PUCHAR PREZESA AZS

4 - 5 cze 2022

Nad Jeziorem 103, 60-480 Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Bic Techno
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 25 Kajetan Klewenhagen 2009 OŚ AZS POZNAŃ 03.06.2022, 16:32
2 20 Jan Andrzejewski 2010 OŚ AZS POZNAŃ 02.06.2022, 20:58
3 24 Jan Raczak 2011 OŚ AZS POZNAŃ 03.06.2022, 14:12
4 19 Kalina Grabska 2011 OŚ AZS POZNAŃ 02.06.2022, 14:38
Europa
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 14 Anna Witczak 2004 ŻLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
2 2 Damian Sieczkowski 1974 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 31.05.2022, 08:49
3 1 Barbara Bartkowiak 2008 OŚ AZS POZNAŃ 30.05.2022, 18:38
4 18 Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań 02.06.2022, 13:04
5 14 Martyna Mariak 2005 ŻLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
6 4 Mateusz Fiałkowski 2007 KŻ "Mewa" Poznań 31.05.2022, 11:31
7 14 Oskar Otto 2007 ŻLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
8 14 Jeremiasz Konieczny 2007 ŻLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
9 14 Magdalena Laskowska 2007 ŻLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
10 29 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS-Poznań 03.06.2022, 22:45
11 29 Teresa Zawal 2004 ŻMKS-Poznań 03.06.2022, 22:45
12 29 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS-Poznań 03.06.2022, 22:45
Optimist
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 26 Wojciech Maksymilian Staszewski 2011 Klub Żeglarski Spinaker 03.06.2022, 19:02
2 14 Wiktor Dzilne 2010 ŻLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
3 22 Ignacy Kalinowski 2009 JKW Poznań 02.06.2022, 23:48
4 9 Gustaw Wojcieszak 2011 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:12
5 28 Leo Kabała 2014 OŚ AZS POZNAŃ 03.06.2022, 20:52
6 14 Marcel Haufa 2009 ŻLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
7 4 Franciszek Kaczmarek 2013 KŻ "Mewa" Poznań 31.05.2022, 11:31
8 11 Ida Siekierczak 2013 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:48
9 27 Antonina Goszczyńska 2013 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 20:04
10 23 Jan Nycz 2011 JKW Poznań 03.06.2022, 08:33
11 10 Iwo Kabała 2012 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:16
12 28 Aleksandra Kazana 2012 OŚ AZS POZNAŃ 03.06.2022, 20:52
13 13 Adam Albrecht 2012 PKM LOK Poznań 01.06.2022, 10:21
14 27 Mikołaj Radomski 2011 ŻMKS - Poznań 03.06.2022, 20:04
15 28 Hubert Góral 2012 OŚ AZS POZNAŃ 03.06.2022, 20:52
16 15 Tytus Sautycz 2010 JKW Poznań 01.06.2022, 23:21
17 13 Mateusz Albrecht 2010 PKM LOK Poznań 01.06.2022, 10:21
18 27 Agata Trojanek 2013 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 20:04
19 28 Szymon Tarajkowicz 2013 OŚ AZS POZNAŃ 03.06.2022, 20:52
20 17 Basia Gmurek 2011 Ostrowska Akademia Sportu 02.06.2022, 12:55
21 14 Szymon Bach 2011 ŻLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
22 14 Zofia Jerzmanowska 2012 ZLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
23 8 Jagoda Sawicka 2010 JKW Poznań 31.05.2022, 18:21
24 4 Filip Mazur 2010 KŻ "Mewa" Poznań 31.05.2022, 11:31
25 9 Alicja Tychmanowicz 2012 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:12
26 28 Gabriela Wiśniewska 2012 OŚ AZS POZNAŃ 03.06.2022, 20:52
