Puchar Prezydenta Miasta Gdyni

4 - 6 cze 2021

Gdynia, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
29er
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Zuzanna Zielińska
Agata Gabrysiak
2006
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn 27.05.2021, 14:40
2 Magdalena Chyla
Oliwia Jekiel
2003
2003
Nauticus YC
Nauticus YC Olsztyn
27.05.2021, 17:35
3 Stanisław Radojewski
Alexander Ślusarczyk
2004
2004
JKW Poznań 30.05.2021, 20:24
4 Miłosz Samek
Bartosz Luśnia
2005
2004
KSCŻ SZCZECIN 30.05.2021, 21:43
5 Maja Kwiek
Marianna Gębicka
2007
2006
Golden Boats Academy Warszawa 31.05.2021, 22:30
6 Hanna Burdziej
Dominik Ilnicki
2004
2005
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 31.05.2021, 23:21
7 Gerard Polaczyk
Kacper Jaskuła
2003
2003
Klub Żeglarski MEWA
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
01.06.2021, 23:05
8 Antonina Ołowiak
Magdalena Skórnóg
2006
2006
Nauticus Yacht Club Olsztyn 02.06.2021, 20:00
9 Katarzyna Wajdowska
Leon Sapijaszko
2004
2006
Golden Boats Academy Warszawa
KS Spójnia Warszawa
02.06.2021, 21:08
10 Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
2006
2003
Golden Boats Academy Warszawa 02.06.2021, 22:07
420
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Dominika Grala
Mikołaj Merkler
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 26.05.2021, 16:02
2 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa 26.05.2021, 17:21
3 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
26.05.2021, 19:14
4 Weronika Marszalik
Amelia Kwiatkowska
2006
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn 26.05.2021, 19:41
5 Mateusz Gigielewicz
Patryk Chełkowski
2005
2006
Giżycka Grupa Regatowa 26.05.2021, 21:46
6 Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
2006
2005
CHKŻ Chojnice
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
26.05.2021, 22:43
7 Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
2003
2004
CHKŻ Chojnice
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
27.05.2021, 20:40
8 Emilia Roszkowska
Leon Przybyszewski
2004
2005
K.S Spójnia - Warszawa 27.05.2021, 21:21
9 Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
2005
2006
MKS 'Dwójka" Warszawa 27.05.2021, 21:28
10 Klara Piotrowska
Adam Strelau
2007
2005
MKS "Dwójka" Warszawa 28.05.2021, 09:52
11 Marta Piotrowska
Maciej Schiele
2007
2004
MKS "Dwójka" Warszawa 28.05.2021, 11:00
12 RADOSŁAW PARZYCH
KAMIL JANKOWSKI
2005
2005
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 29.05.2021, 12:45
13 Weronika Przeździecka
Gabriela Fajdasz
2008
2007
Klub Sportowy Spójnia Warszawa 29.05.2021, 15:16
14 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 29.05.2021, 16:03
15 Malwina Podsiad
Michał Karnacewicz
2006
2007
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
Nauticus Yacht Club Olsztyn
29.05.2021, 18:22
16 Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
2007
2007
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 30.05.2021, 09:55
17 Mateusz Buło
Aleksander Warno
2004
2006
KS BAZA Mrągowo 30.05.2021, 10:10
18 Dominika Fajdasz
Szymon Rozum
MKS 'Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
30.05.2021, 10:53
19 Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
2005
2005
YKP Gdynia
MOS SSW Iława
30.05.2021, 12:55
20 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
2004
2005
KSW BALTIC 30.05.2021, 13:59
21 Jan Fuk
Paweł Kuszewski
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 30.05.2021, 17:38
22 Karolina Gała
Hanna Gloeh
2005
2005
MKS "Dwójka" Warszawa 30.05.2021, 18:00
23 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005
2005
KSW BALTIC 30.05.2021, 22:42
24 Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
2007
2005
Olsztyński Klub Żeglarski
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
31.05.2021, 21:21
25 Nina Janowicz
Stanisław Janowicz
2006
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk 31.05.2021, 22:16
26 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
2006
2007
NAUTICUS Fundacja Promocji Sportów Wodnych 31.05.2021, 22:21
27 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2003
2003
OKŻ Olsztyn 31.05.2021, 22:49
28 Ludwik Grzelak
Tomasz Lewandowski
2003
2003
OKŻ Junga Olsztyn 31.05.2021, 23:20
29 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
2007
2006
YKP Gdynia 01.06.2021, 18:36
30 Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
2005
2005
K.S. Spojnia - Warszawa 01.06.2021, 19:24
31 Wiktor Przeździecki
Jakub Roszkowski
2008
2007
Klub Sportowy Spójnia Warszawa 01.06.2021, 22:09
32 Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
2006
2006
OKŻ Junga Olsztyn 02.06.2021, 16:33
33 Anna Żynda
Martyna Grycuk
2005
