3 - 5 cze 2016

Puchar Prezydenta Miasta Gdyni

Gdynia, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 2 Aleksandra Melzacka
Maja Micińska
MKŻ Arka Gdynia 1 2* 1 1 1 2 2 1 2 11.00
2 POL POL 2351 Mikołaj Staniul
Kajetan Jabłoński
MKŻ Arka Gdynia 2 3* 2 2 2 3 1 3 1 16.00
3 POL POL 2272 Michał Sawicki
Mikołaj Jaworski
MKŻ Arka Gdynia 4 1 3 3 3 1 3 5* 3 21.00
4 POL POL 2359 Paweł Jakubowski
Mikołaj Mickiewicz
KS "Baza" Mrągowo 5 6 4 5 4 4 5 2 DNS* 35.00
5 POL POL 2357 Michalina Manikowska
Marianna Damasiewicz
AZS Poznań 3 5 5 6* 5 6 4 6 4 38.00
6 POL POL 2356 Zuzanna Wałecka
Emilia Zygarłowska
AZS Poznań 7* 4 7 7 6 5 7 4 5 45.00
7 POL POL 2352 Mikołaj Chłopek
Wiktor Kamiński
MKŻ Arka Gdynia 6 7 6 4 7 8* 6 7 6 49.00
8 POL POL 1758 Tomasz Misiak
Aleksander Wiszniowski
AZS Poznań 8 8 8 8 8 7 8 9* 7 62.00
9 POL POL 1 Marcel Marciniak
Michał Gabrysiak
Aqua Włocławek DNF* 9 DNF DNF 9 9 DNS 8 DNS 75.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 56008 Julia Szmit
Hanna Dzik
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 1 2 3* 2 1 1 8.00
2 POL POL 55651 Maciej Krusiec
Rafał Radecki
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 13* 7 5 5 1 2 5 25.00
3 POL POL 55652 Agnieszka Urbaś
Katarzyna Romaniuk
MKŻ Arka Gdynia 2 UFD* 1 8 12 3 2 28.00
4 POL POL 53617 Agnieszka Łapińska
Weronika Sawicka
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 6 3 6 2 4 11* 9 30.00
5 POL POL 55653 Paweł Abramowicz
Maciej Abramowicz
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 8 2 13 1 15* 7 4 35.00
6 POL POL 55650 Adam Głogowski
Jakub Sztorch
MKŻ Arka Gdynia 7 9 3 7 5 5 UFD* 36.00
7 POL POL 53621 Seweryn Wysokiński
Kruczyński Mateusz
OPTI CWM Gdynia 4 12* 11 10 3 6 3 37.00
8 POL POL 54956 Wiktoria Wróblewska
Oliwia Korszun
KS "Baza" Mrągowo 3 11 7 9 7 4 13* 41.00
9 POL POL 55326 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 6 9 17* 6 8 6 49.00
10 POL POL 54605 Barbara Dzik
Maksymilian Drobniewski
MKŻ Arka Gdynia 5 4 16* 16 8 10 7 50.00
11 POL POL 55654 Magdalena Daniszewska
Hanna Siwek
UKS FIR Warszawa 10 5 4 13 14 12 UFD* 58.00
12 POL POL 54407 Mateusz Krasowski
Mateusz Jankowski
UKS FIR Warszawa 9 10 14 4 18* 16 8 61.00
13 POL POL 53606 Michał Jagielski
Adrian Dubowski
UKS FIR Warszawa 12 8 10 11 9 15* 15 65.00
14 POL POL 1 Aleksandra Roszkowska
Natalia Wocial
UKS FIR Warszawa DSQ* 13 12 12 11 9 10 67.00
15 POL POL 53608 Igor Dyniewski
Jakub Kluczkowski
BTŻ Bydgoszcz BFD* 16 15 15 17 13 12 88.00
16 POL POL 53618 Tomasz Śledź
Jakub Ostrowski
SEJK "Pogoń" Szczecin 11 14 17 19 DSQ* 14 14 89.00
17 POL POL 54595 Rafał Szymczak
Aleksander Rybacki
MKŻ Arka Gdynia 16 15 19* 18 13 18 11 91.00
18 POL POL 53605 Michalina Wróblewska
Mateusz Pietrzak
Nauticus Yacht Club Olsztyn BFD* DSQ 8 6 10 UFD UFD 93.00
19 POL POL 5565 Kamil Kalitowski
Igor Sadziński
UKS FIR Warszawa 15 18 18 20* 16 17 16 100.00
20 POL POL 55659 Alicja Spruch
Hanna Rajchert
UKS FIR Warszawa 18 17 20 14 20 DNS* DNS 112.00
21 POL POL 54219 Karolina Żurawińska
Joanna Gądzikiewicz
SEJK "Pogoń" Szczecin 17 20 DNS* DNS 21 20 17 118.00
22 POL POL 53603 Jakub Wegner
Szymon Placek
MKR Tramp Mielno DNC* 19 21 21 19 19 DNS 122.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 50 Kamil Cesarski
Beniamin Waszkiewicz
KS "Baza" Mrągowo 1 1 2 2 1 1 5* 8.00
2 POL POL 32 Maciej Sapiejka
Adam Krefft
WCSS 2 3* 1 3 2 2 1 11.00
3 POL POL 80 Antonina Marciniak
Weronika Janc
UKS FIR Warszawa 5 2 3 1 7* 3 2 16.00
4 POL POL 56 Paweł Roszkowski
Wiktor Samoraj
KS "Baza" Mrągowo 3 4 7* 5 4 4 3 23.00
5 POL POL 513 Marcin Urbański
Paweł Krysiak
KS ENERGETYK Jaworzno 4 6* 5 4 5 5 4 27.00
6 POL POL 3 Jakub Olejnik
Dominik Janowczyk
SEJK "Pogoń" Szczecin 7* 5 4 7 3 6 6 31.00
7 POL POL 58 Tomasz Wawerek
Antoni Banaś
KS "Baza" Mrągowo 6 8 6 8 6 7 DNC* 41.00
8 POL POL 4 Anna Oczkowska
Zuzanna Perkowska
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 8* 7 8 6 8 8 7 44.00
9 POL POL 7134 Michał Szymaszek
Mateusz Głowa
UKS FIR Warszawa 9 DNS* 9 9 9 9 8 53.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 1 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk RET* 1 2 1 3 3 1 11.00