27 5 Oliwier Żyła 2013 JKW Poznań 31.05.2022, 12:35
28 13 Maja Dębicka 2010 PKM LOK Poznań 01.06.2022, 10:21
29 27 Mikołaj Łabanowicz 2012 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 20:04
30 7 Antoni Banach 2012 ŻMKS Poznań 31.05.2022, 13:30
31 27 Oskar Pluciński 2013 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 20:04
32 26 Piotr Marcin Bińkowski 2008 Klub Żeglarski Spinaker 03.06.2022, 19:02
33 9 Witold Prus-Głowacki 2011 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:12
34 9 Stanisław Olszanowski 2012 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:12
35 9 Lila Klewenhagen 2012 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:12
36 9 Kalina Czajkowska 2010 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:12
37 9 Matylda Szafranek 2012 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:12
38 13 Adam Jakubowski 2008 PKM LOK Poznań 01.06.2022, 10:21
39 7 Anna Niklaus 2011 ŻMKS Poznań 31.05.2022, 13:30
40 9 Ada Wilińska 2008 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:12
41 9 Marysia Olejniczak 2009 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:12
42 9 Maksymilian Olejniczak 2009 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:12
43 27 Stanisław Trojanek 2011 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 20:04
44 14 Mateusz Włodarczak 2008 ŻLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
45 6 Klaudia Lipińska 2010 JKW Poznań 31.05.2022, 12:40
46 21 Wiktor Kalinowski 2011 JKW Poznań 02.06.2022, 23:46
47 14 Lena Tomikowska 2009 ŻLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
48 26 Hanna Olejniczak 2009 Klub Żeglarski Spinaker 03.06.2022, 19:02
49 13 Martyna Trawczyńska 2008 PKM LOK Poznań 01.06.2022, 10:21
50 13 Barbara Łukomska 2011 PKM LOK Poznań 01.06.2022, 10:21
51 26 Adam Zaradzki 2009 Klub Żeglarski Spinaker 03.06.2022, 19:02
52 14 Patryk Rataj 2009 ŻLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
53 13 Nela Kasprzyk 2008 PKM LOK Poznań 01.06.2022, 10:21
54 7 Maksymilian Flaczyński 2010 ŻMKS Poznań 31.05.2022, 13:30
55 9 Adam Wycinka 2012 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 09:12
56 14 Małgorzata Jerzmanowska 2009 ŻLKS Poznań 01.06.2022, 21:46
57 4 Nina Krawczyk 2012 KŻ "Mewa" Poznań 31.05.2022, 11:31
58 12 Filip Modzelewski 2009 OŚ AZS POZNAŃ 01.06.2022, 10:01
59 7 Maksymilian Pluciński 2010 ŻMKS Poznań 31.05.2022, 13:30
60 13 Stanisław Kasprzak 2009 PKM LOK Poznań 01.06.2022, 10:21
61 4 Zofia Kaczmarek 2013 KŻ "Mewa" Poznań 31.05.2022, 11:31
62 13 Aleksandra Stefaniak 2010 PKM LOK Poznań 01.06.2022, 10:21
63 16 Jan Wajda 2013 JKW Poznań 02.06.2022, 08:19
64 7 Szymon Rowecki 2011 ŻMKS Poznań 31.05.2022, 13:30
65 26 Xawery Czechowski 2009 Klub Żeglarski Spinaker 03.06.2022, 19:02
66 4 Anastasiia Semenchenko 2010 KŻ "Mewa" Poznań 31.05.2022, 11:31
67 7 Adam Szymankiewicz 2011 ŻMKS Poznań 31.05.2022, 13:30
68 27 Wojciech Antkowiak 2013 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 20:04
69 27 Lena Stronka 2012 ŻMKS Poznań 03.06.2022, 20:04
70 13 Piotr Jankowski 2011 PKM LOK Poznań 01.06.2022, 10:21
Snipe
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 3 Przemysław Skowroński
Bartosz Skowroński
1962
1982
ZLKS Poznań 31.05.2022, 09:43
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.