Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I

20 - 22 maj 2022

Krynica Morska, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 55651 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005 KSW Baltic Dziwnów 13.06.2022, 17:01
2 POL 56856 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
2005 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
3 POL 55853 Marta Piotrowska
Klara Piotrowska
2007 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
4 POL 55661 Antoni Kuźmiński
Antoni Muszyński
2006 KS BAZA Mrągowo 13.06.2022, 17:01
5 POL 55952 Mateusz Kozłowski
Mikołaj Czałbowski
2008 Nauticus YC Olsztyn 13.06.2022, 17:01
6 POL 53608 Szymon Stencel
Kacper Janowicz
2005 13.06.2022, 17:01
7 POL 5685 Bartosz Wojciechowski
Wojciech Kwaśny
2006 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 13.06.2022, 17:01
8 POL 55139 Anna Chomont
Wojciech Juszczak
2005 KSW Baltic Dziwnów 13.06.2022, 17:01
9 POL 53108 Jakub Podgórny
Michał Szklarz
2008 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
SEJK Pogoń Szczecin
13.06.2022, 17:01
10 POL 56913 Filip Marjański
Igor Grzelak
2007 13.06.2022, 17:01
11 POL 57164 Andrzej Grochal
Jakub Marciniak
2007 KSW Baltic Dziwnów 13.06.2022, 17:01
12 POL 56624 Miłosz Wyszyński
Michał Ciechanowicz
2006 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
13 POL 56530 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
2006 SEJK Pogoń Szczecin 13.06.2022, 17:01
14 POL 55650 Alicja Kurpiewska
Hanna Gębicka
2007 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
15 POL 55954 Maksymilian Rybicki
Wiktor Gulbinowicz
2006 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 13.06.2022, 17:01
16 POL 55567 Mikołaj Bujalski
Lidia Łukasik
2006 Nauticus YC Olsztyn 13.06.2022, 17:01
17 POL 56829 Wojciech Jankowski
Magdalena Ostrowska
2006 13.06.2022, 17:01
18 POL 56 Patrycja Kurpiewska
Zofia Kucharska
2005 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
19 POL 57045 Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
2005 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
20 POL 5667 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
2004 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 13.06.2022, 17:01
21 POL 57081 Jeremi Szczukowski
Dominika Olowiak
2006 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
22 POL 56058 Karolina Gała
Szymon Rozum
2005 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
23 POL 56369 Jan Zamojski
Kacper Wojczulanis
2006 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
24 POL 56858 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
2005 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
25 POL 56627 Dominika Grala
Gabriela Fajdasz
2006 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
26 POL 55654 Mateusz Buło
Aleksander Warno
2004 KS BAZA Mrągowo 13.06.2022, 17:01
27 POL 57083 Ewa Lewandowska
Julia Żmudzińska
2006 13.06.2022, 17:01
28 POL 56827 Michał Jaroszek
Filip Lenart
2006 13.06.2022, 17:01
29 POL 55955 Weronika Marszalik
Adrian Manista
2006 Nauticus YC Olsztyn 13.06.2022, 17:01
30 POL 56370 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006 KS BAZA Mrągowo 13.06.2022, 17:01
31 POL 56538 Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
2005 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
32 POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Amelia Kwiatkowska
2004 Nauticus YC Olsztyn 13.06.2022, 17:01
33 POL 56558 Jakub Tomczynski
Jan Gierzyński
2004 KS Spójnia Warszawa 13.06.2022, 17:01
34 POL 56831 Nina Janowicz
Michał Jankowski
2006 13.06.2022, 17:01
35 POL 57082 Filip Nosol
Krzysztof Olowiak
2007 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
36 POL 56628 Jan Fuk
Aleksandra Kot
2006 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
37 POL 56677 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
2007 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
38 POL 53621 Lila Sochaj
Olga Wietek
2007 13.06.2022, 17:01
39 POL 56528 Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
2005 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
40 POL 54956 Radosław Parzych
Kamil Jankowski
2005 KS BAZA Mrągowo 13.06.2022, 17:01
470
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 450 Kacper Paszek
Oliwia Laskowska
2001 13.06.2022, 17:01
2 POL 1 Rafał Pogorzelski
Julia Oleksiuk
2003 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
3 POL 7 Agnieszka Pawłowska
Bartłomiej Szlija
2003 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
4 POL 22 Zofia Korsak
Franciszek Borys
2002 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
5 POL 11 Weronika Jaroszek
Filip Zalewski
2002 KSW Baltic Dziwnów 13.06.2022, 17:01
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 210013 Maciej Dudek 2008 Nauticus YC Olsztyn 13.06.2022, 17:01
2 POL 217563 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń 13.06.2022, 17:01
3 POL 210005 Jakub Aleksander Rusiniak 2007 Nauticus YC Olsztyn 13.06.2022, 17:01
4 POL 208733 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 17:01
5 POL 195782 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
6 POL 218408 Bartosz Bilicki 2007 SSW MOS Iława 13.06.2022, 17:01
7 POL 214732 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
8 POL 116745 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
9 POL 197724 Julia Czerwiak 2008 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
10 POL 198207 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 13.06.2022, 17:01
11 POL 214119 Piotr Wójcik 2007 SEJK Pogoń Szczecin 13.06.2022, 17:01
12 POL 214065 Tobiasz Zabiegałowski 2008 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 17:01
13 POL 213201 Jakub Kuźmiński 2009 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
14 POL 191841 Antoni Michalik 2007 UKS FIR Warszawa 13.06.2022, 17:01
15 POL 193442 Paweł Szelachowski 2007 UKS FIR Warszawa 13.06.2022, 17:01
