Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra

30 kwi - 2 maj 2018

Zegrze Południowe, Polska

Wyniki regat
420
Laser 4.7 Kobiety
Laser 4.7 Mężczyźni
Laser Radial
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Laser Radial POL 212721 Łukasz Machowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 10* 4 1 3 2 2 12.00
2 Laser Radial POL 209024 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 2 1 7 19* 1 6 17.00
3 Laser Radial POL 207570 Piotr Malinowski 2001 SSW MOS Iława 3 3 5 2 4 15* 17.00
4 Laser Radial POL 208653 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk 9 2 2 12* 8 1 22.00
5 Laser Radial POL 211107 Mikołaj Silny 2002 SEJK Pogoń Szczecin 1 21 3 4 40* 4 33.00
6 Laser Radial POL 209432 Wiktoria Gołębiowska 2000 SSW MOS Iława 5 5 4 30* 11 10 35.00
7 Laser Radial NZL 1 Maciej Jarosz 2002 SYC Zefir Drakkar Poraj 15 17* 6 7 6 17 51.00
8 Laser Radial POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice 13 19* 11 1 18 9 52.00
9 Laser Radial POL 209469 Anna Brzozowska 1993 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 11 10 17* 6 13 14 54.00
10 Laser Radial POL 212510 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń 12 6 13 33* 10 13 54.00
11 Laser Radial POL 207099 Magdalena Placzke 2001 UKS FIR Warszawa 21 8 12 44* 3 16 60.00
12 Laser Radial POL 206825 Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa 34* 12 10 22 12 5 61.00
13 Laser Radial POL 182208 Katarzyna Harc 2000 TS Kuźnia Rybnik 20* 13 16 5 19 12 65.00
14 Laser Radial POL 204557 Konstanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 16 7 8 27* 15 20 66.00
15 Laser Radial POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów 7 34* 22 18 5 19 71.00
16 Laser Radial POL 186235 Wiktor Grocholewski 2002 OŚ AZS Poznań 14 30 15 15 44* 3 77.00
17 Laser Radial POL 209834 Wojciech Chodakowski 2001 KŻ Horn Kraków 6 28 30 31* 9 23 96.00
18 Laser Radial POL 203114 Mateusz Siedlecki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 41* 18 9 13 31 32 103.00
19 Laser Radial POL 197725 Weronika Folmer 1999 KST "Elektryk" Grudziądz 49* 39 44 8 7 7 105.00
20 Laser Radial POL 211227 Kornelia Ulążka 2002 UKS FIR Warszawa 62* 9 23 21 21 40 114.00
21 Laser Radial POL 201105 Bartłomiej Mierzwa 2003 TS Kuźnia Rybnik 26 14 26 34* 27 21 114.00
22 Laser Radial POL 205646 Julia Tomaszewska 2000 OŚ AZS Poznań 32 23 18 47* 14 30 117.00
23 Laser Radial POL 200522 Agata Kalinowska 2001 UKS Żeglarz Wrocław 24 16 27 54* 20 36 123.00
24 Laser Radial POL 207586 Tomasz Kowalski 2002 TKŻ Toruń 27 54 DSQ* 9 23 11 124.00
25 Laser Radial POL 207572 Jakub Błaszczyszyn 2001 KS Spójnia Warszawa 4 32 43 20 DNF* 31 130.00
26 Laser Radial POL 191834 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS Poznań 38 27 14 11 41 50* 131.00
27 Laser Radial POL 194842 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze 18 26 39* 28 35 24 131.00
28 Laser Radial POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UKS FIR Warszawa 37 42* 20 42 25 8 132.00
29 Laser Radial POL 211 Natalia Borusińska 2002 UKS Zalew Kielce 17 52 59* 14 24 29 136.00
30 Laser Radial POL 178115 Wojciech Antoniak 2002 UKS Barnim Goleniów 8 43 40 23 DNF* 26 140.00
31 Laser Radial POL 198206 Monika Kłopotowska 1999 MKS Dwójka Warszawa 22 29 32 24 BFD* 39 146.00
32 Laser Radial POL 194843 Kaja Hanys 2000 UKŻ Wiking Toruń 23 37 36 26 30 41* 152.00
33 Laser Radial POL 173475 David Gdaniec 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk 33 41* 37 37 26 22 155.00
