2 - 4 maj 2019

Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra

Zegrze Południowe, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 56370 Patryk KOSMALSKI
Tomasz LEWANDOWSKI
2002
2003
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
1 1 1 1 1 2* 1 6.00
2 POL POL 56805 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
2002
2004
KS Spójnia Warszawa 2 3 2 4 7* 1 6 18.00
3 POL POL 5 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
2002
2001
MKS "Dwójka" Warszawa 5 DNF* 4 2 2 4 11 28.00
4 POL POL 5565 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
2002
2002
MKS "Dwójka" Warszawa 3 DNF* 3 14 3 3 8 34.00
5 POL POL 54956 Amelia Linowska
Julia Chmiel
2003
2003
KS "Baza" Mrągowo 7 DNF* 5 10 5 6 2 35.00
6 POL POL 56628 MIKOŁAJ MERKLER
JAKUB KAMIŃSKI
2004
2003
Giżycka Grupa Regatowa 8 2 9 5 6 20* 12 42.00
7 POL POL 55565 Jan Turczynowicz
Antoni Sapijaszko
2003
2002
K.S "Spójnia-Warszawa" 4 6 19 8 4 5 20* 46.00
8 POL POL 55654 Agnieszka PAWŁOWSKA
Dominika OŁOWIAK
2003
2004
CHKŻ Chojnice
YKP Gdynia
9 13 6 7 23* 8 4 47.00
9 POL POL 56141 Mateusz Szweda
Jacek Muszyński
2002
2002
Klub Sportowy Spójnia Warszawa
K.S "Spójnia-Warszawa"
10 4 8 3 11 14 15* 50.00
10 POL POL 53608 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
2003
2004
OKŻ Olsztyn 6 8 10 11* 9 10 7 50.00
11 POL POL 55384 Hanna Jarząbek
Maksym Richter
2002
2002
Klub Sportowy Spójnia Warszawa 15 14 20* 20 10 7 3 69.00
12 POL POL 53619 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
2004
2005
KS "Baza" Mrągowo 14 10 16* 13 14 9 10 70.00
13 POL POL 54596 Weronika Jaroszek
Zuzanna Dominikowska
2002
2003
KSW BALTIC 17 DNF* 11 12 19 16 5 80.00
14 POL POL 5532 Zosia Burska
Adrian Dubowski
2001
2002
MKS "Dwójka" Warszawa DNF* 7 12 9 18 15 19 80.00
15 POL POL 56142 Emilia Roszkowska
Tomasz Santorowski
2004
2003
K.S "Spójnia-Warszawa" 23 12 24* 6 12 12 18 83.00
16 POL POL 54949 Jakub Mazurek
Piotr Błoński
2001
2002
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 18 11 17 17 13 19* 14 90.00
17 POL POL 55651 Rafał Pogorzelskki
Julian Gloeh
2003
2002
Giżycka Grupa Regatowa
MKS "Dwójka" Warszawa
11 5 7 16 DNF* DNF 26 94.00
18 POL POL 56147 Julia Schmidt
Zuza Figel
2003
2003
YKP Gdynia 19 DNF* 14 23 8 22 13 99.00
19 POL POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2002
2003
Olsztyński Klub Żeglarski DNF* DNF 15 19 16 11 9 99.00
20 POL POL 56624 Marta Chomik
Joanna Fabisiak
2005
2003
Giżycka Grupa Regatowa 16 DNF* 18 22 15 13 17 101.00
21 POL POL 53564 Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
2003
2004
UKS Żegluj Lublin
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
12 DNF* 25 21 20 21 16 115.00
22 POL POL 55806 Michał Skocz
Hanna Gloeh
2003
2005
MKS "Dwójka" Warszawa 21 15 23 25* 22 18 21 120.00
23 POL POL 53374 RADOSŁAW PARZYCH
Grzegorz Sitarek
2005
2003
KS "Baza" Mrągowo DNF* DNF 13 18 17 23 25 125.00
24 POL POL 5600 POLA DZIK
Iga Wielczyk
2004
2005
YKP Gdynia
SSW MOS Iława
13 9 DNF* DNF DNF DNF DNF 138.00
25 POL POL 6 Marcel Wolętek
Maciej Schiele
2004
2004
MKS "Dwójka" Warszawa 22 DNF* 22 15 21 DNF DNF 138.00
26 POL POL 56623 Jan Gierzyński
Wiktoria Urbanik
2004
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MKS "Dwójka" Warszawa
20 DNF* UFD 26 UFD 17 24 145.00
27 POL POL 55326 Zuzanna Ołowiak
Zofia Kucharska
2005
2006
YKP Gdynia DNF* DNF 21 DNF 25 24 22 150.00
28 POL POL 55652 Jan Szulski
Wiktor Grudniewski
2002
2002
