Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet

10 - 12 cze 2022

Stary Folwark, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 22:26
2 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 22:26
3 Marysia Sajewicz
Pola Czerwińska
2008
2008
UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 22:26
4 Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
2009
2010
UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 22:26
5 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław 05.06.2022, 22:26
6 Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
2006
2011
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
7 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
2008
2008
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
8 Zuzanna Kamińska
Olga Lasota
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
9 Maciej Cesarz
Antoni Chojnowski
2007
2007
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
10 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
11 Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
2008
2012
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
12 Jan Kopyra
Tomasz Ruban
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
13 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
2008
2013
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
14 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
15 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
16 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
17 Franciszek Rutkowski
Katarzyna Matanowska
2005
2012
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
18 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
2005
2012
MKS Dwójka Warszawa 06.06.2022, 07:47
19 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz 06.06.2022, 18:32
20 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz 06.06.2022, 18:32
21 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
PMOS Pisz 06.06.2022, 18:32
22 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki 06.06.2022, 18:54
23 Natalia Pieńkowska
Mateusz Pieńkowski
2009
2013
MKŻ Mikołajki 06.06.2022, 18:58
24 Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
MKŻ Mikołajki 06.06.2022, 19:03
25 Kacper Gajkowski
Jagoda Mikołajewska
2006
2014
MKŻ Mikołajki 06.06.2022, 19:10
26 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda 08.06.2022, 16:54
27 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
UKŻ Ostróda 08.06.2022, 16:54
28 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
2006
2013
UKŻ Ostróda 08.06.2022, 16:54
29 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki 08.06.2022, 20:44
30 Julia Gref
Hubert Jachimowicz
2008
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki 08.06.2022, 20:53
31 Paweł Brezgieł
Szymon Jachimowicz
2006
2012
UKŻ Grot OSiR Suwałki 08.06.2022, 21:05
32 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2007
2008
UKŻ Grot OSiR Suwałki 08.06.2022, 21:19
33 Miłosz Lachowski
Grzegorz Sawicki
2009
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki 09.06.2022, 09:55
34 Krzysztof Kowalewski
Antoni Kordaszewski
2008
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki 09.06.2022, 16:50
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.