30 kwi - 2 maj 2018

Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra

Zegrze Południowe, Polska
Wyniki

Miejsce

M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 420 POL POL 56370 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
2001
2000
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1 4 5* 2 3 1 2 13.00
2 420 POL POL 55653 Jakub Gołębiowski
Filip Szmit
2002
2002
MOS SSW Iława
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
7* 1 1 1 1 7 4 15.00
3 420 POL POL 56147 Aleksandra Roszkowska
Hanna Jarząbek
2001
2002
KS "Spójnia" Warszawa 2 5 4 5 6* 4 1 21.00
4 420 POL POL 55326 Patryk KOSMALSKI
Tomasz LEWANDOWSKI
2002
2003
CHKŻ Chojnice
KS AZS AWFiS Gdańsk
4 2 9 8 2 2 16* 27.00
5 420 POL POL 55651 Mateusz Krasowski
Julian Gloeh
2000
2002
MKS "Dwójka" Warszawa 15* 3 3 4 9 5 8 32.00
6 420 POL POL 55805 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
2002
2001
MKS "Dwójka" Warszawa 11 7 6 3 8 DNF* 3 38.00
7 420 POL POL 56141 Mateusz Szweda
Adrian Dubowski
2002
2002
KS "Spójnia" Warszawa 3 10 2 6 11 11 14* 43.00
8 420 POL POL 55652 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
2002
2004
KS "Spójnia" Warszawa 13 UFD* 7 7 12 3 5 47.00
9 420 POL POL 56142 JAN TURCZYNOWICZ
DOMINIK IGNACZEWSKI
2003
2003
KS "Spójnia" Warszawa 6 8 11 13 4 15* 9 51.00
10 420 POL POL 55654 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
2002
2002
MKS "Dwójka" Warszawa 8 11* 8 11 10 6 10 53.00
11 420 POL POL 53374 Amelia Linowska
Julia Chmiel
2003
2003
KS "Baza" Mrągowo 14* 13 13 12 5 10 7 60.00
12 420 POL POL 55565 Jacek Muszyński
Antoni Sapijaszko
2002
2002
KS "Spójnia" Warszawa 16* 14 10 10 14 13 6 67.00
13 420 POL POL 55657 Weronika Jaroszek
Sara Florczyńska
2002
2003
MKS "Dwójka" Warszawa 5 9 19* 17 18 8 13 70.00
14 420 POL POL 5565 Alicja Spruch
Marianna Kula
2001
2001
MKS "Dwójka" Warszawa 10 15 15 14 7 9 18* 70.00
15 420 POL POL 56146 Mateusz Jankowski
Filip Zalewski
MKS "Dwójka" Warszawa 9 6 12 16 16 14 17* 73.00
16 420 POL POL 5532 Zosia Burska
Anna Targos
2001
2002
SEJK "Pogoń" Szczecin 12 12 14 15 13 DNF* 11 77.00
17 420 POL POL 53619 Mateusz Buło
Jakub Michałowski
2004
2003
Zos Baza Mrągowo 20* 16 17 9 15 17 12 86.00
18 420 POL POL 50989 Piotr Błoński
Wiktor Matwiejuk
2002
2003
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 17 17 18 19* 17 16 15 100.00
19 420 POL POL 53564 Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
2003
2004
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 18 18 20* 18 19 12 19 104.00
20 420 POL POL 5455 Mateusz Białek
Kamil Jankowski
2004
2005
KS "Baza" Mrągowo 19 19 16 20* 20 18 20 112.00
21 420 POL POL 50259 Natalia Krysta
Sebastian Midor
2018
2003
UKS WIKING Zarzecze DNF DNC DNF 21 DNF* 19 21 124.00
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Laser 4.7 POL POL 205297 Natalia Kuczys 2002 MKŻ "Arka" Gdynia 1 4 4 11* 3 4 16.00
2 Laser 4.7 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 3 9 17* 3 1 1 17.00
3 Laser 4.7 POL POL 194911 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 4 2 3 15* 2 7 18.00
4 Laser 4.7 POL POL 206823 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 5 3 11 2 7 21* 28.00
5 Laser 4.7 POL POL 184592 Kinga Brzóska 2002 MKŻ "Arka" Gdynia 10 1 1 16* 6 11 29.00
6 Laser 4.7 POL POL 161687 Zuzanna Widomska 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 6 20* 9 1 15 2 33.00
7 Laser 4.7 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce 2 6 18 24* 9 3 38.00
8 Laser 4.7 POL POL 197728 Paulina Placzke 2002 UKS "FIR" Warszawa 9 7 2 22 27* 6 46.00
9 Laser 4.7 POL POL 195031 Olga Hanslik 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 15 17* 13 4 5 15 52.00
10 Laser 4.7 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska 2002 MKŻ "Arka" Gdynia 8 15 6 19* 10 14 53.00
11 Laser 4.7 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ "Mewa" Poznań 7 12 16 7 17* 12 54.00
12 Laser 4.7 POL POL 195304 Maria Prus-Głowacka 2004 AZS Poznań 12 11 15* 5 14 13 55.00
13 Laser 4.7 POL POL 210221 Hanna Dmochowska 2004 MKŻ "Arka" Gdynia 29* 10 5 12 16 18 61.00
14 Laser 4.7 POL POL 180733 Iga Marcisz 2004 TS "Kuźnia" Rybnik 28* 14 20 8 4 17 63.00
15 Laser 4.7 POL POL 1 Hanna Koczar 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 16 23 27* 9 11 5 64.00
16 Laser 4.7 POL POL 207349 Amelia Dziąba 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 21 16 29* 10 12 9 68.00
17 Laser 4.7 POL POL 160387 Aleksandra Kosmalska 2004 MKŻ "Arka" Gdynia 20 22* 21 6 8 16 71.00
18 Laser 4.7 POL POL 185706 Julia Szymczak 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 17 8 8 26 22 29* 81.00
19 Laser 4.7 POL POL 191831 Dominika Raszka 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 27 5 12 32* 23 19 86.00
20 Laser 4.7 POL POL 179127 Weronika Martynowska 2000 OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 18 18 14 20 26* 24 94.00
21 Laser 4.7 POL POL 210003 NATALIA BURCZYŃSKA 2005 Olsztyńska Grupa Regatowa 19 24 10 21 28* 26 100.00
22 Laser 4.7 POL POL 19820 Dagmara Gil 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 22 26* 19 17 25 23 106.00
23 Laser 4.7 POL POL 203046 NINA Łypaczewska 2003 KW Garland LOK Gliwice 13 25 24 27* 18 27 107.00
24 Laser 4.7 POL POL 180730 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS-Poznań 24 DNF* UFD 18 21 8 109.00
25 Laser 4.7 POL POL 194840 Karolina Skwarek 2005 AZS UWM Olsztyn 14 28 26 28 19 31* 115.00
26 Laser 4.7 POL POL 18683 Natalia Ciszek 2002 MKS "Dwójka" Warszawa 11 19 7 DNF* DNF DNF 119.00
27 Laser 4.7 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska 2003 UKS BRYG WROCŁAW 31 13 22 25 30 35* 121.00
28 Laser 4.7 POL POL 160735 Maja Tokarczyk 2000 KW Garland LOK Gliwice 30 DNF* 28 14 29 20 121.00
29 Laser 4.7 POL POL 197719 Oliwia Osadcow 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 34* 33 23 13 24 33 126.00
30 Laser 4.7 POL POL 201740 Julia Kozubowicz 2004 TS "Kuźnia" Rybnik 32 DNF* DNF 35 13 10 131.00
