18 - 20 wrz 2020

Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet Mistrzostwa Młodzików PSKC

Stary Folwark, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 9803 Patrycja Raszczyk
Zofia Sieńkiewicz
2003
2007
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 1 5 3 1 1 16* 11.00
2 POL POL 9514 Amelia Piasecka
Michalina Hościłowicz
2003
2003
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 14* 3 4 3 4 3 17.00
3 POL POL 9809 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
M
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2 1 2 17 DSQ* 2 24.00
4 POL POL 10034 Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
M UKŻ Ostróda 3 4 10 6 2 14* 25.00
5 POL POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
K MKS "Dwójka" Warszawa 12 7 13* 2 3 4 28.00
6 POL POL 9488 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 8 6 6 10 13* 1 31.00
7 POL POL 9996 Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 5 14 1 7 17* 6 33.00
8 POL POL 9972 Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
K UKŻ "Lamelka" Kartuzy 9 10 5 18* 8 9 41.00
9 POL POL 10074 Piotr Cendrowski
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
M MKS "Dwójka" Warszawa 7 9 14 15* 7 5 42.00
10 POL POL 10065 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 4 2 17 5 UFD* 17 45.00
11 POL POL 9971 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
K UKŻ Ostróda 6 11 11 11 6 13* 45.00
12 POL POL 9755 Julia Kundzicz
Julia Gref
2005
2008
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 13 12 8 16* 12 10 55.00
13 POL POL 9354 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
K MKS "Dwójka" Warszawa 18* 13 16 4 9 18 60.00
14 POL POL 9735 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 15 16 15 9 5 UFD* 60.00
15 POL POL 9433 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
K MKS "Dwójka" Warszawa 10 8 18 13 11 UFD* 60.00
16 POL POL 960 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 21* 18 20 8 10 7 63.00
17 POL POL 9259 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 22* 19 22 14 15 8 78.00
18 POL POL 9752 Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 17 17 9 22 16 DNF* 81.00
19 POL POL 9254 Jagoda Glinecka
Franciszek Massalski
2005
2008
K
M
MKS "Dwójka" Warszawa 19 RET* 7 23 18 20 87.00
20 POL POL 9970 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 16 29 19 12 14 UFD* 90.00
21 LTU LTU 9435 Pijus Striokas
Mykolas Kazemekas
2007
2007
M Skvalas 23 23 21 21 UFD* 12 100.00
22 POL POL 9646 Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 11 15 12 DNC* DNC DNC 102.00
23 POL POL 9958 Jakub Śliwiński
Alex Sekiel
2006
2012
M MKŻ Mikołajki 28* 25 27 20 20 19 111.00
24 POL POL 10082 Julia Mielewczyk
Alicja Filipowicz
2006
2006
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 26 26 28* 27 21 15 115.00
25 POL POL 9957 Katarzyna Tymińska
Anna Tymińska
2006
2008
K MKŻ Mikołajki 29 27 DNC* 19 19 21 115.00
26 POL POL 9758 Kacper Gajkowski
Nina Gulajew
2006
2013
M
K
MKŻ Mikołajki 25 22 26* 24 23 22 116.00
27 POL POL 9603 Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
2006
2007
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 27 24 25 26 22 UFD* 124.00
28 POL POL 10066 Mateusz Wasilewski
Vanessa Radzewicz
2005
2007
M
K
UKŻ Grot OSiR Suwałki 20 21 23 DNC* DNC DNC 128.00
29 POL POL 9647 Klara Tyczkowska
Daria Jabłońska
2007
2007
K UKŻ Grot OSiR Suwałki DNF* DNC DNF 25 UFD 11 132.00
30 POL POL 9801 Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
K UKŻ "Lamelka" Kartuzy 24 20 24 DNC* UFD UFD 132.00
31 POL POL 10071 Weronika Wiadro
Antoni Kopytko
2006
2008
K
M
UKŻ Ostróda 30 28 29 28 24 UFD* 139.00
Cadet Wyniki oficjalne po 6 wyścigach