Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I

20 - 22 maj 2022

Krynica Morska, Polska

Wyniki regat
420
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt Jr Mł.
1 POL 55651 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KSW Baltic Dziwnów 2 3 16* 4 1 1 11.00 -
2 POL 56856 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
YKP Gdynia 6 1 4 1 2 20* 14.00 -
3 POL 57045 Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
YKP Gdynia 1 2 6 3 5 UFD* 17.00 -
4 POL 5667 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 7 7 3 15* 8 2 27.00 -
5 POL 57081 Jeremi Szczukowski
Dominika Olowiak
CHKŻ Chojnice 10 9 7 2 DNF* 3 31.00 -
6 POL 56058 Karolina Gała
Szymon Rozum
MKS Dwójka Warszawa 9 5 12* 7 6 10 37.00 -
7 POL 56369 Jan Zamojski
Kacper Wojczulanis
YKP Gdynia 3 4 9 9 RET* 18 43.00 1
8 POL 56858 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
Giżycka Grupa Regatowa 12 12 2 11 17* 7 44.00 -
9 POL 56627 Dominika Grala
Gabriela Fajdasz
Giżycka Grupa Regatowa 8 13 13 8 14* 6 48.00 2
10 POL 55654 Mateusz Buło
Aleksander Warno
KS BAZA Mrągowo 17 15 28* 5 7 11 55.00 -
11 POL 57083 Ewa Lewandowska
Julia Żmudzińska
5 6 1 DNF* 4 UFD 57.00 -
12 POL 56827 Michał Jaroszek
Filip Lenart
11 28* 19 25 3 4 62.00 -
13 POL 56 Patrycja Kurpiewska
Zofia Kucharska
MKS Dwójka Warszawa 13 22* 14 6 15 17 65.00 -
14 POL 55955 Weronika Marszalik
Adrian Manista
Nauticus YC Olsztyn 16 8 21 24* 12 8 65.00 -
15 POL 56538 Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
YKP Gdynia 4 18 5 DNF* 26 15 68.00 -
16 POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Amelia Kwiatkowska
Nauticus YC Olsztyn 22 10 27* 19 9 12 72.00 -
17 POL 56558 Jakub Tomczynski
Jan Gierzyński
KS Spójnia Warszawa 15 25 11 UFD* 18 5 74.00 -
18 POL 56831 Nina Janowicz
Michał Jankowski
23* 11 23 16 16 9 75.00 -
19 POL 57082 Filip Nosol
Krzysztof Olowiak
CHKŻ Chojnice 25* 23 10 10 11 22 76.00 3
20 POL 56628 Jan Fuk
Aleksandra Kot
Giżycka Grupa Regatowa 14 19 26* 20 10 13 76.00 -
21 POL 56677 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
YKP Gdynia 33* 24 32 14 13 14 97.00 4
22 POL 53621 Lila Sochaj
Olga Wietek
BFD* 16 8 13 20 RET 98.00 5
23 POL 56528 Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
Giżycka Grupa Regatowa 20 14 24 DNF* 21 19 98.00 -
24 POL 54956 Radosław Parzych
Kamil Jankowski
KS BAZA Mrągowo 18 17 25 DNF* 24 16 100.00 -
25 POL 56370 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
KS BAZA Mrągowo 19 21 17 22 23* 21 100.00 6
26 POL 56829 Wojciech Jankowski
Magdalena Ostrowska
26* 26 22 18 22 23 111.00 -
27 POL 55954 Maksymilian Rybicki
Wiktor Gulbinowicz
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 24 36 31 12 19 RET* 122.00 7
28 POL 55567 Mikołaj Bujalski
Lidia Łukasik
Nauticus YC Olsztyn 21 20 15 RET* RET RET 138.00 8
29 POL 55661 Antoni Kuźmiński
Antoni Muszyński
KS BAZA Mrągowo DNF* 34 36 23 29 24 146.00 9
30 POL 55952 Mateusz Kozłowski
Mikołaj Czałbowski
Nauticus YC Olsztyn 29 37 18 DNF* 25 DNF 150.00 10
31 POL 53608 Szymon Stencel
Kacper Janowicz
28 35 34 17 DNF* RET 155.00 -
32 POL 5685 Bartosz Wojciechowski
Wojciech Kwaśny
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn BFD* 29 37 DNF 27 25 159.00 11
33 POL 55139 Anna Chomont
Wojciech Juszczak
KSW Baltic Dziwnów BFD* 31 39 21 28 RET 160.00 -
34 POL 53108 Jakub Podgórny
Michał Szklarz
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
SEJK Pogoń Szczecin
34 27 20 DNF* DNF DNC 163.00 -
35 POL 56913 Filip Marjański
Igor Grzelak
31 32 29 DNF* DNF DNC 174.00 12
36 POL 57164 Andrzej Grochal
Jakub Marciniak
KSW Baltic Dziwnów 30 33 33 DNF* DNF DNC 178.00 -
37 POL 56624 Miłosz Wyszyński
Michał Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa 32 DNF* 30 DNC DNC DNC 185.00 13
38 POL 56530 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
SEJK Pogoń Szczecin 27 39 40 RET* RET DNC 188.00 14
39 POL 55853 Marta Piotrowska
Klara Piotrowska
MKS Dwójka Warszawa DNF* 30 35 DNF RET RET 188.00 15
40 POL 55650 Alicja Kurpiewska
Hanna Gębicka
MKS Dwójka Warszawa 35 38 38 DNF* RET RET 193.00 16
470
ILCA 4 (Laser 4.7)
ILCA 6 (Laser Radial)
ILCA 7 (Laser Standard)
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.