PUCHAR PREZESA AZS

23 - 24 paź 2021

Nad Jeziorem 103, 60-480 Poznań, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Optimist
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Wiktor Chmielewski 2008 JKW Poznań 19.10.2021, 21:37
2 Filip Mazur 2010 KŻ "Mewa" Poznań 19.10.2021, 21:38
3 Ignacy Kalinowski 2009 JKW Poznań 19.10.2021, 21:51
4 Wiktor Kalinowski 2011 JKW Poznań 19.10.2021, 21:53
5 MAKSYMILIAN MALINOWSKI 2009 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 20.10.2021, 09:49
6 Marysia Olejniczak 2009 JKW Poznań 20.10.2021, 13:02
7 Maksymilian Olejniczak 2009 JKW Poznań 20.10.2021, 13:06
8 Maja Czajkowska 2010 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 20.10.2021, 16:10
9 Marta Gajdzińska 2010 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 17:58
10 Gustaw Wojcieszak 2011 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 17:58
11 Ada Wilińska 2008 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 17:58
12 Filip Modzelewski 2009 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 17:58
13 Łucja Borkowska 2010 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 17:58
14 Kalina Czajkowska 2010 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 17:58
15 Ignacy Pospieszny 2009 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 17:58
16 Wojtek Bartkowiak 2010 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 17:58
17 Iwo Kabała 2012 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 17:58
18 Paweł Wiliński 2010 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 17:58
19 Stanisław Olszanowski 2012 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 17:58
20 Adam Wycinka 2012 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 17:58
21 Matylda Szafranek 2012 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 18:57
22 Ida Siekierczak 2013 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 18:57
23 Natalia Grotkiewicz 2012 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 18:57
24 Alicja Tychmanowicz 2012 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 18:57
25 Witold Prus-Głowacki 2011 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 18:57
26 Jan Wajda 2013 JKW Poznań 20.10.2021, 20:28
27 Mateusz Grotkiewicz 2010 OŚ AZS POZNAŃ 20.10.2021, 20:39
28 Laura Urbańska 2009 JKW Poznań 20.10.2021, 21:21
29 Jan Nycz 2011 JKW Poznań 21.10.2021, 20:08
30 Klaudia Lipińska 2010 JKW Poznań 22.10.2021, 09:04
31 Aleksandra Zachciał 2009 PKM LOK Poznań 22.10.2021, 09:08
32 Paweł Kuchowicz 2011 PKM LOK Poznań 22.10.2021, 09:08
33 Henryk Klapczyński-Lima 2009 PKM LOK Poznań 22.10.2021, 09:08
34 Mikołaj Kościelak 2008 PKM LOK Poznań 22.10.2021, 09:08
35 Ignacy Kościelak 2008 PKM LOK Poznań 22.10.2021, 09:08
36 Szymon Tarajkowicz 2013 AZS Poznań 22.10.2021, 19:00
37 Mateusz Kuchowicz 2009 PKM LOK Poznań 24.10.2021, 14:58
38 Kamil Marczak 2012 PKM LOK Poznań 24.10.2021, 21:43
39 Martyna Stachowiak 2008 KŻ "Mewa" Poznań 07.11.2021, 11:08
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.