29 kwi - 1 maj 2017

Puchar Polski Centralnej - Memoriał Wiesława Kopra

Zegrze, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 Laser 205643 Jakub Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 1* 1 1 1 1 1 1 1 1 8.00
2 Laser 198206 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 8 11 8 3 2 4 2 12* 3 41.00
3 Laser 188953 Kacper Stanisławski MKŻ Arka Gdynia 5 6 2 7 10 2 13* 7 4 43.00
4 Laser 210953 Paweł Nowicki TKŻ Toruń 4 7 4 5 7 3 10 11* 8 48.00
5 Laser 19263 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 11 10 3 13* 5 6 6 9 2 52.00
6 Laser 7 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 6 3 6 UFD* 14 13 5 2 9 58.00
7 Laser 2090350 Kacper Mazurek AZS UW Warszawa 2 9 16* 4 16 5 9 6 10 61.00
8 Laser 210944 Szymon Pawlik Centrum Żeglarskie Szczecin 14 2 5 12 3 7 20* 17 5 65.00
9 Laser 192638 Sebastian Mazurek AZS UW Warszawa UFD* 4 10 14 4 9 7 3 20 71.00
10 Laser 196898 Dominik Wojtoniak MKŻ Arka Gdynia 12 14 15* 8 8 10 3 8 15 78.00
11 Laser 209035 Mieszko Niewiarowski CHKŻ Chojnice 9 8 12 6 12 20* 11 15 7 80.00
12 Laser 208710 Jan Krasodomski SEJK "Pogoń" Szczecin DSQ* 5 7 20 11 8 4 13 17 85.00
13 Laser 198205 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 7 15 19* 11 17 11 12 14 6 93.00
14 Laser 203776 Wądek Michał KW LOK "Garland" Gliwice 10 BFD* 9 10 21 19 16 5 13 103.00
15 Laser 170889 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 18 19* 11 17 6 12 8 18 18 108.00
16 Laser 180701 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 15 16 17 2 15 22* 17 21 11 114.00
17 Laser 170881 Marcel Głuchowski UKS FIR Warszawa 3 12 13 9 22 24 23 10 UFD* 116.00
18 Laser 197541 Oskar Adamiak CHKŻ Chojnice 13 21* 14 21 13 16 15 16 12 120.00
19 Laser 194896 Konrad Chwalczewski MKŻ Arka Gdynia 21* 17 20 16 9 15 14 19 19 129.00
20 Laser 177553 Aleksander Pikuła Centrum Żeglarskie Szczecin 16 22 21 19 24* 17 18 4 21 138.00
21 Laser 210004 Borys Michniewicz OKŻ Olsztyn 19 20 22* 15 19 21 19 20 14 147.00
22 Laser 197004 Maciej Wilk RKS "Lasery" Zegrze 17 18 25* 22 18 14 22 22 16 149.00
23 Laser 1680 Artur Jarząbek RKS "Lasery" Zegrze 23* 13 18 18 20 18 21 23 22 153.00
24 Laser 186222 Paweł Brzozowski Niezrzeszony 22 23 24 23 23 23 24 24 DNS* 186.00
25 Laser 189550 Andrzej Czokajło RKS "Lasery" Zegrze 20 BFD* 23 DNC DNC DNC DNC DNC DNS 199.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 Laser 4.7 20734 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 3 1 7* 2 1 1 1 2 12.00
2 Laser 4.7 210221 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 2 1 3 14* 1 3 2 3 1 16.00
3 Laser 4.7 200984 Dominika Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 3 2 12* 3 4 7 5 8 4 36.00
4 Laser 4.7 182524 Czerniewska Magdalena UKŻ 7 Białystok BFD* 5 5 9 3 2 7 2 6 39.00
5 Laser 4.7 201013 Nawojka Ślusarska AZS Poznań 18* 10 2 4 7 5 6 7 7 48.00
6 Laser 4.7 205297 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 6 4 4 16* 16 6 11 5 5 57.00
7 Laser 4.7 164430 Maria Hartel KW LOK "Garland" Gliwice 9 7 8 1 17 UFD* 9 9 8 68.00
8 Laser 4.7 180742 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 10 11 13* 6 11 12 3 12 3 68.00
9 Laser 4.7 197728 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 4 9 11 24* 23 8 8 6 12 81.00
10 Laser 4.7 1 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 5 15 9 2 8 13 17* 14 16 82.00
11 Laser 4.7 198206 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 12 6 17* 17 14 9 4 11 9 82.00
12 Laser 4.7 160735 Maja Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 13 22* 10 8 6 20 13 18 13 101.00
13 Laser 4.7 186279 Paulina Rakowska MKŻ Arka Gdynia 7 12 7 20 5 17 24* 24 10 102.00