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk 02.06.2021, 18:50
34 Wiktor Radziej
Danuta Wilska
2008
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk 02.06.2021, 19:47
35 Julia Schmidt
Kuba Tomczyński
2003
2004
YKP Gdynia
KS Spójnia Warszawa
02.06.2021, 20:56
36 Anna Chomont
Matylda Ferenc
2005
2007
KSW Baltic Dziwnów
TS Kuźnia Rybik
02.06.2021, 21:16
37 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
2005
2007
YKP Gdynia 02.06.2021, 22:04
38 Ewa Czapla
Lidia Łukasik
2005
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 03.06.2021, 00:22
39 Lena Sobiech
Gabriela Szczepanik
2003 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 03.06.2021, 00:22
40 Jakub Szczepanik
Kamil Kopczyński
2004 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 03.06.2021, 00:22
41 Maciej Aljabali
Agnieszka Zadora
2004 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 03.06.2021, 00:22
42 Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
2005
2007
YKP Gdynia 03.06.2021, 08:49
43 Jan Zamojski
Michał Trafalski
2006
2007
YKP Gdynia 03.06.2021, 09:45
44 Ewa LEWANDOWSKA
Maria KONARZEWSKA
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
Giżycka Grupa Regatowa
03.06.2021, 12:15
45 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
2004
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.06.2021, 12:29
46 Michał Szklarz
Patrycja Chiniewicz
2005
2007
KSW BALTIC 03.06.2021, 15:18
470
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Kacper Paszek
Oliwia Laskowska
2001
2001
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
CHKŻ Chojnice
02.06.2021, 20:57
2 Zofia Korsak
Julian Gloeh
2002
2002
MKS "Dwójka" Warszawa 03.06.2021, 08:50
3 Seweryn Wysokiński
Julia Oleksiuk
1999
1999
CSW "Opty" Ustka
AZS UW
03.06.2021, 08:51
4 Weronika Jaroszek
Filip Zalewski
2002
2000
KSW BALTIC
MKS "Dwójka" Warszawa
03.06.2021, 08:56
5 Bartosz Reiter
Anna Trędowska
2000
2002
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
03.06.2021, 13:13
6 Jakub Gołębiowski
Hanna Dzik
2002
2000
MOS SSW Iława
YKP Gdynia
03.06.2021, 13:32
7 Paweł Kajeta
Karolina Żurek
2002
2001
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
YKP Gdynia
03.06.2021, 13:35
8 Agnieszka Łapińska
Bartłomiej Szlija
1998
2001
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
03.06.2021, 13:56
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa 26.05.2021, 12:21
2 Krzysztof Dzilne 2006 ŻLKS Poznań 28.05.2021, 20:29
3 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 28.05.2021, 20:31
4 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 28.05.2021, 20:31
5 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 29.05.2021, 09:09
6 Alicja ALKA Michalewska 2007 MOS SSW Iława 30.05.2021, 19:08
7 Mateusz Kundzier 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 31.05.2021, 12:55
8 Maksymilian Luto 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2021, 13:48
9 Maciej Dudek 2008 Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2021, 13:48
10 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2021, 13:48
11 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 31.05.2021, 18:46
12 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 31.05.2021, 18:48
13 Iwo Reński 2005 YKP Gdynia 31.05.2021, 21:24
14 Aleksandra Zastawna 2006 YKP Gdynia 31.05.2021, 21:36
15 Max Steele 2005 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 31.05.2021, 22:01
16 Antoni Lipiński 2006 CHKŻ Chojnice 31.05.2021, 22:07
17 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 31.05.2021, 22:34
18 Jakub Gil 2006 CHKŻ Chojnice 31.05.2021, 23:55
19 Konstanty Skwarło 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 01.06.2021, 08:08
20 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice 01.06.2021, 08:35
21 Ryszard Grochowski 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 01.06.2021, 08:59
22 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 01.06.2021, 09:46
23 Gustaw Zalewski 2007 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 01.06.2021, 11:06
24 Michał KORNIK Skawiński 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 01.06.2021, 12:00
25 Wiktor Welenc 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 01.06.2021, 13:45
26 Zuzanna Bukowska 2008 YKP Gdynia 01.06.2021, 15:35
27 IGOR RUDEK 2006 YKP Gdynia 01.06.2021, 18:22
28 Patryk Staluszka 2006 YKP Gdynia 01.06.2021, 20:32
29 Maksymilian Kabat 2006 CHKŻ Chojnice 01.06.2021, 21:20
30 Rozwadowski Jakub 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 02.06.2021, 07:42
31 Konrad Wlazłowski 2005 YKP Gdynia 02.06.2021, 13:53
32 Wiktor Sebastiański 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 02.06.2021, 16:45
