Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra

30 kwi - 2 maj 2018

Zegrze Południowe, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 420 POL 5455 Mateusz Białek
Kamil Jankowski
2004
2005
KS BAZA Mrągowo 24.04.2018, 19:58
2 420 POL 5532 Zosia Burska
Anna Targos
2001
2002
SEJK Pogoń Szczecin 21.04.2018, 11:16
3 420 POL 5565 Alicja Spruch
Marianna Kula
2001
2001
MKS Dwójka Warszawa 23.04.2018, 21:31
4 420 POL 50259 Natalia Krysta
Sebastian Midor
2018
2003
UKS Wiking Zarzecze 19.04.2018, 10:02
5 420 POL 50989 Piotr Błoński
Wiktor Matwiejuk
2002
2003
UKS Żegluj Lublin 26.04.2018, 20:45
6 420 POL 53374 Amelia Linowska
Julia Chmiel
2003
2003
KS BAZA Mrągowo 24.04.2018, 21:17
7 420 POL 53564 Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
2003
2004
UKS Żegluj Lublin 26.04.2018, 20:35
8 420 POL 53619 Mateusz Buło
Jakub Michałowski
2004
2003
KS BAZA Mrągowo 24.04.2018, 20:18
9 420 POL 55326 Patryk KOSMALSKI
Tomasz LEWANDOWSKI
2002
2003
CHKŻ Chojnice
KS AZS AWFiS Gdańsk
12.04.2018, 10:39
10 420 POL 55565 Jacek Muszyński
Antoni Sapijaszko
2002
2002
KS Spójnia Warszawa 23.04.2018, 08:48
11 420 POL 55651 Mateusz Krasowski
Julian Gloeh
2000
2002
MKS Dwójka Warszawa 19.04.2018, 20:45
12 420 POL 55652 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
2002
2004
KS Spójnia Warszawa 24.04.2018, 21:05
13 420 POL 55653 Jakub Gołębiowski
Filip Szmit
2002
2002
SSW MOS Iława
Giżycka Grupa Regatowa
16.04.2018, 21:08
14 420 POL 55654 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
2002
2002
MKS Dwójka Warszawa 24.04.2018, 22:26
15 420 POL 55657 Weronika Jaroszek
Sara Florczyńska
2002
2003
MKS Dwójka Warszawa 21.04.2018, 10:11
16 420 POL 55805 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
2002
2001
MKS Dwójka Warszawa 16.04.2018, 22:00
17 420 POL 56141 Mateusz Szweda
Adrian Dubowski
2002
2002
KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 14:46
18 420 POL 56142 JAN TURCZYNOWICZ
DOMINIK IGNACZEWSKI
2003
2003
KS Spójnia Warszawa 26.04.2018, 18:45
19 420 POL 56146 Mateusz Jankowski
Filip Zalewski
MKS Dwójka Warszawa 20.04.2018, 08:18
20 420 POL 56147 Aleksandra Roszkowska
Hanna Jarząbek
2001
2002
KS Spójnia Warszawa 26.04.2018, 17:25
21 420 POL 56370 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
2001
2000
OKŻ Olsztyn 17.04.2018, 19:19
Laser
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser POL 1 Damian Kosmalski 1998 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 18:26
2 Laser POL 7 Tomek Misiak 2001 JKW Poznań 24.04.2018, 17:25
3 Laser POL 8 Jakub Marciniak 2001 JKW Poznań 21.04.2018, 05:21
4 Laser POL 11 Wojciech Klimaszewski 2001 Giżycka Grupa Regatowa 18.04.2018, 21:06
5 Laser POL 18 Jakub Domagała 2000 CHKŻ Chojnice 01.05.2018, 10:46
6 Laser POL 111 Marcel Głuchowski 1999 UKS FIR Warszawa 26.04.2018, 21:37
7 Laser POL 2107 Kacper Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 24.04.2018, 21:55
8 Laser POL 20311 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa 11.04.2018, 09:42
9 Laser POL 21078 Borys Michniewicz 2001 UKŻ Wiking Toruń 12.04.2018, 22:06
10 Laser POL 89550 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 25.04.2018, 22:38
11 Laser POL 166705 Kacper Błaszczyk 2000 TS Kuźnia Rybnik 12.04.2018, 10:09
12 Laser POL 177553 Aleksander Pikuła 1999 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.04.2018, 19:55
13 Laser POL 180701 Marcin Kozubowicz 1997 TS Kuźnia Rybnik 17.04.2018, 14:00
14 Laser POL 189550 Andrzej Czokajło 1969 RKS Lasery Zegrze 26.04.2018, 19:04