14 Laser 4.7 201561 Ida Stachura KŻ "Horn" Kraków 14 13 6 10 15 10 12 DNS* DNS 108.00
15 Laser 4.7 194967 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia BFD* 18 15 22 18 4 10 10 14 111.00
16 Laser 4.7 1825 Perkowska Paulina UKŻ 7 Białystok 8 14 16 18 20* 16 16 19 18 125.00
17 Laser 4.7 19531 Natalia Ciszek MKS "Dwójka" Warszawa 16 24 21 13 26* 19 21 4 11 129.00
18 Laser 4.7 1953 Dagmara Gil MKS "Dwójka" Warszawa 20 17 18 5 13 21 18 17 22* 129.00
19 Laser 4.7 166705 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 19 20 23* 21 9 15 14 15 19 132.00
20 Laser 4.7 191813 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 15 26* 19 15 10 14 25 21 15 134.00
21 Laser 4.7 208738 Zuzanna Kaplita UKS Silesia Opty Chełm Śląski BFD* 21 14 25 19 11 19 13 17 139.00
22 Laser 4.7 134457 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 11 19 20 11 21 DNS* 22 20 20 144.00
23 Laser 4.7 210287 Natalia Krajewska KW LOK "Garland" Gliwice 17 8 24* 12 22 23 20 23 24 149.00
24 Laser 4.7 197719 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia BFD* 23 22 23 12 22 15 16 21 154.00
25 Laser 4.7 155035 Matylda Niżegorodcew 21 16 25 19 24 24 26* 25 25 179.00
26 Laser 4.7 15026 Natalia Garbaczewska UKŻ 7 Białystok 22 25 26* 26 25 18 23 22 23 184.00
27 Laser 4.7 178292 Alicja Panasiewicz AZS Poznań 23 27 DNS* 27 DNS 25 27 DNS DNS 213.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 Laser 4.7 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko BFD* 8 5 3 4 1 10 2 2 35.00
2 Laser 4.7 191831 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 2 1 21* 6 5 10 8 6 16 54.00
3 Laser 4.7 204911 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz BFD* 3 4 10 1 19 5 3 10 55.00
4 Laser 4.7 205645 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 10 4 8 2 7 13* 13 1 11 56.00
5 Laser 4.7 211258 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj BFD* 7 15 23 2 5 1 5 1 59.00
6 Laser 4.7 210947 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa BFD* 2 1 4 29 7 2 7 20 72.00
7 Laser 4.7 209471 Gerard Polaczyk AZS Poznań 5 5 46* 12 24 4 15 8 3 76.00
8 Laser 4.7 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 15 6 3 9 11 23* 4 15 13 76.00
9 Laser 4.7 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 4 10 37* 26 10 3 3 9 17 82.00
10 Laser 4.7 180767 Rafał Szubert AZS Poznań 1 14 7 24* 9 15 17 17 5 85.00
11 Laser 4.7 1111 Kacper Fabian SEJK "Pogoń" Szczecin BFD* 34 2 1 12 25 7 4 4 89.00
12 Laser 4.7 208421 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 17 17 6 13 18 2 11 14 23* 98.00
13 Laser 4.7 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko BFD* 12 17 29 13 17 14 11 7 120.00
14 Laser 4.7 161696 Roch Osiński MKŻ Arka Gdynia 6 27 16 27 8 8 9 21 30* 122.00
15 Laser 4.7 188824 Goetz Dawid AZS Poznań 12 11 28* 11 28 6 27 24 19 138.00
16 Laser 4.7 197722 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 3 BFD* 12 7 27 22 30 23 18 142.00
17 Laser 4.7 18072 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia BFD* 28 9 8 16 18 16 25 29 149.00
18 Laser 4.7 167931 Grocholewski Wiktor AZS Poznań 9 BFD* 32 34 23 14 21 12 8 153.00
19 Laser 4.7 183484 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa BFD* 40 39 5 17 9 24 13 32 179.00
20 Laser 4.7 196964 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 23 13 34* 28 19 26 19 29 26 183.00
21 Laser 4.7 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 7 35 27 44* 3 24 23 33 35 187.00
22 Laser 4.7 166279 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia BFD* 9 22 21 32 16 44 36 12 192.00
