Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra

30 kwi - 2 maj 2018 Zegrze Południowe, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
1
Laser 4.7
POL 205297
Natalia Kuczys
2002
MKŻ Arka Gdynia
1
4
4
11*
3
4
16.00
2
Laser 4.7
POL 205136
Lilly May Niezabitowska
2004
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
3
9
17*
3
1
1
17.00
3
Laser 4.7
POL 194911
Laura Szulc
2004
CHKŻ Chojnice
4
2
3
15*
2
7
18.00
4
Laser 4.7
POL 206823
Klara Sobczak
2004
CHKŻ Chojnice
5
3
11
2
7
21*
28.00
5
Laser 4.7
POL 184592
Kinga Brzóska
2002
MKŻ Arka Gdynia
10
1
1
16*
6
11
29.00
6
Laser 4.7
POL 161687
Zuzanna Widomska
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
6
20*
9
1
15
2
33.00
7
Laser 4.7
POL 180742
Natalia Nadrzewia
2005
UKS Zalew Kielce
2
6
18
24*
9
3
38.00
8
Laser 4.7
POL 197728
Paulina Placzke
2002
UKS FIR Warszawa
9
7
2
22
27*
6
46.00
9
Laser 4.7
POL 195031
Olga Hanslik
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
15
17*
13
4
5
15
52.00
10
Laser 4.7
POL 212648
Zuzanna Tarnawska
2002
MKŻ Arka Gdynia
8
15
6
19*
10
14
53.00
11
Laser 4.7
POL 201013
Nawojka Ślusarska
2003
KŻ "Mewa" Poznań
7
12
16
7
17*
12
54.00
12
Laser 4.7
POL 195304
Maria Prus-Głowacka
2004
AZS Poznań
12
11
15*
5
14
13
55.00
13
Laser 4.7
POL 210221
Hanna Dmochowska
2004
MKŻ Arka Gdynia
29*
10
5
12
16
18
61.00
14
Laser 4.7
POL 180733
Iga Marcisz
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
28*
14
20
8
4
17
63.00
15
Laser 4.7
POL 1
Hanna Koczar
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
16
23
27*
9
11
5
64.00
16
Laser 4.7
POL 207349
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
21
16
29*
10
12
9
68.00
17
Laser 4.7
POL 160387
Aleksandra Kosmalska
2004
MKŻ Arka Gdynia
20
22*
21
6
8
16
71.00
18
Laser 4.7
POL 185706
Julia Szymczak
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
17
8
8
26
22
29*
81.00
19
Laser 4.7
POL 191831
Dominika Raszka
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
27
5
12
32*
23
19
86.00
20
Laser 4.7
POL 179127
Weronika Martynowska
2000
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
18
18
14
20
26*
24
94.00
21
Laser 4.7
POL 210003
Natalia Burczyńska
2005
Olsztyńska Grupa Regatowa
19
24
10
21
28*
26
100.00
22
Laser 4.7
POL 19820
Dagmara Gil
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
22
26*
19
17
25
23
106.00
23
Laser 4.7
POL 203046
NINA Łypaczewska
2003
KW Garland LOK Gliwice
13
25
24
27*
18
27
107.00
24
Laser 4.7
POL 180730
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS-Poznań
24
DNF*
UFD
18
21
8
109.00
25
Laser 4.7
POL 194840
Karolina Skwarek
2005
AZS UWM Olsztyn
14
28
26
28
19
31*
115.00
26
Laser 4.7
POL 18683
Natalia Ciszek
2002
MKS "Dwójka" Warszawa
11
19
7
DNF*
DNF
DNF
119.00
27
Laser 4.7
POL 186213
Aleksandra Kuczyńska
2003
UKS BRYG Wrocław
31
13
22
25
30
35*
121.00
28
Laser 4.7
POL 160735
Maja Tokarczyk
2000
KW Garland LOK Gliwice
30
DNF*
28
14
29
20
121.00
29
Laser 4.7
POL 197719
Oliwia Osadcow
2004
KW LOK "Garland" Gliwice
34*
33
23
13
24
33
126.00
30
Laser 4.7
POL 201740
Julia Kozubowicz
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
32
DNF*
DNF
35
13
10
131.00
31
Laser 4.7
POL N178466
Sara Wiśniewska
2005
TKŻ Toruń
35
29
DNF*
23
20
25
132.00
32
Laser 4.7
POL 1888
Sarah Goetz
2005
AZS Poznań
25
DNF*
25
33
33
22
138.00
33
Laser 4.7
POL 182527
Karolina Daśko
2002
UKS Osiemnastka
40*
31
30
36
32
28
157.00
34
Laser 4.7
POL 185443
Kasia Miłoś
2004
UKS Osiemnastka
38*
32
31
29
34
32
158.00
35
Laser 4.7
POL 198209
Oliwia Dróżyńska
2004
TKŻ Toruń
23
DNF*
DNF
30
31
34
159.00
36
Laser 4.7
POL 150266
Natalia Garbaczewska
2002
UKŻ 7 Białystok
33
21
UFD
31
DNF*
DNF
164.00
37
Laser 4.7
POL 193509
Alicja Kolman
2003
AZS UWM Olsztyn
26
DNF*
DNF
34
37
30
168.00
38
Laser 4.7
POL 4
Majka Brzezińska
2002
UKS Osiemnastka
36
27
32
38*
36
37
168.00
39
Laser 4.7
POL 192860
Ola Mańkowska
2005
TKŻ Toruń
37
30
DNF*
37
35
36
175.00
40
Laser 4.7
POL 182212
Julia Grzenkowicz
2004
YKP Gdynia
39
DNS*
DNS
DNF
DNF
DNF
199.00