YKP Gdynia DNF* DNF DNF 24 24 25 23 154.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt U16
1 POL POL 167671 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 1 1 7* 1 3 1 7.00 1
2 POL POL 10 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 5 2 1 9* 2 5 15.00 2
3 POL POL 209834 Leon Gniadek 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków 2 4 3 3 4 53* 16.00 3
4 POL POL 18 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 4 3 6 2 10 24* 25.00 4
5 POL POL 189964 Szymon Oleksiuk 2004 Klub Sportowy Spójnia Warszawa 6 5 4 6 7* 6 27.00 5
6 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 7 2 UFD* 5 15 32.00 6
7 POL POL 195305 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława 35* 12 10 16 1 2 41.00
8 POL POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia 8 18 9 4 13 DNF* 52.00 7
9 POL POL 191839 Kamil Lenczowski 2005 Klub Żeglarski Horn Kraków 12 8 13 14 36* 19 66.00 8
10 POL POL 178466 TYTUS CZAJKOWSKI 2004 TKŻ Toruń 21 DNF* 12 7 8 20 68.00 9
11 POL POL 19 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 20 27* 11 12 17 8 68.00
12 POL POL 214119 Maciej Lickendorf 2004 SEJK "Pogoń" Szczecin 7 19 14 20 51* 12 72.00 10
13 POL POL 186831 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 31 DNF* 19 8 12 9 79.00 11
14 POL POL 212046 Marcel Bisewski 2005 YKP Gdynia 17 11 23* 17 18 16 79.00 12
15 POL POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn 36 23 8 10 11 UFD* 88.00 13
16 POL POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 22 22 24* 15 22 10 91.00 14
17 POL POL 203072 Stanisław Janowicz 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 9 17 29 21 16 35* 92.00
18 POL POL 196962 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia 10 6 39 DSQ* 25 23 103.00 15
19 POL POL 203177 Antoni Pasich 2004 UKS Barnim Goleniów 30 10 31 46* 15 17 103.00 16
20 POL POL 211258 Karol Głąbik 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 19 15 21 25 23 30* 103.00
21 POL POL 213549 MIŁOSZ MICHALAK 2005 YKP Gdynia 11 20 18 11 48* 48 108.00 17
22 POL POL 203114 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ 7 Białystok 16 9 27 30 BFD* 29 111.00 18
23 POL POL 20873 Maciej Ilnicki 2004 CHKŻ Chojnice 23 28 33* 22 20 18 111.00 19
24 POL POL 160730 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS-Poznań 24 24 34* 19 24 22 113.00 20
25 POL POL 192638 Szymon Gąsiorowski 2005 YKP Gdynia 15 25 15 DNF* 6 56 117.00 21
26 POL POL 166299 Marcin Pietrzak 2004 Klub Sportowy Spójnia Warszawa DNF* 33 5 42 14 25 119.00 22
27 POL POL 210287 Michał Tokarczyk 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 25 DNF* 45 26 19 11 126.00 23
28 POL POL 218947 Jakub Rzeszotek 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 33 35 16 34 45* 13 131.00 24
29 POL POL 209036 KRZYSZTOF OLEJNIK 2005 UKS Barnim Goleniów DNF* DNF 20 24 31 3 143.00 25
30 POL POL 17 Paweł Szota 2004 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 13 31 40 31 44* 28 143.00 26
31 POL POL 214225 Konrad Dziąba 2004 Giżycka Grupa Regatowa 26 DNF* 22 23 9 UFD 144.00 27
32 POL POL 170199 Wiktor Borkowski 2006 AZS Poznań DNF* DNF 28 5 43 4 145.00 28
33 POL POL 168402 Filip Olszewski 2006 K.S "Spójnia-Warszawa" DNF* DNF 17 13 29 21 145.00 29
34 POL POL 183364 Jakub Miszczak 2004 KS Spójnia Warszawa 28 29 26 37 27 39* 147.00 30
35 POL POL 171258 Marcel Skubański 2005 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 34 DNF* 38 29 37 14 152.00 31
36 POL POL 160402 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 27 34 DNF* 38 34 26 159.00 32
