Puchar Polski Południowej

4 - 5 wrz 2021

Nysa, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Sport
# Klasa Nazwa Załoga Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Omega Sport Ontex Paweł Kalota
Jakub Wróblewski
Krzysztof Rubinkowski
YKP Warszawa
Tak
Tak
24.08.2021, 15:42
2 Omega Sport Midlife Crisis Marcin Piotrowski
Maciej Gancewski
Michał Świtała
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
24.08.2021, 16:26
3 Omega Sport Instal Pro Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
24.08.2021, 17:58
4 Omega Sport Tachion Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
Tak
Tak
25.08.2021, 15:31
5 Omega Sport Freestyle Park Piotr Sikorski
Ela Malarz
Beniamin Piksa
Tak
Tak
26.08.2021, 08:28
6 Omega Sport NEMO Andrzej Szynkiewicz
Marek Chruściel
Mateusz Paczesny
KŻ Sztorm Barlinek
Tak
Tak
26.08.2021, 09:58
7 Omega Sport BORA Racing Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YKP Warszawa
Tak
Tak
27.08.2021, 12:27
8 Omega Sport Apartamenty Marynarskie Paweł Tarnowski
Damian Woroch
Krzysztof Łodyga
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
28.08.2021, 07:48
9 Omega Sport Biała Mewa Jakub Midor
Błażej Kaczorowski
Piotr Pawela
Gmina Łodygowice
Tak
Tak
28.08.2021, 20:14
10 Omega Sport PRONAW Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
AKM Gdańsk
Tak
Tak
29.08.2021, 16:24
11 Omega Sport Orlen Vector Sails Racing Kamil Ortyl
Robert Zawadowicz
Bartłomiej Banasik
Vector Sails
Tak
Tak
29.08.2021, 19:59
12 Omega Sport Rote Rakete Wojciech Żyszczyński
Ania Dobrzańska
Karol Boroń
Jacht Klub Wrocław
Tak
Tak
30.08.2021, 12:43
13 Omega Sport Yellow Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
Loyalty Point Racing Team
Tak
Tak
31.08.2021, 11:51
Omega Standard
# Klasa Nazwa Załoga Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Omega Standard ADVENTURE Krzysztof Orwaldi
Mateusz Patrzałek
Natalia Pruchnik
KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
24.08.2021, 15:02
2 Omega Standard LIRA Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
Kościański Klub Żeglarski
Tak
Tak
24.08.2021, 20:06
3 Omega Standard patentywodne.pl Krzysztof Łazarski
Edyta Grzelak
Lidia Kowal
Robert's Port Hotel Mikołajki
Tak
Tak
24.08.2021, 20:48
4 Omega Standard MONSTER Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
Monster Sailing Wrocław
Tak
Tak
24.08.2021, 21:07
5 Omega Standard Marcin Kozubowicz AWF KATOWICE
Tak
Tak
24.08.2021, 21:34
6 Omega Standard Gold Surfer Sylwester Lach
Wojciech Bezara
Bogusław Sawicki
KŻ Nysa
Tak
Tak
24.08.2021, 23:02
7 Omega Standard Pucyfik Jędrzej Charłampowicz
Bartosz Mach
Maciej Skiba
Uniwersytet Morski w Gdyni
Tak
Tak
25.08.2021, 19:32
8 Omega Standard AMA Krzysztof Grajewski
Ksawery Wierzbicki
Magdalena Piepiora
Dach System Sailing Team
Tak
Tak
26.08.2021, 07:01
9 Omega Standard Mario Michał Oberski
Sławomir Białożyt
Ewa Man-Witańska
Fundacja Żeglarska DAR ŚLĄSKA
Tak
Tak
27.08.2021, 10:10
10 Omega Standard Paczka z Rusiborza Michał Smuszkiewicz
Wojciech Batorski
Marcin Piątek
Z wiatrem i pod wiatr
Tak
Tak
29.08.2021, 14:39
11 Omega Standard Andrzej Kaliga
Adam Orzechowski
Michał Kaliga
HKŻ Turawa
Tak
Tak
29.08.2021, 16:33
12 Omega Standard Wodna Pasja Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarorowski
Joanna Pestyk
KSW Fregata - Pogoria 1
Tak
Tak
29.08.2021, 19:55
13 Omega Standard Kaliber 48 Tomasz Staśkiewicz
Piotr Matyjaszczyk
Arkadiusz Kozimiński
KŻ Petrochemia Płocka
Tak
Tak
30.08.2021, 08:58
14 Omega Standard Szymon Winiarski
Dominika Karkus
Wiktor Worobiec
YKP Kraków
Tak
Tak
30.08.2021, 14:04
15 Omega Standard Bitnair Nowa Sól Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
Bitnair Nowa Sól
Tak
Tak
30.08.2021, 20:55
16 Omega Standard Rafał Sajkowski
Jarosław Anczakowski
Wojciech Mandela
Jacht Klub Opolski
Tak
Tak
01.09.2021, 20:15
17 Omega Standard LOB-SA Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
Tak
Tak
01.09.2021, 20:21
18 Omega Standard Karol NAWROT
Eugeniusz Nawrot
Szymon Danielczyk
Tak
Tak
01.09.2021, 20:31
19 Omega Standard Arkadiusz Bezara
Marek Bornejko
Kuba Bornejko
JK OPTY Otmuchów
Tak
Tak
01.09.2021, 21:05
20 Omega Standard Jacht Klub Opty Otmuchów Krzysztof Juras
Grzegorz Strzemecki
Janusz Mirek
Jacht Klub Opty Otmuchów
Tak
Tak
02.09.2021, 10:51
21 Omega Standard Piotruś Pan Piotr Hupa
Piotr Koziorowski
Wiktor Leśkiewicz
UKS Morka Częstochowa
Tak
Tak
02.09.2021, 10:54
22 Omega Standard Mgiełka Andrzej Dembiński
Zuzanna Raff
Mikołaj Szczudło
Jacht Andrzej Dembiński
Tak
Tak
02.09.2021, 16:41
23 Omega Standard Hania Zbigniew Długaszewski
Bartosz Skrzypczak
Daniel Motłoch
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU
Tak
Tak
02.09.2021, 21:51
24 Omega Standard Płotka Adrian Lewandowski
Monika Dębowska
Piotr Bachman
KŻ Petrochemia
Tak
Tak
02.09.2021, 23:10
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.