15 Laser POL 193512 Kacper Ludwiński 2000 KS CŻ Szczecin 22.04.2018, 21:06
16 Laser POL 194948 Piotr Ostrowski 2000 AZS UW Warszawa 25.04.2018, 07:37
17 Laser POL 194948 Piotr Ostrowski 2000 AZS UW Warszawa 28.04.2018, 20:31
18 Laser POL 207099 Karol Dobrowolski 1999 UKS FIR Warszawa 26.04.2018, 12:14
19 Laser POL 207855 Sebastian Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 24.04.2018, 19:07
20 Laser POL 210944 Michał Maciaszczyk 1997 KS CŻ Szczecin 22.04.2018, 17:50
21 Laser POL 210953 Mateusz Budzisz 2001 MKŻ Arka Gdynia 12.04.2018, 18:05
22 Laser POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 YKP Gdynia 13.04.2018, 20:29
23 Laser POL NED Hubert Polaczyk 2001 KŻ Mewa Poznań 17.04.2018, 14:52
Laser 4.7
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser 4.7 ITA 20334 Wojtek Kikmunter 2003 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 17:39
2 Laser 4.7 ITA 203349 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 18:12
3 Laser 4.7 POL 1 Hanna Koczar 2003 TS Kuźnia Rybnik 23.04.2018, 21:26
4 Laser 4.7 POL 3 Szymon Maruszczak 2005 OKŻ Olsztyn 26.04.2018, 23:37
5 Laser 4.7 POL 4 Majka Brzezińska 2002 UKS Osiemnastka Szczecin 23.04.2018, 08:24
6 Laser 4.7 POL 11 Jasiu Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 17:51
7 Laser 4.7 POL 1825 Jakub Chodak 2003 UKŻ Siódemka Białystok 24.04.2018, 10:39
8 Laser 4.7 POL 1888 Sarah Goetz 2005 OŚ AZS Poznań 22.04.2018, 19:31
9 Laser 4.7 POL 17448 Kacper Jaskuła 2003 ŻMKS Poznań 22.04.2018, 19:56
10 Laser 4.7 POL 18683 Natalia Ciszek 2002 MKS Dwójka Warszawa 27.04.2018, 15:05
11 Laser 4.7 POL 19184 jerzy sienkiewicz 2003 MKS Dwójka Warszawa 25.04.2018, 14:44
12 Laser 4.7 POL 19820 Dagmara Gil 2004 MKS Dwójka Warszawa 28.04.2018, 10:03
13 Laser 4.7 POL 20265 Gracjan Niczyj 2005 UKŻ Wiking Toruń 20.04.2018, 14:33
14 Laser 4.7 POL 20758 Dominik Popielarz 2003 TKŻ Toruń 23.04.2018, 18:25
15 Laser 4.7 POL 150262 Stanisław Podwojski 2002 LOK Garland Gliwice 26.04.2018, 09:45
16 Laser 4.7 POL 150266 Natalia Garbaczewska 2002 UKŻ Siódemka Białystok 16.04.2018, 12:04
17 Laser 4.7 POL 155036 Miłosz Gabryszewski 2003 UKS Żeglarz Wrocław 20.04.2018, 21:55
18 Laser 4.7 POL 160387 Aleksandra Kosmalska 2004 MKŻ Arka Gdynia 22.04.2018, 15:22
19 Laser 4.7 POL 160402 Adam Słodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 28.04.2018, 18:52
20 Laser 4.7 POL 160405 Hugo Marciniak 2004 JKW Poznań 28.04.2018, 07:42
21 Laser 4.7 POL 160419 Igor Labocha 2002 TS Kuźnia Rybnik 18.04.2018, 20:34
22 Laser 4.7 POL 160735 Maja Tokarczyk 2000 LOK Garland Gliwice 27.04.2018, 22:46
23 Laser 4.7 POL 161687 Zuzanna Widomska 2003 TS Kuźnia Rybnik 17.04.2018, 11:59
24 Laser 4.7 POL 165720 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok 22.04.2018, 15:17
25 Laser 4.7 POL 166279 Robert Berliński 2004 YKP Gdynia 27.04.2018, 16:38
26 Laser 4.7 POL 166297 Maciej Reck 2004 JKW Poznań 26.04.2018, 18:33
27 Laser 4.7 POL 166302 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:42
28 Laser 4.7 POL 166584 Cezary Popielski 2005 OŚ AZS Poznań 23.04.2018, 15:46
29 Laser 4.7 POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 UKS Barnim Goleniów 30.04.2018, 09:14
30 Laser 4.7 POL 169707 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS Poznań 22.04.2018, 19:56
31 Laser 4.7 POL 170199 Antoni Borkowski 2003 OŚ AZS Poznań 19.04.2018, 23:00
32 Laser 4.7 POL 170891 Maciej Małachowski 2003 UKŻ Siódemka Białystok 24.04.2018, 15:13
33 Laser 4.7 POL 173379 Kacper Walęga 2005 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:32
