Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra
2 - 4 maja 2019
Zegrze Południowe, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Laser Radial
Szukaj
#
Nr
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
🇵🇱 POL 189349
Piotr Masztalerz
2001
TKŻ Toruń
07.04.2019, 13:10
2
🇵🇱 POL 210009
Adam Sokołowski
2003
Nauticus YC Olsztyn
08.04.2019, 10:18
3
🇵🇱 POL 210007
Igor Barcikowski
2004
Nauticus YC Olsztyn
08.04.2019, 10:18
4
🇵🇱 POL 189516
Natalia Garbaczewska
2002
UKŻ Michałowo
08.04.2019, 19:31
5
🇵🇱 POL 7
Kacper Fabian
2002
MKS Szkuner Myślibórz
08.04.2019, 21:53
6
🇵🇱 POL 214348
Zuzanna Widomska
2003
TS Kuźnia Rybnik
10.04.2019, 15:43
7
🇵🇱 POL 213514
Jakub Ławicki
2002
MKŻ Arka Gdynia
10.04.2019, 18:05
8
🇵🇱 POL 195786
Natalia Jabłońska
2001
MKŻ Arka Gdynia
11.04.2019, 14:40
9
🇵🇱 POL 190544
Alan Kocięda
2004
MKŻ Arka Gdynia
11.04.2019, 14:41
10
🇵🇱 POL 201105
BARTŁOMIEJ MIERZWA
2003
TS Kuźnia Rybnik
12.04.2019, 13:48
11
🇵🇱 POL 204341
Igor Kuczys
2003
MKŻ Arka Gdynia
12.04.2019, 18:07
12
🇵🇱 POL POL 205297
Natalia Kuczys
2002
MKŻ Arka Gdynia
13.04.2019, 17:40
13
🇵🇱 POL 196962
JAKUB WIEDEHEFT
2003
MKŻ Arka Gdynia
13.04.2019, 20:54
14
🇵🇱 POL 214221
MATEUSZ SIEDLECKI
2002
Giżycka Grupa Regatowa
14.04.2019, 16:28
15
🇵🇱 POL 194967
Hanna Dmochowska
2004
MKŻ Arka Gdynia
14.04.2019, 17:07
16
🇵🇱 POL 214216
Julia Rogalska
2002
Giżycka Grupa Regatowa
14.04.2019, 20:28
17
🇵🇱 POL 177820
Grzegorz Malitowski
1976
LOK Garland Gliwice
14.04.2019, 21:09
18
🇵🇱 POL 212648
Zuzanna Tarnawska
2002
MKŻ Arka Gdynia
15.04.2019, 11:37
19
🇵🇱 POL 203271
Paweł Trella
2004
MKŻ Arka Gdynia
15.04.2019, 18:46
20
🇵🇱 POL 195574
Anna Michalska
1999
UKŻ Siódemka Białystok
15.04.2019, 19:40
21
🇵🇱 POL 206497
Maciej Małachowski
2003
UKŻ Siódemka Białystok
15.04.2019, 20:27
22
🇵🇱 POL 192638
Izabela Satrjan
1999
YKP Gdynia
18.04.2019, 07:30
23
🇵🇱 POL 201833
Fabian Chodak
2002
UKŻ Siódemka Białystok
19.04.2019, 08:02
24
🇵🇱 POL 211107
Mikołaj Silny
2002
SEJK Pogoń Szczecin
19.04.2019, 08:31
25
🇵🇱 POL 196964
HUBERT LIPIŃSKI
2002
TKŻ Toruń
20.04.2019, 14:39
26
🇵🇱 POL 176745
Dominik Popielarz
2003
TKŻ Toruń
20.04.2019, 14:39
27
🇵🇱 POL 209035
Tytus Butowski
2001
KS AZS AWFiS Gdańsk
20.04.2019, 17:30
28
🇵🇱 POL 210947
Łukasz Machowski
2001
MKS Dwójka Warszawa
20.04.2019, 17:35
29
🇵🇱 POL 214224
Tomasz Trajnowicz
2003
Giżycka Grupa Regatowa
20.04.2019, 18:46
30
🇵🇱 POL 209469
Anna Brzozowska
1993
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
21.04.2019, 09:42
31
🇵🇱 POL 178115
Wojciech Antoniak
2002
