Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra

30 kwi - 2 maj 2018 Zegrze Południowe, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
1
Laser 4.7
POL 209036
Filip Miłoszewski
2003
UKS Barnim Goleniów
10*
6
10
1
6
2
25.00
2
Laser 4.7
POL 205851
JAKUB WIEDEHEFT
2003
MKŻ Arka Gdynia
28*
7
4
3
12
1
27.00
3
Laser 4.7
POL 185791
Igor Kuczys
2003
MKŻ Arka Gdynia
3
4
8
6
8
15*
29.00
4
Laser 4.7
POL 218947
Przemek Machowski
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
15*
2
3
12
5
8
30.00
5
Laser 4.7
POL 210009
ADAM SOKOŁOWSKI
2003
Nauticus Yacht Club Olsztyn
6
8
6
17*
14
6
40.00
6
Laser 4.7
POL 210007
Igor Barcikowski
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1
5
5
11
27*
19
41.00
7
Laser 4.7
POL 186832
Tomasz Trajnowicz
2003
Giżycka Grupa Regatowa
2
17
9
2
13
25*
43.00
8
Laser 4.7
POL 201561
Leon Gniadek
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
4
50*
17
8
7
7
43.00
9
Laser 4.7
POL 168053
Maksymilian Burdziej
2003
UKS Barnim Goleniów
11
3
2
23*
20
14
50.00
10
Laser 4.7
POL 209471
Gerard Polaczyk
2003
KŻ "Mewa" Poznań
8
28
11
DNF*
3
3
53.00
11
Laser 4.7
POL 212589
Filip Rajchert
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
24
1
1
5
55*
24
55.00
12
Laser 4.7
POL 191834
Rafał Szubert
2002
ŻMKS-Poznań
18
26
7
36*
1
10
62.00
13
Laser 4.7
POL 204557
Michał Mazurowski
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13
15
21*
15
15
5
63.00
14
Laser 4.7
ITA 203349
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
21
27
16
31*
4
9
77.00
15
Laser 4.7
POL 186218
Stanisław Konarzewski
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk
20
10
19
27*
9
22
80.00
16
Laser 4.7
POL 203271
Paweł Trella
2004
MKŻ Arka Gdynia
45*
34
28
13
2
4
81.00
17
Laser 4.7
POL 188824
David Goetz
2003
AZS Poznań
16
25*
14
10
21
20
81.00
18
Laser 4.7
POL 11
Jasiu Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
26
12
12
28
11
39*
89.00
19
Laser 4.7
POL 208652
Dominik Śliwiński
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
12
20
30
DSQ*
17
18
97.00
20
Laser 4.7
POL 208733
Kacper Żywiczka
2003
CHKŻ Chojnice
33*
18
13
30
16
32
109.00
21
Laser 4.7
POL 203179
Filip Kapała
2004
MKŻ Arka Gdynia
27
9
40
43*
26
12
114.00
22
Laser 4.7
POL 17448
Kacper Jaskuła
2003
ŻMKS-Poznań
30
13
23
33*
25
23
114.00
23
Laser 4.7
POL 186221
Bogusz Tłok
2004
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
17
23
33
19
24
36*
116.00
24
Laser 4.7
POL 186220
Mikołaj Grzybowski
2003
UKS FIR Warszawa
5
16
22
29
49
50*
121.00
25
Laser 4.7
POL 190544
Alan Kocięda
2004
MKŻ Arka Gdynia
22
21
29
21
28
31*
121.00
26
Laser 4.7
POL 190828
Maksymilian Kalupa
2004
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
7
22
26
DNF*
31
37
123.00
27
Laser 4.7
POL 170199
Antoni Borkowski
2003
AZS Poznań
58*
19
24
37
22
27
129.00
28
Laser 4.7
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
49*
33
37
14
19
28
131.00
29
Laser 4.7
POL 194896
Maciej Karsznia
2003
MKŻ Arka Gdynia
35
38
25
4
53*
40
142.00
30
Laser 4.7
POL 20758
Dominik Popielarz
2003
TKŻ Toruń
29
55
DNS*
20
18
21
143.00
31
Laser 4.7
POL 208421
Tomasz Procek
2003
KW Garland LOK Gliwice
43
11
45
58*
36
11
146.00
32
Laser 4.7
POL 197722
Stanisław Janowicz
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
32
36
32
69*
33
17
150.00
33
Laser 4.7
POL 160405
Hugo Marciniak
2004
JKW Poznań
47
47
43
16
52*
13
166.00
34
Laser 4.7
POL 204763
Przemysław Okoński
2003
UKS FIR Warszawa
39
35
20
53*
37
41
172.00
35
Laser 4.7
ITA 20334
Wojtek Kikmunter
2003
CHKŻ Chojnice
25
44
46
18
56*
49
182.00
36
Laser 4.7
POL 205334
WIKTOR POLACZEK
2004
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
50*
29
48
41
35
29
182.00
37
Laser 4.7
POL 183364
Szymon Oleksiuk
2004
KS Spójnia Warszawa
14
61*
41
40
43
54
192.00
38
Laser 4.7
POL 186831
Hubert Maczyszyn
2003