23 Laser 4.7 159482 Jedrzej Marciniak AZS Poznań BFD* BFD 13 41 25 12 18 27 9 199.00
24 Laser 4.7 193512 Dominik Wałaszek Centrum Żeglarskie Szczecin 13 21 25 14 26 21 46 37 DNS* 203.00
25 Laser 4.7 186229 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk BFD* 15 33 18 34 37 35 20 14 206.00
26 Laser 4.7 169707 Stanisław Cwojdziński AZS Poznań 18 23 31 43* 43 20 20 30 21 206.00
27 Laser 4.7 189084 Hubert Roszyk AZS Poznań 14 25 45* 30 36 31 12 22 42 212.00
28 Laser 4.7 201940 Jan Lipowski KŻ "Horn" Kraków 19 20 14 20 35 40* 28 39 38 213.00
29 Laser 4.7 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik BFD* 33 19 32 DNS UFD 6 10 6 214.00
30 Laser 4.7 205180 Wiktor Ciołkowski JK "Kotwica" Tarnobrzeg BFD* 44 11 16 20 30 37 28 28 214.00
31 Laser 4.7 194968 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 25 29 10 49* 6 42 41 26 36 215.00
32 Laser 4.7 18416 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 8 30 42 15 15 32 45* 44 43 229.00
33 Laser 4.7 155036 Miłosz Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław BFD* 24 23 19 21 35 25 31 DNS 232.00
34 Laser 4.7 136727 Miłosz Małek MKS "Dwójka" Warszawa 11 26 38* 25 30 DNE 36 34 22 238.00
35 Laser 4.7 197723 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 20 43 36 35 39 UFD* 32 18 15 238.00
36 Laser 4.7 180733 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik BFD* 22 43 31 33 28 40 16 25 238.00
37 Laser 4.7 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko BFD* 18 30 50 22 27 29 35 33 244.00
38 Laser 4.7 207586 Tomasz Kowalski TKŻ Toruń BFD* 41 24 33 31 29 33 19 34 244.00
39 Laser 4.7 19184 Jerzy Sienkiewicz MKS "Dwójka" Warszawa 21 39 20 22 37 39 34 46* 39 251.00
40 Laser 4.7 160733 Jan Okularczyk KW LOK "Garland" Gliwice BFD* 16 47 42 14 33 42 45 24 263.00
41 Laser 4.7 184166 Jakub Szuchniewicz MKS "Dwójka" Warszawa 22 42 44 17 38 45* 26 41 44 274.00
42 Laser 4.7 182208 Robert Szymański TS "Kuźnia" Rybnik 26 19 35 40 42 34 48* 40 40 276.00
43 Laser 4.7 142567 Maksymilian Pasich UKS Barnim Goleniów 29 37 40 37 44 43 47* 47 27 304.00
44 Laser 4.7 150262 Stanisław Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice BFD* 31 52 45 45 41 22 32 37 305.00
45 Laser 4.7 197949 Igor Haufa AZS Poznań 24 32 49* 48 46 36 38 42 46 312.00
46 Laser 4.7 183127 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 27 36 50* 38 47 46 31 49 45 319.00
47 Laser 4.7 195307 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa BFD* BFD 18 46 49 38 49 38 31 323.00
48 Laser 4.7 191834 Dominik Konieczny AZS Poznań 28 38 48 36 50 47 43 48 DNS* 338.00
49 Laser 4.7 160405 Bartłomiej Nowak AZS Poznań 16 DNS* 29 39 41 DNS DNS DNS DNS 341.00
50 Laser 4.7 159432 Maksymilian Kalupa AZS Poznań BFD* 45 41 51 48 11 39 DNS DNS 343.00
51 Laser 4.7 190905 Borkowski Antek AZS Poznań BFD* BFD 26 47 40 44 UFD 43 41 349.00
52 Laser 4.7 11 Jan Pilarski AZS Poznań 30 DNS* 51 52 51 48 50 50 47 379.00
53 Laser 4.7 16 Adam Urbaniak AZS Poznań DNS* DNS 53 53 DNS DNS DNS DNS DNS 430.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 Laser Radial 207574 Magda Kwaśna CHKŻ Chojnice 2 1 3 1 4* 3 1 1 4 16.00
2 Laser Radial 111 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 1 2 7 5 1 9* 3 2 3 24.00
3 Laser Radial 182208 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 4 3 8 2 5 19* 2 8 1 33.00
4 Laser Radial 198206 Monika Kłopotowska MKS "Dwójka" Warszawa 6 4 1 3 16* 10 4 4 6 38.00
5 Laser Radial 208733 Wiktoria Lehmann AZS Poznań 5 5 4 8 6 8 5 3 9* 44.00
6 Laser Radial 207349 Magdalena Daniszewska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 8 7 UFD* 10 9 1 7 5 8 55.00