UKS Barnim Goleniów
21.04.2019, 20:20
32
🇵🇱 POL 170891
Jakub Chodak
2003
UKŻ Siódemka Białystok
22.04.2019, 10:01
33
🇵🇱 POL 201013
Nawojka Ślusarska
2003
KŻ Mewa Poznań
22.04.2019, 20:12
34
🇵🇱 POL 211258
Maciej Jarosz
2002
SYC Zefir Drakkar Poraj
23.04.2019, 12:00
35
🇵🇱 POL 212958
Natalia Borusińska
2002
UKS Zalew Kielce
23.04.2019, 12:35
36
🇵🇱 POL 4343
Gerard Polaczyk
2003
KŻ Mewa Poznań
23.04.2019, 15:14
37
🇵🇱 POL 202655
Oskar Maguda
2002
Giżycka Grupa Regatowa
23.04.2019, 16:48
38
🇵🇱 POL 213309
Michał Paciorek
2004
KS Spójnia Warszawa
23.04.2019, 17:12
39
🇵🇱 POL 188824
David Goetz
2003
OŚ AZS Poznań
23.04.2019, 20:28
40
🇵🇱 POL 196898
Kacper Żywiczka
2003
CHKŻ Chojnice
23.04.2019, 21:32
41
🇵🇱 POL 212962
Marcelina Korszon
2002
UKS FIR Warszawa
23.04.2019, 22:51
42
🇵🇱 POL 197725
Weronika Folmer
1999
KST "Elektryk" Grudziądz
24.04.2019, 08:18
43
🇵🇱 POL 169707
Kacper Jaskuła
2003
ŻMKS Poznań
24.04.2019, 11:56
44
🇵🇱 POL 191832
Rafał Szubert
2002
ŻMKS Poznań
24.04.2019, 11:56
45
🇵🇱 POL 191834
Dominik Konieczny
2005
ŻMKS Poznań
24.04.2019, 11:56
46
🇵🇱 POL 188235
Piotr Jóźwiak
2001
ŻMKS Poznań
24.04.2019, 11:56
47
🇵🇱 POL 204557
Kostanty Sawicki
2002
Giżycka Grupa Regatowa
24.04.2019, 16:57
48
🇵🇱 POL 168053
Maksymilian Burdziej
2003
UKS Barnim Goleniów
24.04.2019, 21:07
49
🇵🇱 POL 213327
Dominika Sawicka
2003
UKS Barnim Goleniów
24.04.2019, 22:03
50
🇵🇱 POL 212649
Filip Miłoszewski
2003
UKS Barnim Goleniów
25.04.2019, 07:29
51
🇵🇱 POL 204763
Przemysław Okoński
2003
UKS FIR Warszawa
25.04.2019, 11:07
52
🇵🇱 POL 194897
Mateusz Grzempa
2002
CHKŻ Chojnice
25.04.2019, 11:41
53
🇵🇱 POL 201940
Wiktor Kreft
2001
KŻ Horn Kraków
25.04.2019, 12:34
54
🇵🇱 POL 201561
Anna Trędowska
2002
KŻ Horn Kraków
25.04.2019, 12:34
55
🇵🇱 POL 174566
Piotr Kubica
2002
KŻ Horn Kraków
25.04.2019, 12:34
56
🇵🇱 POL 192583
Agata Kalinowska
2001
CHKŻ Chojnice
25.04.2019, 14:53
57
🇵🇱 POL 88
Oliwia Laskowska
2001
CHKŻ Chojnice
25.04.2019, 16:51
58
🇵🇱 POL 167681
Wojciech Kikmunter
2003
CHKŻ Chojnice
25.04.2019, 17:22
59
🇵🇱 POL 191842
Hubert Maczyszyn
2003
Giżycka Grupa Regatowa
25.04.2019, 18:24
60
🇵🇱 POL 198206
Julia Szymczak
2003
MKS Dwójka Warszawa
25.04.2019, 19:26
61
🇵🇱 POL 212721
Filip Rajchert
2003
MKS Dwójka Warszawa
25.04.2019, 20:40
62
🇵🇱 POL 180716
Filip Kapala
2004
MKŻ Arka Gdynia
25.04.2019, 21:33
63
🇵🇱 POL 209036
Maksymilian Cymerman
2002
UKS Barnim Goleniów
25.04.2019, 22:52
64
🇵🇱 POL 212589
Amelia Buska
2003
MKS Dwójka Warszawa
25.04.2019, 22:58
65
🇵🇱 POL 213355
Przemysław Machowski
2003