31 Laser 4.7 POL POL N178466 Sara Wiśniewska 2005 TKŻ Toruń 35 29 DNF* 23 20 25 132.00
32 Laser 4.7 POL POL 1888 Sarah Goetz 2005 AZS Poznań 25 DNF* 25 33 33 22 138.00
33 Laser 4.7 POL POL 182527 Karolina Daśko 2002 UKS Osiemnastka 40* 31 30 36 32 28 157.00
34 Laser 4.7 POL POL 185443 Kasia Miłoś 2004 UKS Osiemnastka 38* 32 31 29 34 32 158.00
35 Laser 4.7 POL POL 198209 Oliwia Dróżyńska 2004 TKŻ Toruń 23 DNF* DNF 30 31 34 159.00
36 Laser 4.7 POL POL 150266 Natalia Garbaczewska 2002 UKŻ 7 Białystok 33 21 UFD 31 DNF* DNF 164.00
37 Laser 4.7 POL POL 193509 Alicja Kolman 2003 AZS UWM Olsztyn 26 DNF* DNF 34 37 30 168.00
38 Laser 4.7 POL POL 4 Majka Brzezińska 2002 UKS Osiemnastka 36 27 32 38* 36 37 168.00
39 Laser 4.7 POL POL 192860 Ola Mańkowska 2005 TKŻ Toruń 37 30 DNF* 37 35 36 175.00
40 Laser 4.7 POL POL 182212 Julia Grzenkowicz 2004 YKP Gdynia 39 DNS* DNS DNF DNF DNF 199.00
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Laser 4.7 POL POL 209036 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów 10* 6 10 1 6 2 25.00
2 Laser 4.7 POL POL 205851 JAKUB WIEDEHEFT 2003 MKŻ "Arka" Gdynia 28* 7 4 3 12 1 27.00
3 Laser 4.7 POL POL 185791 Igor Kuczys 2003 MKŻ "Arka" Gdynia 3 4 8 6 8 15* 29.00
4 Laser 4.7 POL POL 218947 Przemek Machowski 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 15* 2 3 12 5 8 30.00
5 Laser 4.7 POL POL 210009 ADAM SOKOŁOWSKI 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn 6 8 6 17* 14 6 40.00
6 Laser 4.7 POL POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 5 5 11 27* 19 41.00
7 Laser 4.7 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 17 9 2 13 25* 43.00
8 Laser 4.7 POL POL 201561 Leon Gniadek 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków 4 50* 17 8 7 7 43.00
9 Laser 4.7 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 UKS Barnim Goleniów 11 3 2 23* 20 14 50.00
10 Laser 4.7 POL POL 209471 Gerard Polaczyk 2003 KŻ "Mewa" Poznań 8 28 11 DNF* 3 3 53.00
11 Laser 4.7 POL POL 212589 Filip Rajchert 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 24 1 1 5 55* 24 55.00
12 Laser 4.7 POL POL 191834 Rafał Szubert 2002 ŻMKS-Poznań 18 26 7 36* 1 10 62.00
13 Laser 4.7 POL POL 204557 Michał Mazurowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 15 21* 15 15 5 63.00
14 Laser 4.7 ITA ITA 203349 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 21 27 16 31* 4 9 77.00
15 Laser 4.7 POL POL 186218 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 20 10 19 27* 9 22 80.00
16 Laser 4.7 POL POL 203271 Paweł Trella 2004 MKŻ "Arka" Gdynia 45* 34 28 13 2 4 81.00
17 Laser 4.7 POL POL 188824 David Goetz 2003 AZS Poznań 16 25* 14 10 21 20 81.00
18 Laser 4.7 POL POL 11 Jasiu Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 26 12 12 28 11 39* 89.00
19 Laser 4.7 POL POL 208652 Dominik Śliwiński 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 20 30 DSQ* 17 18 97.00
20 Laser 4.7 POL POL 208733 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice 33* 18 13 30 16 32 109.00
21 Laser 4.7 POL POL 203179 Filip Kapała 2004 MKŻ "Arka" Gdynia 27 9 40 43* 26 12 114.00
22 Laser 4.7 POL POL 17448 Kacper Jaskuła 2003 ŻMKS-Poznań 30 13 23 33* 25 23 114.00
23 Laser 4.7 POL POL 186221 Bogusz Tłok 2004 MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 17 23 33 19 24 36* 116.00
24 Laser 4.7 POL POL 186220 Mikołaj Grzybowski 2003 UKS "FIR" Warszawa 5 16 22 29 49 50* 121.00
25 Laser 4.7 POL POL 190544 Alan Kocięda 2004 MKŻ "Arka" Gdynia 22 21 29 21 28 31* 121.00
26 Laser 4.7 POL POL 190828 Maksymilian Kalupa 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 7 22 26 DNF* 31 37 123.00
27 Laser 4.7 POL POL 170199 Antoni Borkowski 2003 AZS Poznań 58* 19 24 37 22 27 129.00
28 Laser 4.7 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 49* 33 37 14 19 28 131.00
29 Laser 4.7 POL POL 194896 Maciej Karsznia 2003 MKŻ "Arka" Gdynia 35 38 25 4 53* 40 142.00
30 Laser 4.7 POL POL 20758 Dominik Popielarz 2003 TKŻ Toruń 29 55 DNS* 20 18 21 143.00
31 Laser 4.7 POL POL 208421 Tomasz Procek 2003 KW Garland LOK Gliwice 43 11 45 58* 36 11 146.00
32 Laser 4.7 POL POL 197722 Stanisław Janowicz 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 32 36 32 69* 33 17 150.00
33 Laser 4.7 POL POL 160405 Hugo Marciniak 2004 JKW Poznań 47 47 43 16 52* 13 166.00
34 Laser 4.7 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS "FIR" Warszawa 39 35 20 53* 37 41 172.00
35 Laser 4.7 ITA ITA 20334 Wojtek Kikmunter 2003 CHKŻ Chojnice 25 44 46 18 56* 49 182.00
36 Laser 4.7 POL POL 205334 WIKTOR POLACZEK 2004 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 50* 29 48 41 35 29 182.00
37 Laser 4.7 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk 2004 KS "Spójnia" Warszawa 14 61* 41 40 43 54 192.00
38 Laser 4.7 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 63 14 39 48 30 71* 194.00
39 Laser 4.7 POL POL 1825 Jakub Chodak 2003 UKŻ 7 Białystok 19 59* 51 54 38 33 195.00
40 Laser 4.7 POL POL 195310 Andrzej Nowakowski 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 37 68* 42 7 60 51 197.00
41 Laser 4.7 POL POL 160419 Igor Labocha 2002 TS "Kuźnia" Rybnik 31 24 31 34 DNF* DNF 197.00
42 Laser 4.7 POL POL 197949 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 38 43 52 25 58* 43 201.00
43 Laser 4.7 POL POL 169707 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS-Poznań 52 DNF* 64 9 40 42 207.00
44 Laser 4.7 POL POL 150262 Stanisław Podwojski 2002 KW LOK "Garland" Gliwice 36 31 34 63* 51 55 207.00
45 Laser 4.7 POL POL 186836 Konrad Dziąba 2004 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNF* 32 44 59 10 63 208.00
46 Laser 4.7 POL POL 201940 Kamil Lenczowski 2005 Klub Żeglarski Horn Kraków 23 65 47 32 41 67* 208.00
47 Laser 4.7 POL POL 185708 Mateusz Balicki 2004 UKS "Żeglarz" Wrocław 41 51* 50 49 23 46 209.00
48 Laser 4.7 POL POL 3 Szymon Maruszczak 2005 OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 54 DNF* 15 50 59 35 213.00
