Puchar Prezydenta Sopotu

17 - 19 cze 2016 Sopot, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
1
NOR 141
Kristian Wendelborg
KNS
5*
1
1
1
2
5
1
4
15.00
2
NOR 2120
Henrik Wetlesen Borge
KNS
3
2
2
7*
3
1
4
2
17.00
3
POL 313
Lidia Sulikowska
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
2
4
15*
2
6
2
2
7
25.00
4
NOR 30
Matteo Fregosi Maao
KNS
1
8
3
6
DNC*
8
3
12
41.00
5
POL 97
Jakub Sykula
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
5
4
3
1
9
9
10
41.00
6
POL 66
Adam Zarnowski
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
7
3
12
17*
4
3
7
9
45.00
7
POL 45
Kamil Ugniewski
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
9
13
9
14*
9
6
8
1
55.00
8
POL 511
Dawid Litwinek
KS "Baza" Mrągowo
17*
15
10
5
8
4
10
6
58.00
9
POL 850
Kajetan Pawlowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
19*
14
16
8
7
7
13
5
70.00
10
POL 198
Agnieszka Szpak
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
8
11
11
16
18*
12
5
8
71.00
11
POL 614
Bartek Pawlowski
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
11
9
6
9
5
19
20*
16
75.00
12
POL 76
Michal Walenczewski
GKŻ Gdańsk
12
7
14
12
11
11
18*
13
80.00
13
POL 296
Jan Goralski
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
13
16
18
19*
10
10
14
3
84.00
14
POL 230
Maja Kuchta
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
10
12
13
13
13
13
12
17*
86.00
15
POL 715
Michal Jackowski
UJKS "Szturwał" Kalisz
DNC*
10
19
10
17
16
19
14
105.00
16
POL 509
Maciek Zalewski
KS "Baza" Mrągowo
15
DNC*
7
18
15
20
16
22
113.00
17
NOR 107
Isak Hessen
KNS
4
6
8
4
12
DNC*
DNC
DNC
116.00
18
POL 191
Jedrzej Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
16
DNC*
5
27
14
18
17
29
126.00
19
POL 15
Igor Eliasz
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
DNC
DNC
11
16
14
11
15
149.00
20
POL 144
Kajetan Machura
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
14
18
DNC*
15
21
28
33
25
154.00
21
NOR 60
Sofia Fregosi Maao
KNS
DNC*
19
DNC
21
23
17
15
19
155.00
22
POL 57
Jan Borowski
Regatowy Klub Sportowy Lasery
DNC*
21
17
24
20
22
24
27
155.00
23
POL 194
Agata Banach
KS AZS AWFiS Gdańsk
18
DNC*
DNC
25
DNC
15
6
11
157.00
24
POL 31
Kajetan Kibiersza
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
17
DNC
23
19
21
32
18
171.00
25
BLR 647
Katsiaryna Zharnak
SDUSHOR MINSK
21
20
DNC*
20
25
OCS
21
23
171.00
26
POL 607
Antoni Soltysiak
UJKS "Szturwał" Kalisz
22
22
DNC*
29
DNC
27
25
24
190.00
27
POL 355
Bartlomiej Witt
KS AZS AWFiS Gdańsk
DNC*
DNC
DNC
22
22
24
22
20
192.00
28
POL 75
Mike Ryan
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
6
DNC*
DNC
DNC
DNC
26
23
21
199.00
29
POL 26
Bartosz Paska
KS AZS AWFiS Gdańsk
DNC*
DNC
DNC
26
24
23
31
26
212.00
30
POL 58
Jakub Hachaj
Regatowy Klub Sportowy Lasery
20
DNC*
DNC
DNC
DNC
29
26
30
228.00
31
POL 602
Jakub Ignaszak
UJKS "Szturwał" Kalisz
DNC*
DNC
DNC
28
26
31
34
33
234.00
32
POL 79
Franciszek Kuzniar
UKS FIR Warszawa
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
25
28
28
245.00
33
POL 62
Jakub Dolecki
Regatowy Klub Sportowy Lasery
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
30
29
31
254.00
34
POL 197
Julia Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
32
27
32
255.00
35
POL 294
Martyna Niezbecka
Giżycka Grupa Regatowa
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
34
30
34
262.00
36
POL 65
Filip Myslinski
Regatowy Klub Sportowy Lasery
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
33
37
36
270.00
37
POL 292
Kacper Szukajt
Giżycka Grupa Regatowa
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
35
36
35
270.00
38
POL 604
Oliwia Donart
UJKS "Szturwał" Kalisz
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
35
37
277.00
39
POL 193
Maria Urban
Giżycka Grupa Regatowa
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
287.00
39
POL 1556
Marta Poplonyk
KS AZS AWFiS Gdańsk
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
287.00