MKS Dwójka Warszawa
26.04.2019, 10:37
66
🇵🇱 POL 8
Julia Kowalewska
2001
UKS FIR Warszawa
26.04.2019, 11:06
67
🇵🇱 POL 207099
Magda Placzke
2001
UKS FIR Warszawa
26.04.2019, 11:32
68
🇵🇱 POL 204342
Maciej Jachymski
2001
TS Kuźnia Rybnik
26.04.2019, 12:48
69
🇵🇱 POL 207291
Alicja Spruch
2001
MKS Dwójka Warszawa
26.04.2019, 18:22
70
🇵🇱 POL 190823
Dobromir Sokołowski
2004
JKW Poznań
26.04.2019, 18:41
71
🇵🇱 POL 184165
Maciej GIERMALA
2004
MKS Dwójka Warszawa
26.04.2019, 19:09
72
🇵🇱 POL 200986
Oliwier Urbański
2003
UKS Barnim Goleniów
26.04.2019, 20:47
73
🇵🇱 POL 186235
Stefan Marciniak
2003
OŚ AZS Poznań
26.04.2019, 21:22
74
🇵🇱 POL 9
Szymon Pasiut
1998
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
27.04.2019, 01:42
75
🇵🇱 POL 215004
Antoni Borkowski
2003
OŚ AZS Poznań
27.04.2019, 08:18
76
🇨🇾 CYP 194779
Juliusz Hebel
2003
Begafigo Sailing Club
27.04.2019, 09:21
77
🇵🇱 POL 207570
Piotr Malinowski
2001
SSW MOS Iława
27.04.2019, 11:56
78
🇪🇪 EST 206437
Miłosz Gabryszewski
2003
UKS Żeglarz Wrocław
27.04.2019, 18:37
79
🇵🇱 POL 186213
Aleksandra Kuczyńska
2003
UKS Bryg
27.04.2019, 18:37
80
🇵🇱 POL 173838
Stanisław Elmer
1967
RKS Lasery Zegrze
27.04.2019, 19:10
81
🇵🇱 POL 210946
Gabriel Małecki
2004
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
27.04.2019, 19:39
82
🇵🇱 POL 210943
Mateusz Kaup
2004
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
27.04.2019, 19:39
83
🇵🇱 POL 19530
Stanisław Grocholewski
2005
OŚ AZS Poznań
27.04.2019, 21:49
84
🇵🇱 POL 213292
Adam Słodownik
2004
KS Spójnia Warszawa
28.04.2019, 17:58
85
🇵🇱 POL 182211
piotr vogel
2005
JKW Poznań
28.04.2019, 22:04
86
🇵🇱 POL 191836
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
28.04.2019, 22:26
87
🇵🇱 POL 151121
Michał Krasodomski
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
29.04.2019, 14:31
88
🇵🇱 POL 190828
Mikołaj Warot
2005
JKW Poznań
29.04.2019, 21:25
89
🇵🇱 POL 212202
Kajetan Gliniecki
2002
UKS FIR Warszawa
30.04.2019, 09:35
90
🇵🇱 POL 180728
Krzysztof Racz
1980
RKS Lasery Zegrze
30.04.2019, 10:13
91
🇵🇱 POL 212511
Piotr Borczyński
2002
KS Spójnia Warszawa
30.04.2019, 12:08
92
🇵🇱 POL 183118
Kacper Radzikowski
2001
MKS Dwójka Warszawa
30.04.2019, 22:23
93
🇵🇱 POL 139585
Bogusz Tłok
2004
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
01.05.2019, 11:17
94
🇵🇱 POL 210221
Kinga Brzóska
2002
MKŻ Arka Gdynia
01.05.2019, 17:56
95
🇪🇪 EST 20643
Dominik Śliwiński
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
01.05.2019, 18:54
96
🇵🇱 POL 194967
Karol Eriksson
2004
MKŻ Arka Gdynia
02.05.2019, 08:36