49 Laser 4.7 POL POL 166297 Maciej Reck 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 71* 30 49 55 54 30 218.00
50 Laser 4.7 POL POL 210287 Michał Tokarczyk 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 64 64 65* 35 42 16 221.00
51 Laser 4.7 POL POL 165720 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ 7 Białystok 34 49 38 60 66* 44 225.00
52 Laser 4.7 POL POL 207572 Michał Paciorek 2004 KS "Spójnia" Warszawa 44 57 59* 38 34 52 225.00
53 Laser 4.7 POL POL 155036 Miłosz Gabryszewski 2003 UKS "Żeglarz" Wrocław 9 37 27 DNC* DNF DNF 227.00
54 Laser 4.7 POL POL 189084 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 55 42 36 46 50 68* 229.00
55 Laser 4.7 POL POL 166584 Cezary Popielski 2005 AZS Poznań 70* 56 55 26 46 47 230.00
56 Laser 4.7 POL POL 211258 Karol Głąbik 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 59 52 68* 45 29 45 230.00
57 Laser 4.7 POL POL 203009 Aleksander Szczygielski 2002 KW Garland LOK Gliwice 57 39 58* 42 47 48 233.00
58 Laser 4.7 POL POL 173379 Kacper Walęga 2005 KS "Spójnia" Warszawa 40 72* 61 47 44 53 245.00
59 Laser 4.7 POL POL 170891 Maciej Małachowski 2003 UKŻ 7 Białystok 46 DNF* 71 24 45 66 252.00
60 Laser 4.7 POL POL 177097 KAROL ERIKSSON 2004 MKŻ "Arka" Gdynia RET* 40 18 71 69 57 255.00
61 Laser 4.7 POL POL 178686 Tomasz Gajda 2005 UKS Barnim Goleniów 53 41 63* 61 48 56 259.00
62 Laser 4.7 POL POL 195782 Miłosz Małek 2002 MKS "Dwójka" Warszawa 48 DNF* DNF 39 39 58 261.00
63 Laser 4.7 POL POL 166279 Robert Berliński 2004 YKP Gdynia 42 63 54 66 73* 38 263.00
64 Laser 4.7 POL POL 202655 Oskar Maguda 2002 Olsztyńska Grupa Regatowa 51 46 35 70* 70 62 264.00
65 Laser 4.7 POL POL 160402 Adam Słodownik 2004 KS "Spójnia" Warszawa 56 48 53 51 62 64* 270.00
66 Laser 4.7 POL POL 178466 Tytus Czajkowski 2004 MKŻ "Arka" Gdynia 65 60 70 22 57 73* 274.00
67 Laser 4.7 POL POL 213349 Szymon Kędzierski 2004 OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI DNF* 54 66 57 63 34 274.00
68 Laser 4.7 POL POL 180767 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS-Poznań 61 58 60 44 64 DNF* 287.00
69 Laser 4.7 POL POL 186834 Mateusz Kaup 2004 CŻ szczecin DNF* 69 74 56 32 60 291.00
70 Laser 4.7 POL POL 184165 JAKUB RZESZOTEK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 62 45 62 52 DSQ* 70 291.00
71 Laser 4.7 POL POL 193512 Gabriel Małecki 2004 Centrum Żeglarskie Szczecin 72* 71 56 72 67 26 292.00
72 Laser 4.7 POL POL 201832 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław 66 62 67* 65 61 59 313.00
73 Laser 4.7 POL POL 19184 jerzy sienkiewicz 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 60 66 73* 62 72 61 321.00
74 Laser 4.7 POL POL 20265 Gracjan Niczyj 2005 UKŻ "Wiking" Toruń 67 67 57 67 65 69* 323.00
75 Laser 4.7 POL POL 183127 Maciej GIERMALA 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 69 53 69 68 71* 65 324.00
76 Laser 4.7 POL POL 166302 Kacper Dybiec 2005 KS "Spójnia" Warszawa 68 70 72* 64 68 72 342.00
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Laser Radial POL POL 212721 Łukasz Machowski 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 10* 4 1 3 2 2 12.00
2 Laser Radial POL POL 209024 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2 1 7 19* 1 6 17.00
3 Laser Radial POL POL 207570 Piotr Malinowski 2001 MOS SSW Iława 3 3 5 2 4 15* 17.00
4 Laser Radial POL POL 208653 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFIS GDAŃSK 9 2 2 12* 8 1 22.00
5 Laser Radial POL POL 211107 Mikołaj Silny 2002 SEJK "Pogoń" Szczecin 1 21 3 4 40* 4 33.00
6 Laser Radial POL POL 209432 Wiktoria Gołębiowska 2000 MOS SSW Iława 5 5 4 30* 11 10 35.00
7 Laser Radial NZL NZL 1 Maciej Jarosz 2002 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 15 17* 6 7 6 17 51.00
8 Laser Radial POL POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice 13 19* 11 1 18 9 52.00
9 Laser Radial POL POL 209469 Anna Brzozowska 1993 Centrum Żeglarskie Szczecin 11 10 17* 6 13 14 54.00
10 Laser Radial POL POL 212510 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń 12 6 13 33* 10 13 54.00
11 Laser Radial POL POL 207099 Magdalena Placzke 2001 UKS "FIR" Warszawa 21 8 12 44* 3 16 60.00
12 Laser Radial POL POL 206825 Julia Rogalska 2002 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 34* 12 10 22 12 5 61.00
13 Laser Radial POL POL 182208 Katarzyna Harc 2000 TS "Kuźnia" Rybnik 20* 13 16 5 19 12 65.00
14 Laser Radial POL POL 204557 Konstanty Sawicki 2002 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 16 7 8 27* 15 20 66.00
15 Laser Radial POL POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów 7 34* 22 18 5 19 71.00
16 Laser Radial POL POL 186235 Wiktor Grocholewski 2002 AZS Poznań 14 30 15 15 44* 3 77.00
17 Laser Radial POL POL 209834 Wojciech Chodakowski 2001 Klub Żeglarski Horn Kraków 6 28 30 31* 9 23 96.00
18 Laser Radial POL POL 203114 Mateusz Siedlecki 2002 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 41* 18 9 13 31 32 103.00
19 Laser Radial POL POL 197725 Weronika Folmer 1999 KST "Elektryk" Grudziądz 49* 39 44 8 7 7 105.00
20 Laser Radial POL POL 211227 Kornelia Ulążka 2002 UKS "FIR" Warszawa 62* 9 23 21 21 40 114.00
21 Laser Radial POL POL 201105 BARTŁOMIEJ MIERZWA 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 26 14 26 34* 27 21 114.00
22 Laser Radial POL POL 205646 Julia Tomaszewska 2000 AZS Poznań 32 23 18 47* 14 30 117.00
23 Laser Radial POL POL 200522 Agata Kalinowska 2001 UKS "Żeglarz" Wrocław 24 16 27 54* 20 36 123.00
24 Laser Radial POL POL 207586 Tomasz Kowalski 2002 TKŻ Toruń 27 54 DSQ* 9 23 11 124.00
25 Laser Radial POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn 2001 KS "Spójnia" Warszawa 4 32 43 20 DNF* 31 130.00
26 Laser Radial POL POL 191834 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS-Poznań 38 27 14 11 41 50* 131.00
