Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra

30 kwi - 2 maj 2018 Zegrze Południowe, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
Laser Radial
NZL 1
Maciej Jarosz
2002
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2
Laser Radial
POL 211
Natalia Borusińska
2002
UKS Zalew Kielce
3
Laser Radial
POL 1667
Julia Kowalczyk
2002
UKS Osiemnastka
4
Laser Radial
POL 15503
Łukasz Czerwiec
2000
UKS Żeglarz Wrocław
5
Laser Radial
POL 16970
Filip Zajączkowski
2003
Giżycka Grupa Regatowa
6
Laser Radial
POL 20681
Piotr Śledziński
2001
UKŻ "Wiking" Toruń
7
Laser Radial
POL 160410
Jakub Szymanowicz
2001
UKŻ "Błękitni" Grzybowo
8
Laser Radial
POL 160918
Jan Lipowski
2002
Klub Żeglarski Horn Kraków
9
Laser Radial
POL 161696
Natalia Jabłońska
2001
MKŻ Arka Gdynia
10
Laser Radial
POL 170891
Daniel Halicki
1998
UKŻ 7 Białystok
11
Laser Radial
POL 173379
Ksenia Kobelak
2000
KS Spójnia Warszawa
12
Laser Radial
POL 173475
David Gdaniec
2002
KS AZS AWFiS Gdańsk
13
Laser Radial
POL 174566
Mateusz Słowik
2002
Klub Żeglarski Horn Kraków
14
Laser Radial
POL 176641
Daniel Smoliński
2001
Centrum Żeglarskie Szczecin
15
Laser Radial
POL 178115
Wojciech Antoniak
2002
UKS Barnim Goleniów
16
Laser Radial
POL 180729
Jakub Ławicki
2002
MKŻ Arka Gdynia
17
Laser Radial
POL 182208
Katarzyna Harc
2000
TS "Kuźnia" Rybnik
18
Laser Radial
POL 183368
Joanna Siewko
2000
UKS FIR Warszawa
19
Laser Radial
POL 186235
Wiktor Grocholewski
2002
AZS Poznań
20
Laser Radial
POL 190984
Karol Zienkiewicz
2000
UKŻ 7 Białystok
21
Laser Radial
POL 191831
Amelia Buska
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
22
Laser Radial
POL 191834
Piotr Jóźwiak
2001
ŻMKS-Poznań
23
Laser Radial
POL 192638
Izabela Satrjan
1999
YKP Gdynia
24
Laser Radial
POL 192860
Hubert Lipiński
2002
TKŻ Toruń
25
Laser Radial
POL 194842
Mateusz Leszko
1986
RKS "Lasery" Zegrze
26
Laser Radial
POL 194843
Kaja Hanys
2000
UKŻ "Wiking" Toruń
27
Laser Radial
POL 194897
Mateusz Grzempa
2002
CHKŻ Chojnice
28
Laser Radial
POL 195305
Stanisław Elmer
1967
RKS "Lasery" Zegrze
29
Laser Radial
POL 196348
Oliwia Laskowska
2001
CHKŻ Chojnice
30
Laser Radial
POL 197719
Piotr Dorywała
2001
UKS Żeglarz Wrocław
31
Laser Radial
POL 197725
Weronika Folmer
1999
KST "Elektryk" Grudziądz
32
Laser Radial
POL 197726
Przemysław Baranowski
2001
UKŻ 7 Białystok
33
Laser Radial
POL 198206
Monika Kłopotowska
1999
MKS "Dwójka" Warszawa
34
Laser Radial
POL 198208
Maja Korwin-Mikke
2002
MKS "Dwójka" Warszawa
35
Laser Radial
POL 200522
Agata Kalinowska
2001
UKS Żeglarz Wrocław
36
Laser Radial
POL 200843
Maurycy Robakowski
2001
ŻLKS Poznań
37
Laser Radial
POL 200984
Dominika Kęska
2002
UKŻ "Wiking" Toruń
38
Laser Radial
POL 201105
Bartłomiej Mierzwa
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
39
Laser Radial
POL 201561
Anna Trędowska
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
40
Laser Radial
POL 201940
Wiktor Kreft
2001
Klub Żeglarski Horn Kraków
41
Laser Radial
POL 202449
Kajetan Gliniecki
2002
UKS FIR Warszawa
42
Laser Radial
POL 203114
Mateusz Siedlecki
2002
Giżycka Grupa Regatowa
43
Laser Radial
POL 203117
Bartosz Guz
2001
Giżycka Grupa Regatowa
44
Laser Radial
POL 204557
Konstanty Sawicki
2002
Giżycka Grupa Regatowa
45
Laser Radial
POL 205646
Julia Tomaszewska
2000
AZS Poznań
46
Laser Radial
POL 205651
Magdalena Smagowicz
2000
KS "Omega" Kraków
47
Laser Radial
POL 206817
Natalia Palikowska
2003
UKŻ Wiking Toruń
48
Laser Radial
POL 206825
Julia Rogalska
2002
Giżycka Grupa Regatowa
49
Laser Radial
POL 207099
Magdalena Placzke
2001
UKS FIR Warszawa
50
Laser Radial
POL 207570
Piotr Malinowski
2001
MOS SSW Iława
51
Laser Radial
POL 207572
Jakub Błaszczyszyn
2001
KS Spójnia Warszawa
52
Laser Radial
POL 207586
Tomasz Kowalski
2002
TKŻ Toruń
53
Laser Radial
POL 208653
Tytus Butowski
2001
KS AZS AWFiS Gdańsk
54
Laser Radial
POL 209024
Michał Krasodomski
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
55
Laser Radial
POL 209036
Maksymilian Cymerman
2002
UKS Barnim Goleniów
56
Laser Radial
POL 209432
Wiktoria Gołębiowska
2000
MOS SSW Iława
57
Laser Radial
POL 209465
Aleksandra Jasińska
2001
UKS Barnim Goleniów
58
Laser Radial
POL 209469
Anna Brzozowska
1993
Centrum Żeglarskie Szczecin
59
Laser Radial
POL 209834
Wojciech Chodakowski
2001
Klub Żeglarski Horn Kraków
60
Laser Radial
POL 210943
Jędrzej Bering
2001
KS CŻ Szczecin
61
Laser Radial
POL 210946
Mateusz Szymczak
2001
Centrum Żeglarskie Szczecin
62
Laser Radial
POL 211107
Mikołaj Silny
2002
SEJK "Pogoń" Szczecin
63
Laser Radial
POL 211227
Kornelia Ulążka
2002
UKS FIR Warszawa
64
Laser Radial
POL 212510
Piotr Masztalerz
2001
TKŻ Toruń
65
Laser Radial
POL 212511
Piotr Borczyński
2002
KS Spójnia Warszawa
66
Laser Radial
POL 212721
Łukasz Machowski
2001
MKS "Dwójka" Warszawa
67
Laser Radial
POL 212962
Marcelina Korszon
2002
UKS FIR Warszawa
68
Laser Radial
POL 213075
Tymoteusz Walicki
2003
UKŻ 7 Białystok
69
Laser Radial
RUS 209107
Daniil Fenko
2001
Giżycka Grupa Regatowa
70
Laser Radial
UKR 156889
Yaroslav Libenko
2000