37 POL POL 166279 Robert Berliński 2004 YKP Gdynia 14 13 35 43 56* 55 160.00 33
38 POL POL 166584 Cezary Popielski 2005 AZS Poznań 29 16 30 DSQ* 33 54 162.00 34
39 POL POL 202397 FRANCISZEK Niesiobędzki 2005 Giżycka Grupa Regatowa 38 14 32 49* 32 47 163.00 35
40 POL POL 194897 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 18 DSQ* RET 27 21 38 168.00 36
41 POL POL 183484 Franciszek Kotlarek 2005 UKS FIR Warszawa DNF* 30 46 32 26 37 171.00 37
42 POL POL 208738 Marek Szczepankowski 2005 UKS Barnim Goleniów 37 21 25 UFD* 46 44 173.00 38
43 POL POL 173379 KACPER WALĘGA 2005 KS Spójnia Warszawa 32 32 41 DNF* DNF 7 176.00 39
44 POL POL 193510 Paweł Piankowski 2006 YKP Gdynia DNF* DNF 36 39 28 31 199.00 40
45 POL POL 174566 Tymoteusz Mika 2006 Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF 50 18 53 32 218.00 41
46 POL POL 191840 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa DNF* 26 53 48 40 52 219.00 42
47 POL POL 186832 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa DNF* DNF 49 28 55 27 224.00 43
48 POL POL 19557 Szymon Małachowski 2006 UKŻ 7 Białystok DNF* DNF 42 40 39 40 226.00 44
49 POL POL 197815 Piotr Hofman 2003 KW Garland LOK Gliwice DNF* DNF 44 35 47 36 227.00
50 POL POL 180730 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS-Poznań DNF* DNF 37 47 49 33 231.00 45
51 POL POL 2077 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław DNF* DNF 55 33 41 41 235.00 46
52 POL POL 1644 Oliwier Rubinkowski 2004 KW Garland LOK Gliwice DNF* DNF DNF 36 30 43 238.00 47
53 POL POL 201561 Andrzej Pochopień 2006 Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF 57 41 42 34 239.00 48
54 POL POL 195807 Mikołaj Kmin 2005 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” DNF* 36 51 51 52 49 239.00 49
55 POL POL 207532 Dawid Sikorski 2003 UKŻ Michałowo DNF* DNF 47 50 35 50 247.00
56 POL POL 207348 Kacper Klucznik 2004 KST "Elektryk" Grudziądz DNF* DNF 56 53 38 42 254.00 50
57 POL POL 185708 Michał Bortkiewicz 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław DNF* DNF 58 45 58 45 271.00 51
58 POL POL 160732 Mateusz Śledzik 2005 KW LOK "Garland" Gliwice DNF* DNF 52 44 54 57 272.00 52
59 POL POL 150266 Hubert Baranowski 2004 UKŻ 7 Białystok DNF* DNF 54 52 57 46 274.00 53
60 POL POL 210946 Mateusz Hrymajło 2005 KS Centrum Żeglarskie DNF* DNF 43 54 DNF 51 277.00 54
61 POL POL 186837 Kajetan Kaska 2005 KS Centrum Żeglarskie DNF* DNF 48 DSQ 50 DNF 291.00 55
62 POL POL 11 Jan Styś 2005 KW Garland LOK Gliwice DNF* DNF DNF 55 59 58 301.00 56
63 POL POL 215782 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus Yacht Club Olsztyn DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 321.00 57
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt U16
1 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2 2 1 1 2 7* 1 9.00 1
2 POL POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 3 4 2 5* 1 3 4 17.00 2
3 POL POL 195310 Dominika Raszka 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 7* 6 4 4 3 19.00 3
4 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce 9* 5 3 7 5 6 2 28.00 4
5 POL POL 213144 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 6 6 4 3 7 10* 5 31.00 5
6 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka 2004 AZS Poznań 5 3 5 2 13* 12 10 37.00 6
7 POL POL 214348 Zuzanna Widomska 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 7 10 6 4 RET* 9 6 42.00