34 Laser 4.7 POL 177097 KAROL ERIKSSON 2004 MKŻ Arka Gdynia 24.04.2018, 20:26
35 Laser 4.7 POL 178466 sara wiśniewska 2018 TKŻ Toruń 23.04.2018, 21:31
36 Laser 4.7 POL 178466 Tytus Czajkowski 2004 MKŻ Arka Gdynia 21.04.2018, 15:10
37 Laser 4.7 POL 178686 Tomasz Gajda 2005 UKS Barnim Goleniów 30.04.2018, 09:12
38 Laser 4.7 POL 179127 Weronika Martynowska 2000 OKŻ Olsztyn 26.04.2018, 23:46
39 Laser 4.7 POL 180730 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 22.04.2018, 19:56
40 Laser 4.7 POL 180733 Iga Marcisz 2004 TS Kuźnia Rybnik 18.04.2018, 21:29
41 Laser 4.7 POL 180742 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce 12.04.2018, 14:24
42 Laser 4.7 POL 180767 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS Poznań 22.04.2018, 19:56
43 Laser 4.7 POL 182212 Julia Grzenkowicz 2004 YKP Gdynia 27.04.2018, 22:04
44 Laser 4.7 POL 182527 Karolina Daśko 2002 UKS Osiemnastka Szczecin 22.04.2018, 20:31
45 Laser 4.7 POL 183127 Maciej GIERMALA 2004 MKS Dwójka Warszawa 22.04.2018, 08:09
46 Laser 4.7 POL 183364 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:38
47 Laser 4.7 POL 184165 JAKUB RZESZOTEK 2006 MKS Dwójka Warszawa 22.04.2018, 12:35
48 Laser 4.7 POL 184592 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia 20.04.2018, 19:15
49 Laser 4.7 POL 185443 Kasia Miłoś 2004 UKS Osiemnastka Szczecin 22.04.2018, 23:08
50 Laser 4.7 POL 185706 Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa 24.04.2018, 16:42
51 Laser 4.7 POL 185708 Mateusz Balicki 2004 UKS Żeglarz Wrocław 20.04.2018, 21:55
52 Laser 4.7 POL 185791 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia 16.04.2018, 12:31
53 Laser 4.7 POL 186213 Aleksandra Kuczyńska 2003 UKS Bryg 20.04.2018, 21:55
54 Laser 4.7 POL 186218 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 19.04.2018, 23:20
55 Laser 4.7 POL 186220 Mikołaj Grzybowski 2003 UKS FIR Warszawa 25.04.2018, 22:21
56 Laser 4.7 POL 186221 Bogusz Tłok 2004 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 25.04.2018, 23:10
57 Laser 4.7 POL 186831 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa 12.04.2018, 22:18
58 Laser 4.7 POL 186832 Tomasz Trajnowicz 2003 Giżycka Grupa Regatowa 15.04.2018, 17:21
59 Laser 4.7 POL 186834 Mateusz Kaup 2004 CŻ szczecin 29.04.2018, 21:53
60 Laser 4.7 POL 186836 Konrad Dziąba 2004 Giżycka Grupa Regatowa 22.04.2018, 12:21
61 Laser 4.7 POL 188824 David Goetz 2003 OŚ AZS Poznań 22.04.2018, 09:15
62 Laser 4.7 POL 189084 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 28.04.2018, 20:42
63 Laser 4.7 POL 190544 Alan Kocięda 2004 MKŻ Arka Gdynia 12.04.2018, 21:33
64 Laser 4.7 POL 190828 Maksymilian Kalupa 2004 JKW Poznań 24.04.2018, 22:00
65 Laser 4.7 POL 191831 Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa 27.04.2018, 22:27
66 Laser 4.7 POL 191834 Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań 22.04.2018, 19:56
67 Laser 4.7 POL 192860 Ola Mańkowska 2005 TKŻ Toruń 23.04.2018, 17:41
68 Laser 4.7 POL 193509 Alicja Kolman 2003 KS AZS UWM Olsztyn 26.04.2018, 19:14
69 Laser 4.7 POL 193512 Gabriel Małecki 2004 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 29.04.2018, 21:55
70 Laser 4.7 POL 194840 Karolina Skwarek 2005 KS AZS UWM Olsztyn 18.04.2018, 13:07
71 Laser 4.7 POL 194896 Maciej Karsznia 2003 MKŻ Arka Gdynia 28.04.2018, 14:39
72 Laser 4.7 POL 194911 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 17:33
73 Laser 4.7 POL 195031 Olga Hanslik 2003 LOK Garland Gliwice 26.04.2018, 20:34
