Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra

30 kwi - 2 maj 2018 Zegrze Południowe, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Pkt
1
Laser
POL 20311
Stanisław Klimaszewski
1992
Giżycka Grupa Regatowa
1
9*
3
1
2
2
3
12.00
2
Laser
POL 11
Wojciech Klimaszewski
2001
Giżycka Grupa Regatowa
8
1
1
7
1
9*
4
22.00
3
Laser
POL 210944
Michał Maciaszczyk
1997
KS CŻ Szczecin
5
5
5
9*
5
6
1
27.00
4
Laser
POL 213500
Kacper Stanisławski
2000
YKP Gdynia
9
3
8
2
3
10*
2
27.00
5
Laser
POL 194948
Piotr Ostrowski
2000
AZS UW Warszawa
14*
2
13
3
9
5
7
39.00
6
Laser
POL 2107
Kacper Mazurek
1999
AZS UW Warszawa
3
7
7
4
14*
12
8
41.00
7
Laser
POL 8
Jakub Marciniak
2001
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
6
6
2
5
16*
13
13
45.00
8
Laser
POL 1
Damian Kosmalski
1998
CHKŻ Chojnice
10*
10
4
6
8
8
10
46.00
9
Laser
POL 166705
Kacper Błaszczyk
2000
TS "Kuźnia" Rybnik
2
11
12
10
4
14*
12
51.00
10
Laser
POL 210953
Mateusz Budzisz
2001
MKŻ Arka Gdynia
7
19*
10
12
17
4
6
56.00
11
Laser
POL NED
Hubert Polaczyk
2001
KŻ "Mewa" Poznań
17*
12
11
15
11
7
5
61.00
12
Laser
POL 7
Tomek Misiak
2001
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
21*
14
15
11
10
1
11
62.00
13
Laser
POL 18
Jakub Domagała
2000
CHKŻ Chojnice
4
13
19
8
7
11
20*
62.00
14
Laser
POL 207855
Sebastian Mazurek
1999
AZS UW Warszawa
22*
4
6
22
6
19
16
73.00
15
Laser
POL 89550
Krzysztof Dobrowolski
1970
UKS FIR Warszawa
12
20*
18
16
12
3
14
75.00
16
Laser
POL 111
Marcel Głuchowski
1999
UKS FIR Warszawa
13
8
9
14
15
DNF*
DNF
82.00
17
Laser
POL 180701
Marcin Kozubowicz
1997
TS "Kuźnia" Rybnik
11
15
14
13
20*
15
17
85.00
18
Laser
POL 207099
Karol Dobrowolski
1999
UKS FIR Warszawa
16
DNF*
16
17
13
18
9
89.00
19
Laser
POL 193512
Kacper Ludwiński
2000
KS CŻ Szczecin
15
18
20*
19
19
16
15
102.00
20
Laser
POL 177553
Aleksander Pikuła
1999
Centrum Żeglarskie Szczecin
18
16
UFD*
20
18
17
18
107.00
21
Laser
POL 189550
Andrzej Czokajło
1969
Regatowy Klub Sportowy Lasery
20
17
17
21
22*
21
19
115.00
22
Laser
POL 21078
Borys Michniewicz
2001
UKŻ "Wiking" Toruń
19
21
DNF*
18
21
20
21
120.00