33 Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa 02.06.2021, 20:39
34 Piotr Kosowski 2008 CHKŻ Chojnice 02.06.2021, 21:12
35 Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa 02.06.2021, 22:32
36 Filip Jarosiewicz 2006 YKP Gdynia 03.06.2021, 09:06
37 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 03.06.2021, 11:42
38 Maksym Kowalewski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 03.06.2021, 11:49
39 Kacper Wojtyna 2006 Ks AZS AWFIS GDAŃSK 03.06.2021, 14:51
40 Maja Szwejk 2021 Giżycka Grupa Regatowa 03.06.2021, 16:28
41 Marta Zwara 2007 MKŻ Arka Gdynia 03.06.2021, 19:54
42 Wiktor Łasak 2006 YKP Gdynia 03.06.2021, 19:55
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 krystian nawrat 1961 KW Garland LOK Gliwice 26.05.2021, 05:14
2 Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława 27.05.2021, 11:41
3 Oskar Ponto 2004 YKP Gdynia 28.05.2021, 19:50
4 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 28.05.2021, 20:25
5 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań 28.05.2021, 21:22
6 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 28.05.2021, 22:48
7 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 29.05.2021, 09:04
8 Natalia Burczyńska 2005 UKŻ "Wiking" Toruń 30.05.2021, 07:29
9 Miłosz MICHALAK 2005 YKP Gdynia 30.05.2021, 20:23
10 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława 30.05.2021, 22:45
11 Wiktor Robaczewski 2003 MOS SSW Iława 30.05.2021, 22:49
12 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2021, 13:48
13 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2021, 13:48
14 Adam Sokołowski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2021, 13:48
15 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2021, 13:48
16 Tomek Bendlewski 2004 YKP Gdynia 31.05.2021, 21:32
17 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 31.05.2021, 22:10
18 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 31.05.2021, 23:25
19 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia-Warszawa 01.06.2021, 01:04
20 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 01.06.2021, 09:42
21 Stanisław Konarzewski 2004 Giżycka Grupa Regatowa 01.06.2021, 12:01
22 MARTA CHOMIK 2005 UKŻ Wiking Toruń 01.06.2021, 13:41
23 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa 01.06.2021, 14:40
24 Zuzanna Rodzeń 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 01.06.2021, 21:22
25 Bartosz Bilicki 2007 SSW MOS Iława 01.06.2021, 21:43
26 Jakub Piesiewicz 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk 01.06.2021, 22:08
27 Maciej Iliński 2004 YKP Gdynia 02.06.2021, 15:46
28 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia 02.06.2021, 17:32
29 Anna Gdaniec 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 02.06.2021, 19:15
30 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 02.06.2021, 19:26
31 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 02.06.2021, 19:26
32 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 02.06.2021, 20:27
33 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa 02.06.2021, 22:58
34 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 03.06.2021, 00:54
35 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 03.06.2021, 07:03
36 Szymon Gąsiorowski 2005 YKP Gdynia 03.06.2021, 08:08
37 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia 03.06.2021, 09:04
38 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia 03.06.2021, 10:21
39 Laura Banach 2004 Giżycka Grupa Regatowa 03.06.2021, 11:46
40 Aleksander Ponto 2004 YKP Gdynia 03.06.2021, 15:10
41 Piotr Flieger 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 03.06.2021, 17:09
42 Franciszek Niesiobędzki 2005 Giżycka Grupa Regatowa 03.06.2021, 17:34
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Maciej Grabowski 1978 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2021, 21:48
2 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa 31.05.2021, 14:07
3 Mateusz Siedlecki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 31.05.2021, 20:13
4 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa 31.05.2021, 22:33
5 Kostanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 01.06.2021, 19:08
6 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 02.06.2021, 09:04
7 Karol Eriksson 2010 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 03.06.2021, 09:46
8 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa 03.06.2021, 10:06
9 Dominik Śliwiński 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 03.06.2021, 13:58
10 Maciej Bardan 1963 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 03.06.2021, 14:42
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.