 5 5 9 7 13* 13 39.00
10 BLR BLR 713 Jana Lomats BELARUS 7 8 10 8 12* 12 45.00
11 POL POL 89 Amelia Zalewska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 16 12 12 9 8 57.00
12 POL POL 98 Anna Szczęch SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 13 11 9 10 14 57.00
13 POL POL 211 Nikola Grymuza GKŻ Gdańsk 12 10 13 14* 11 11 57.00
14 POL POL 555 Anna Grzesiak AZS Poznań 11 14 14 15* 14 10 63.00
15 POL POL 70 Natalia Staszewska GKŻ Gdańsk DNC* 12 16 16 15 15 74.00
16 POL POL 91 Hanna Jankowska GKŻ Gdańsk DNC* 15 15 13 17 17 77.00
17 POL POL 54 Zuzanna Kryspin GKŻ Gdańsk DNC* DNC DNC DNC 16 16 89.00
18 FRA FRA 66 Marlena Stańczyk GKŻ Gdańsk DNC* DNC 17 17 DNC DNC 91.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 636 Dominik Lewinski GKŻ Gdańsk 1 1 1 2* 1 1 5.00
2 POL POL 511 Dawid Litwinek KS "Baza" Mrągowo 2 4 2 1 2 10* 11.00
3 POL POL 66 Adam Żarnowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 5 2 9* 3 3 4 17.00
4 POL POL 72 Kamil Manowiecki SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 6 3 3 6 8* 3 21.00
5 POL POL 42 Michał Polak GKŻ Gdańsk 3 6 4 7 4 8* 24.00
6 POL POL 715 Jackowski Michał UJKS "Szturwał" Kalisz DNC* 5 6 4 6 15 36.00
7 POL POL 512 Michał Lis KS "Baza" Mrągowo 7 8 7 8 11* 7 37.00
8 POL POL 661 Krzysztof Żarnowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 13 5 13 5 2 38.00
9 POL POL 460 Filip Dmochowski GKŻ Gdańsk 4 10 20* 11 9 14 48.00
10 POL POL 1 Dawid Sykuła SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 9 8 10 15 11 53.00
11 POL POL 195 Julian Wardaszko SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 7 17 5 7 22 58.00
12 POL POL 44 Konrad Machura SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 26 15 12 13 9 75.00
13 POL POL 46 Daniel Ugniewski GKŻ Gdańsk DNC* 12 12 9 32 13 78.00
14 POL POL 5 Kacper Gwozdz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 21 10 20 14 20 85.00
15 POL POL 520 Antoni Antoniewski GKŻ Gdańsk DNC* 20 13 16 18 19 86.00
16 POL POL 39 Kacper Jaskólski GKŻ Gdańsk DNC* 16 24 14 16 16 86.00
17 POL POL 133 Mateusz Zelga SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 22 26 25 20 5 98.00
18 POL POL 287 Tomasz Skowronek GKŻ Gdańsk DNC* 30 25 31 10 6 102.00
19 POL POL 64 Alex Biene SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 11 14 21 17 39 102.00
20 POL POL 36 Kacper Guzowski GKŻ Gdańsk DNC* 15 18 27 12 30 102.00
21 POL POL 75 Mike Ryan SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 14 23 29 22 18 106.00
22 POL POL 146 Aleksander Niziołek SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 19 16 22 27 23 107.00
23 POL POL 144 Kajetan Machura SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 28 22 17 25 17 109.00
24 POL POL 998 Jeremi Budzaj AZS Poznań DNC* 17 19 30 19 26 111.00
25 POL POL 289 Martin Marchewicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 25 28 26 28 12 119.00
26 POL POL 135 Mateusz Galiński SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 24 11 15 33 38 121.00
27 POL POL 79 Franciszek Kuźniar SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 18 27 18 DSQ 21 128.00
28 POL POL 19 Kacper Falkiewicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 31 21 28 24 24 128.00
29 POL POL 516 Oliwier Przybylak KS "Baza" Mrągowo DNC* 29 29 35 23 25 141.00
30 POL POL 225 Krystian Betka SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 33 33 32 21 28 147.00
31 POL POL 57 Janek Borowski MKŻ Mikołajki DNC* 23 32 33 30 31 149.00
32 POL POL 173 Filip Falęcki SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 27 37 24 35 27 150.00
33 POL POL 32 Iwo Wrzesinski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 34 31 38 26 33 162.00
34 POL POL 88 Bruno Kester SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* 32 30 19 DNC DNC 169.00
35 POL POL 335 Jan Szkolnicki UKS "KAŁĘBIE" OSIEK DNC* DNC 36 23 31 40 174.00
36 POL POL 608 Jakub Drogosz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* DNC 35 37 29 34 179.00
37 POL POL 69 Patryk Różak AZS Poznań DNC* 35 39 34 40 32 180.00
38 POL POL 174 Konrad Zagarów SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNC* DNC 42 36 34 29 185.00
39 POL POL 311 Jakub Krajnik GKŻ Gdańsk DNC* DNF 34 39 38 37 192.00
40 POL POL 16 Antoni Budzaj AZS Poznań DNC* DNC 41 41 37 35 198.00
41 POL POL 150 Michał Krawczyk AZS Poznań DNC* DNF 38 40 36 41 199.00
42 POL POL 59 Adam Przytuła MKŻ Mikołajki DNC* DNC 40 42 39 36 201.00
43 POL POL 85 Antoni Jurasz AZS Poznań DNC* DNC 43 DNC 41 42 214.00
RS:X Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
RS:X - Kobiety Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
TECHNO293 - 5.8 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
TECHNO293 - Kobiety Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
TECHNO293 - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 6 wyścigach