Puchar Prezesa AZS

10 - 13 sie 2017 Nad Jeziorem 103, Poznań, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
Pkt
1
Optimist
POL 1576
Antoni Sopata
AZS Poznań
1
UFD*
7
1
1
10.00
2
Optimist
POL 1945
Bartosz Miziewicz
Sławski Klub Żeglarski
5
1
UFD*
3
3
12.00
3
Optimist
POL 1556
Maciej Popłonyk
AZS Poznań
3
5
10
2
12*
20.00
4
Optimist
POL 1959
Michał Koczorowski
AZS Poznań
2
9
4
34*
6
21.00
5
Optimist
POL 1390
Kacper Młodzianowski
AZS Poznań
10*
7
8
4
2
21.00
6
Optimist
POL 1428
Stefan Marciniak
AZS Poznań
16*
3
3
11
4
21.00
7
Optimist
POL 1525
Hania Wiszniowska
JKW Poznań
4
4
UFD*
7
8
23.00
8
Optimist
POL 1485
Antoni Rachuta
ŻLKS Poznań
8
8
2
12
13*
30.00
9
Optimist
POL 1935
Jakub Mroczek
Sławski Klub Żeglarski
14
2
6
14
17*
36.00
10
Optimist
POL 1871
Wojciech Stefaniak
ŻLKS Poznań
6
11
17*
9
10
36.00
11
Optimist
POL 1427
Maria Prus-Głowacka
AZS Poznań
17
6
UFD*
6
11
40.00
12
Optimist
POL 2555
Jan Sawicki
PKM LOK Poznań
15
15
UFD*
10
7
47.00
13
Optimist
POL 125
Anna Witczak
ŻLKS Poznań
19*
14
9
8
19
50.00
14
Optimist
POL 255
Jan Kamieński
PKM LOK Poznań
7
UFD*
11
18
18
54.00
15
Optimist
POL 891
Aleksandra Długołęcka
ŻMKS-Poznań
9
19
UFD*
17
9
54.00
16
Optimist
POL 460
Adrian Kurzawa
ŻLKS Poznań
22*
21
13
16
5
55.00
17
Optimist
POL 1870
Teodor Kasprzyk
ŻLKS Poznań
11
20
UFD*
5
24
60.00
18
Optimist
POL 39
Andrzej Nycz
PKM LOK Poznań
13
12
14
23*
22
61.00
19
Optimist
POL 25
Mikołaj Majchrzycki
ŻLKS Poznań
31*
17
5
20
27
69.00
20
Optimist
POL 1739
Jakub Modzlewski
ŻLKS Poznań
20
16
UFD*
13
21
70.00
21
Optimist
POL 670
Jeremiasz Konieczny
ŻLKS Poznań
26*
22
12
21
16
71.00
22
Optimist
POL 1627
Maria Majchrzycka
ŻLKS Poznań
21
10
1
DNF*
DNF
73.00
23
Optimist
POL 1268
Ilya Zaradny
PKM LOK Poznań
23
18
16
31*
25
82.00
24
Optimist
POL 146
Daniel Śmiałowski
ŻLKS Poznań
30
26
UFD*
19
15
90.00
25
Optimist
POL 1439
Paweł Sikora
PKM LOK Poznań
24
29
UFD*
15
23
91.00
26
Optimist
POL 1380
Emilia Siekierczak
AZS Poznań
34*
32
15
26
20
93.00
27
Optimist
POL 413
Jan Winkler
ŻLKS Poznań
29
25
19
32*
26
99.00
28
Optimist
POL 139
Maria Nycz
PKM LOK Poznań
27
DNC*
DNF
22
14
103.00
29
Optimist
POL 2207
Maciej Reck
JKW Poznań
12
UFD*
UFD
24
29
105.00
30
Optimist
POL 5
Maksymilian Koschel
ŻLKS Poznań
25
23
18
DNF*
DNF
107.00
31
Optimist
POL 1312
Lena Gaweł
AZS Poznań
33*
28
23
29
30
110.00
32
Optimist
POL 143
Jerzy Gałęza
PKM LOK Poznań
32
24
22
33
34*
111.00
33
Optimist
POL 187
Alan Kurzawa
ŻLKS Poznań
38*
27
25
27
32
111.00
34
Optimist
POL 1283
Jan Ptasiński
ŻLKS Poznań
18
13
UFD
DNF*
DNF
112.00
35
Optimist
POL 794
Aleksander Kania
ŻLKS Poznań
37*
31
20
30
33
114.00
36
Optimist
POL 1483
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
28
30
21
DNF*
DNF
120.00
37
Optimist
POL 1767
Nina Gaweł
AZS Poznań
35
34
24
DNF*
36
129.00
38
Optimist
POL 1580
Jeremi Ślusarski
KŻ "Mewa" Poznań
DNF*
DNC
DNF
25
28
133.00
39
Optimist
POL 1473
Amelia Kałużyńska
ŻLKS Poznań
DNF*
35
DNF
28
31
136.00
40
Optimist
POL BN
Nela Kasprzyk
ŻLKS Poznań
36
33
DNF*
DNF
35
145.00