Puchar Polski Centralnej - Memoriał Wiesława Kopra

29 kwi - 1 maj 2017 Zegrze, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
Pkt
1
Laser 4.7
204557
Konstanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
BFD*
8
5
3
4
1
10
2
2
35.00
2
Laser 4.7
191831
Filip Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa
2
1
21*
6
5
10
8
6
16
54.00
3
Laser 4.7
204911
Marek Rospond
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
BFD*
3
4
10
1
19
5
3
10
55.00
4
Laser 4.7
205645
Mateusz Grzempa
CHKŻ Chojnice
10
4
8
2
7
13*
13
1
11
56.00
5
Laser 4.7
211258
Maciej Jarosz
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
BFD*
7
15
23
2
5
1
5
1
59.00
6
Laser 4.7
210947
Przemysław Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
BFD*
2
1
4
29
7
2
7
20
72.00
7
Laser 4.7
209471
Gerard Polaczyk
AZS Poznań
5
5
46*
12
24
4
15
8
3
76.00
8
Laser 4.7
208652
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
15
6
3
9
11
23*
4
15
13
76.00
9
Laser 4.7
168053
Maksymilian Burdziej
UKS Barnim Goleniów
4
10
37*
26
10
3
3
9
17
82.00
10
Laser 4.7
180767
Rafał Szubert
AZS Poznań
1
14
7
24*
9
15
17
17
5
85.00
11
Laser 4.7
1111
Kacper Fabian
SEJK "Pogoń" Szczecin
BFD*
34
2
1
12
25
7
4
4
89.00
12
Laser 4.7
208421
Wojciech Antoniak
UKS Barnim Goleniów
17
17
6
13
18
2
11
14
23*
98.00
13
Laser 4.7
186832
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
BFD*
12
17
29
13
17
14
11
7
120.00
14
Laser 4.7
161696
Roch Osiński
MKŻ Arka Gdynia
6
27
16
27
8
8
9
21
30*
122.00
15
Laser 4.7
188824
Goetz Dawid
AZS Poznań
12
11
28*
11
28
6
27
24
19
138.00
16
Laser 4.7
197722
David Gdaniec
KS AZS AWFiS Gdańsk
3
BFD*
12
7
27
22
30
23
18
142.00
17
Laser 4.7
18072
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia
BFD*
28
9
8
16
18
16
25
29
149.00
18
Laser 4.7
167931
Grocholewski Wiktor
AZS Poznań
9
BFD*
32
34
23
14
21
12
8
153.00
19
Laser 4.7
183484
Mikołaj Grzybowski
UKS FIR Warszawa
BFD*
40
39
5
17
9
24
13
32
179.00
20
Laser 4.7
196964
Hubert Lipiński
TKŻ Toruń
23
13
34*
28
19
26
19
29
26
183.00
21
Laser 4.7
204763
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
7
35
27
44*
3
24
23
33
35
187.00
22
Laser 4.7
166279
Iwo Filipowicz
MKŻ Arka Gdynia
BFD*
9
22
21
32
16
44
36
12
192.00
23
Laser 4.7
159482
Jedrzej Marciniak
AZS Poznań
BFD*
BFD
13
41
25
12
18
27
9
199.00
24
Laser 4.7
193512
Dominik Wałaszek
Centrum Żeglarskie Szczecin
13
21
25
14
26
21
46
37
DNS*
203.00
25
Laser 4.7
186229
Patryk Karczewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
BFD*
15
33
18
34
37
35
20
14
206.00
26
Laser 4.7
169707
Stanisław Cwojdziński
AZS Poznań
18
23
31
43*
43
20
20
30
21
206.00
27
Laser 4.7
189084
Hubert Roszyk
AZS Poznań
14
25
45*
30
36
31
12
22
42
212.00
28
Laser 4.7
201940
Jan Lipowski
KŻ "Horn" Kraków
19
20
14
20
35
40*
28
39
38
213.00
29
Laser 4.7
201105
Bartłomiej Mierzwa
TS "Kuźnia" Rybnik
BFD*
33
19
32
DNS
UFD
6
10
6
214.00
30
Laser 4.7
205180
Wiktor Ciołkowski
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
BFD*
44
11
16
20
30
37
28
28
214.00
31
Laser 4.7
194968
Alan Kocięda
MKŻ Arka Gdynia
25
29
10
49*
6
42
41
26
36
215.00
32
Laser 4.7
18416
Andrzej Nowakowski
MKS "Dwójka" Warszawa
8
30
42
15
15
32
45*
44
43
229.00
33
Laser 4.7
155036
Miłosz Gabryszewski
UKS Żeglarz Wrocław
BFD*
24
23
19
21
35
25
31
DNS
232.00
34
Laser 4.7
136727
Miłosz Małek
MKS "Dwójka" Warszawa
11
26
38*
25
30
DNE
36
34
22
238.00
35
Laser 4.7
197723
Paweł Ortmann
KS AZS AWFiS Gdańsk
20
43
36
35
39
UFD*
32
18
15
238.00
36
Laser 4.7
180733
Igor Labocha
TS "Kuźnia" Rybnik
BFD*
22
43
31
33
28
40
16
25
238.00
37
Laser 4.7
186831
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
BFD*
18
30
50
22
27
29
35
33
244.00
38
Laser 4.7
207586
Tomasz Kowalski
TKŻ Toruń
BFD*
41
24
33
31
29
33
19
34
244.00
39
Laser 4.7
19184
Jerzy Sienkiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
21
39
20
22
37
39
34
46*
39
251.00
40
Laser 4.7
160733
Jan Okularczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
BFD*
16
47
42
14
33
42
45
24
263.00
41
Laser 4.7
184166
Jakub Szuchniewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
22
42
44
17
38
45*
26
41
44
274.00
42
Laser 4.7
182208
Robert Szymański
TS "Kuźnia" Rybnik
26
19
35
40
42
34
48*
40
40
276.00
43
Laser 4.7
142567
Maksymilian Pasich
UKS Barnim Goleniów
29
37
40
37
44
43
47*
47
27
304.00
44
Laser 4.7
150262
Stanisław Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
BFD*
31
52
45
45
41
22
32
37
305.00
45
Laser 4.7
197949
Igor Haufa
AZS Poznań
24
32
49*
48
46
36
38
42
46
312.00
46
Laser 4.7
183127
Kacper Radzikowski
MKS "Dwójka" Warszawa
27
36
50*
38
47
46
31
49
45
319.00
47
Laser 4.7
195307
Kajetan Gliniecki
UKS FIR Warszawa
BFD*
BFD
18
46
49
38
49
38
31
323.00
48
Laser 4.7
191834
Dominik Konieczny
AZS Poznań
28
38
48
36
50
47
43
48
DNS*
338.00
49
Laser 4.7
160405
Bartłomiej Nowak
AZS Poznań
16
DNS*
29
39
41
DNS
DNS
DNS
DNS
341.00
50
Laser 4.7
159432
Maksymilian Kalupa
AZS Poznań
BFD*
45
41
51
48
11
39
DNS
DNS
343.00
51
Laser 4.7
190905
Borkowski Antek
AZS Poznań
BFD*
BFD
26
47
40
44
UFD
43
41
349.00
52
Laser 4.7
11
Jan Pilarski
AZS Poznań
30
DNS*
51
52
51
48
50
50
47
379.00
53
Laser 4.7
16
Adam Urbaniak
AZS Poznań
DNS*
DNS
53
53
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
430.00