34 Laser Radial POL 209465 Aleksandra Jasińska 2001 UKS Barnim Goleniów 19 DNF* 61 16 33 27 156.00
35 Laser Radial POL 210943 Jędrzej Bering 2001 KS CŻ Szczecin 42 15 31 40 39 56* 167.00
36 Laser Radial POL 192638 Izabela Satrjan 1999 YKP Gdynia 52* 36 21 46 32 33 168.00
37 Laser Radial POL 180729 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia 25 DNF* 51 17 29 47 169.00
38 Laser Radial RUS 209107 Daniil Fenko 2001 Giżycka Grupa Regatowa 47 25 25 50* 34 45 176.00
39 Laser Radial POL 20681 Piotr Śledziński 2001 UKŻ Wiking Toruń 48 49* 49 36 16 28 177.00
40 Laser Radial POL 176641 Daniel Smoliński 2001 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 57* 24 24 56 17 57 178.00
41 Laser Radial POL 15503 Łukasz Czerwiec 2000 UKS Żeglarz Wrocław 35 53 60* 29 48 18 183.00
42 Laser Radial POL 200843 Maurycy Robakowski 2001 ŻLKS Poznań 36 45 46* 25 43 34 183.00
43 Laser Radial POL 200984 Dominika Kęska 2002 UKŻ Wiking Toruń 58 RET* 50 10 28 38 184.00
44 Laser Radial POL 190984 Karol Zienkiewicz 2000 UKŻ Siódemka Białystok 40 31 33 39 42 44* 185.00
45 Laser Radial POL 174566 Mateusz Słowik 2002 KŻ Horn Kraków 51 20 41 57* 52 35 199.00
46 Laser Radial POL 201940 Wiktor Kreft 2001 KŻ Horn Kraków 30 22 48 62 BFD* 37 199.00
47 Laser Radial POL 170891 Daniel Halicki 1998 UKŻ Siódemka Białystok 64 11 35 41 BFD* 52 203.00
48 Laser Radial POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 KS Omega Kraków 55 55 53 60* 22 25 210.00
49 Laser Radial POL 192860 Hubert Lipiński 2002 TKŻ Toruń 28 60* 57 32 37 58 212.00
50 Laser Radial POL 197726 Przemysław Baranowski 2001 UKŻ Siódemka Białystok 39 56 29 43 BFD* 54 221.00
51 Laser Radial POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok 31 47 54* 45 53 46 222.00
52 Laser Radial POL 198208 Maja Korwin-Mikke 2002 MKS Dwójka Warszawa 63* 51 55 38 36 43 223.00
53 Laser Radial POL 161696 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ Arka Gdynia 56* 46 42 51 45 42 226.00
54 Laser Radial POL 196348 Oliwia Laskowska 2001 CHKŻ Chojnice 44 35 19 DNF* DNF DNF 234.00
55 Laser Radial POL 173379 Ksenia Kobelak 2000 KS Spójnia Warszawa 43 38 56 DNF* 38 59 234.00
56 Laser Radial POL 197719 Piotr Dorywała 2001 UKS Żeglarz Wrocław 60* 40 47 49 47 51 234.00
57 Laser Radial POL 1667 Julia Kowalczyk 2002 UKS Osiemnastka Szczecin 46 62 64* 35 50 49 242.00
58 Laser Radial POL 191831 Amelia Buska 2003 MKS Dwójka Warszawa 53 50 28 58 BFD* 55 244.00
59 Laser Radial POL 203117 Bartosz Guz 2001 Giżycka Grupa Regatowa 50 33 34 61 RET* DNF 246.00
60 Laser Radial POL 202449 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa 59 48 38 52 51 61* 248.00
61 Laser Radial POL 201561 Anna Trędowska 2004 KŻ Horn Kraków 54 58* 45 53 49 48 249.00
62 Laser Radial POL 183368 Joanna Siewko 2000 UKS FIR Warszawa 29 61 63* 59 46 62 257.00
63 Laser Radial POL 206817 Natalia Palikowska 2003 UKŻ Wiking Toruń 61 44 52 55 BFD* 63 275.00
64 Laser Radial POL 160918 Jan Lipowski 2002 KŻ Horn Kraków 45 DNF* DNF 48 BFD 53 282.00
65 Laser Radial POL 195305 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 65 57 58 63 BFD* 60 303.00
66 Laser Radial POL 160410 Jakub Szymanowicz 2001 UKŻ Błękitni Grzybowo 66 59 62 64 BFD* 64 315.00
67 Laser Radial POL 210946 Mateusz Szymczak 2001 KS Centrum Żeglarskie Szczecin DNE* DNE DNE DNE DNE DNE 340.00
Laser Standard
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.