8 POL POL 205650 Aleksandra Bobula 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 8 12 8 8 14 2 DSQ* 52.00 7
9 POL POL 214218 NATALIA Burczyńska 2005 Giżycka Grupa Regatowa 4 DNF* 10 9 6 1 28 58.00 8
10 POL POL 180701 Hanna Koczar 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 11 9 9 10 10 11 12* 60.00
11 POL POL 208158 Janka Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia 13 8 22* 20 3 13 7 64.00 9
12 POL POL 194840 Karolina Skwarek 2005 AZS UWM Olsztyn 10 13 20* 14 8 5 17 67.00 10
13 POL POL 180733 Iga Marcisz 2004 TS "Kuźnia" Rybnik 12 15* 11 12 11 14 8 68.00 11
14 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS-Poznań 14 14 13 13 18 18 19* 90.00 12
15 POL POL 191836 Gabriela Jakończuk 2004 Giżycka Grupa Regatowa 18 7 28 15 9 30* 18 95.00 13
16 POL POL 207572 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa 19 DNF* 12 24 12 26 9 102.00 14
17 POL POL 209038 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań 16 DNF* 29 11 26 8 14 104.00 15
18 POL POL 204205 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa DNF* DNF 30 16 17 16 13 128.00 16
19 POL POL 198209 OLIWIA DRÓŻYŃSKA 2004 TKŻ Toruń 20 DNF* 27 17 19 24 23 130.00 17
20 POL POL 203046 NINA Łypaczewska 2003 KW Garland LOK Gliwice DNF* DNF 17 28 20 17 15 133.00
21 POL POL 192860 ALEKSANDRA MAŃKOWSKA 2005 TKŻ Toruń 17 DNF* 19 26 22 31 21 136.00 18
22 POL POL 205180 Aleksandra Mac 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg DNF* DNF 14 22 15 32 24 143.00 19
23 POL POL 191813 SARA WIŚNIEWSKA 2005 TKŻ Toruń DNF* DNF 15 21 21 25 29 147.00 20
24 POL POL 185706 Michalina Pawelczyk 2006 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF 32 19 25 27 11 150.00 21
25 POL POL 188824 Sarah Goetz 2005 AZS Poznań DNF* DNF 21 25 16 21 31 150.00 22
26 POL POL 168054 Dominika Sawicka 2003 UKS Barnim Goleniów DNF* DNF 23 23 30 15 27 154.00
27 POL POL 207531 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ Michałowo DNF* DNF 24 18 27 19 34 158.00 23
28 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA DNF* DNF 25 33 23 20 22 159.00 24
29 POL POL 201835 Wiktoria Harnasz 2005 TS "Kuźnia" Rybnik DNF* DNF 31 30 29 23 16 165.00 25
30 POL POL 197724 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 15 11 33 DNF* DNF DNE 33 166.00 26
31 POL POL 189349 TERESA MASZTALERZ 2006 TKŻ Toruń DNF* DNF 18 29 24 29 30 166.00 27
32 POL POL 168053 Hanna Burdziej 2004 UKS Barnim Goleniów DNF DNF 16 27 28 UFD* 25 168.00 28
33 POL POL 17829 Agnieszka Jankowiak 2005 ŻMKS-Poznań DNF* DNF 26 31 31 28 32 184.00 29
34 POL POL 182527 Wanda Szylińska 2005 KS Centrum Żeglarskie DNF DNF DNF* DNF DNF 22 20 188.00 30
35 POL POL 182524 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ 7 Białystok DNF* DNF 34 32 32 33 26 193.00 31
36 POL POL 165720 Izabela Baranowska 2004 UKŻ 7 Białystok DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 222.00 32
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt U17
1 POL POL 209035 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk 2 1 9* 2 1 3 9.00
2 POL POL 151121 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 1 2 2 8 2 12* 15.00 1
3 POL POL 210947 Łukasz Machowski 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 6 5 1 16* 3 1 16.00
4 POL POL 207570 Piotr Malinowski 2001 MOS SSW Iława 3 3 11* 1 4 8 19.00
5 POL POL 211107 Mikołaj Silny 2002 SEJK "Pogoń" Szczecin 4 4 5 7 5 RET* 25.00
6 POL POL 204341 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia 17 9 25* 6 7 2 41.00 2
