10 - 13 sie 2017

Puchar Prezesa AZS

Nad Jeziorem 103, Poznań, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 Europa POL POL 53 Jan Pic ŻLKS Poznań 2* 1 1 2 1 5.00
2 Europa POL POL 7 Wojciech Olejnik AZS Poznań 3* 2 2 1 3 8.00
3 Europa POL POL 98 Damian Sieczkowski ŻLKS Poznań 1 3* 3 3 2 9.00
4 Europa POL POL 115 Agnieszka Kiełczewska JKW Poznań 4 4 4 4 DNC* 16.00
5 Europa POL POL 31 Piotr Jóźwiak ŻLKS Poznań 5 5 6* 5 5 20.00
6 Europa POL POL 176 Rafał Szubert ŻLKS Poznań 6 7* 5 6 4 21.00
7 Europa POL POL 131 Jacek Baryła JK Kamień Pomorski 7 6 7 DNC* DNC 29.00
8 Europa POL POL 183 Joanna Kiełczewska JKW Poznań 8 8 DNC* DNC DNC 34.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 Finn POL POL 100 Marek Jarocki AZS Poznań 3* 2 3 2 1 8.00
2 Finn POL POL 73 Andrzej Romanowski YC Rewa 4 3 1 1 UFD* 9.00
3 Finn POL POL 14 Piotr Mazur KS Spójnia Warszawa 2 1 4* 3 3 9.00
4 Finn POL POL 26 Bogusław Nowakowski KW LOK "Garland" Gliwice 1 4 5* 4 4 13.00
5 Finn POL POL 87 Marcin Mrówczyński Centrum Żeglarskie Szczecin 7* 6 2 5 2 15.00
6 Finn POL POL 38 Juliusz Reichelt ŻLKS Poznań 5 5 6 8 UFD* 24.00
7 Finn POL POL 27 Piotr Rosiński AZS Poznań 6 7 9 6 UFD* 28.00
8 Finn POL POL 25 Marek Kubat SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8 8 7 7 UFD* 30.00
9 Finn POL POL 31 Maciej Rozkrut MKS "Dwójka" Warszawa 11* 10 8 11 5 34.00
10 Finn POL POL 85 Wojciech Nadolski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 9 9 11* 10 7 35.00
11 Finn POL POL 59 Bartłomiej Iwaniak YKP Lublin 12* 11 10 9 8 38.00
12 Finn POL POL 84 Jakub Pawlowski 10 12* 12 12 6 40.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 Laser Radial POL POL 207579 Dawid Kania ŻLKS Poznań 1* 1 1 1 1 4.00
2 Laser Radial POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2 2 2 6* 2 8.00
3 Laser Radial POL POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 3 4 3 3 5* 13.00
4 Laser Radial POL POL 191832 Wojciech Kotowski ŻLKS Poznań 4 3 4 5* 3 14.00
5 Laser Radial POL POL 170199 Aleksander Unruh AZS Poznań 5 5 6* 2 4 16.00
6 Laser Radial POL POL 95304 Marcel Marciniak AZS Poznań OCS* 6 5 4 6 21.00
7 Laser Radial POL POL 179025 Jacek Roszyk ŻLKS Poznań 6 7* 7 7 7 27.00
8 Laser Radial POL POL 204311 Maciej Berkau PKM LOK Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC 40.00
9 Laser Radial POL POL 200846 Maurycy Robakowski ŻLKS Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC 40.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 Laser 4.7 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 1* 1 1 1 1 4.00
2 Laser 4.7 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 3 3 2 4* 2 10.00
3 Laser 4.7 POL POL 186235 Agnieszka Grzesiak AZS Poznań OCS* 2 3 2 3 10.00
4 Laser 4.7 POL POL 189084 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2 4* 4 3 4 13.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 Optimist POL POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 1 UFD* 7 1 1 10.00
2 Optimist POL POL 1945 Bartosz Miziewicz Sławski Klub Żeglarski 5 1 UFD* 3 3 12.00
3 Optimist POL POL 1556 Maciej Popłonyk AZS Poznań 3 5 10 2 12* 20.00