74 Laser 4.7 POL 195304 Maria Prus-Głowacka 2004 OŚ AZS Poznań 18.04.2018, 19:55
75 Laser 4.7 POL 195310 Andrzej Nowakowski 2004 MKS Dwójka Warszawa 11.04.2018, 09:28
76 Laser 4.7 POL 195782 Miłosz Małek 2002 MKS Dwójka Warszawa 28.04.2018, 10:16
77 Laser 4.7 POL 197719 Oliwia Osadcow 2004 LOK Garland Gliwice 26.04.2018, 13:10
78 Laser 4.7 POL 197722 Stanisław Janowicz 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.04.2018, 20:46
79 Laser 4.7 POL 197728 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 25.04.2018, 21:14
80 Laser 4.7 POL 197949 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 28.04.2018, 20:42
81 Laser 4.7 POL 198209 Oliwia Dróżyńska 2004 TKŻ Toruń 23.04.2018, 17:16
82 Laser 4.7 POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ Mewa Poznań 17.04.2018, 14:52
83 Laser 4.7 POL 201561 Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków 26.04.2018, 21:28
84 Laser 4.7 POL 201740 Julia Kozubowicz 2004 TS Kuźnia Rybnik 21.04.2018, 08:55
85 Laser 4.7 POL 201832 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS Żeglarz Wrocław 20.04.2018, 21:55
86 Laser 4.7 POL 201940 Kamil Lenczowski 2005 KŻ Horn Kraków 26.04.2018, 21:36
87 Laser 4.7 POL 202655 Oskar Maguda 2002 Olsztyńska Grupa Regatowa 25.04.2018, 07:31
88 Laser 4.7 POL 203009 Aleksander Szczygielski 2002 LOK Garland Gliwice 23.04.2018, 15:32
89 Laser 4.7 POL 203046 NINA Łypaczewska 2003 LOK Garland Gliwice 20.04.2018, 11:18
90 Laser 4.7 POL 203179 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 19.04.2018, 20:45
91 Laser 4.7 POL 203271 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia 21.04.2018, 22:04
92 Laser 4.7 POL 204557 Michał Mazurowski 2004 Nauticus YC Olsztyn 19.04.2018, 16:00
93 Laser 4.7 POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 25.04.2018, 22:29
94 Laser 4.7 POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 JK "Kotwica" Tarnobrzeg 18.04.2018, 16:40
95 Laser 4.7 POL 205297 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia 16.04.2018, 12:36
96 Laser 4.7 POL 205334 WIKTOR POLACZEK 2004 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 23.04.2018, 10:47
97 Laser 4.7 POL 205851 JAKUB WIEDEHEFT 2003 MKŻ Arka Gdynia 18.04.2018, 19:57
98 Laser 4.7 POL 206823 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 17:48
99 Laser 4.7 POL 207349 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa 15.04.2018, 17:24
100 Laser 4.7 POL 207572 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:53
101 Laser 4.7 POL 208421 Tomasz Procek 2003 LOK Garland Gliwice 26.04.2018, 14:40
102 Laser 4.7 POL 208652 Dominik Śliwiński 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 19.04.2018, 10:38
103 Laser 4.7 POL 208733 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 17:55
104 Laser 4.7 POL 209036 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów 30.04.2018, 09:10
105 Laser 4.7 POL 209471 Gerard Polaczyk 2003 KŻ Mewa Poznań 17.04.2018, 14:52
106 Laser 4.7 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus YC Olsztyn 19.04.2018, 16:03
107 Laser 4.7 POL 210003 Natalia Burczyńska 2005 Olsztyńska Grupa Regatowa 14.04.2018, 10:26
108 Laser 4.7 POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus YC Olsztyn 19.04.2018, 16:06
109 Laser 4.7 POL 210009 ADAM SOKOŁOWSKI 2003 Nauticus YC Olsztyn 19.04.2018, 16:08
110 Laser 4.7 POL 210221 Hanna Dmochowska 2004 MKŻ Arka Gdynia 21.04.2018, 22:15
111 Laser 4.7 POL 210287 Michał Tokarczyk 2004 LOK Garland Gliwice 25.04.2018, 15:34
