Puchar Prezydenta Miasta Gdyni

4 - 6 cze 2021 Gdynia, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 56528
Dominika Grala
Mikołaj Merkler
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa
2
POL 56858
Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa
3
POL 57066
Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
4
POL 55955
Weronika Marszalik
Amelia Kwiatkowska
2006
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
5
POL 56627
Mateusz Gigielewicz
Patryk Chełkowski
2005
2006
Giżycka Grupa Regatowa
6
POL 55569
Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
2006
2005
Chojnicki Klub Żeglarski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
7
POL 56942
Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
2003
2004
Chojnicki Klub Żeglarski
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
8
POL 56834
Emilia Roszkowska
Leon Przybyszewski
2004
2005
K.S Spójnia - Warszawa
9
POL 56797
Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
2005
2006
MKS 'Dwójka" Warszawa
10
POL 55657
Klara Piotrowska
Adam Strelau
2007
2005
MKS "Dwójka" Warszawa
11
POL 55853
Marta Piotrowska
Maciej Schiele
2007
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
12
POL 54956
RADOSŁAW PARZYCH
KAMIL JANKOWSKI
2005
2005
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
13
POL 56141
Weronika Przeździecka
Gabriela Fajdasz
2008
2007
Klub Sportowy Spójnia Warszawa
14
POL 56956
Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
15
POL 55952
Malwina Podsiad
Michał Karnacewicz
2006
2007
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
Nauticus Yacht Club Olsztyn
16
POL 553
Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
2007
2007
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
17
POL 55654
Mateusz Buło
Aleksander Warno
2004
2006
KS BAZA Mrągowo
18
POL 56558
Dominika Fajdasz
Szymon Rozum
MKS 'Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
19
POL 57045
Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
2005
2005
YKP Gdynia
MOS SSW Iława
20
POL 6146
Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
2004
2005
KSW BALTIC
21
POL 56623
Jan Fuk
Paweł Kuszewski
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa
22
POL 55326
Karolina Gała
Hanna Gloeh
2005
2005
MKS "Dwójka" Warszawa
23
POL 5614
Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005
2005
KSW BALTIC
24
POL POL 55957
Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
2007
2005
Olsztyński Klub Żeglarski
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
25
POL 36831
Nina Janowicz
Stanisław Janowicz
2006
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
26
POL 56530
Pola Kostuch
Sara Browarczyk
2006
2007
NAUTICUS Fundacja Promocji Sportów Wodnych
27
POL 56702
Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2003
2003
OKŻ Olsztyn
28
POL 56978
Ludwik Grzelak
Tomasz Lewandowski
2003
2003
OKŻ Junga Olsztyn
29
POL 56676
Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
2007
2006
YKP Gdynia
30
POL 57079
Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
2005
2005
K.S. Spojnia - Warszawa
31
POL 55565
Wiktor Przeździecki
Jakub Roszkowski
2008
2007
Klub Sportowy Spójnia Warszawa
32
POL 55954
Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
2006
2006
OKŻ Junga Olsztyn
33
POL 52725
Anna Żynda
Martyna Grycuk
2005
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
34
POL 56798
Wiktor Radziej
Danuta Wilska
2008
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk
35
POL 55327
Julia Schmidt
Kuba Tomczyński
2003
2004
YKP Gdynia
KS Spójnia Warszawa
36
POL 54596
Anna Chomont
Matylda Ferenc
2005
2007
KSW Baltic Dziwnów
TS Kuźnia Rybik
37
POL 56856
Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
2005
2007
YKP Gdynia
38
POL 53564
Ewa Czapla
Lidia Łukasik
2005
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
39
POL 56146
Lena Sobiech
Gabriela Szczepanik
2003
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
40
POL 561
Jakub Szczepanik
Kamil Kopczyński
2004
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
41
POL 55384
Maciej Aljabali
Agnieszka Zadora
2004
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
42
POL 56538
Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
2005
2007
YKP Gdynia
43
POL 53621
Jan Zamojski
Michał Trafalski
2006
2007
YKP Gdynia
44
POL 56369
Ewa LEWANDOWSKA
Maria KONARZEWSKA
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
Giżycka Grupa Regatowa
45
POL 55956
Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
2004
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
46
POL 53108
Michał Szklarz
Patrycja Chiniewicz
2005
2007
KSW BALTIC