Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet Mistrzostwa Młodzików PSKC
18 - 20 września 2020
Stary Folwark, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Cadet
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
UKŻ Ostróda
07.09.2020, 08:08
2
Weronika Wiadro
Antoni Kopytko
2006
2008
UKŻ Ostróda
07.09.2020, 08:12
3
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
07.09.2020, 08:16
4
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 21:00
5
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 21:00
6
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 21:00
7
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 21:00
8
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 21:00
9
Jagoda Glinecka
Franciszek Massalski
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 21:00
10
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 21:00
11
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz
14.09.2020, 11:27
12
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
PMOS Pisz
14.09.2020, 11:27
13
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz
14.09.2020, 11:27
14
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
PMOS Pisz
14.09.2020, 11:27
15
Julia Mielewczyk
Alicja Filipowicz
2006
2006
PMOS Pisz
14.09.2020, 11:27
16
Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
2006
2007
PMOS Pisz
14.09.2020, 11:27
17
Patrycja Raszczyk
Zofia Sieńkiewicz
2003
2007
PMOS Pisz
14.09.2020, 11:27
18
Julia Kundzicz
Julia Gref
2005
2008
UKŻ Grot Suwałki
14.09.2020, 14:51
19
Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
UKŻ Grot Suwałki
14.09.2020, 14:51
20
Mateusz Wasilewski
Vanessa Radzewicz
2005
2007
UKŻ Grot Suwałki
14.09.2020, 14:51
21
Amelia Piasecka
Michalina Hościłowicz
2003
2003
UKŻ Grot Suwałki
14.09.2020, 14:51
22
Katarzyna Tymińska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki
15.09.2020, 13:16
23
Kacper Gajkowski
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki
15.09.2020, 13:16
24
Jakub Śliwiński
Alex Sekiel
2006
2012
MKŻ Mikołajki
15.09.2020, 13:16
25
Klara Tyczkowska
Daria Jabłońska
2007
2007
UKŻ Grot Suwałki
16.09.2020, 11:04
26
Piotr Cendrowski
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa
16.09.2020, 18:34
27
Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
UKŻ Lamelka Kartuzy
17.09.2020, 11:11
28
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy
17.09.2020, 11:14
29
Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
UKŻ Lamelka Kartuzy
17.09.2020, 11:16
30
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
17.09.2020, 11:19
31
Pijus Striokas
Mykolas Kazemekas
2007
2007
Skvalas
17.09.2020, 19:30