7 Laser Radial 201561 Anna Michalska AZS Poznań 11* 8 2 7 2 11 6 11 11 58.00
8 Laser Radial 207855 Natalia Stawiarska AZS UW Warszawa 3 6 5 9 18* 18 16 7 2 66.00
9 Laser Radial 200522 Agata Kalinowska UKS "Żeglarz" Wrocław 7 14 21* 6 8 4 10 6 12 67.00
10 Laser Radial 202448 Weronika Folmer RKS "Lasery" Zegrze 15 16 11 17* 3 2 14 10 13 84.00
11 Laser Radial 97719 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 10 9 16 13 13 17* 11 12 7 91.00
12 Laser Radial 209465 Jasińska Aleksandra UKS Barnim Goleniów 13 13 14 11 22* 6 8 14 15 94.00
13 Laser Radial 202449 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 19 12 9 DNF* 11 14 22 9 5 101.00
14 Laser Radial 207579 Julia Sieczkowska AZS Poznań 16 11 6 25* 7 16 13 16 18 103.00
15 Laser Radial 19489 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 12 10 UFD* 15 17 21 12 13 10 110.00
16 Laser Radial 191813 Agata Dróżyńska TKŻ Toruń 27* 19 13 4 10 7 26 21 25 125.00
17 Laser Radial 3 Marysia Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 20 18 12 20 12 13 15 17 22* 127.00
18 Laser Radial 207586 Małgorzata Weber TKŻ Toruń 23* 21 10 12 14 20 20 20 14 131.00
19 Laser Radial 95304 Julia Tomaszewska AZS Poznań 17 17 23 18 28* 12 17 15 19 138.00
20 Laser Radial 211 Oliwia Chabowska UKS Zalew Kielce 26* 22 17 21 20 5 24 19 26 154.00
21 Laser Radial 197719 Asnastaziia Chechulina UKS "Żeglarz" Wrocław 25* 24 24 19 21 25 9 18 16 156.00
22 Laser Radial 17671 Natalia Szczepańska UKS FIR Warszawa 9 27* 19 27 15 24 18 DNE 17 158.00
23 Laser Radial 160402 Ksenia Kobelak UKS FIR Warszawa 14 20 20 23 19 26 23 UFD* 20 165.00
24 Laser Radial 203096 Natalia Palikowska UKŻ "Wiking" Toruń 24 25 18 14 25 22 21 UFD* 23 172.00
25 Laser Radial 192769 Magdalena Smagowicz KŻ "Horn" Kraków 22 23 22 16 24 DSQ* 19 22 24 172.00
26 Laser Radial 200987 Katarzyna Król Centrum Żeglarskie Szczecin 18 26 UFD* 24 23 15 25 23 21 175.00
27 Laser Radial 191836 Wiktoria Gubin MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 21 15 15 26 26 23 DNS* DNS DNS 184.00
28 Laser Radial 18561 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków 28 28 25 22 27 27 27 UFD* 27 211.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 Laser Radial 202433 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 6 1 3 1 1 11 2 6 12* 31.00
2 Laser Radial 21 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 1 19* 1 12 2 1 10 3 5 35.00
3 Laser Radial 203117 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko UFD* 3 8 2 5 6 3 1 10 38.00
4 Laser Radial 207570 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 2 8 13 3 17* 4 4 2 16 52.00
5 Laser Radial 186233 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 3 4 10 DNS* 6 3 1 4 24 55.00
6 Laser Radial 156889 Libenko Jarek AZS Poznań 5 13 9 BFD* 4 2 9 5 22 69.00
7 Laser Radial 207572 Jakub Błaszczyszyn UKS FIR Warszawa 7 10 33* 15 21 15 7 13 2 90.00
8 Laser Radial 210244 Maksymilian Michalik UKS FIR Warszawa 15 BFD* 15 21 3 8 21 16 4 103.00
9 Laser Radial 210946 Mateusz Szymczak Centrum Żeglarskie Szczecin 20 2 5 16 9 21 24* 15 17 105.00
10 Laser Radial 192834 Piotr Jóźwiak AZS Poznań 27 12 6 4 11 29* 11 17 19 107.00
11 Laser Radial 205296 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 4 9 2 42* 24 13 22 9 29 112.00
12 Laser Radial 195308 Borys Surowiec UKS FIR Warszawa 37* 5 16 13 12 26 16 26 1 115.00
13 Laser Radial 200986 Jakub Marciniak AZS Poznań 9 14 30 8 27 5 19 8 35* 120.00
14 Laser Radial 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 13 17 14 36 8 17 17 38* 3 125.00