7 POL POL 213355 Przemysław Machowski 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 13 12 14* 4 10 4 43.00 3
8 POL POL 212649 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów 7 19 28* 3 13 6 48.00 4
9 POL POL 204557 Kostanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 5 13 15 12 6 16* 51.00
10 POL POL 211258 Maciej Jarosz 2002 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 11 6 3 34* 16 21 57.00
11 POL POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice 14 17* 10 17 8 10 59.00
12 POL POL 212721 Filip Rajchert 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 8 8 RET* 26 14 7 63.00 5
13 POL POL 178115 Wojciech Antoniak 2002 UKS Barnim Goleniów 15 16 13 15 9 18* 68.00
14 POL POL 189349 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń 10 11 6 25 17 40* 69.00
15 POL POL 201105 BARTŁOMIEJ MIERZWA 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 20* 7 19 11 18 14 69.00 6
16 POL POL 214221 MATEUSZ SIEDLECKI 2002 Giżycka Grupa Regatowa 16 10 4 28 12 DNF* 70.00
17 POL POL 213514 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 9 14 20* 20 11 17 71.00
18 CYP CYP 194779 Juliusz Hebel 2003 Begafigo Sailing Club 12 15 24 14 32* 11 76.00 7
19 POL POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 23* 22 23 5 15 19 84.00 8
20 POL POL 196962 JAKUB WIEDEHEFT 2003 MKŻ Arka Gdynia 21 24 17 22 38* 13 97.00 9
21 POL POL 196898 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice 24 21 12 48* 25 22 104.00 10
22 POL POL 4343 Gerard Polaczyk 2003 KŻ "Mewa" Poznań 43 DNF* 22 9 20 15 109.00 11
23 POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz 2003 Giżycka Grupa Regatowa 35* 20 21 10 33 26 110.00 12
24 POL POL 210009 Adam Sokołowski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn 34* 23 30 23 30 5 111.00 13
25 POL POL 180728 Krzysztof Racz 1980 RKS "Lasery" Zegrze 30* 27 18 18 19 30 112.00
26 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów 33 32 40* 19 23 9 116.00
27 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 UKS Barnim Goleniów 22 30 34* 13 28 23 116.00 14
28 POL POL 169707 Kacper Jaskuła 2003 ŻMKS-Poznań 29 35* 26 21 21 24 121.00 15
29 POL POL 188235 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS-Poznań 18 26 16 36* 35 27 122.00
30 POL POL 204342 Maciej Jachymski 2001 TS "Kuźnia" Rybnik 31 28 27 27 27 45* 140.00
31 POL POL 188824 David Goetz 2003 AZS Poznań 25 25 29 24 45* 41 144.00 16
32 POL POL 190544 Alan Kocięda 2004 MKŻ Arka Gdynia 27 18 32 39 41* 29 145.00 17
33 POL POL 196964 HUBERT LIPIŃSKI 2002 TKŻ Toruń 19 45 8 42 34 47* 148.00
34 POL POL 212511 Piotr Borczyński 2002 KS Spójnia Warszawa 26 31 31 DNF* 29 32 149.00
35 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 32 34 36 40* 26 31 159.00 18
36 EST EST 20643 Dominik Śliwiński 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 36 33 7 35 DNF* 51 162.00 19
37 POL POL 180716 Filip Kapala 2004 MKŻ Arka Gdynia DNF* 29 33 38 24 52 176.00 20
38 POL POL 191832 Rafał Szubert 2002 ŻMKS-Poznań 38 40 44 32 52* 25 179.00
39 POL POL 213309 Michał Paciorek 2004 K.S "Spójnia-Warszawa" 39 41 42* 29 36 34 179.00 21
40 POL POL 200986 Oliwier Urbański 2003 UKS Barnim Goleniów 45 36 38 51* 39 33 191.00 22
41 POL POL 184165 Maciej GIERMALA 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 37 38 46 56* 47 35 203.00 23
42 POL POL 213292 Adam Słodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 47 DNF* 41 33 31 55 207.00 24
