Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra

30 kwi - 2 maj 2018 Zegrze Południowe, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
Laser 4.7
ITA 20334
Wojtek Kikmunter
2003
CHKŻ Chojnice
2
Laser 4.7
ITA 203349
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
3
Laser 4.7
POL 1
Hanna Koczar
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
4
Laser 4.7
POL 3
Szymon Maruszczak
2005
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
5
Laser 4.7
POL 4
Majka Brzezińska
2002
UKS Osiemnastka
6
Laser 4.7
POL 11
Jasiu Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
7
Laser 4.7
POL 1825
Jakub Chodak
2003
UKŻ 7 Białystok
8
Laser 4.7
POL 1888
Sarah Goetz
2005
AZS Poznań
9
Laser 4.7
POL 17448
Kacper Jaskuła
2003
ŻMKS-Poznań
10
Laser 4.7
POL 18683
Natalia Ciszek
2002
MKS "Dwójka" Warszawa
11
Laser 4.7
POL 19184
jerzy sienkiewicz
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
12
Laser 4.7
POL 19820
Dagmara Gil
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
13
Laser 4.7
POL 20265
Gracjan Niczyj
2005
UKŻ "Wiking" Toruń
14
Laser 4.7
POL 20758
Dominik Popielarz
2003
TKŻ Toruń
15
Laser 4.7
POL 150262
Stanisław Podwojski
2002
KW LOK "Garland" Gliwice
16
Laser 4.7
POL 150266
Natalia Garbaczewska
2002
UKŻ 7 Białystok
17
Laser 4.7
POL 155036
Miłosz Gabryszewski
2003
UKS Żeglarz Wrocław
18
Laser 4.7
POL 160387
Aleksandra Kosmalska
2004
MKŻ Arka Gdynia
19
Laser 4.7
POL 160402
Adam Słodownik
2004
KS Spójnia Warszawa
20
Laser 4.7
POL 160405
Hugo Marciniak
2004
JKW Poznań
21
Laser 4.7
POL 160419
Igor Labocha
2002
TS "Kuźnia" Rybnik
22
Laser 4.7
POL 160735
Maja Tokarczyk
2000
KW Garland LOK Gliwice
23
Laser 4.7
POL 161687
Zuzanna Widomska
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
24
Laser 4.7
POL 165720
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ 7 Białystok
25
Laser 4.7
POL 166279
Robert Berliński
2004
YKP Gdynia
26
Laser 4.7
POL 166297
Maciej Reck
2004
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
27
Laser 4.7
POL 166302
Kacper Dybiec
2005
KS Spójnia Warszawa
28
Laser 4.7
POL 166584
Cezary Popielski
2005
AZS Poznań
29
Laser 4.7
POL 168053
Maksymilian Burdziej
2003
UKS Barnim Goleniów
30
Laser 4.7
POL 169707
Michał Grzesiek
2005
ŻMKS-Poznań
31
Laser 4.7
POL 170199
Antoni Borkowski
2003
AZS Poznań
32
Laser 4.7
POL 170891
Maciej Małachowski
2003
UKŻ 7 Białystok
33
Laser 4.7
POL 173379
Kacper Walęga
2005
KS Spójnia Warszawa
34
Laser 4.7
POL 177097
KAROL ERIKSSON
2004
MKŻ Arka Gdynia
35
Laser 4.7
POL 178466
sara wiśniewska
2018
TKŻ Toruń
36
Laser 4.7
POL 178466
Tytus Czajkowski
2004
MKŻ Arka Gdynia
37
Laser 4.7
POL 178686
Tomasz Gajda
2005
UKS Barnim Goleniów
38
Laser 4.7
POL 179127
Weronika Martynowska
2000
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
39
Laser 4.7
POL 180730
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS-Poznań
40
Laser 4.7
POL 180733
Iga Marcisz
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
41
Laser 4.7
POL 180742
Natalia Nadrzewia
2005
UKS Zalew Kielce
42
Laser 4.7
POL 180767
Dominik Konieczny
2005
ŻMKS-Poznań
43
Laser 4.7
POL 182212
Julia Grzenkowicz
2004
YKP Gdynia
44
Laser 4.7
POL 182527
Karolina Daśko
2002
UKS Osiemnastka
45
Laser 4.7
POL 183127
Maciej GIERMALA
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
46
Laser 4.7
POL 183364
Szymon Oleksiuk
2004
KS Spójnia Warszawa
47
Laser 4.7
POL 184165
JAKUB RZESZOTEK
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
48
Laser 4.7
POL 184592
Kinga Brzóska
2002
MKŻ Arka Gdynia
49
Laser 4.7
POL 185443
Kasia Miłoś
2004
UKS Osiemnastka
50
Laser 4.7
POL 185706
Julia Szymczak
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
51
Laser 4.7
POL 185708
Mateusz Balicki
2004
UKS Żeglarz Wrocław
52
Laser 4.7
POL 185791
Igor Kuczys
2003
MKŻ Arka Gdynia
53
Laser 4.7
POL 186213
Aleksandra Kuczyńska
2003
UKS BRYG Wrocław
54
Laser 4.7
POL 186218
Stanisław Konarzewski
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk
55
Laser 4.7
POL 186220
Mikołaj Grzybowski
2003
UKS FIR Warszawa
56
Laser 4.7
POL 186221
Bogusz Tłok
2004
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
57
Laser 4.7
POL 186831
Hubert Maczyszyn
2003
Giżycka Grupa Regatowa
58
Laser 4.7
POL 186832
Tomasz Trajnowicz
2003
Giżycka Grupa Regatowa
59
Laser 4.7
POL 186834
Mateusz Kaup