4 Optimist POL POL 1959 Michał Koczorowski AZS Poznań 2 9 4 34* 6 21.00
5 Optimist POL POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 10* 7 8 4 2 21.00
6 Optimist POL POL 1428 Stefan Marciniak AZS Poznań 16* 3 3 11 4 21.00
7 Optimist POL POL 1525 Hania Wiszniowska JKW Poznań 4 4 UFD* 7 8 23.00
8 Optimist POL POL 1485 Antoni Rachuta ŻLKS Poznań 8 8 2 12 13* 30.00
9 Optimist POL POL 1935 Jakub Mroczek Sławski Klub Żeglarski 14 2 6 14 17* 36.00
10 Optimist POL POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻLKS Poznań 6 11 17* 9 10 36.00
11 Optimist POL POL 1427 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 17 6 UFD* 6 11 40.00
12 Optimist POL POL 2555 Jan Sawicki PKM LOK Poznań 15 15 UFD* 10 7 47.00
13 Optimist POL POL 125 Anna Witczak ŻLKS Poznań 19* 14 9 8 19 50.00
14 Optimist POL POL 255 Jan Kamieński PKM LOK Poznań 7 UFD* 11 18 18 54.00
15 Optimist POL POL 891 Aleksandra Długołęcka ŻLKS Poznań 9 19 UFD* 17 9 54.00
16 Optimist POL POL 460 Adrian Kurzawa ŻLKS Poznań 22* 21 13 16 5 55.00
17 Optimist POL POL 1870 Teodor Kasprzyk ŻLKS Poznań 11 20 UFD* 5 24 60.00
18 Optimist POL POL 39 Andrzej Nycz PKM LOK Poznań 13 12 14 23* 22 61.00
19 Optimist POL POL 25 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 31* 17 5 20 27 69.00
20 Optimist POL POL 1739 Jakub Modzlewski ŻLKS Poznań 20 16 UFD* 13 21 70.00
21 Optimist POL POL 670 Jeremiasz Konieczny ŻLKS Poznań 26* 22 12 21 16 71.00
22 Optimist POL POL 1627 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 21 10 1 DNF* DNF 73.00
23 Optimist POL POL 1268 Ilya Zaradny PKM LOK Poznań 23 18 16 31* 25 82.00
24 Optimist POL POL 146 Daniel Śmiałowski ŻLKS Poznań 30 26 UFD* 19 15 90.00
25 Optimist POL POL 1439 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 24 29 UFD* 15 23 91.00
26 Optimist POL POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 34* 32 15 26 20 93.00
27 Optimist POL POL 413 Jan Winkler ŻLKS Poznań 29 25 19 32* 26 99.00
28 Optimist POL POL 139 Maria Nycz PKM LOK Poznań 27 DNC* DNF 22 14 103.00
29 Optimist POL POL 2207 Maciej Reck JKW Poznań 12 UFD* UFD 24 29 105.00
30 Optimist POL POL 5 Maksymilian Koschel ŻLKS Poznań 25 23 18 DNF* DNF 107.00
31 Optimist POL POL 1312 Lena Gaweł AZS Poznań 33* 28 23 29 30 110.00
32 Optimist POL POL 143 Jerzy Gałęza PKM LOK Poznań 32 24 22 33 34* 111.00
33 Optimist POL POL 187 Alan Kurzawa ŻLKS Poznań 38* 27 25 27 32 111.00
34 Optimist POL POL 1283 Jan Ptasiński ŻLKS Poznań 18 13 UFD DNF* DNF 112.00
35 Optimist POL POL 794 Aleksander Kania ŻLKS Poznań 37* 31 20 30 33 114.00
36 Optimist POL POL 1483 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 28 30 21 DNF* DNF 120.00
37 Optimist POL POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań 35 34 24 DNF* 36 129.00
38 Optimist POL POL 1580 Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań DNF* DNC DNF 25 28 133.00
39 Optimist POL POL 1473 Amelia Kałużyńska ŻLKS Poznań DNF* 35 DNF 28 31 136.00
40 Optimist POL POL BN Nela Kasprzyk ŻLKS Poznań 36 33 DNF* DNF 35 145.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 Other POL POL 29894 Łukasz Sokołowski
Piotr Sokołowski