27 Laser Radial POL POL 194842 Mateusz Leszko 1986 RKS "Lasery" Zegrze 18 26 39* 28 35 24 131.00
28 Laser Radial POL POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UKS "FIR" Warszawa 37 42* 20 42 25 8 132.00
29 Laser Radial POL POL 211 Natalia Borusińska 2002 UKS Zalew Kielce 17 52 59* 14 24 29 136.00
30 Laser Radial POL POL 178115 Wojciech Antoniak 2002 UKS Barnim Goleniów 8 43 40 23 DNF* 26 140.00
31 Laser Radial POL POL 198206 Monika Kłopotowska 1999 MKS "Dwójka" Warszawa 22 29 32 24 BFD* 39 146.00
32 Laser Radial POL POL 194843 Kaja Hanys UKŻ "Wiking" Toruń 23 37 36 26 30 41* 152.00
33 Laser Radial POL POL 173475 David Gdaniec 2002 AZS AWFiS Gdańsk 33 41* 37 37 26 22 155.00
34 Laser Radial POL POL 209465 Aleksandra Jasińska 2001 UKS Barnim Goleniów 19 DNF* 61 16 33 27 156.00
35 Laser Radial POL POL 210943 Jędrzej Bering 2001 KS CŻ Szczecin 42 15 31 40 39 56* 167.00
36 Laser Radial POL POL 192638 Izabela Satrjan 1999 YKP Gdynia 52* 36 21 46 32 33 168.00
37 Laser Radial POL POL 180729 Jakub Ławicki 2002 MKŻ "Arka" Gdynia 25 DNF* 51 17 29 47 169.00
38 Laser Radial RUS RUS 209107 Daniil Fenko 2001 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 47 25 25 50* 34 45 176.00
39 Laser Radial POL POL 20681 Piotr Śledziński 2001 UKŻ "Wiking" Toruń 48 49* 49 36 16 28 177.00
40 Laser Radial POL POL 176641 Daniel Smoliński 2001 Centrum Żeglarskie Szczecin 57* 24 24 56 17 57 178.00
41 Laser Radial POL POL 15503 Łukasz Czerwiec 2000 UKS "Żeglarz" Wrocław 35 53 60* 29 48 18 183.00
42 Laser Radial POL POL 200843 Maurycy Robakowski 2001 ŻLKS Poznań 36 45 46* 25 43 34 183.00
43 Laser Radial POL POL 200984 Dominika Kęska 2002 UKŻ "Wiking" Toruń 58 RET* 50 10 28 38 184.00
44 Laser Radial POL POL 190984 Karol Zienkiewicz 2000 UKŻ 7 Białystok 40 31 33 39 42 44* 185.00
45 Laser Radial POL POL 174566 Mateusz Słowik 2002 Klub Żeglarski Horn Kraków 51 20 41 57* 52 35 199.00
46 Laser Radial POL POL 201940 Wiktor Kreft 2001 Klub Żeglarski Horn Kraków 30 22 48 62 BFD* 37 199.00
47 Laser Radial POL POL 170891 Daniel Halicki 1998 UKŻ 7 Białystok 64 11 35 41 BFD* 52 203.00
48 Laser Radial POL POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 KS "Omega" Kraków 55 55 53 60* 22 25 210.00
49 Laser Radial POL POL 192860 Hubert Lipiński 2002 TKŻ Toruń 28 60* 57 32 37 58 212.00
50 Laser Radial POL POL 197726 Przemysław Baranowski 2001 UKŻ 7 Białystok 39 56 29 43 BFD* 54 221.00
51 Laser Radial POL POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ 7 Białystok 31 47 54* 45 53 46 222.00
52 Laser Radial POL POL 198208 Maja Korwin-Mikke 2002 MKS "Dwójka" Warszawa 63* 51 55 38 36 43 223.00
53 Laser Radial POL POL 161696 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ "Arka" Gdynia 56* 46 42 51 45 42 226.00
54 Laser Radial POL POL 196348 OLIWIA laskowska 2001 CHKŻ Chojnice 44 35 19 DNF* DNF DNF 234.00
55 Laser Radial POL POL 173379 Ksenia Kobelak 2000 KS "Spójnia" Warszawa 43 38 56 DNF* 38 59 234.00
56 Laser Radial POL POL 197719 Piotr Dorywała 2001 UKS "Żeglarz" Wrocław 60* 40 47 49 47 51 234.00
57 Laser Radial POL POL 1667 Julia Kowalczyk 2002 UKS Osiemnastka 46 62 64* 35 50 49 242.00
58 Laser Radial POL POL 191831 Amelia Buska 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 53 50 28 58 BFD* 55 244.00
59 Laser Radial POL POL 203117 Bartosz Guz 2001 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 50 33 34 61 RET* DNF 246.00
60 Laser Radial POL POL 202449 Kajetan Gliniecki 2002 UKS "FIR" Warszawa 59 48 38 52 51 61* 248.00
61 Laser Radial POL POL 201561 Anna Trędowska 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków 54 58* 45 53 49 48 249.00
62 Laser Radial POL POL 183368 Joanna Siewko 2000 UKS "FIR" Warszawa 29 61 63* 59 46 62 257.00
63 Laser Radial POL POL 206817 Natalia Palikowska 2003 UKŻ Wiking Toruń 61 44 52 55 BFD* 63 275.00
64 Laser Radial POL POL 160918 Jan Lipowski 2002 Klub Żeglarski Horn Kraków 45 DNF* DNF 48 BFD 53 282.00
65 Laser Radial POL POL 195305 Stanisław Elmer 1967 RKS "Lasery" Zegrze 65 57 58 63 BFD* 60 303.00
66 Laser Radial POL POL 160410 Jakub Szymanowicz 2001 UKŻ "Błękitni" Grzybowo 66 59 62 64 BFD* 64 315.00
67 Laser Radial POL POL 210946 Mateusz Szymczak 2001 Centrum Żeglarskie Szczecin DNE* DNE DNE DNE DNE DNE 340.00
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 Laser POL POL 20311 Stanisław Klimaszewski 1992 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 9* 3 1 2 2 3 12.00
2 Laser POL POL 11 Wojciech Klimaszewski 2001 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 8 1 1 7 1 9* 4 22.00
3 Laser POL POL 210944 Michał Maciaszczyk 1997 KS CŻ Szczecin 5 5 5 9* 5 6 1 27.00
4 Laser POL POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 YKP Gdynia 9 3 8 2 3 10* 2 27.00
5 Laser POL POL 194948 Piotr Ostrowski 2000 AZS UW Warszawa 14* 2 13 3 9 5 7 39.00
6 Laser POL POL 2107 Kacper Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 3 7 7 4 14* 12 8 41.00
7 Laser POL POL 8 Jakub Marciniak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 6 6 2 5 16* 13 13 45.00
8 Laser POL POL 1 Damian Kosmalski 1998 CHKŻ Chojnice 10* 10 4 6 8 8 10 46.00
9 Laser POL POL 166705 Kacper Błaszczyk 2000 TS "Kuźnia" Rybnik 2 11 12 10 4 14* 12 51.00
10 Laser POL POL 210953 Mateusz Budzisz 2001 MKŻ "Arka" Gdynia 7 19* 10 12 17 4 6 56.00
11 Laser POL POL NED Hubert Polaczyk 2001 KŻ "Mewa" Poznań 17* 12 11 15 11 7 5 61.00
12 Laser POL POL 7 Tomek Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 21* 14 15 11 10 1 11 62.00
13 Laser POL POL 18 Jakub Domagała 2000 CHKŻ Chojnice 4 13 19 8 7 11 20* 62.00
14 Laser POL POL 207855 Sebastian Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 22* 4 6 22 6 19 16 73.00
15 Laser POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS "FIR" Warszawa 12 20* 18 16 12 3 14 75.00
16 Laser POL POL 111 Marcel Głuchowski 1999 UKS "FIR" Warszawa 13 8 9 14 15 DNF* DNF 82.00
17 Laser POL POL 180701 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 11 15 14 13 20* 15 17 85.00