2004
CŻ szczecin
60
Laser 4.7
POL 186836
Konrad Dziąba
2004
Giżycka Grupa Regatowa
61
Laser 4.7
POL 188824
David Goetz
2003
AZS Poznań
62
Laser 4.7
POL 189084
Hubert Roszyk
2005
ŻLKS Poznań
63
Laser 4.7
POL 190544
Alan Kocięda
2004
MKŻ Arka Gdynia
64
Laser 4.7
POL 190828
Maksymilian Kalupa
2004
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
65
Laser 4.7
POL 191831
Dominika Raszka
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
66
Laser 4.7
POL 191834
Rafał Szubert
2002
ŻMKS-Poznań
67
Laser 4.7
POL 192860
Ola Mańkowska
2005
TKŻ Toruń
68
Laser 4.7
POL 193509
Alicja Kolman
2003
AZS UWM Olsztyn
69
Laser 4.7
POL 193512
Gabriel Małecki
2004
Centrum Żeglarskie Szczecin
70
Laser 4.7
POL 194840
Karolina Skwarek
2005
AZS UWM Olsztyn
71
Laser 4.7
POL 194896
Maciej Karsznia
2003
MKŻ Arka Gdynia
72
Laser 4.7
POL 194911
Laura Szulc
2004
CHKŻ Chojnice
73
Laser 4.7
POL 195031
Olga Hanslik
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
74
Laser 4.7
POL 195304
Maria Prus-Głowacka
2004
AZS Poznań
75
Laser 4.7
POL 195310
Andrzej Nowakowski
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
76
Laser 4.7
POL 195782
Miłosz Małek
2002
MKS "Dwójka" Warszawa
77
Laser 4.7
POL 197719
Oliwia Osadcow
2004
KW LOK "Garland" Gliwice
78
Laser 4.7
POL 197722
Stanisław Janowicz
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
79
Laser 4.7
POL 197728
Paulina Placzke
2002
UKS FIR Warszawa
80
Laser 4.7
POL 197949
Igor Haufa
2003
ŻLKS Poznań
81
Laser 4.7
POL 198209
Oliwia Dróżyńska
2004
TKŻ Toruń
82
Laser 4.7
POL 201013
Nawojka Ślusarska
2003
KŻ "Mewa" Poznań
83
Laser 4.7
POL 201561
Leon Gniadek
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
84
Laser 4.7
POL 201740
Julia Kozubowicz
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
85
Laser 4.7
POL 201832
Mikołaj Dąbrowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
86
Laser 4.7
POL 201940
Kamil Lenczowski
2005
Klub Żeglarski Horn Kraków
87
Laser 4.7
POL 202655
Oskar Maguda
2002
Olsztyńska Grupa Regatowa
88
Laser 4.7
POL 203009
Aleksander Szczygielski
2002
KW Garland LOK Gliwice
89
Laser 4.7
POL 203046
NINA Łypaczewska
2003
KW Garland LOK Gliwice
90
Laser 4.7
POL 203179
Filip Kapała
2004
MKŻ Arka Gdynia
91
Laser 4.7
POL 203271
Paweł Trella
2004
MKŻ Arka Gdynia
92
Laser 4.7
POL 204557
Michał Mazurowski
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
93
Laser 4.7
POL 204763
Przemysław Okoński
2003
UKS FIR Warszawa
94
Laser 4.7
POL 205136
Lilly May Niezabitowska
2004
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
95
Laser 4.7
POL 205297
Natalia Kuczys
2002
MKŻ Arka Gdynia
96
Laser 4.7
POL 205334
WIKTOR POLACZEK
2004
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
97
Laser 4.7
POL 205851
JAKUB WIEDEHEFT
2003
MKŻ Arka Gdynia
98
Laser 4.7
POL 206823
Klara Sobczak
2004
CHKŻ Chojnice
99
Laser 4.7
POL 207349
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
100
Laser 4.7
POL 207572
Michał Paciorek
2004
KS Spójnia Warszawa
101
Laser 4.7
POL 208421
Tomasz Procek
2003
KW Garland LOK Gliwice
102
Laser 4.7
POL 208652
Dominik Śliwiński
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
103
Laser 4.7
POL 208733
Kacper Żywiczka
2003
CHKŻ Chojnice
104
Laser 4.7
POL 209036
Filip Miłoszewski
2003
UKS Barnim Goleniów
105
Laser 4.7
POL 209471
Gerard Polaczyk
2003
KŻ "Mewa" Poznań
106
Laser 4.7
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
107
Laser 4.7
POL 210003
Natalia Burczyńska
2005
Olsztyńska Grupa Regatowa
108
Laser 4.7
POL 210007
Igor Barcikowski
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
109
Laser 4.7
POL 210009
ADAM SOKOŁOWSKI
2003
Nauticus Yacht Club Olsztyn
110
Laser 4.7
POL 210221
Hanna Dmochowska
2004
MKŻ Arka Gdynia
111
Laser 4.7
POL 210287
Michał Tokarczyk
2004
KW LOK "Garland" Gliwice
112
Laser 4.7
POL 211258
Karol Głąbik
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
113
Laser 4.7
POL 212589
Filip Rajchert
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
114
Laser 4.7
POL 212648
Zuzanna Tarnawska
2002
MKŻ Arka Gdynia
115
Laser 4.7
POL 213349
Szymon Kędzierski
2004
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
116
Laser 4.7
POL 218947
Przemek Machowski
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
117
Laser 4.7
POL N178466
Sara Wiśniewska
2005
TKŻ Toruń