Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet

10 - 12 cze 2022

Stary Folwark, Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 9254 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 2 4 4 2 3 4 6* 1 20.00
2 POL 10074 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
2005
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 1 2 1 7* 6 1 7 5 23.00
3 POL 10067 Maciej Cesarz
Antoni Chojnowski
2007
2007
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 5 1 3 3 5 12* 1 9 27.00
4 POL 9847 Franciszek Rutkowski
Katarzyna Matanowska
2005
2012
Mężczyzna
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 7 5 2 9 1 2 2 11* 28.00
5 POL 9801 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 11 15* 6 5 8 5 4 2 41.00
6 POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 4 3 11* 8 7 10 3 8 43.00
7 POL 10069 Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
2006
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 3 8 5 1 15* 3 12 13 45.00
8 POL 10083 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 8 6 7 15 4 UFD* 5 12 57.00
9 POL 10085 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 10 9 10 12* 11 7 9 6 62.00
10 POL 9488 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 6 7 9 11 17* 15 11 4 63.00
11 POL 9849 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 15 14 8 10 16* 13 10 3 73.00
12 POL 9803 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 9 16 14 17* 2 6 15 16 78.00
13 POL 9259 Jan Kopyra
Tomasz Ruban
2006
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 12 10 12 13 14 8 17* 14 83.00
14 POL 9487 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
2008
2013
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 13 18 24* 14 12 22 8 10 97.00
15 POL 9512 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 17 12 15 16 18 16 19* 15 109.00
16 POL 9461 Julia Gref
Hubert Jachimowicz
2008
2010
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki UFD* 19 16 4 9 11 16 DSQ 110.00
17 POL 10104 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki UFD* 24 23 6 10 17 13 19 112.00
18 POL 9255 Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
2008
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 14 13 21 19 20 14 24* 24 125.00
19 POL 9857 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 20 20 17 21 25* 20 20 21 139.00
20 POL 9354 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
2006
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 19 11 13 26 23 UFD* 23 29 144.00
21 POL 10066 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 16 22 18 31 DNF* 21 18 20 146.00
22 POL 973 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 18 21 27 23 19 18 28* 22 148.00
23 POL 9127 Marysia Sajewicz
Pola Czerwińska
2008
2008
Kobieta
Kobieta
UKS Żeglarz Wrocław 24 17 19 25 13 DNF* 29 23 150.00
24 POL 9433 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
2008
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 22 23 28* 18 21 19 26 26 155.00
25 POL 9956 Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 23 28* 22 27 26 24 27 17 166.00
26 POL 9514 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki UFD* 25 20 29 DNF UFD 21 7 172.00
27 POL 10071 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
2006
2013
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 26 29 25 24 22 23 30* 27 176.00
28 POL 9957 Kacper Gajkowski
Jagoda Mikołajewska
2006
2014
Mężczyzna
Kobieta
MKŻ Mikołajki 25 27 26 28 24 UFD* 31 18 179.00
29 POL 10070 Paweł Brezgieł
Szymon Jachimowicz
2006
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki DNC* DNC DNC 20 DNF 9 14 DNC 183.00
30 POL 9646 Miłosz Lachowski
Grzegorz Sawicki
2009
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki UFD* 30 30 DNF DNF DNF 25 25 215.00
31 POL 10103 Natalia Pieńkowska
Mateusz Pieńkowski
2009
2013
Kobieta
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 21 26 29 DNC* DNF DNF DNF DNC 216.00
32 POL 9252 Zuzanna Kamińska
Olga Lasota
2006
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa DNC* DNC DNC 30 DNF DNF 22 28 220.00
33 POL 9180 Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
2009
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław DNF* 31 31 22 DNF DNF DNF 31 220.00
34 POL 9755 Krzysztof Kowalewski
Antoni Kordaszewski
2008
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot OSiR Suwałki DNC* DNC DNC DNF DNF DNF 32 30 237.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.