16 POL 206499 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa 13.06.2022, 17:01
17 POL 210947 Ignacy Jabłkowski 2009 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
18 POL 215529 Stanisław Nadolski 2009 SSW MOS Iława 13.06.2022, 17:01
19 POL 218941 Jan Konkol 2008 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
20 POL 186236 Ksawery Soćko 2009 13.06.2022, 17:01
21 POL 207855 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 13.06.2022, 17:01
22 POL 213233 Piotr Małachowski 2008 UKŻ Siódemka Białystok 13.06.2022, 17:01
23 POL 206283 Patrycja Jałoszyńska 2010 KŻ Nysa 13.06.2022, 17:01
24 POL 192860 Mateusz Biały 2009 TKŻ Toruń 13.06.2022, 17:01
25 POL 165720 Paweł Rusak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 13.06.2022, 17:01
26 POL 181171 Maksym Osiński 2008 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 17:01
27 POL 182529 Olgierd Staszkiewicz 2009 UKŻ Siódemka Białystok 13.06.2022, 17:01
28 POL 184592 Aleksander Paczos 2008 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 17:01
29 POL 218365 Jakub Podziewski 2009 UKŻ Siódemka Białystok 13.06.2022, 17:01
30 POL 201832 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 13.06.2022, 17:01
31 POL 212648 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 17:01
32 POL 205138 Zofia Michałeczko 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 17:01
33 POL 168053 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 13.06.2022, 17:01
34 POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań 13.06.2022, 17:01
35 POL 206817 Michał Skawiński 2007 UKŻ Wiking Toruń 13.06.2022, 17:01
36 POL 210011 Maksymilian Luto 2008 Nauticus YC Olsztyn 13.06.2022, 17:01
37 POL 215527 Jan Rohde 2008 SSW MOS Iława 13.06.2022, 17:01
38 POL 207349 Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty 13.06.2022, 17:01
39 POL 216615 Gita Van Der Voort 2007 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 17:01
40 POL 198206 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
41 POL 213223 Matylda Ferenc 2007 TS Kuźnia Rybnik 13.06.2022, 17:01
42 POL 207574 Hanna Rogowska 2008 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
43 POL 21552 Natalia Chojnowska 2007 SSW MOS Iława 13.06.2022, 17:01
44 POL 167806 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 13.06.2022, 17:01
45 POL 207589 Angelina Zubel 2006 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
46 POL 191834 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań 13.06.2022, 17:01
47 POL 192638 Aleksandra Zastawna 2006 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
48 POL 205650 Blanka Bobula 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 17:01
49 POL 214181 Krzysztof Szklarski 2008 AZS UW Warszawa 13.06.2022, 17:01
50 POL 205298 Zuzanna Bukowska 2008 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
51 POL 213331 Wiktor Łysak 2006 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
52 POL 209024 Tetiana Fedorenko 2009 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 17:01
53 POL 200430 Konrad Kunc 2006 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 17:01
54 POL 198205 Mateusz Kundzier 2008 13.06.2022, 17:01
55 POL 211218 Franciszek Miłosz 2009 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
ILCA 6 (Laser Radial)
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 190905 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 17:01
2 POL 213207 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
3 POL 213337 Igor Rudek 2006 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
4 POL 218947 Iwo Reński 2005 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
5 POL 214702 Natalia Burczyńska 2005 UKŻ Wiking Toruń 13.06.2022, 17:01
6 POL 217130 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa 13.06.2022, 17:01
7 POL 216599 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 17:01
8 POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 17:01
9 POL 200985 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 17:01
10 POL 216546 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 13.06.2022, 17:01
11 POL 215171 Adelina Wietki 2006 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
12 POL 213500 Konrad Wlazłowski 2005 13.06.2022, 17:01
13 ESP 211294 Szymon Gąsiorowski 2005 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
14 POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus YC Olsztyn 13.06.2022, 17:01
15 POL 215267 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 13.06.2022, 17:01
16 POL 210788 Laura Banach 2004 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
17 POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 17:01
18 POL 20239 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
19 POL 216732 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
20 POL 169707 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 13.06.2022, 17:01
21 POL 209914 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.06.2022, 17:01
22 POL 176745 Jakub Gil 2006 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
23 POL 214812 Olek Ponto 2004 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
24 POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce 13.06.2022, 17:01
25 POL 205646 Maksymilian Kruczyński 2006 OŚ AZS Poznań 13.06.2022, 17:01
26 POL 180716 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 17:01
27 POL 213144 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
28 POL 217493 Filip Olszewski 2006 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
29 POL 214217 Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
30 POL 191181 Marek Szczepankowski 2005 SEJK Pogoń Szczecin 13.06.2022, 17:01
31 POL 214835 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 13.06.2022, 17:01
32 POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
33 POL 218531 Oskar Sawicki 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 13.06.2022, 17:01
