Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet
10 - 12 czerwca 2022
Stary Folwark, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Cadet
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław
05.06.2022, 22:26
2
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław
05.06.2022, 22:26
3
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław
05.06.2022, 22:26
4
Marysia Sajewicz
Pola Czerwińska
2008
2008
UKS Żeglarz Wrocław
05.06.2022, 22:26
5
Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
2009
2010
UKS Żeglarz Wrocław
05.06.2022, 22:26
6
Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
2005
2012
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
7
Franciszek Rutkowski
Katarzyna Matanowska
2005
2012
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
8
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
9
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
10
Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
11
Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
2008
2013
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
12
Jan Kopyra
Tomasz Ruban
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
13
Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
2006
2011
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
14
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
15
Maciej Cesarz
Antoni Chojnowski
2007
2007
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
16
Zuzanna Kamińska
Olga Lasota
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
17
Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
2008
2008
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
18
Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
2008
2012
MKS Dwójka Warszawa
06.06.2022, 07:47
19
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz
06.06.2022, 18:32
20
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz
06.06.2022, 18:32
21
Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
PMOS Pisz
06.06.2022, 18:32
22
Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki
06.06.2022, 18:54
23
Natalia Pieńkowska
Mateusz Pieńkowski
2009
2013
MKŻ Mikołajki
06.06.2022, 18:58
24
Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
MKŻ Mikołajki
06.06.2022, 19:03
25
Kacper Gajkowski
Jagoda Mikołajewska
2006
2014
MKŻ Mikołajki
06.06.2022, 19:10
26
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
08.06.2022, 16:54
27
Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
UKŻ Ostróda
08.06.2022, 16:54
28
Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
2006
2013
UKŻ Ostróda
08.06.2022, 16:54
29
Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
UKŻ Grot Suwałki
08.06.2022, 20:44
30
Julia Gref
Hubert Jachimowicz
2008
2010
UKŻ Grot Suwałki
08.06.2022, 20:53
31
Paweł Brezgieł
Szymon Jachimowicz
2006
2012
UKŻ Grot Suwałki
08.06.2022, 21:05
32
Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2007
2008
UKŻ Grot Suwałki
08.06.2022, 21:19
33
Miłosz Lachowski
Grzegorz Sawicki
2009
2010
UKŻ Grot Suwałki
09.06.2022, 09:55
34
Krzysztof Kowalewski
Antoni Kordaszewski
2008
2010
UKŻ Grot Suwałki
09.06.2022, 16:50