Puchar Prezydenta Miasta Suwałk

11 - 13 cze 2021

Stary Folwark, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
2 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
3 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
4 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
5 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
6 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
7 Julita Sitkowska
Maciej Karpiński
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
8 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
9 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
10 Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
11 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
12 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
13 Zuzanna Kamińska
Zofia Wróbel
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa 01.06.2021, 07:53
14 Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda 03.06.2021, 05:55
15 Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda 03.06.2021, 06:01
16 Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
UKŻ Ostróda 03.06.2021, 06:08
17 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda 03.06.2021, 06:12
18 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz 05.06.2021, 19:47
19 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
PMOS Pisz 05.06.2021, 19:47
20 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz 05.06.2021, 19:47
21 Julia Mielewczyk
Zofia Sięnkiewicz
2006
2007
PMOS Pisz 05.06.2021, 19:47
22 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław 06.06.2021, 17:48
23 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław 06.06.2021, 21:53
24 Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
UKS Żeglarz Wrocław 07.06.2021, 21:35
25 Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki 08.06.2021, 15:57
26 Natalia Pieńkowska
Antoni Szymeczko
2009
2012
MKŻ Mikołajki 08.06.2021, 16:23
27 Łucja Falęcik
Bartosz Lorenc
2009
2011
MKŻ Mikołajki 08.06.2021, 17:09
28 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki 08.06.2021, 17:22
29 Katarzyna Tymińska
Alex Sękiel
2006
2012
MKŻ Mikołajki 08.06.2021, 17:29
30 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław 08.06.2021, 19:37
31 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki 10.06.2021, 22:31
32 Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
UKŻ Grot OSiR Suwałki 10.06.2021, 22:31
33 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2014
2008
UKŻ Grot OSiR Suwałki 10.06.2021, 22:31
34 Julia Gref
Natalia Lis
2008
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki 10.06.2021, 22:31
35 Daria Jabłońska
Adam Lis
2007
2013
UKŻ Grot OSiR Suwałki 10.06.2021, 22:31
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.