112 Laser 4.7 POL 211258 Karol Głąbik 2003 LOK Garland Gliwice 17.04.2018, 19:35
113 Laser 4.7 POL 212589 Filip Rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa 11.04.2018, 09:25
114 Laser 4.7 POL 212648 Zuzanna Tarnawska 2002 MKŻ Arka Gdynia 12.04.2018, 23:33
115 Laser 4.7 POL 213349 Szymon Kędzierski 2004 OKŻ Olsztyn 28.04.2018, 20:55
116 Laser 4.7 POL 218947 Przemek Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa 11.04.2018, 09:26
117 Laser 4.7 POL N178466 Sara Wiśniewska 2005 TKŻ Toruń 23.04.2018, 21:47
Laser Radial
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser Radial NZL 1 Maciej Jarosz 2002 SYC Zefir Drakkar Poraj 29.04.2018, 19:04
2 Laser Radial POL 211 Natalia Borusińska 2002 UKS Zalew Kielce 13.04.2018, 10:43
3 Laser Radial POL 1667 Julia Kowalczyk 2002 UKS Osiemnastka Szczecin 22.04.2018, 20:37
4 Laser Radial POL 15503 Łukasz Czerwiec 2000 UKS Żeglarz Wrocław 20.04.2018, 21:55
5 Laser Radial POL 16970 Filip Zajączkowski 2003 Giżycka Grupa Regatowa 15.04.2018, 17:17
6 Laser Radial POL 20681 Piotr Śledziński 2001 UKŻ Wiking Toruń 12.04.2018, 20:45
7 Laser Radial POL 160410 Jakub Szymanowicz 2001 UKŻ Błękitni Grzybowo 22.04.2018, 22:16
8 Laser Radial POL 160918 Jan Lipowski 2002 KŻ Horn Kraków 26.04.2018, 21:54
9 Laser Radial POL 161696 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ Arka Gdynia 12.04.2018, 20:47
10 Laser Radial POL 170891 Daniel Halicki 1998 UKŻ Siódemka Białystok 17.04.2018, 10:12
11 Laser Radial POL 173379 Ksenia Kobelak 2000 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:48
12 Laser Radial POL 173475 David Gdaniec 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.04.2018, 17:29
13 Laser Radial POL 174566 Mateusz Słowik 2002 KŻ Horn Kraków 26.04.2018, 21:44
14 Laser Radial POL 176641 Daniel Smoliński 2001 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.04.2018, 20:30
15 Laser Radial POL 178115 Wojciech Antoniak 2002 UKS Barnim Goleniów 30.04.2018, 09:24
16 Laser Radial POL 180729 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia 23.04.2018, 15:28
17 Laser Radial POL 182208 Katarzyna Harc 2000 TS Kuźnia Rybnik 29.04.2018, 18:11
18 Laser Radial POL 183368 Joanna Siewko 2000 UKS FIR Warszawa 25.04.2018, 21:46
19 Laser Radial POL 186235 Wiktor Grocholewski 2002 OŚ AZS Poznań 24.04.2018, 22:29
20 Laser Radial POL 190984 Karol Zienkiewicz 2000 UKŻ Siódemka Białystok 17.04.2018, 14:45
21 Laser Radial POL 191831 Amelia Buska 2003 MKS Dwójka Warszawa 25.04.2018, 23:56
22 Laser Radial POL 191834 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS Poznań 22.04.2018, 19:56
23 Laser Radial POL 192638 Izabela Satrjan 1999 YKP Gdynia 25.04.2018, 20:25
24 Laser Radial POL 192860 Hubert Lipiński 2002 TKŻ Toruń 23.04.2018, 21:10
25 Laser Radial POL 194842 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze 23.04.2018, 22:01
26 Laser Radial POL 194843 Kaja Hanys 2000 UKŻ Wiking Toruń 20.04.2018, 18:15
27 Laser Radial POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 18:16
28 Laser Radial POL 195305 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 26.04.2018, 18:13
29 Laser Radial POL 196348 Oliwia Laskowska 2001 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 17:06
30 Laser Radial POL 197719 Piotr Dorywała 2001 UKS Żeglarz Wrocław 20.04.2018, 21:55
31 Laser Radial POL 197725 Weronika Folmer 1999 KST "Elektryk" Grudziądz 23.04.2018, 20:35
32 Laser Radial POL 197726 Przemysław Baranowski 2001 UKŻ Siódemka Białystok 23.04.2018, 15:06
33 Laser Radial POL 198206 Monika Kłopotowska 1999 MKS Dwójka Warszawa 24.04.2018, 17:24
