Puchar Prezydenta Sopotu

17 - 19 cze 2016 Sopot, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
1
POL 636
Dominik Lewinski
GKŻ Gdańsk
2
2
1
2
DSQ*
2
1
1
11.00
2
POL 42
Michal Polak
GKŻ Gdańsk
4
1
2
1
1
5
6*
3
17.00
3
POL 661
Krzysztof Zarnowski
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
3
5
3
3
3
11*
4
4
25.00
4
POL 195
Julian Wardaszko
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
1
9
11
15*
11
1
2
2
37.00
5
BLR 784
Yulya Matveenko
SDUSHOR MINSK
26*
3
6
8
2
7
9
6
41.00
6
POL 718
Jan Rudowicz
UJKS "Szturwał" Kalisz
8
6
8
7
12*
8
8
8
53.00
7
POL 297
Agata Zych
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
12
4
4
12
8
10
5
17*
55.00
8
POL 32
Karina Filip
Stowarzyszenie Port Mechelinki
9
DNC*
14
14
13
4
3
9
66.00
9
BLR 765
Evgenia Sokolovskaja
SDUSHOR MINSK
25*
7
7
5
5
17
15
11
67.00
10
POL 512
Michal Lis
KS "Baza" Mrągowo
23
DNC*
9
6
7
13
13
7
78.00
11
POL 36
Kacper Guzowski
Stowarzyszenie Port Mechelinki
22
DNC*
12
10
6
6
12
13
81.00
12
POL 85
Jeremi Budzaj
KS AZS AWFiS Gdańsk
10
DNC*
5
17
18
23
14
22
109.00
13
POL 39
Kacper Jaskolski
GKŻ Gdańsk
17
DNC*
DNC
9
15
3
25
5
122.00
14
POL 46
Daniel Ugniewski
GKŻ Gdańsk
11
DNC*
DNC
13
4
15
18
23
132.00
15
POL 127
Leon Sroczynski
GKŻ Gdańsk
DNC*
DNC
10
11
17
9
23
16
134.00
16
POL 1
Dawid Sykula
UKS FIR Warszawa
5
DNC*
DNC
19
9
19
16
29
145.00
17
POL 47
Maja Bartkowska
GKŻ Gdańsk
DNC*
DNC
13
DNC
14
12
10
10
155.00
18
POL 88
Bruno Kester
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
19
DNC*
DNC
18
19
21
22
15
162.00
19
POL 135
Mateusz Galinski
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
24
DNC*
DNC
DNC
10
16
11
14
171.00
20
POL 128
Antonina Cielesz
GKŻ Gdańsk
6
DNC*
DNC
DNC
24
14
7
27
174.00
21
POL 52
Antoni Antoniewski
GKŻ Gdańsk
18
DNC*
DNC
DNC
22
18
17
19
190.00
22
POL 140
Anna Szczech
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
21
DNC*
DNC
16
20
OCS
21
18
192.00
23
ARG 490
Krystian Betka
UKS FIR Warszawa
13
10
DNC*
DNC
16
DNC
32
32
199.00
24
POL 289
Martin Marchewicz
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
27
DNC*
DNC
4
DNC
26
30
21
204.00
25
POL 518
Bartosz Ruszczyk
KS "Baza" Mrągowo
29
DNC*
DNC
DNC
DNC
22
19
12
226.00
26
POL 133
Mateusz Zelga
UKS FIR Warszawa
DNC*
8
DNC
DNC
25
33
33
36
231.00
27
POL 11
Julia Hlavaty
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
20
DNC*
DNC
DNC
DNC
24
27
20
235.00
28
POL 44
Konrad Machura
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
15
DNC*
DNC
DNC
DNC
25
26
26
236.00
29
POL 311
Jakub Krajnik
GKŻ Gdańsk
DNC*
DNC
DNC
DNC
21
27
31
28
251.00
30
POL 172
Nell Ryan
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
28
DNC*
DNC
DNC
DNC
32
24
31
259.00
31
POL 320
Iwo Wrzesinski
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
DNC
DNC
DNC
23
30
35
30
262.00
32
USA 220
Anna Grzesiak
KS AZS AWFiS Gdańsk
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
31
20
24
267.00
33
POL 89
Amelia Zalewska
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
14
DNC*
DNC
DNC
DNC
28
DNC
37
271.00
34
POL 146
Aleksander Niziolek
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
16
DNC*
15
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
271.00
35
POL 41
Ignacy Kozlowski
GKŻ Gdańsk
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
20
28
34
274.00
36
POL 5011
Kamila Niedbala
KS "Baza" Mrągowo
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
29
DNC
25
294.00
37
POL 274
Nina Golmont
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
7
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
295.00
38
POL 69
Patryk Rozak
KS AZS AWFiS Gdańsk
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
35
36
35
298.00
39
POL 174
Konrad Zagarow
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
OCS
29
33
302.00
40
POL 59
Adam Przytula
Regatowy Klub Sportowy Lasery
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
34
37
DNC
311.00
41
POL 291
Karol Hajduk
Giżycka Grupa Regatowa
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
34
DNC
322.00
42
POL 293
Alicja Stepkowska
Giżycka Grupa Regatowa
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
336.00
42
POL 19
Kacper Falkiewicz
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
336.00
42
POL 276
Kamil Wojtoniak
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
336.00
42
POL 293
Karol Stepkowski
Giżycka Grupa Regatowa
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
336.00
42
POL 5
Kacper Gwozdz
UKS FIR Warszawa
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
336.00
42
POL 519
Maja Pakermann
KS "Baza" Mrągowo
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
336.00