18 Laser POL POL 207099 Karol Dobrowolski 1999 UKS "FIR" Warszawa 16 DNF* 16 17 13 18 9 89.00
19 Laser POL POL 193512 Kacper Ludwiński 2000 KS CŻ Szczecin 15 18 20* 19 19 16 15 102.00
20 Laser POL POL 177553 Aleksander Pikuła 1999 Centrum Żeglarskie Szczecin 18 16 UFD* 20 18 17 18 107.00
21 Laser POL POL 189550 Andrzej Czokajło 1969 Regatowy Klub Sportowy Lasery 20 17 17 21 22* 21 19 115.00
22 Laser POL POL 21078 Borys Michniewicz 2001 UKŻ "Wiking" Toruń 19 21 DNF* 18 21 20 21 120.00
420 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 Kobiety Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 Mężczyźni Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
# Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser 4.7 ITA ITA 20334 Wojtek Kikmunter 2003 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 17:39
2 Laser 4.7 ITA ITA 203349 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 18:12
3 Laser 4.7 POL POL 1 Hanna Koczar 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 23.04.2018, 21:26
4 Laser 4.7 POL POL 3 Szymon Maruszczak 2005 OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 26.04.2018, 23:37
5 Laser 4.7 POL POL 4 Majka Brzezińska 2002 UKS Osiemnastka 23.04.2018, 08:24
6 Laser 4.7 POL POL 11 Jasiu Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 17:51
7 Laser 4.7 POL POL 1825 Jakub Chodak 2003 UKŻ 7 Białystok 24.04.2018, 10:39
8 Laser 4.7 POL POL 1888 Sarah Goetz 2005 AZS Poznań 22.04.2018, 19:31
9 Laser 4.7 POL POL 17448 Kacper Jaskuła 2003 ŻMKS-Poznań 22.04.2018, 19:56
10 Laser 4.7 POL POL 18683 Natalia Ciszek 2002 MKS "Dwójka" Warszawa 27.04.2018, 15:05
11 Laser 4.7 POL POL 19184 jerzy sienkiewicz 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 25.04.2018, 14:44
12 Laser 4.7 POL POL 19820 Dagmara Gil 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 28.04.2018, 10:03
13 Laser 4.7 POL POL 20265 Gracjan Niczyj 2005 UKŻ "Wiking" Toruń 20.04.2018, 14:33
14 Laser 4.7 POL POL 20758 Dominik Popielarz 2003 TKŻ Toruń 23.04.2018, 18:25
15 Laser 4.7 POL POL 150262 Stanisław Podwojski 2002 KW LOK "Garland" Gliwice 26.04.2018, 09:45
16 Laser 4.7 POL POL 150266 Natalia Garbaczewska 2002 UKŻ 7 Białystok 16.04.2018, 12:04
17 Laser 4.7 POL POL 155036 Miłosz Gabryszewski 2003 UKS "Żeglarz" Wrocław 20.04.2018, 21:55
18 Laser 4.7 POL POL 160387 Aleksandra Kosmalska 2004 MKŻ Arka Gdynia 22.04.2018, 15:22
19 Laser 4.7 POL POL 160402 Adam Słodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 28.04.2018, 18:52
20 Laser 4.7 POL POL 160405 Hugo Marciniak 2004 JKW Poznań 28.04.2018, 07:42
21 Laser 4.7 POL POL 160419 Igor Labocha 2002 TS "Kuźnia" Rybnik 18.04.2018, 20:34
22 Laser 4.7 POL POL 160735 Maja Tokarczyk 2000 KW Garland LOK Gliwice 27.04.2018, 22:46
23 Laser 4.7 POL POL 161687 Zuzanna Widomska 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 17.04.2018, 11:59
24 Laser 4.7 POL POL 165720 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ 7 Białystok 22.04.2018, 15:17
25 Laser 4.7 POL POL 166279 Robert Berliński 2004 YKP Gdynia 27.04.2018, 16:38
26 Laser 4.7 POL POL 166297 Maciej Reck 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 26.04.2018, 18:33
27 Laser 4.7 POL POL 166302 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:42
28 Laser 4.7 POL POL 166584 Cezary Popielski 2005 AZS Poznań 23.04.2018, 15:46
29 Laser 4.7 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 UKS Barnim Goleniów 30.04.2018, 09:14
30 Laser 4.7 POL POL 169707 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS-Poznań 22.04.2018, 19:56
31 Laser 4.7 POL POL 170199 Antoni Borkowski 2003 AZS Poznań 19.04.2018, 23:00
32 Laser 4.7 POL POL 170891 Maciej Małachowski 2003 UKŻ 7 Białystok 24.04.2018, 15:13
33 Laser 4.7 POL POL 173379 Kacper Walęga 2005 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:32
34 Laser 4.7 POL POL 177097 KAROL ERIKSSON 2004 MKŻ Arka Gdynia 24.04.2018, 20:26
35 Laser 4.7 POL POL 178466 sara wiśniewska 2018 TKŻ Toruń 23.04.2018, 21:31
36 Laser 4.7 POL POL 178466 Tytus Czajkowski 2004 MKŻ Arka Gdynia 21.04.2018, 15:10
37 Laser 4.7 POL POL 178686 Tomasz Gajda 2005 UKS Barnim Goleniów 30.04.2018, 09:12
38 Laser 4.7 POL POL 179127 Weronika Martynowska 2000 OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 26.04.2018, 23:46
39 Laser 4.7 POL POL 180730 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS-Poznań 22.04.2018, 19:56
40 Laser 4.7 POL POL 180733 Iga Marcisz 2004 TS "Kuźnia" Rybnik 18.04.2018, 21:29
41 Laser 4.7 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce 12.04.2018, 14:24
42 Laser 4.7 POL POL 180767 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS-Poznań 22.04.2018, 19:56
43 Laser 4.7 POL POL 182212 Julia Grzenkowicz 2004 YKP Gdynia 27.04.2018, 22:04
44 Laser 4.7 POL POL 182527 Karolina Daśko 2002 UKS Osiemnastka 22.04.2018, 20:31
45 Laser 4.7 POL POL 183127 Maciej GIERMALA 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 22.04.2018, 08:09
46 Laser 4.7 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:38
47 Laser 4.7 POL POL 184165 JAKUB RZESZOTEK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 22.04.2018, 12:35
48 Laser 4.7 POL POL 184592 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia 20.04.2018, 19:15
49 Laser 4.7 POL POL 185443 Kasia Miłoś 2004 UKS Osiemnastka 22.04.2018, 23:08
50 Laser 4.7 POL POL 185706 Julia Szymczak 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 24.04.2018, 16:42
51 Laser 4.7 POL POL 185708 Mateusz Balicki 2004 UKS "Żeglarz" Wrocław 20.04.2018, 21:55
52 Laser 4.7 POL POL 185791 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia 16.04.2018, 12:31
53 Laser 4.7 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska 2003 UKS BRYG Wrocław 20.04.2018, 21:55
54 Laser 4.7 POL POL 186218 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 19.04.2018, 23:20