Giżycka Grupa Regatowa
63
14
39
48
30
71*
194.00
39
Laser 4.7
POL 1825
Jakub Chodak
2003
UKŻ 7 Białystok
19
59*
51
54
38
33
195.00
40
Laser 4.7
POL 195310
Andrzej Nowakowski
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
37
68*
42
7
60
51
197.00
41
Laser 4.7
POL 160419
Igor Labocha
2002
TS "Kuźnia" Rybnik
31
24
31
34
DNF*
DNF
197.00
42
Laser 4.7
POL 197949
Igor Haufa
2003
ŻLKS Poznań
38
43
52
25
58*
43
201.00
43
Laser 4.7
POL 169707
Michał Grzesiek
2005
ŻMKS-Poznań
52
DNF*
64
9
40
42
207.00
44
Laser 4.7
POL 150262
Stanisław Podwojski
2002
KW LOK "Garland" Gliwice
36
31
34
63*
51
55
207.00
45
Laser 4.7
POL 186836
Konrad Dziąba
2004
Giżycka Grupa Regatowa
DNF*
32
44
59
10
63
208.00
46
Laser 4.7
POL 201940
Kamil Lenczowski
2005
Klub Żeglarski Horn Kraków
23
65
47
32
41
67*
208.00
47
Laser 4.7
POL 185708
Mateusz Balicki
2004
UKS Żeglarz Wrocław
41
51*
50
49
23
46
209.00
48
Laser 4.7
POL 3
Szymon Maruszczak
2005
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
54
DNF*
15
50
59
35
213.00
49
Laser 4.7
POL 166297
Maciej Reck
2004
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
71*
30
49
55
54
30
218.00
50
Laser 4.7
POL 210287
Michał Tokarczyk
2004
KW LOK "Garland" Gliwice
64
64
65*
35
42
16
221.00
51
Laser 4.7
POL 165720
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ 7 Białystok
34
49
38
60
66*
44
225.00
52
Laser 4.7
POL 207572
Michał Paciorek
2004
KS Spójnia Warszawa
44
57
59*
38
34
52
225.00
53
Laser 4.7
POL 155036
Miłosz Gabryszewski
2003
UKS Żeglarz Wrocław
9
37
27
DNC*
DNF
DNF
227.00
54
Laser 4.7
POL 189084
Hubert Roszyk
2005
ŻLKS Poznań
55
42
36
46
50
68*
229.00
55
Laser 4.7
POL 166584
Cezary Popielski
2005
AZS Poznań
70*
56
55
26
46
47
230.00
56
Laser 4.7
POL 211258
Karol Głąbik
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
59
52
68*
45
29
45
230.00
57
Laser 4.7
POL 203009
Aleksander Szczygielski
2002
KW Garland LOK Gliwice
57
39
58*
42
47
48
233.00
58
Laser 4.7
POL 173379
Kacper Walęga
2005
KS Spójnia Warszawa
40
72*
61
47
44
53
245.00
59
Laser 4.7
POL 170891
Maciej Małachowski
2003
UKŻ 7 Białystok
46
DNF*
71
24
45
66
252.00
60
Laser 4.7
POL 177097
KAROL ERIKSSON
2004
MKŻ Arka Gdynia
RET*
40
18
71
69
57
255.00
61
Laser 4.7
POL 178686
Tomasz Gajda
2005
UKS Barnim Goleniów
53
41
63*
61
48
56
259.00
62
Laser 4.7
POL 195782
Miłosz Małek
2002
MKS "Dwójka" Warszawa
48
DNF*
DNF
39
39
58
261.00
63
Laser 4.7
POL 166279
Robert Berliński
2004
YKP Gdynia
42
63
54
66
73*
38
263.00
64
Laser 4.7
POL 202655
Oskar Maguda
2002
Olsztyńska Grupa Regatowa
51
46
35
70*
70
62
264.00
65
Laser 4.7
POL 160402
Adam Słodownik
2004
KS Spójnia Warszawa
56
48
53
51
62
64*
270.00
66
Laser 4.7
POL 178466
Tytus Czajkowski
2004
MKŻ Arka Gdynia
65
60
70
22
57
73*
274.00
67
Laser 4.7
POL 213349
Szymon Kędzierski
2004
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
DNF*
54
66
57
63
34
274.00
68
Laser 4.7
POL 180767
Dominik Konieczny
2005
ŻMKS-Poznań
61
58
60
44
64
DNF*
287.00
69
Laser 4.7
POL 186834
Mateusz Kaup
2004
CŻ szczecin
DNF*
69
74
56
32
60
291.00
70
Laser 4.7
POL 184165
JAKUB RZESZOTEK
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
62
45
62
52
DSQ*
70
291.00
71
Laser 4.7
POL 193512
Gabriel Małecki
2004
Centrum Żeglarskie Szczecin
72*
71
56
72
67
26
292.00
72
Laser 4.7
POL 201832
Mikołaj Dąbrowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
66
62
67*
65
61
59
313.00
73
Laser 4.7
POL 19184
jerzy sienkiewicz
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
60
66
73*
62
72
61
321.00
74
Laser 4.7
POL 20265
Gracjan Niczyj
2005
UKŻ "Wiking" Toruń
67
67
57
67
65
69*
323.00
75
Laser 4.7
POL 183127
Maciej GIERMALA
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
69
53
69
68
71*
65
324.00
76
Laser 4.7
POL 166302
Kacper Dybiec
2005
KS Spójnia Warszawa
68
70
72*
64
68
72
342.00