15 Laser Radial 61 Wojciech Chodakowski KŻ "Horn" Kraków 18 18 11 5 15 22 38* 29 7 125.00
16 Laser Radial 204343 Hubert Polaczyk AZS Poznań 30 7 4 20 43* 7 18 20 39 145.00
17 Laser Radial 191837 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 12 DSQ* 17 23 26 12 33 10 18 151.00
18 Laser Radial 162581 Danil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 33 BFD* 19 6 20 27 28 11 11 155.00
19 Laser Radial 197729 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa 14 27 23 DNS* 7 16 31 30 9 157.00
20 Laser Radial 180728 Krzysztof Racz RKS "Lasery" Zegrze 24 22 27 9 16 40* 6 28 27 159.00
21 Laser Radial 173475 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 29 6 28 19 14 25 30* 25 13 159.00
22 Laser Radial 189349 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 8 BFD* 26 27 38 DSQ 5 7 6 166.00
23 Laser Radial 174480 Michał Zieliński AZS Poznań 38* 31 24 25 10 19 15 32 14 170.00
24 Laser Radial 160406 Patryk Żeberski AZS Poznań 17 25 UFD* 11 23 14 40 12 28 170.00
25 Laser Radial 201122 Jakub Cymerman UKS Barnim Goleniów 26 26 21 30* 29 9 20 22 21 174.00
26 Laser Radial 191832 Wojciech Kotowski AZS Poznań 28 20 12 26 32* 24 29 19 25 183.00
27 Laser Radial 193442 Konrad Berezowski RKS "Lasery" Zegrze 39* 15 25 32 30 18 14 18 33 185.00
28 Laser Radial 206817 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń 32 29 7 10 18 36 25 39* 34 191.00
29 Laser Radial 199074 Kacper Ludwiński SEJK "Pogoń" Szczecin 31 16 22 33 19 31 12 35* 30 194.00
30 Laser Radial 198209 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń UFD* 11 UFD 7 34 10 45 27 23 206.00
31 Laser Radial 194842 Mateusz Leszko RKS "Lasery" Zegrze 25 21 32 29 28 44* 32 31 8 206.00
32 Laser Radial 20434 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 36 24 39* 18 35 33 26 23 15 210.00
33 Laser Radial 210943 Daniel Smoliński Centrum Żeglarskie Szczecin 21 35 20 35 25 28 23 40* 26 213.00
34 Laser Radial 2 Unruh Aleksander AZS Poznań 16 28 18 24 42* 39 34 21 38 218.00
35 Laser Radial 20098 Maksymilian Jezierski AZS Poznań 34 33 DNS* 31 44 23 8 37 32 242.00
36 Laser Radial 203114 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23 38 36 22 40 37 37 14 41* 247.00
37 Laser Radial 207348 Igor Czudy RKS "Lasery" Zegrze 11 30 29 40 31 DSQ* 43 33 37 254.00
38 Laser Radial 186834 Sebastian Wałaszek Centrum Żeglarskie Szczecin 19 23 UFD* DNE 22 DNS 27 46 20 255.00
39 Laser Radial 17829 Piotr Borczyński UKS FIR Warszawa DNC* 39 37 43 33 20 13 24 DNE 258.00
40 Laser Radial 190984 Zienkiewicz Karol UKŻ 7 Białystok 10 32 38 38 DSQ* 30 36 36 45 265.00
41 Laser Radial 197726 Baranowski Przemysław UKŻ 7 Białystok UFD* 42 41 17 13 35 35 43 43 269.00
42 Laser Radial 168060 Wiktor Kozerski TKŻ Toruń 44 34 35 14 37 32 48* 42 31 269.00
43 Laser Radial 160731 Piotr Dorywała UKS "Żeglarz" Wrocław 43 36 34 28 36 34 47* DNE 46 306.00
44 Laser Radial 191842 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 40 41 31 39 47* 38 42 34 44 309.00
45 Laser Radial 40 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 22 BFD* 42 34 41 42 44 47 42 314.00
46 Laser Radial 204311 Maciej Berkau AZS Poznań 35 40 43* 37 39 41 41 41 40 314.00
47 Laser Radial 171303 Mateusz Słowik KŻ "Horn" Kraków 42 37 44 44 45 45 46* 44 36 337.00
48 Laser Radial 198207 Stanisław Elmer RKS "Lasery" Zegrze 41 BFD* 40 41 46 43 39 45 47 342.00
Laser Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser 4.7 - Kobiety Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Radial - Kobiety Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Radial - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 9 wyścigach