55 Laser 4.7 POL POL 186220 Mikołaj Grzybowski 2003 UKS FIR Warszawa 25.04.2018, 22:21
56 Laser 4.7 POL POL 186221 Bogusz Tłok 2004 MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 25.04.2018, 23:10
57 Laser 4.7 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 12.04.2018, 22:18
58 Laser 4.7 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 15.04.2018, 17:21
59 Laser 4.7 POL POL 186834 Mateusz Kaup 2004 CŻ szczecin 29.04.2018, 21:53
60 Laser 4.7 POL POL 186836 Konrad Dziąba 2004 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 22.04.2018, 12:21
61 Laser 4.7 POL POL 188824 David Goetz 2003 AZS Poznań 22.04.2018, 09:15
62 Laser 4.7 POL POL 189084 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 28.04.2018, 20:42
63 Laser 4.7 POL POL 190544 Alan Kocięda 2004 MKŻ Arka Gdynia 12.04.2018, 21:33
64 Laser 4.7 POL POL 190828 Maksymilian Kalupa 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 24.04.2018, 22:00
65 Laser 4.7 POL POL 191831 Dominika Raszka 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 27.04.2018, 22:27
66 Laser 4.7 POL POL 191834 Rafał Szubert 2002 ŻMKS-Poznań 22.04.2018, 19:56
67 Laser 4.7 POL POL 192860 Ola Mańkowska 2005 TKŻ Toruń 23.04.2018, 17:41
68 Laser 4.7 POL POL 193509 Alicja Kolman 2003 AZS UWM Olsztyn 26.04.2018, 19:14
69 Laser 4.7 POL POL 193512 Gabriel Małecki 2004 Centrum Żeglarskie Szczecin 29.04.2018, 21:55
70 Laser 4.7 POL POL 194840 Karolina Skwarek 2005 AZS UWM Olsztyn 18.04.2018, 13:07
71 Laser 4.7 POL POL 194896 Maciej Karsznia 2003 MKŻ Arka Gdynia 28.04.2018, 14:39
72 Laser 4.7 POL POL 194911 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 17:33
73 Laser 4.7 POL POL 195031 Olga Hanslik 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 26.04.2018, 20:34
74 Laser 4.7 POL POL 195304 Maria Prus-Głowacka 2004 AZS Poznań 18.04.2018, 19:55
75 Laser 4.7 POL POL 195310 Andrzej Nowakowski 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 11.04.2018, 09:28
76 Laser 4.7 POL POL 195782 Miłosz Małek 2002 MKS "Dwójka" Warszawa 28.04.2018, 10:16
77 Laser 4.7 POL POL 197719 Oliwia Osadcow 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 26.04.2018, 13:10
78 Laser 4.7 POL POL 197722 Stanisław Janowicz 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.04.2018, 20:46
79 Laser 4.7 POL POL 197728 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 25.04.2018, 21:14
80 Laser 4.7 POL POL 197949 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 28.04.2018, 20:42
81 Laser 4.7 POL POL 198209 Oliwia Dróżyńska 2004 TKŻ Toruń 23.04.2018, 17:16
82 Laser 4.7 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ "Mewa" Poznań 17.04.2018, 14:52
83 Laser 4.7 POL POL 201561 Leon Gniadek 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków 26.04.2018, 21:28
84 Laser 4.7 POL POL 201740 Julia Kozubowicz 2004 TS "Kuźnia" Rybnik 21.04.2018, 08:55
85 Laser 4.7 POL POL 201832 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław 20.04.2018, 21:55
86 Laser 4.7 POL POL 201940 Kamil Lenczowski 2005 Klub Żeglarski Horn Kraków 26.04.2018, 21:36
87 Laser 4.7 POL POL 202655 Oskar Maguda 2002 Olsztyńska Grupa Regatowa 25.04.2018, 07:31
88 Laser 4.7 POL POL 203009 Aleksander Szczygielski 2002 KW Garland LOK Gliwice 23.04.2018, 15:32
89 Laser 4.7 POL POL 203046 NINA Łypaczewska 2003 KW Garland LOK Gliwice 20.04.2018, 11:18
90 Laser 4.7 POL POL 203179 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 19.04.2018, 20:45
91 Laser 4.7 POL POL 203271 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia 21.04.2018, 22:04
92 Laser 4.7 POL POL 204557 Michał Mazurowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 19.04.2018, 16:00
93 Laser 4.7 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 25.04.2018, 22:29
94 Laser 4.7 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 18.04.2018, 16:40
95 Laser 4.7 POL POL 205297 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia 16.04.2018, 12:36
96 Laser 4.7 POL POL 205334 WIKTOR POLACZEK 2004 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 23.04.2018, 10:47
97 Laser 4.7 POL POL 205851 JAKUB WIEDEHEFT 2003 MKŻ Arka Gdynia 18.04.2018, 19:57
98 Laser 4.7 POL POL 206823 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 17:48
99 Laser 4.7 POL POL 207349 Amelia Dziąba 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 15.04.2018, 17:24
100 Laser 4.7 POL POL 207572 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:53
101 Laser 4.7 POL POL 208421 Tomasz Procek 2003 KW Garland LOK Gliwice 26.04.2018, 14:40
102 Laser 4.7 POL POL 208652 Dominik Śliwiński 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 19.04.2018, 10:38
103 Laser 4.7 POL POL 208733 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 17:55
104 Laser 4.7 POL POL 209036 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów 30.04.2018, 09:10
105 Laser 4.7 POL POL 209471 Gerard Polaczyk 2003 KŻ "Mewa" Poznań 17.04.2018, 14:52
106 Laser 4.7 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 19.04.2018, 16:03
107 Laser 4.7 POL POL 210003 NATALIA BURCZYŃSKA 2005 Olsztyńska Grupa Regatowa 14.04.2018, 10:26
108 Laser 4.7 POL POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 19.04.2018, 16:06
109 Laser 4.7 POL POL 210009 ADAM SOKOŁOWSKI 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn 19.04.2018, 16:08
110 Laser 4.7 POL POL 210221 Hanna Dmochowska 2004 MKŻ Arka Gdynia 21.04.2018, 22:15
111 Laser 4.7 POL POL 210287 Michał Tokarczyk 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 25.04.2018, 15:34
112 Laser 4.7 POL POL 211258 Karol Głąbik 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 17.04.2018, 19:35
113 Laser 4.7 POL POL 212589 Filip Rajchert 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 11.04.2018, 09:25
114 Laser 4.7 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska 2002 MKŻ Arka Gdynia 12.04.2018, 23:33
