Puchar Polski Południowo Zachodniej 2022

29 kwi - 1 maj 2022

Borzygniew, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
470
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Arkadiusz Konsencjusz
Krzysztof Szymanek
1975
1977
30.04.2022, 10:02
2 Michał Pytlasiński
Natalia Żmijka
1993
1994
25.04.2022, 20:36
3 Robert Gabrysiak
Zbigniew Gabrysiak
1967
1994
24.04.2022, 09:56
4 Paweł Florek
Marcin Żurowski
1970
1972
UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 15:47
Cadet
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Natalia Pieńkowska
Łucja Falęcik
2009
2009
MKŻ Mikołajki 25.04.2022, 21:40
2 Jakub Śliwiński
Bartosz Lorenc
2006
2011
MKŻ Mikołajki 24.04.2022, 19:45
3 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki 25.04.2022, 09:36
4 Paulina Schütz
Kuba Świtalski
2007
2011
UKS Wodniacy Graczyn 27.04.2022, 21:24
5 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Graczyn 27.04.2022, 21:21
6 Karola Markowska
Aleksander Hinc
2007
2009
UKS Wodniacy Graczyn 27.04.2022, 21:30
7 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław 19.04.2022, 20:32
8 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław 19.04.2022, 20:32
9 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław 19.04.2022, 20:32
10 Marysia Sajewicz
Pola Czerwińska
2008
2008
UKS Żeglarz Wrocław 25.04.2022, 18:42
11 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda 27.04.2022, 20:50
12 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
UKŻ Ostróda 27.04.2022, 20:50
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Michał Bortkiewicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław 25.04.2022, 21:36
2 Jan Tomaszewski 2007 UKS Żeglarz Wrocław 25.04.2022, 21:36
3 Marta Sochacka 2008 UKS Żeglarz Wrocław 25.04.2022, 21:36
4 Maksymilian Kleszcz 2008 UKS Żeglarz Wrocław 25.04.2022, 21:36
5 Julian Bogacz 2009 UKS Żeglarz Wrocław 25.04.2022, 21:36
Optimist
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Antonina Czwojdrak 2009 UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 11:19
2 Maja Kowalska 2010 UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 11:19
3 Miłosz Chybiński 2010 UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 11:19
4 Filip Dudziński 2010 UKS Żeglarz Wrocław 29.04.2022, 22:29
5 Kamil Kulka 2010 UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 11:19
6 Witold Wanot 2013 UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 11:19
7 Jakub Wojnar 2012 UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 11:19
8 Jadwiga Czwojdrak 2011 UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 11:19
9 Ksawery Przywólski 2012 UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 11:19
10 Jan Winnicki 2011 UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 11:19
11 Jan Rusnak 2014 UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 11:19
12 Adam Paściak 2011 UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 11:19
13 Ignacy Pasławski 2011 UKS Żeglarz Wrocław 26.04.2022, 11:19
14 Jakub Stański 2011 UKŻ Pirat Bolesławiec 27.04.2022, 21:17
15 Jarema Kaźmierski 2008 UKŻ Pirat Bolesławiec 27.04.2022, 21:17
16 Karol Zając 2009 UKŻ Pirat Bolesławiec 27.04.2022, 21:17
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.