34 POL 202449 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 17:01
35 POL 215388 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
36 POL 193510 Maciej Iliński 2004 13.06.2022, 17:01
37 POL 212205 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 17:01
38 POL 217484 Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 17:01
39 POL 215952 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 17:01
40 POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
41 POL 191842 Mateusz Gigielewicz 2005 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
42 POL 218363 Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława 13.06.2022, 17:01
43 POL 207655 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 13.06.2022, 17:01
44 POL 217564 Filip Jarosiewicz 2006 13.06.2022, 17:01
45 POL 216581 Jan Pacheco-Śledź 2006 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 17:01
46 POL 214222 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
47 POL 220796 Tomasz Bendlewski 2004 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 17:01
48 POL 212589 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
49 POL 214221 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
50 POL 218888 Aleksandra Mac 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 17:01
51 POL 216933 Julia Szotyńska 2004 AZS UW Warszawa 13.06.2022, 17:01
52 POL 218847 Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
53 POL 209036 Maciej Cymerman 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 13.06.2022, 17:01
54 POL 198203 Emil Rutkowski 2006 TKŻ Toruń 13.06.2022, 17:01
55 POL 208169 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
56 POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
57 POL 216552 Nikodem Górski 2006 AZS UW Warszawa 13.06.2022, 17:01
58 POL 208153 Krzysztof Olejnik 2005 SEJK Pogoń Szczecin 13.06.2022, 17:01
59 POL 191837 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
60 POL 207580 Natalia Malinowska 2006 JKW Poznań 13.06.2022, 17:01
61 POL 212961 Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 17:01
62 POL 203267 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 17:01
63 POL 197721 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok 13.06.2022, 17:01
64 POL 207291 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 13.06.2022, 17:01
65 POL 201940 Jakub Trojnar 2005 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 17:01
66 POL 210571 Tymoteusz Mika 2006 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 17:01
67 POL 163872 Jan Michał Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 13.06.2022, 17:01
68 POL 207098 Marek Sokołowski 2006 AZS UW Warszawa 13.06.2022, 17:01
69 POL 184591 Anna Zwara 2004 Port Mechelinki 13.06.2022, 17:01
70 POL 218615 Agnieszka Binkiewicz 2004 KŻ Horn Kraków 13.06.2022, 17:01
71 POL 213328 Lilly May Niezabitowska 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg 13.06.2022, 17:01
72 POL 205645 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
73 POL 219403 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus YC Olsztyn 13.06.2022, 17:01
74 POL 217327 Agata Barwińska 1995 SSW MOS Iława 13.06.2022, 17:01
75 POL 197117 Wiktoria Gołębiowska 2000 SSW MOS Iława 13.06.2022, 17:01
ILCA 7 (Laser Standard)
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 216556 Franek Kotlarek 2005 KS Spójnia Warszawa 13.06.2022, 17:01
2 POL 218379 Maksymilian Burdziej 2003 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 13.06.2022, 17:01
3 POL 191110 Konstanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
4 POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JKW Poznań 13.06.2022, 17:01
5 POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 13.06.2022, 17:01
6 POL 214218 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
7 POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus YC Olsztyn 13.06.2022, 17:01
8 POL 211916 Stanisław Konarzewski 2004 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
9 POL 213549 Miłosz Michalak 2005 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
10 POL 214216 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
11 POL 191191 Filip Miloszewski 2003 SEJK Pogoń Szczecin 13.06.2022, 17:01
12 POL 111111 Maciej Reck 2004 JKW Poznań 13.06.2022, 17:01
13 POL 217559 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
14 POL 218370 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia 13.06.2022, 17:01
15 POL 216548 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 17:01
16 POL 210785 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 13.06.2022, 17:01
17 POL 159480 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 13.06.2022, 17:01
18 POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok 13.06.2022, 17:01
19 POL 213309 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 13.06.2022, 17:01
20 POL 711111 Adam Słodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 13.06.2022, 17:01
21 POL 210946 Iwo Gogołkiewicz 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 13.06.2022, 17:01
22 POL 213070 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok 13.06.2022, 17:01
23 POL 215952 Mikołaj Warot 2005 JKW Poznań 13.06.2022, 17:01
24 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus YC Olsztyn 13.06.2022, 17:01
25 POL 218577 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 13.06.2022, 17:01
26 CYP 194779 Juliusz Hebel 2003 13.06.2022, 17:01
27 POL 191117 Michał Krasodomski 2003 13.06.2022, 17:01
28 POL 191157 Piotr Malinowski 2001 SSW MOS Iława 13.06.2022, 17:01
29 POL 210789 Maxime Thommen 2004 YKP Gdynia 13.06.2022, 17:01
30 POL 214223 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa 13.06.2022, 17:01
31 POL 218206 Mikołaj Silny 2002 SEJK Pogoń Szczecin 13.06.2022, 17:01
32 POL 173475 Adam Chmiel 1996 13.06.2022, 17:01
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.