43 POL POL 215004 Antoni Borkowski 2003 AZS Poznań 51 DNF* 50 31 37 39 208.00 25
44 POL POL 167681 Wojciech Kikmunter 2003 CHKŻ Chojnice 40 43 54* 45 42 38 208.00 26
45 POL POL 194967 Karol Eriksson 2004 MKŻ Arka Gdynia 42 46 35 37 54* 50 210.00 27
46 POL POL 9 Szymon Pasiut 1998 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 48 42 47 30 55* 48 215.00
47 EST EST 206437 Miłosz Gabryszewski 2003 UKS "Żeglarz" Wrocław 41 37 49 46 44 BFD* 217.00 28
48 POL POL 191842 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa 44 DNF* 39 43 50 44 220.00 29
49 POL POL 201833 Fabian Chodak 2002 UKŻ 7 Białystok 50 DNF* 56 58 22 37 223.00
50 POL POL 202655 Oskar Maguda 2002 Giżycka Grupa Regatowa 46 44 63* 41 51 43 225.00
51 POL POL 203271 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia DNF* DNF 58 49 43 20 239.00 30
52 POL POL 206497 Maciej Małachowski 2003 UKŻ 7 Białystok 49 DNF* 57 50 48 42 246.00 31
53 POL POL 191834 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS-Poznań DNF* DNF 37 54 59 28 247.00 32
54 POL POL 170891 Jakub Chodak 2003 UKŻ 7 Białystok 52 47 55 57* 49 46 249.00 33
55 POL POL 212202 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa DNF 39 53 52 40 BFD* 253.00
56 POL POL 139585 Bogusz Tłok 2004 MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE DNF* DNF 43 60 53 36 261.00 34
57 POL POL 182211 piotr vogel 2005 JKW Poznań DNF* DNF 51 47 61 54 282.00 35
58 POL POL 183118 Kacper Radzikowski 2001 MKS "Dwójka" Warszawa DNF 48 48 64 58 BFD* 287.00
59 POL POL 186235 Stefan Marciniak 2003 AZS Poznań DNF DNF 52 53 46 BFD* 289.00 36
60 POL POL 176745 Dominik Popielarz 2003 TKŻ Toruń DNF* DNF 61 44 60 56 290.00 37
61 POL POL 210946 Gabriel Małecki 2004 KS Centrum Żeglarskie DNF DNF 45 DNF* DNF 49 302.00 38
62 POL POL 7 Kacper Fabian 2002 MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 28 DNF DNF* DNF DNF DNF 307.00
63 POL POL 173838 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze DNF* DNF 60 55 56 DNE 310.00
64 POL POL 190828 Mikołaj Warot 2005 JKW Poznań DNF* DNF 64 59 62 58 312.00 39
65 POL POL 177820 Grzegorz Malitowski 1976 KW Garland LOK Gliwice DNF* DNF 59 65 63 57 313.00
66 POL POL 190823 Dobromir Sokołowski 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI DNF DNF 62 61 DNF* 53 314.00 40
67 POL POL 19530 Stanisław Grocholewski 2005 AZS Poznań DNF* DNF 66 63 64 59 321.00 41
68 POL POL 174566 Piotr Kubica 2002 Klub Żeglarski Horn Kraków DNF DNF DNF* 62 57 BFD 327.00
69 POL POL 210943 Mateusz Kaup 2004 KS Centrum Żeglarskie DNF DNF 65 DNF* DNF BFD 343.00 42
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt U17
1 POL POL 214216 Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa 2 3 1 1 2 1 9* 10.00
2 POL POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UKS FIR Warszawa 4 7 2 2 1 11* 1 17.00
3 POL POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia/WCSS 5* 5 3 5 3 3 4 23.00
4 POL POL 207099 Magda Placzke 2001 UKS FIR Warszawa 1 1 6 3 13* 2 12 25.00
5 POL POL 195786 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ Arka Gdynia 7 6 10 6 12* 5 7 41.00
6 POL POL 88 Oliwia Laskowska 2001 CHKŻ Chojnice 3 4 9 DNF* 4 6 16 42.00
7 POL POL 192583 Agata Kalinowska 2001 CHKŻ Chojnice 6 2 7 4 8 DNF* 17 44.00
8 POL POL 195574 Anna Michalska 1999 UKŻ 7 Białystok 13* 9 5 11 10 7 2 44.00
9 POL POL POL 205297 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia 16* 10 8 8 5 4 15 50.00
10 POL POL 197725 Weronika Folmer 1999 KST "Elektryk" Grudziądz 10 11 16* 12 7 10 5 55.00
