2 - 4 cze 2017

Puchar Prezydenta Miasta Suwałk

Suwałki, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 9803 Grabowski Paweł
Krysiak Krystian
UKŻ PMOS PISZ 1 3 1 5.00
2 9902 Jarczewski Marcin
Rutkowski Adam
MKS "Dwójka" Warszawa 7 1 2 10.00
3 9461 Martynko Eryk
Martynko Kinga
UKŻ Grot OSiR Suwałki 5 2 3 10.00
4 9970 Leymańczyk Piotr
Mielewczyk Julia
UKŻ PMOS PISZ 2 4 4 10.00
5 9755 Hościłowicz Julia
Kundzicz Julia
UKŻ Grot OSiR Suwałki 3 6 5 14.00
6 9809 Leymańczyk Magdalena
Grusznis Zuzanna
UKŻ PMOS PISZ 4 11 6 21.00
7 9847 Cendrowska Karolina
Gloeh Hanna
MKS "Dwójka" Warszawa 8 5 11 24.00
8 607 Czerwiec Łukasz
Zacher Ksawier
UKS "Żeglarz" Wrocław 6 10 8 24.00
9 9972 Szlija Bartłomiej
Kurjańczyk Marcel
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 9 7 9 25.00
10 9250 Kuriańczyk Hubert
Marszalik Weronika
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 10 9 10 29.00
11 9602 Kajetan Paweł
Plichta Oskar
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 12 12 7 31.00
12 9734 Ligęza Bartosz
Dobosz Jan
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 13 13 14 40.00
13 9752 Raszczyk Patrycja
Zachłowska Zuzanna
UKŻ PMOS PISZ 11 14 16 41.00
14 9259 Hochtaubel Antoni
Kopyra Jan
MKS "Dwójka" Warszawa 17 18 12 47.00
15 9848 Gloeh Julian
Wojciechowski Mikołaj
MKS "Dwójka" Warszawa 19 8 22 49.00
16 9433 Skocz Michał
Magier Stanisław
MKS "Dwójka" Warszawa 15 19 15 49.00
17 9607 Wasilewski Marcin
Rutkowska Zuzanna
UKS "Żeglarz" Wrocław 18 20 20 58.00
18 9354 Targos Anna
Sitkowska Julita
MKS "Dwójka" Warszawa 20 15 27 62.00
19 9252 Cendrowski Piotr
Rutkowski Franciszek
MKS "Dwójka" Warszawa 22 21 19 62.00
20 9849 Sławiński Ignacy
Woźniak Krzysztof
UKS "Żeglarz" Wrocław DNF 16 13 71.00
21 9064 Kuszewski Paweł
Ługiewicz Konrad
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 24 22 25 71.00
22 9735 Ryzińska Wiktoria
Leymańczyk Izabela
UKŻ PMOS PISZ 14 DNF 18 74.00
23 9487 Targos Daria
Bulik Małgorzata
MKS "Dwójka" Warszawa 25 28 23 76.00
24 9999 Kołakowski Krzysztof
Ruszczyński Adrian
OKŻ Olsztyn 28 26 24 78.00
25 9957 Banach Laura
Tymińska Anna
MKŻ Mikołajki 21 17 DNF 80.00
26 10008 Kołakowski Krystian
Kuliś Bartosz
OKŻ Olsztyn 31 30 21 82.00
27 1707 Kąkol Agnieszka
Sapieha Inez
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 26 31 26 83.00
28 66 Marciniak Anna
Rymar Pola
MKŻ OPTI KAMIEŃ POMORSKI DNF 25 17 84.00
29 9254 Dębkowski Michał
Glinecka Jagoda
MKS "Dwójka" Warszawa 23 27 DNF 92.00
30 9497 Buś Tomasz
Zalewski Wojciech
YKP Kraków 27 24 DNF 93.00
31 1795 Cielecka Gabriela
Zalewski Tadeusz
YKP Kraków 16 DNF DNF 100.00
32 9255 Urbanik Wiktoria
Zwierzchowski Jan
MKS "Dwójka" Warszawa 33 29 DNF 104.00
33 9488 Hochtaubel Zofia
Zawadzka Zofia
MKS "Dwójka" Warszawa DNF 23 DNF 107.00
34 9514 Piasecka Amelia
Wiszniewska Olga
UKŻ Grot OSiR Suwałki 29 DNF DNF 113.00
35 8634 Dann Stanisław
Melzer Jan
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 30 DNF DNF 114.00
36 9971 Kuliś Oliwia
Kowalczyk Marta
OKŻ Olsztyn 32 DNF DNF 116.00
37 9810 Zimecka Natalia
Leszczyńska Amelia
MKŻ Mikołajki 34 DNF DNF 118.00
38 9758 Ejdys Oliwia
Kalinowska Julia
MKŻ Mikołajki 35 DNF DNF 119.00
39 9410 Hościłowicz Michalina
Tyczkowska Klara
UKŻ Grot OSiR Suwałki DNF DNF DNF 126.00
39 9732 Banach Dominika
Tymińska Katarzyna
MKŻ Mikołajki DNF DNF DNF 126.00
39 9760 Gontowska Oliwia
Szczęśnik Maria
KST "Elektryk" Grudziądz DNF DNF DNF 126.00
Cadet Wyniki oficjalne po 3 wyścigach