ŻLKS Poznań 1 1 1 1 DNC* 4.00
2 Other POL POL 30334 Rafał Zakrzewski
Zakrzewska
JKW Poznań 3 3 4 5* 1 11.00
3 Other POL POL 29165 Szymon Polaczyk
Sylwia Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań 4 6* 2 2 4 12.00
4 Other POL POL 29352 Przemysław Skowroński
Bartosz Skowroński
ŻLKS Poznań 7* 7 3 3 2 15.00
5 Other POL POL 30535 Jan Sibilski
Filadelfia Bachorz
ŻLKS Poznań 6 4 UFD* 4 5 19.00
6 Other POL POL 22444 Krzysztof Sulejewski
Jerzy Kuncewicz
ŻLKS Poznań 5 5 5 6 7* 21.00
7 Other POL POL 28221 Dawid Marczak
Bartosz Pędziński
ŻLKS Poznań 2 2 UFD DNC* DNC 25.00
8 Other POL POL 29531 Rafał Witt
Maria Popłonyk
AZS Poznań 8* 8 6 8 6 28.00
9 Other POL POL 29869 Maciej Twardowski
Marta Twardowska
AZS Poznań DNC* DNC DNC 7 3 32.00
10 Other POL POL 0840 Jarosław Klimaszyk
Marek Berkau
PKM LOK Poznań 9* 9 7 9 8 33.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 Bic Techno POL POL 236 Linda Falkiewicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 1 2* 1 1 1 1 1 6.00
2 Bic Techno POL POL 71 Marysia Rudowicz UJKS "Szturwał" Kalisz 3* 1 3 3 3 3 3 16.00
3 Bic Techno POL POL 334 Piotr Szkolnicki UKS "KAŁĘBIE" OSIEK 6* 3 2 6 2 5 4 22.00
4 Bic Techno POL POL 3 Wiktoria Giec YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 4 5 7* 2 4 4 5 24.00
5 Bic Techno POL POL 711 Lena Mańkucka GKŻ Gdańsk 7* 4 5 4 6 6 2 27.00
6 Bic Techno POL POL 43 Filip Wnętrzak GKŻ Gdańsk 2 6 9* 7 8 2 6 31.00
7 Bic Techno POL POL 88 Stanisław Ławrynowicz GKŻ Gdańsk 5 8 4 10 5 12* 11 43.00
8 Bic Techno POL POL 130 Anna Staszewska GKŻ Gdańsk 9 10* 6 5 7 8 9 44.00
9 Bic Techno POL POL 156 Maja Cituk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 8 7 8 9 10* 7 7 46.00
10 Bic Techno POL POL 1 Maciej Popłonyk AZS Poznań DNF* 13 10 8 DNF 9 8 62.00
11 Bic Techno POL POL 96 Natasza Urbaniak AZS Poznań 11 12 DNF* 12 9 11 12 67.00
12 Bic Techno POL POL 126 Leon Jankowski AZS Poznań DNS* 9 DNF 11 DNF 10 10 68.00
13 Bic Techno POL POL 11 Amadeusz Stobiński AZS Poznań 10 11 DNF* DNF 11 13 13 72.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 Bic Techno POL POL 110 Jan Her YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1 2* 1 1 1 1 2 7.00
2 Bic Techno POL POL 9 Zuzanna Żmuda YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 2 1 2 2 2 2 5* 11.00
3 Bic Techno POL POL 77 Pola Wawrzyniak AZS Poznań 4 6* 3 4 5 3 1 20.00
4 Bic Techno POL POL 111 Jakub Świątkowski AZS Poznań DNF* 7 4 3 4 5 3 26.00
5 Bic Techno POL POL 330 Hubert Chabowski UKS "KAŁĘBIE" OSIEK 3 4 7* 6 3 7 6 29.00
6 Bic Techno POL POL 301 Antoni Przyłuski AZS Poznań DNF* 5 5 5 6 4 4 29.00
7 Bic Techno POL POL 31 Antonina Nowak AZS Poznań 5 3 6 DNF* DNF 6 7 35.00
EUROPA Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach
FINN Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach
LAR Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach
LAS 4,7 Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach
OPP Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach
SNIPE Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach
TECHNO 4.0 Wyniki nieoficjalne po 7 wyścigach
TECHNO 5.8 Wyniki nieoficjalne po 7 wyścigach