115 Laser 4.7 POL POL 213349 Szymon Kędzierski 2004 OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 28.04.2018, 20:55
116 Laser 4.7 POL POL 218947 Przemek Machowski 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 11.04.2018, 09:26
117 Laser 4.7 POL POL N178466 Sara Wiśniewska 2005 TKŻ Toruń 23.04.2018, 21:47
# Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser Radial NZL NZL 1 Maciej Jarosz 2002 SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 29.04.2018, 19:04
2 Laser Radial POL POL 211 Natalia Borusińska 2002 UKS Zalew Kielce 13.04.2018, 10:43
3 Laser Radial POL POL 1667 Julia Kowalczyk 2002 UKS Osiemnastka 22.04.2018, 20:37
4 Laser Radial POL POL 15503 Łukasz Czerwiec 2000 UKS "Żeglarz" Wrocław 20.04.2018, 21:55
5 Laser Radial POL POL 16970 Filip Zajączkowski 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 15.04.2018, 17:17
6 Laser Radial POL POL 20681 Piotr Śledziński 2001 UKŻ "Wiking" Toruń 12.04.2018, 20:45
7 Laser Radial POL POL 160410 Jakub Szymanowicz 2001 UKŻ "Błękitni" Grzybowo 22.04.2018, 22:16
8 Laser Radial POL POL 160918 Jan Lipowski 2002 Klub Żeglarski Horn Kraków 26.04.2018, 21:54
9 Laser Radial POL POL 161696 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ Arka Gdynia 12.04.2018, 20:47
10 Laser Radial POL POL 170891 Daniel Halicki 1998 UKŻ 7 Białystok 17.04.2018, 10:12
11 Laser Radial POL POL 173379 Ksenia Kobelak 2000 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:48
12 Laser Radial POL POL 173475 David Gdaniec 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.04.2018, 17:29
13 Laser Radial POL POL 174566 Mateusz Słowik 2002 Klub Żeglarski Horn Kraków 26.04.2018, 21:44
14 Laser Radial POL POL 176641 Daniel Smoliński 2001 Centrum Żeglarskie Szczecin 22.04.2018, 20:30
15 Laser Radial POL POL 178115 Wojciech Antoniak 2002 UKS Barnim Goleniów 30.04.2018, 09:24
16 Laser Radial POL POL 180729 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia 23.04.2018, 15:28
17 Laser Radial POL POL 182208 Katarzyna Harc 2000 TS "Kuźnia" Rybnik 29.04.2018, 18:11
18 Laser Radial POL POL 183368 Joanna Siewko 2000 UKS FIR Warszawa 25.04.2018, 21:46
19 Laser Radial POL POL 186235 Wiktor Grocholewski 2002 AZS Poznań 24.04.2018, 22:29
20 Laser Radial POL POL 190984 Karol Zienkiewicz 2000 UKŻ 7 Białystok 17.04.2018, 14:45
21 Laser Radial POL POL 191831 Amelia Buska 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 25.04.2018, 23:56
22 Laser Radial POL POL 191834 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS-Poznań 22.04.2018, 19:56
23 Laser Radial POL POL 192638 Izabela Satrjan 1999 YKP Gdynia 25.04.2018, 20:25
24 Laser Radial POL POL 192860 Hubert Lipiński 2002 TKŻ Toruń 23.04.2018, 21:10
25 Laser Radial POL POL 194842 Mateusz Leszko 1986 RKS "Lasery" Zegrze 23.04.2018, 22:01
26 Laser Radial POL POL 194843 Kaja Hanys UKŻ "Wiking" Toruń 20.04.2018, 18:15
27 Laser Radial POL POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 18:16
28 Laser Radial POL POL 195305 Stanisław Elmer 1967 RKS "Lasery" Zegrze 26.04.2018, 18:13
29 Laser Radial POL POL 196348 OLIWIA laskowska 2001 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 17:06
30 Laser Radial POL POL 197719 Piotr Dorywała 2001 UKS "Żeglarz" Wrocław 20.04.2018, 21:55
31 Laser Radial POL POL 197725 Weronika Folmer 1999 KST "Elektryk" Grudziądz 23.04.2018, 20:35
32 Laser Radial POL POL 197726 Przemysław Baranowski 2001 UKŻ 7 Białystok 23.04.2018, 15:06
33 Laser Radial POL POL 198206 Monika Kłopotowska 1999 MKS "Dwójka" Warszawa 24.04.2018, 17:24
34 Laser Radial POL POL 198208 Maja Korwin-Mikke 2002 MKS "Dwójka" Warszawa 24.04.2018, 21:06
35 Laser Radial POL POL 200522 Agata Kalinowska 2001 UKS "Żeglarz" Wrocław 20.04.2018, 21:55
36 Laser Radial POL POL 200843 Maurycy Robakowski 2001 ŻLKS Poznań 28.04.2018, 20:42
37 Laser Radial POL POL 200984 Dominika Kęska 2002 UKŻ "Wiking" Toruń 12.04.2018, 17:36
38 Laser Radial POL POL 201105 BARTŁOMIEJ MIERZWA 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 12.04.2018, 18:18
39 Laser Radial POL POL 201561 Anna Trędowska 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków 26.04.2018, 21:39
40 Laser Radial POL POL 201940 Wiktor Kreft 2001 Klub Żeglarski Horn Kraków 26.04.2018, 21:47
41 Laser Radial POL POL 202449 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa 26.04.2018, 21:21
42 Laser Radial POL POL 203114 Mateusz Siedlecki 2002 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 13.04.2018, 14:47
43 Laser Radial POL POL 203117 Bartosz Guz 2001 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 15.04.2018, 17:20
44 Laser Radial POL POL 204557 Konstanty Sawicki 2002 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 30.04.2018, 22:56
45 Laser Radial POL POL 205646 Julia Tomaszewska 2000 AZS Poznań 18.04.2018, 11:48
46 Laser Radial POL POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 KS "Omega" Kraków 16.04.2018, 17:00
47 Laser Radial POL POL 206817 Natalia Palikowska 2003 UKŻ Wiking Toruń 15.04.2018, 13:52
48 Laser Radial POL POL 206825 Julia Rogalska 2002 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 17.04.2018, 12:09
49 Laser Radial POL POL 207099 Magdalena Placzke 2001 UKS FIR Warszawa 24.04.2018, 15:09
50 Laser Radial POL POL 207570 Piotr Malinowski 2001 MOS SSW Iława 25.04.2018, 21:17
51 Laser Radial POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn 2001 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:46
52 Laser Radial POL POL 207586 Tomasz Kowalski 2002 TKŻ Toruń 23.04.2018, 19:28
53 Laser Radial POL POL 208653 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk 16.04.2018, 19:17
54 Laser Radial POL POL 209024 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.04.2018, 07:15
55 Laser Radial POL POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów 30.04.2018, 09:26
56 Laser Radial POL POL 209432 Wiktoria Gołębiowska 2000 MOS SSW Iława 16.04.2018, 16:49