11 POL POL 212589 Amelia Buska 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 8 12 12 10 6 16* 10 58.00 1
12 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ "Mewa" Poznań 12 14 14 16* 15 8 3 66.00 2
13 POL POL 194967 Hanna Dmochowska 2004 MKŻ Arka Gdynia 19 15 4 DSQ* 9 15 6 68.00 3
14 POL POL 192638 Izabela Satrjan 1999 YKP Gdynia 9 8 11 7 DNE 9 14* 68.00
15 POL POL 198206 Julia Szymczak 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 11 13 17* 9 11 17 11 72.00 4
16 POL POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UKS Zalew Kielce 18 17 21* 18 14 12 8 87.00
17 POL POL 201561 Anna Trędowska 2002 Klub Żeglarski Horn Kraków 15 16 13 15 18 13 20* 90.00
18 POL POL 191836 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa 21 DNF* 19 14 17 14 13 98.00 5
19 POL POL 8 Julia Kowalewska 2001 UKS FIR Warszawa DSQ* 18 15 13 20 18 22 106.00
20 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska 2002 MKŻ Arka Gdynia 14 DNF* 18 17 19 20 18 106.00
21 POL POL 207291 Alicja Spruch 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 17 DNF* 20 19 16 19 19 110.00
22 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska 2003 UKS BRYG Wrocław 22 DNF* 23 20 21 21 21 128.00 6
23 POL POL 189516 Natalia Garbaczewska 2002 UKŻ Michałowo 20 DNF* 22 DNF DNF DNF DNF 138.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt U19
1 POL POL 214222 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa 1 1 3 1 1 5* 2 9.00
2 POL POL 9 Wojciech Klimaszewski 2001 Giżycka Grupa Regatowa 5 2 1 3 2 6* 4 17.00 1
3 POL POL 212632 Jakub Marciniak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2 4 7* 4 5 3 3 21.00 2
4 POL POL 207915 Kacper Stanisławski 2000 YKP Gdynia 3 3 4 2 RET* 1 9 22.00
5 POL POL 210788 Tomek Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 9* 6 2 5 4 4 7 28.00 3
6 POL POL 212506 Piotr Ostrowski 2000 AZS UW Warszawa 4 5 9 UFD* 3 7 1 29.00
7 POL POL 311111 Michał Maciaszczyk 1997 KS Centrum Żeglarskie 6 7 5 9* 6 2 6 32.00
8 POL POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KŻ "Mewa" Poznań 7 13* 6 7 11 8 8 47.00 4
9 POL POL 191832 Wojciech Kotowski 1999 ŻMKS-Poznań 11 11 8 6 7 11 19* 54.00
10 POL POL 210943 Szymon Pawlik 1998 KS Centrum Żeglarskie 14 12 11 8 15* 13 10 68.00
11 POL POL 210945 Jędrzej Bering 2001 KS Centrum Żeglarskie 15* 8 15 10 DNE 9 5 69.00 5
12 POL POL 212647 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 8 DNF* 10 12 10 19 11 70.00
13 POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 12 DNF* 14 14 8 12 12 72.00
14 POL POL 210944 Kacper Ludwiński 2000 KS Centrum Żeglarskie 13 10 13 15* 9 15 13 73.00
15 POL POL 188233 Wojciech Wionczek 1973 Fala Brzeg 10 DNF* 17 11 16 18 14 86.00
16 POL POL 188953 Dawid Płotka 1997 YKP Gdynia 18 9 19 16 12 14 20* 88.00
17 POL POL 164398 Grzegorz Wionczek 1971 Fala Brzeg DNF* DNF 12 13 13 21 17 98.00
18 POL POL 197004 Maciej Wilk 1972 RKS Lasery Zegrze 17 DNF* 16 18 17 16 16 100.00
19 POL POL 194897 Krzysztof Harnasz 1979 TS "Kuźnia" Rybnik DNF* DNF DNF 19 14 10 18 105.00
20 POL POL 209431 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ 7 Białystok 16 DNF* 18 17 UFD 17 15 105.00 6
21 POL POL 214118 Paweł Brzozowski 1979 PSKL DNF* DNF DNF DNF DNF 20 21 129.00
420 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 K Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Radial K Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 7 wyścigach