Puchar Prezydenta Miasta Suwałk

11 - 13 cze 2021 Stary Folwark, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
2
POL 9847
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
3
POL 9902
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
4
POL 9848
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
5
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
6
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
7
POL 9487
Julita Sitkowska
Maciej Karpiński
2005
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
8
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
9
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
10
POL 9433
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
11
POL 9254
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS "Dwójka" Warszawa
12
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
13
POL 9252
Zuzanna Kamińska
Zofia Wróbel
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
14
POL 10071
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda
15
POL 9971
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda
16
POL 9999
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
UKŻ Ostróda
17
POL 10034
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
18
POL 9752
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
19
POL 9803
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
20
POL 9735
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
21
POL 9970
Julia Mielewczyk
Zofia Sięnkiewicz
2006
2007
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
22
POL 9849
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław
23
POL 9127
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław
24
POL 9512
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
UKS Żeglarz Wrocław
25
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki
26
POL 9810
Natalia Pieńkowska
Antoni Szymeczko
2009
2012
MKŻ Mikołajki
27
POL 9958
Łucja Falęcik
Bartosz Lorenc
2009
2011
MKŻ Mikołajki
28
POL 9758
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki
29
POL 9957
Katarzyna Tymińska
Alex Sękiel
2006
2012
MKŻ Mikołajki
30
POL 9857
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław
31
POL 9755
Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki
32
POL 9514
Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
UKŻ Grot OSiR Suwałki
33
POL 9435
Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2014
2008
UKŻ Grot OSiR Suwałki
34
POL 95141
Julia Gref
Natalia Lis
2008
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki
35
POL 9461
Daria Jabłońska
Adam Lis
2007
2013
UKŻ Grot OSiR Suwałki