34 Laser Radial POL 198208 Maja Korwin-Mikke 2002 MKS Dwójka Warszawa 24.04.2018, 21:06
35 Laser Radial POL 200522 Agata Kalinowska 2001 UKS Żeglarz Wrocław 20.04.2018, 21:55
36 Laser Radial POL 200843 Maurycy Robakowski 2001 ŻLKS Poznań 28.04.2018, 20:42
37 Laser Radial POL 200984 Dominika Kęska 2002 UKŻ Wiking Toruń 12.04.2018, 17:36
38 Laser Radial POL 201105 Bartłomiej Mierzwa 2003 TS Kuźnia Rybnik 12.04.2018, 18:18
39 Laser Radial POL 201561 Anna Trędowska 2004 KŻ Horn Kraków 26.04.2018, 21:39
40 Laser Radial POL 201940 Wiktor Kreft 2001 KŻ Horn Kraków 26.04.2018, 21:47
41 Laser Radial POL 202449 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa 26.04.2018, 21:21
42 Laser Radial POL 203114 Mateusz Siedlecki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 13.04.2018, 14:47
43 Laser Radial POL 203117 Bartosz Guz 2001 Giżycka Grupa Regatowa 15.04.2018, 17:20
44 Laser Radial POL 204557 Konstanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 30.04.2018, 22:56
45 Laser Radial POL 205646 Julia Tomaszewska 2000 OŚ AZS Poznań 18.04.2018, 11:48
46 Laser Radial POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 KS Omega Kraków 16.04.2018, 17:00
47 Laser Radial POL 206817 Natalia Palikowska 2003 UKŻ Wiking Toruń 15.04.2018, 13:52
48 Laser Radial POL 206825 Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa 17.04.2018, 12:09
49 Laser Radial POL 207099 Magdalena Placzke 2001 UKS FIR Warszawa 24.04.2018, 15:09
50 Laser Radial POL 207570 Piotr Malinowski 2001 SSW MOS Iława 25.04.2018, 21:17
51 Laser Radial POL 207572 Jakub Błaszczyszyn 2001 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:46
52 Laser Radial POL 207586 Tomasz Kowalski 2002 TKŻ Toruń 23.04.2018, 19:28
53 Laser Radial POL 208653 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk 16.04.2018, 19:17
54 Laser Radial POL 209024 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.04.2018, 07:15
55 Laser Radial POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów 30.04.2018, 09:26
56 Laser Radial POL 209432 Wiktoria Gołębiowska 2000 SSW MOS Iława 16.04.2018, 16:49
57 Laser Radial POL 209465 Aleksandra Jasińska 2001 UKS Barnim Goleniów 27.04.2018, 22:30
58 Laser Radial POL 209469 Anna Brzozowska 1993 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 16.04.2018, 13:18
59 Laser Radial POL 209834 Wojciech Chodakowski 2001 KŻ Horn Kraków 26.04.2018, 21:50
60 Laser Radial POL 210943 Jędrzej Bering 2001 KS CŻ Szczecin 19.04.2018, 22:53
61 Laser Radial POL 210946 Mateusz Szymczak 2001 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 24.04.2018, 18:54
62 Laser Radial POL 211107 Mikołaj Silny 2002 SEJK Pogoń Szczecin 26.04.2018, 22:07
63 Laser Radial POL 211227 Kornelia Ulążka 2002 UKS FIR Warszawa 29.04.2018, 18:13
64 Laser Radial POL 212510 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń 16.04.2018, 13:51
65 Laser Radial POL 212511 Piotr Borczyński 2002 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:50
66 Laser Radial POL 212721 Łukasz Machowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 24.04.2018, 19:22
67 Laser Radial POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UKS FIR Warszawa 25.04.2018, 21:09
68 Laser Radial POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok 16.04.2018, 20:15
69 Laser Radial RUS 209107 Daniil Fenko 2001 Giżycka Grupa Regatowa 20.04.2018, 22:33
70 Laser Radial UKR 156889 Yaroslav Libenko 2000 19.04.2018, 16:26
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.