2 POL POL 183119 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk RET* 2 1 3 4 2 4 16.00
3 POL POL 160387 Karolina Błaszak MKŻ Arka Gdynia 2 4 3 4 2 4 7* 19.00
4 POL POL 208733 Wiktoria Lehmann AZS Poznań 7 3 9* 8 1 1 3 23.00
5 POL POL 191840 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 3 11* 6 6 11 7 5 38.00
6 POL POL 197949 Julia Sieczkowska AZS Poznań DSQ* 15 5 2 8 12 2 44.00
7 POL POL 198202 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia DSQ* 8 4 5 12 11 6 46.00
8 POL POL 182212 Karolina Żurek KS AZS AWFiS Gdańsk 1 6 11 9 22* 9 11 47.00
9 POL POL 204205 Marta Weiss MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 9 5 10* 10 9 5 10 48.00
10 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Horn" Kraków 11* 10 8 11 6 10 8 53.00
11 POL POL 203178 Karina Jasiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 5 13* 7 12 13 8 9 54.00
12 POL POL 186832 Wiktoria Gubin MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 16 9 15 18* 10 6 18 74.00
13 POL POL 183368 Ada Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 4 14 14 14 18 14 19* 78.00
14 POL POL 180716 Michał Krawczyk KS AZS AWFiS Gdańsk 10 27* 13 15 16 15 12 81.00
15 POL POL 166749 Maurycy Robakowski AZS Poznań 19 21 16 UFD* 5 16 16 93.00
16 POL POL 70199 Klaudiusz Wieczorkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 6 12 17 23 25* 22 13 93.00
17 RUS RUS 168354 Danil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko RET* 7 12 22 14 13 26 94.00
18 POL POL 186834 Mateusz Szymczak Centrum Żeglarskie Szczecin 12 17 23* 16 19 18 20 102.00
19 POL POL 180729 Roch Osiński MKŻ Arka Gdynia 17 18 19 17 21 30* 17 109.00
20 POL POL 207579 Aleksandra Wąsikowska KS AZS AWFiS Gdańsk 8 25 20 13 24 27* 22 112.00
21 POL POL 86235 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk DSQ* DSQ 18 7 26 19 14 115.00
22 POL POL 194896 Kinga Gawlińska MKŻ Arka Gdynia DNC* 19 25 20 15 17 21 117.00
23 POL POL 186837 Daniel Smoliński Centrum Żeglarskie Szczecin DNF* 23 22 19 7 21 27 119.00
24 POL POL 193512 Sebastian Wałaszek Centrum Żeglarskie Szczecin 20 20 24 26 27* 26 15 131.00
25 POL POL 18683 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko RET* 16 21 DNE 20 20 25 133.00
26 POL POL 182527 Jędrzej Bering Centrum Żeglarskie Szczecin 21 24 26* 24 17 25 23 134.00
27 POL POL 191837 Bartek Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 14 22 DNS* DNS 23 24 24 138.00
28 POL POL 188234 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 13 28 28 27 29* 23 29 148.00
29 POL POL 185443 Dominik Wałaszek Centrum Żeglarskie Szczecin 18 26 29 21 28 29 30* 151.00
30 POL POL 20317 Natalia Majewska Stowarzyszenie Port Mechelinki 15 29 27 25 30* 28 28 152.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 194967 Mateusz Skrabaszewski MKŻ Arka Gdynia 1 1 DNS* 1 1 2 1 7.00
2 POL POL 203117 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 DNS* 1 3 2 1 2 11.00
3 POL POL 206817 Wiktoria Walter UKŻ "Wiking" Toruń 4* 2 2 2 3 4 3 16.00
4 POL POL 186875 Jan Krasodomski SEJK "Pogoń" Szczecin 6* 3 3 4 5 3 5 23.00
5 POL POL 185611 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 3 4 7* 5 4 6 4 26.00
6 POL POL 186226 Kinga Łoboda KS AZS AWFiS Gdańsk 7* 5 6 6 6 7 6 36.00
7 POL POL 200987 Szymon Pawlik Centrum Żeglarskie Szczecin 5 UFD* 4 9 8 5 7 38.00
8 POL POL 16 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 9* 6 5 8 7 9 9 44.00
9 POL POL 8 Anna Kozińska Regatowy Klub Sportowy Lasery 8 7 8 7 DNS* 8 8 46.00
10 POL POL 186219 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk 13* 8 10 10 9 10 10 57.00
11 POL POL 180762 Dominika Chrząszcz Nauticus Yacht Club Olsztyn 11 9 11 11 12 11 13* 65.00
12 POL POL 19 Modrzyński Jan KS AZS AWFiS Gdańsk 10 10 DSQ* 12 10 12 12 66.00
13 POL POL 193512 Katarzyna Król Centrum Żeglarskie Szczecin 12 UFD* 9 13 11 13 11 69.00
14 POL POL 176711 Igor Kamiński Nauticus Yacht Club Olsztyn DNF* DNS DNS DNS DNF DNC DNC 90.00
29er Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
420 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
470 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 7 wyścigach