Puchar Prezydenta Miasta Gdyni

3 - 5 cze 2022 Gdynia, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
K
M
U17 D
U17 CH
1
POL 57083
Ewa LEWANDOWSKA
Julia ŻMUDZIŃSKA
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI ŻNIN
2
1
4*
1
4
3
11.00
1
2
POL 57081
Jeremi Szczukowski
Dominika Ołowiak
2006
2004
Chojnicki Klub Żeglarski
OKŻ Olsztyn
1
2
5
6
16*
5
19.00
1
3
POL 56858
Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa
4
3
23*
3
2
7
19.00
2
4
POL 57045
Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
2005
2005
YKP Gdynia
SSW MOS Iława
3
5
3
17*
8
1
20.00
2
5
POL 5667
Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
2004
2005
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
26*
16
1
4
1
4
26.00
3
6
POL 56369
Jan Zamojski
Kacper Wojczulanis
2006
2008
YKP Gdynia
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
20*
13
2
2
13
2
32.00
3
1
7
POL 56528
Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
2005
2005
Giżycka Grupa Regatowa
9
4
9
9
5
10*
36.00
4
8
POL 56856
Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
2005
2007
YKP Gdynia
YKP Gdynia
16*
6
14
5
6
9
40.00
4
9
POL 55955
Weronika Marszalik
Adrian Manista
2006
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
8
10
7
20*
11
13
49.00
5
10
POL 56538
Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
2005
2007
YKP Gdynia
YKP Gdynia
11
26*
17
10
7
6
51.00
6
11
POL 55654
Mateusz Buło
Aleksander Warno
2004
2006
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
6
7
15
14
38*
19
61.00
7
12
POL 56627
Dominika Grala
Gabriela Fajdasz
2006
2007
Giżycka Grupa Regatowa
5
23
8
7
24*
23
66.00
5
1
13
POL 55651
Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów
12
RDG
(28)
RDG
(24)
12
19*
16
69.60
8
14
POL 55952
Mikołaj Czałbowski
Mateusz Kozłowski
2008
2008
NAUTICUS FUNDAC
7
8
34*
19
9
27
70.00
9
2
15
POL 53621
Lila Sochaj
Olga Wietek
2007
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
YKP Gdynia
25
24
12
39*
3
8
72.00
6
2
16
POL 57082
Filip Nosol
Krzysztof Ołowiak
2007
2008
CHKŻ Chojnice
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
18
15
19*
8
17
14
72.00
10
3
17
POL 56831
Nina Janowicz
Magdalena Ostrowska
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
14
17
10
24*
22
15
78.00
7
18
POL 56525
Patrycja Kurpiewska
Zosia Kucharska
2005
2006
MKS „Dwójka” Warszawa
13
22
11
16
29*
17
79.00
8
19
POL 56827
Michał Jaroszek
Filip Lenart
2006
2005
KSW Baltic Dziwnów
10
25
31
13
DSQ*
11
90.00
11
20
POL 56628
Jan Fuk
Aleksandra Kot
2006
2005
Giżycka Grupa Regatowa
34
11
16
RET*
14
18
93.00
12
21
POL 56370
Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
23
18
13
25
23
28*
102.00
13
4
22
POL 55805
Szymon Stencel
Kacper Janowicz
2005
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
22
30
21
22
12
36*
107.00
14
23
POL 56058
Karolina Gała
Szymon Rozum
2005
2005
MKS „Dwójka” Warszawa
28
9
UFD*
11
15
DSQ
108.00
15
24
POL 53108
Jakub Podgórny
Michał Szklarz
2008
2005
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
SEJK "Pogoń" Szczecin
19
12
28
29
33*
24
112.00
16
25
POL 55661
Antoni Kuźmiński
Antoni Muszyński
2006
2006
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
31*
20
20
30
25
20
115.00
17
5
26
POL 55567
Mikołaj Bujalski
Lidia Łukasik
2006
2007
NAUTICUS Fundacja Promocji Sportów Wodnych
15
29
32
40*
28
12
116.00
18
27
POL 53618
Filip Miller
Max Wrebel
2007
2006
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
35
19
UFD*
15
27
22
118.00
19
6
28
POL 56624
Miłosz Wyszyński
Michał Ciechanowicz
2006
2008
Giżycka Grupa Regatowa
30
21
18
28
21
32*
118.00
20
7
29
POL 56913
Filip Marjański
Igor Grzelak
2007
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
OKŻ Olsztyn
33
27
6
23
31
34*
120.00
21
8
30
POL 56558
Jakub Tomczyński
Leon Przybyszewski
2004
2005
MOS 2 Warszawa
27
32
33
UFD*
10
21
123.00
22
31
POL 55956
Aleksander Hlebowicz
Amelia Kwiatkowska
2004
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
21
35
DSQ*
18
20
29
123.00
23
32
POL 54956
Radosław Parzych
Kamil Jankowski
2005
2005
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
17
14
30
33
36*
31
125.00
24
33
POL 56530
Pola Kostuch
Sara Browarczyk
2006
2007
SEJK Pogoń Szczecin
24
36
25
21
37*
26
132.00
9
3
34
POL 55139
Anna Chomont
Wojciech Juszczak
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów
Kołobrzeska Grupa Regatowa
36
37*
22
27
30
33
148.00
25
35
POL 55853
Marta Piotrowska
Klara Piotrowska
2007
2007
MKS „Dwójka” Warszawa
41*
39
26
38
26
25
154.00
10
4
36
POL 56857
Jan Macugowski
Jakub Kreft
2005
2007
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów
29
DSQ*
27
26
35
39
156.00
26
37
POL 55565
Adam Strelau
Jakub Roszkowski
2005
2007
MKS Dwójka Warszawa
32
31
35
37*
32
35
165.00
27
38
POL 56677
Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
2007
2006
YKP Gdynia
YKP Gdynia
38*
33
38
32
34
30
167.00
28
9
39
POL 55650
Alicja Kurpiewska
Hania Gębicka
2007
2008
MKS „Dwójka” Warszawa
40
34
29
34
41*
38
175.00
11
5
40
POL 57164
Andrzej Grochal
Jakub Marciniak
2007
2005
KSW Baltic Dziwnów
DNF*
DNF
40
35
18
43
181.00
29
41
POL 57170
Adam Chamier Cieminski
Wiktor Pawłowski
2004
2007
CHKŻ CHARZYKOWY
37
DNF*
36
31
42
40
186.00
30
42
POL 53488
Stanisław Maik
Kamil Nadolny
2006
2008
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
39
DNF*
UFD
36
39
37
196.00
31
10
43
POL 5
Patrycja CHINIEWICZ
Hanna KOZŁOWSKA
2007
2007
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC DZIWNÓW
43*
38
39
41
40
41
199.00
12
6
44
POL 5653
Tymon Wiatrowski
Krzysztof Szczodrowski
2006
2005
CHKŻ Chojnice
CHKŻ CHARZYKOWY
42
DNF*
37
42
43
42
206.00
32