Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
4 - 6 czerwca 2021
Gdynia, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
ILCA 6 (Laser Radial)
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
krystian nawrat
1961
LOK Garland Gliwice
26.05.2021, 05:14
2
Julian Podwalski
2005
SSW MOS Iława
27.05.2021, 11:41
3
Oskar Ponto
2004
YKP Gdynia
28.05.2021, 19:50
4
Igor Haufa
2003
ŻLKS Poznań
28.05.2021, 20:25
5
Maria Majchrzycka
2004
ŻLKS Poznań
28.05.2021, 21:22
6
Hubert Roszyk
2005
ŻLKS Poznań
28.05.2021, 22:48
7
Filip Kapała
2004
MKŻ Arka Gdynia
29.05.2021, 09:04
8
Natalia Burczyńska
2005
UKŻ Wiking Toruń
30.05.2021, 07:29
9
Miłosz MICHALAK
2005
YKP Gdynia
30.05.2021, 20:23
10
Patryk Furmanek
2005
SSW MOS Iława
30.05.2021, 22:45
11
Wiktor Robaczewski
2003
SSW MOS Iława
30.05.2021, 22:49
12
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus YC Olsztyn
31.05.2021, 13:48
13
Adam Sokołowski
2003
Nauticus YC Olsztyn
31.05.2021, 13:48
14
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus YC Olsztyn
31.05.2021, 13:48
15
Szymon Maruszczak
2005
Nauticus YC Olsztyn
31.05.2021, 13:48
16
Tomek Bendlewski
2004
YKP Gdynia
31.05.2021, 21:32
17
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
31.05.2021, 22:10
18
Klara Sobczak
2004
CHKŻ Chojnice
31.05.2021, 23:25
19
Szymon Oleksiuk
2004
KS Spójnia Warszawa
01.06.2021, 01:04
20
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
01.06.2021, 09:42
21
Stanisław Konarzewski
2004
Giżycka Grupa Regatowa
01.06.2021, 12:01
22
MARTA CHOMIK
2005
UKŻ Wiking Toruń
01.06.2021, 13:41
23
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
01.06.2021, 14:40
24
Zuzanna Rodzeń
2004
MKŻ Arka Gdynia
01.06.2021, 21:22
25
Bartosz Bilicki
2007
SSW MOS Iława
01.06.2021, 21:43
26
Jakub Piesiewicz
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
01.06.2021, 22:08
27
Maciej Iliński
2004
YKP Gdynia
02.06.2021, 15:46
28
Szymon Janiak
2005
MKŻ Arka Gdynia
02.06.2021, 17:32
29
Anna Gdaniec
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk
02.06.2021, 19:15
30
Tymon Gajdziński
2005
MKŻ Arka Gdynia
02.06.2021, 19:26
31
Kinga Brzóska
2002
MKŻ Arka Gdynia
02.06.2021, 19:26
32
Laura Szulc
2004
CHKŻ Chojnice
02.06.2021, 20:27
33
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
02.06.2021, 22:58
34
Jakub Ławicki
2002
MKŻ Arka Gdynia
03.06.2021, 00:54
35
Jan Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
03.06.2021, 07:03
36
Szymon Gąsiorowski
2005
YKP Gdynia
03.06.2021, 08:08
37
Mateusz Narloch
2005
MKŻ Arka Gdynia
03.06.2021, 09:04
38
Paweł Gerłachowski
2004
YKP Gdynia
03.06.2021, 10:21
39
Laura Banach
2004
Giżycka Grupa Regatowa
03.06.2021, 11:46
40
Aleksander Ponto
2004
YKP Gdynia
03.06.2021, 15:10
41
Piotr Flieger
2005
MKŻ Arka Gdynia
03.06.2021, 17:09
42
Franciszek Niesiobędzki
2005
Giżycka Grupa Regatowa
03.06.2021, 17:34