57 Laser Radial POL POL 209465 Aleksandra Jasińska 2001 UKS Barnim Goleniów 27.04.2018, 22:30
58 Laser Radial POL POL 209469 Anna Brzozowska 1993 Centrum Żeglarskie Szczecin 16.04.2018, 13:18
59 Laser Radial POL POL 209834 Wojciech Chodakowski 2001 Klub Żeglarski Horn Kraków 26.04.2018, 21:50
60 Laser Radial POL POL 210943 Jędrzej Bering 2001 KS CŻ Szczecin 19.04.2018, 22:53
61 Laser Radial POL POL 210946 Mateusz Szymczak 2001 Centrum Żeglarskie Szczecin 24.04.2018, 18:54
62 Laser Radial POL POL 211107 Mikołaj Silny 2002 SEJK "Pogoń" Szczecin 26.04.2018, 22:07
63 Laser Radial POL POL 211227 Kornelia Ulążka 2002 UKS FIR Warszawa 29.04.2018, 18:13
64 Laser Radial POL POL 212510 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń 16.04.2018, 13:51
65 Laser Radial POL POL 212511 Piotr Borczyński 2002 KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 22:50
66 Laser Radial POL POL 212721 Łukasz Machowski 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 24.04.2018, 19:22
67 Laser Radial POL POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UKS FIR Warszawa 25.04.2018, 21:09
68 Laser Radial POL POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ 7 Białystok 16.04.2018, 20:15
69 Laser Radial RUS RUS 209107 Daniil Fenko 2001 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 20.04.2018, 22:33
70 Laser Radial UKR UKR 156889 Yaroslav Libenko 2000 19.04.2018, 16:26
# Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Laser POL POL 1 Damian Kosmalski 1998 CHKŻ Chojnice 23.04.2018, 18:26
2 Laser POL POL 7 Tomek Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 24.04.2018, 17:25
3 Laser POL POL 8 Jakub Marciniak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 21.04.2018, 05:21
4 Laser POL POL 11 Wojciech Klimaszewski 2001 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 18.04.2018, 21:06
5 Laser POL POL 18 Jakub Domagała 2000 CHKŻ Chojnice 01.05.2018, 10:46
6 Laser POL POL 111 Marcel Głuchowski 1999 UKS FIR Warszawa 26.04.2018, 21:37
7 Laser POL POL 2107 Kacper Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 24.04.2018, 21:55
8 Laser POL POL 20311 Stanisław Klimaszewski 1992 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 11.04.2018, 09:42
9 Laser POL POL 21078 Borys Michniewicz 2001 UKŻ "Wiking" Toruń 12.04.2018, 22:06
10 Laser POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 25.04.2018, 22:38
11 Laser POL POL 166705 Kacper Błaszczyk 2000 TS "Kuźnia" Rybnik 12.04.2018, 10:09
12 Laser POL POL 177553 Aleksander Pikuła 1999 Centrum Żeglarskie Szczecin 22.04.2018, 19:55
13 Laser POL POL 180701 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 17.04.2018, 14:00
14 Laser POL POL 189550 Andrzej Czokajło 1969 Regatowy Klub Sportowy Lasery 26.04.2018, 19:04
15 Laser POL POL 193512 Kacper Ludwiński 2000 KS CŻ Szczecin 22.04.2018, 21:06
16 Laser POL POL 194948 Piotr Ostrowski 2000 AZS UW Warszawa 25.04.2018, 07:37
17 Laser POL POL 194948 Piotr Ostrowski 2000 AZS UW Warszawa 28.04.2018, 20:31
18 Laser POL POL 207099 Karol Dobrowolski 1999 UKS FIR Warszawa 26.04.2018, 12:14
19 Laser POL POL 207855 Sebastian Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 24.04.2018, 19:07
20 Laser POL POL 210944 Michał Maciaszczyk 1997 KS CŻ Szczecin 22.04.2018, 17:50
21 Laser POL POL 210953 Mateusz Budzisz 2001 MKŻ Arka Gdynia 12.04.2018, 18:05
22 Laser POL POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 YKP Gdynia 13.04.2018, 20:29
23 Laser POL POL NED Hubert Polaczyk 2001 KŻ "Mewa" Poznań 17.04.2018, 14:52
# Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 420 POL POL 5455 Mateusz Białek
Kamil Jankowski
2004
2005
KS "Baza" Mrągowo 24.04.2018, 19:58
2 420 POL POL 5532 Zosia Burska
Anna Targos
2001
2002
SEJK "Pogoń" Szczecin 21.04.2018, 11:16
3 420 POL POL 5565 Alicja Spruch
Marianna Kula
2001
2001
MKS "Dwójka" Warszawa 23.04.2018, 21:31
4 420 POL POL 50259 Natalia Krysta
Sebastian Midor
2018
2003
UKS WIKING Zarzecze 19.04.2018, 10:02
5 420 POL POL 50989 Piotr Błoński
Wiktor Matwiejuk
2002
2003
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 26.04.2018, 20:45
6 420 POL POL 53374 Amelia Linowska
Julia Chmiel
2003
2003
KS "Baza" Mrągowo 24.04.2018, 21:17
7 420 POL POL 53564 Lena Sobiech
Agnieszka Zadora
2003
2004
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 26.04.2018, 20:35
8 420 POL POL 53619 Mateusz Buło
Jakub Michałowski
2004
2003
KS "Baza" Mrągowo 24.04.2018, 20:18
9 420 POL POL 55326 Patryk KOSMALSKI
Tomasz LEWANDOWSKI
2002
2003
CHKŻ Chojnice
KS AZS AWFiS Gdańsk
12.04.2018, 10:39
10 420 POL POL 55565 Jacek Muszyński
Antoni Sapijaszko
2002
2002
KS Spójnia Warszawa 23.04.2018, 08:48
11 420 POL POL 55651 Mateusz Krasowski
Julian Gloeh
2000
2002
MKS "Dwójka" Warszawa 19.04.2018, 20:45
12 420 POL POL 55652 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
2002
2004
KS Spójnia Warszawa 24.04.2018, 21:05
13 420 POL POL 55653 Jakub Gołębiowski
Filip Szmit
2002
2002
MOS SSW Iława
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
16.04.2018, 21:08
14 420 POL POL 55654 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
2002
2002
MKS "Dwójka" Warszawa 24.04.2018, 22:26
15 420 POL POL 55657 Weronika Jaroszek
Sara Florczyńska
2002
2003
MKS "Dwójka" Warszawa 21.04.2018, 10:11
16 420 POL POL 55805 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
2002
2001
MKS "Dwójka" Warszawa 16.04.2018, 22:00
17 420 POL POL 56141 Mateusz Szweda
Adrian Dubowski
2002
2002
KS Spójnia Warszawa 25.04.2018, 14:46
18 420 POL POL 56142 JAN TURCZYNOWICZ
DOMINIK IGNACZEWSKI
2003
2003
KS Spójnia Warszawa 26.04.2018, 18:45
19 420 POL POL 56146 Mateusz Jankowski
Filip Zalewski
MKS "Dwójka" Warszawa 20.04.2018, 08:18
20 420 POL POL 56147 Aleksandra Roszkowska
Hanna Jarząbek
2001
2002
KS Spójnia Warszawa 26.04.2018, 17:25
21 420 POL POL 56370 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
2001
2000
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 17.04.2018, 19:19