Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet Mistrzostwa Młodzików PSKC

18 - 20 wrz 2020 Stary Folwark, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
LTU 9435
Pijus Striokas
Mykolas Kazemekas
2007
2007
Skvalas
2
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
3
POL 9254
Jagoda Glinecka
Franciszek Massalski
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
4
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
5
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
6
POL 9433
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
7
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
8
POL 9514
Amelia Piasecka
Michalina Hościłowicz
2003
2003
UKŻ Grot OSiR Suwałki
9
POL 9603
Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
2006
2007
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
10
POL 9646
Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
11
POL 9647
Klara Tyczkowska
Daria Jabłońska
2007
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
12
POL 9735
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
13
POL 9752
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
14
POL 9755
Julia Kundzicz
Julia Gref
2005
2008
UKŻ Grot OSiR Suwałki
15
POL 9758
Kacper Gajkowski
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki
16
POL 9801
Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
17
POL 9803
Patrycja Raszczyk
Zofia Sieńkiewicz
2003
2007
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
18
POL 9809
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
19
POL 9902
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
20
POL 9957
Katarzyna Tymińska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki
21
POL 9958
Jakub Śliwiński
Alex Sekiel
2006
2012
MKŻ Mikołajki
22
POL 9970
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
23
POL 9971
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
24
POL 9972
Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
25
POL 9996
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
26
POL 10034
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
UKŻ Ostróda
27
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
28
POL 10066
Mateusz Wasilewski
Vanessa Radzewicz
2005
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
29
POL 10071
Weronika Wiadro
Antoni Kopytko
2006
2008
UKŻ Ostróda
30
POL 10074
Piotr Cendrowski
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
31
POL 10082
Julia Mielewczyk
Alicja Filipowicz
2006
2006
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU