1 - 3 cze 2018

Puchar Prezydenta Miasta Gdyni

Gdynia, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 211314 Kuba Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 1 1 3 6* 1 1 2 9.00
2 BLR BLR 171937 Pavel Babich RCOP Minsk 2 4* 1 1 4 4 1 13.00
3 POL POL 212506 Dawid Kania ŻLKS Poznań 3 3 2 7* 2 6 3 19.00
4 POL POL 213500 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 4 8* 7 2 7 2 4 26.00
5 POL POL 111 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 7 5 4 4 3 3 9* 26.00
6 POL POL 20311 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6 UFD* 13 3 5 7 5 39.00
7 POL POL 192583 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 10 2 11* 5 9 11 6 43.00
8 BLR BLR 171837 Maksim Bahlay RCOP Minsk 5 UFD* 5 9 8 8 11 46.00
9 POL POL 9 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 9 UFD* 8 13 6 5 7 48.00
10 POL POL 8 Jakub Marciniak JKW Poznań 8 11 6 10 10 9 12* 54.00
11 POL POL 183484 Marcel Głuchowski UKS FIR Warszawa 14* 6 10 8 12 14 8 58.00
12 POL POL 3 Michał Maciaszczyk KS Centrum Żeglarskie 11 7 9 12 14* 12 10 61.00
13 POL POL 207855 Sebastian Mazurek AZS UWM Olsztyn 16* 9 16 15 11 10 15 76.00
14 POL POL 202671 Kacper Mazurek AZS UWM Olsztyn UFD* 10 14 14 13 13 13 77.00
15 POL POL 210944 Kacper Ludwiński KS Centrum Żeglarskie 12 13 17* 11 16 16 14 82.00
16 POL POL 168771 Szymon Pawlik KS Centrum Żeglarskie UFD* 12 15 16 15 15 16 89.00
17 POL POL 201481 Michał Kugacki MKŻ Arka Gdynia 13 14 12 18* 17 17 17 90.00
18 NED NED 185392 Jakub Szymanowicz UKŻ "Błękitni" Grzybowo 17 15 18 19* 19 18 18 105.00
19 POL POL 2107 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń 15 DNS* DNS 17 18 DNF DNF 110.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 1 1 1 1 1 2* 5.00
2 POL POL 1 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 5 3 6* 3 2 4 17.00
3 BLR BLR 204708 Ivan Mshensky RCOP Minsk 7* 2 3 5 5 3 18.00
4 POL POL 185791 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 12 UFD* 4 2 3 1 22.00
5 POL POL 205297 Natalka Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2 8 2 10* 4 6 22.00
6 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 3 7 14 4 15 19* 43.00
7 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 16* 4 9 14 9 9 45.00
8 POL POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 4 10 15* 7 12 14 47.00
9 POL POL 11 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 8 17* 12 12 10 5 47.00
10 POL POL 188824 David Goetz AZS Poznań 14* 6 8 13 13 13 53.00
11 POL POL 194967 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 6 11 13 9 14 17* 53.00
12 BLR BLR 207790 Aleksandr Aniskevich RCOP Minsk UFD* 5 11 6 17 16 55.00
13 LTU LTU 198564 Justinas Jocas BANGPUTYS UFD* UFD 7 8 7 7 55.00
14 POL POL 203179 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 13 9 17 18* 8 8 55.00
15 POL POL 205851 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 10 UFD* 5 19 11 11 56.00
16 LTU LTU 204946 Rukas Streciunos BANGPUTYS DNS* DNS 10 11 6 10 63.00
17 POL POL 190544 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 15 16 19* 16 16 15 78.00
18 POL POL 178466 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 18 13 22* 17 18 12 78.50
19 LTU LTU 193185 Leja Savickaite BANGPUTYS 9 12 16 22* 22 21 80.00
20 POL POL 166279 Robert Berliński YKP Gdynia 11 UFD* 18 15 20 20 84.00
21 POL POL 194896 Maciej Karsznia MKŻ Arka Gdynia 18 14 21* 21 21 18 92.50
22 POL POL 177097 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 17 15 23* 20 19 22 93.00
23 POL POL 200981 Gracjan Niczyj UKŻ Wiking Toruń 20 18 20 24* 23 23 104.00
24 POL POL 193512 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie 21 19 24* 23 24 24 111.00
25 POL POL 185443 Katarzyna Miłoś UKS Osiemnastka 22 20 25* 25 25 25 117.00
Laser Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach