Puchar Polski Centralnej 2022 im. trenera Wiesława Kopra

30 kwi - 2 maj 2022

Warszawska 21, Zegrze Południowe, Polska

Wyniki regat
420
M Nr Załoga Klub R1 R2 Pkt
1 POL 57045 Paulina Rutkowska
IGA Wielczyk
YKP Gdynia
SSW MOS Iława
4 5 9.00
2 POL 57083 Ewa LEWANDOWSKA
Julia ŻMUDZIŃSKA
KS AZS AWFiS Gdańsk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI ŻNIN
5 6 11.00
3 POL 57082 Filip Nosol
Krzysztof Ołowiak
CHKŻ Chojnice
YKP Gdynia
1 12 13.00
4 POL 57081 Jeremi Szczukowski
Dominika Ołowiak
Chojnicki Klub Żeglarski
OKŻ Olsztyn
9 4 13.00
5 POL 5667 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
Centrum Żeglarskie Szczecin 2 16 18.00
6 POL 56858 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
Giżycka Grupa Regatowa 3 15 18.00
7 POL 56797 Patrycja Kurpiewska
Zofia Kucharska
MKS „Dwójka” Warszawa 14 7 21.00
8 POL 55654 Mateusz Buło
Aleksander Warno
KS "Baza" Mrągowo 8 13 21.00
9 POL 53621 Lila Sochaj
Olga Wietek
KS AZS AWFiS Gdańsk
YKP Gdynia
19 3 22.00
10 POL 56627 Dominika Grala
Gabriela Fajdasz
Giżycka Grupa Regatowa 11 11 22.00
11 POL 56370 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
KS "Baza" Mrągowo 7 17 24.00
12 POL 56528 Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / MIĘDZYSZKOLNY K 18 8 26.00
13 POL 55955 Weronika Marszalik
Adrian Manista
Nauticus Yacht Club Olsztyn 6 25 31.00
14 POL 55651 Jeremi DĄBROWSKI
Mikołaj BAZYLI
KLUB SPORTÓW WODNYCH BALTIC DZIWNÓW 10 23 33.00
15 POL 55661 Antoni Kuźmiński
Antoni Muszyński
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 12 22 34.00
16 POL 56831 Nina Janowicz
Michał Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk 17 18 35.00
17 POL 55952 Mikołaj Czałbowski
Mateusz Kozłowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16 20 36.00
18 POL 5658 Karolina Gała
Szymon Rozum
MKS „Dwójka” Warszawa 31 9 40.00
19 POL 56000 Michał Jaroszek
Filip Lenart
KSW Baltic Dziwnów 27 14 41.00
20 POL 56913 Filip Marjański
Igor Grzelak
KS AZS AWFiS Gdańsk
CHKŻ Chojnice
13 30 43.00
21 POL 56369 Jan Zamojski
Kacper Wojczulanis
YKP Gdynia
KS "Baza" Mrągowo
UFD 1 47.00
22 POL 56856 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
YKP Gdynia UFD 2 48.00
23 POL 55805 Szymon Stencel
Kacper Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk 30 21 51.00
24 POL 56805 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
SEJK Pogoń Szczecin 21 32 53.00
25 POL 53108 Jakub Podgórny
Michał Szklarz
Centrum Żeglarskie Szczecin
SEJK Pogoń Szczecin
20 35 55.00
26 POL 56829 Wojciech Jankowski
Magdalena Ostrowska
KS AZS AWFiS Gdańsk 24 31 55.00
27 POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Amelia Kwiatkowska
Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 29 55.00
28 POL 56538 Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
YKP Gdynia UFD 10 56.00
29 POL 56677 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
YKP Gdynia
YKP Gdynia
22 34 56.00
30 POL 56857 Jan Macugowski
Jakub Kreft
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów 29 27 56.00
31 POL 55853 Marta Piotrowska
Klara Piotrowska
MKS „Dwójka” Warszawa 23 37 60.00
32 POL 54956 Radosław Parzych
Kamil Jankowski
KS "Baza" Mrągowo
KS BAZA MRAGOWO
15 DSQ 61.00
33 POL 5653 Tymon Wiatrowski
Krzysztof Szczodrowski
CHKŻ Chojnice 36 26 62.00
34 POL 56628 Jan Fuk
Aleksandra Kot
Giżycka Grupa Regatowa UFD 19 65.00
35 POL 55139 Anna Chomont
Wojciech Juszczak
Klub Sportów Wodnych Baltic
Kołobrzeska Grupa Regatowa
25 40 65.00
36 POL 55567 Mikołaj Bujalski
Lidia Łukasik
Nauticus Yacht Club Olsztyn 37 28 65.00
37 POL 55565 Adam Strelau
Jakub Roszkowski
MKS Dwójka Warszawa 28 39 67.00
38 POL 56624 Miłosz Wyszyński
Michał Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa 33 36 69.00
39 POL 56558 Jakub Tomczyński
Leon Przybyszewski
MKS „Dwójka” Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
UFD 24 70.00
40 POL 57164 Andrzej Grochal
Jakub Maciniak
KSW BALTIC 38 33 71.00
41 POL 53618 Filip Miller
Max Wrebel
Centrum Żeglarskie Szczecin 34 38 72.00
42 POL 55650 Alicja Kurpiewska
Hania Gębicka
MKS „Dwójka” Warszawa 32 41 73.00
43 POL 57170 Adam Chamier Cieminski
Wiktor Pawłowski
Chojnicki Klub Żeglarski
CHKŻ Chojnice
35 42 77.00
44 POL 53488 Stanisław Maik
Kamil Nadolny
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 39 43 82.00
45 POL I Patrycja Chiniewicz
Hanna Kozłowska
KSW Baltic Dziwnów DNF DNF 92.00
ILCA 4 (Laser 4.7)
M Nr Załoga Klub R1 Pkt
1 POL 207348 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 1 1.00
1 POL 210011 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 1.00
3 POL 207574 Hanna Rogowska CHKŻ Chojnice 2 2.00
3 POL 206282 Karol Rusin KW LOK "Garland" Gliwice 2 2.00
5 POL 216937 Karol Gaj Ts 'Kuźnia" Rybnik 3 3.00
5 POL 207570 Julianna Ponto KS AZS AWFiS Gdańsk 3 3.00
7 POL 168053 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 4 4.00
7 POL 214181 Krzysztof Szklarski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 4 4.00
9 POL 167931 Zofia Pospieszna OŚ AZS POZNAŃ 5 5.00
9 POL 206822 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 5 5.00
11 POL 208733 Mikołaj Majchrzycki ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 6 6.00
11 POL 216648 Hubert Nowicki Ks AZS AWFIS GDAŃSK 6 6.00
13 POL 210564 Konrad Kunc MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 7 7.00
13 POL 216605 Filip Szczepankowski KS Spójnia-Warszawa 7 7.00
15 POL 206820 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo 8 8.00
15 POL 205650 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 8 8.00
17 POL 217563 Gustaw Zalewski TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9 9.00
17 POL 216615 Gita Van Der Voort Klub Żeglarski Horn Kraków 9 9.00
19 POL 212648 Natasza Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 10 10.00
19 POL 205298 Zuzanna Bukowska YKP Gdynia 10 10.00
21 POL 196348 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 11 11.00
21 POL 212007 Michał Godlewski KW LOK "Garland" Gliwice 11 11.00
23 POL 206817 Michał Kornik Skawiński UKŻ "Wiking" Toruń 12 12.00
23 POL 209824 Natalia Ziółkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 12 12.00
25 POL 210005 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 13.00
25 POL 213223 Matylda Ferenc TS "Kuźnia" Rybnik 13 13.00
27 POL 210190 MICHAŁ KACZMAREK KLUB ŻEGLARSKI NYSA 14 14.00
27 POL 207855 Nina Mirowska KU AZS Uniwersytet Warszawski 14 14.00
29 POL 218408 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 15 15.00
29 POL 213347 Wiktoria Grima TS "Kuźnia" Rybnik 15 15.00
31 POL 210013 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 16 16.00
31 POL 213224 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybik 16 16.00
33 POL 194939 Jędrzej Anioła JKW Poznań 17 17.00
33 POL 210287 Julia Maziarz KW LOK "Garland" Gliwice 17 17.00
35 POL 207589 Angelina Zubel CHKŻ Chojnice 18 18.00
35 POL 198029 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj 18 18.00
37 POL 215527 Jan Rohde MOS SSW Iława 19 19.00
37 POL 201832 Antoni Michalik UKS FIR Warszawa 19 19.00
39 POL 201018 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław 20 20.00
39 POL 194948 Maja Szotyńska KLUB UCZELNIANY AZS UW 20 20.00
41 POL 215962 Martyna Seroka ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 21 21.00
41 POL 185247 Mateusz Kajanek KW LOK "Garland" Gliwice 21 21.00
43 POL 197724 Julia Czerwiak YKP Gdynia 22 22.00
43 POL 209024 Tetiana Fedorenko Klub Żeglarski Horn Kraków 22 22.00
45 POL 206283 PATRYCJA JAŁOSZYŃSKA KLUB ŻEGLARSKI NYSA 23 23.00
45 POL 207349 Danuta Grudzień UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 23 23.00
47 POL 210180 KACPER Michalski KLUB ŻEGLARSKI NYSA 24 24.00
47 POL 208739 Krzysztof Dzilne ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 24 24.00
49 POL 191831 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 25 25.00
49 POL 213354 Milena Górna UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 25 25.00
51 POL 174566 Alicja Maciąg Klub Żeglarski Horn Kraków 26 26.00
51 POL 213229 Borys Łabędzki UKS Sindbad Legionowo 26 26.00
53 POL 216815 Weronika Kocieniewska KST "Elektryk" Grudziądz 27 27.00
53 POL 164430 Kacper Kadłubowski KW LOK "Garland" Gliwice 27 27.00
55 POL 220731 Martyna Stachowiak KŻ "Mewa" Poznań 28 28.00
55 POL 214732 Jan Wiśniewski MKS „Dwójka” Warszawa 28 28.00
57 POL 191845 Paulina Piotrowska KST "Elektryk" Grudziądz 29 29.00
57 POL 200986 Jan Sawicki JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 29 29.00
59 POL 197725 Oskar Szpręglewski KST "Elektryk" Grudziądz 30 30.00
59 POL 198207 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 30 30.00
61 POL 195831 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice 31 31.00
61 POL 218964 Kinga Szlachetka KW LOK "Garland" Gliwice 31 31.00
63 POL 182524 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 32 32.00
63 POL 206499 Wojciech Sikorski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 32 32.00
65 POL 166297 Antoni Kramer JKW Poznań 33 33.00
65 POL 186836 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 33 33.00
67 POL 192583 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 34 34.00
67 POL 213233 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 34 34.00
69 POL 182193 Konrad Marlewski TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 35 35.00
69 POL 193442 Paweł Szelachowski UKS FIR Warszawa 35 35.00
71 POL 195031 Kacper Stęplowski KW LOK "Garland" Gliwice 36 36.00
71 POL 213209 Jakub Krysiński KS Spójnia Warszawa 36 36.00
73 POL 192860 Mateusz Biały TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 37 37.00
73 POL 217944 Igor Kinasz Centrum Żeglarskie 37 37.00
75 POL 210946 Tomasz Wojtkowiak Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS 38 38.00
75 POL 191841 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 38 38.00
77 POL 190984 Eliza Dudas Klub Sportowy Wiaterni 39 39.00
77 POL 218365 Jakub Podziewski UKŻ 7 Białystok 39 39.00
79 POL 206290 Mikołaj Madejak KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 40 40.00
79 POL 207281 Alexander Nowak UKS Sindbad Legionowo 40 40.00
81 POL 204184 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 41 41.00
81 POL 207572 Antoni Machaj YKP Kraków 41 41.00
83 POL 198205 Mateusz Kundzier KS AZS AWFiS Gdańsk 42 42.00
83 POL 186236 Kornelia Soćko KS AZS AWFiS Gdańsk 42 42.00
85 POL 210947 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa 43 43.00
85 POL 197949 Emilia Bałdych UKS Żeglarz Wrocław 43 43.00
87 POL 200987 Alicja Dawidowska Centrum Żeglarskie Szczecin 44 44.00
87 POL 218287 Aleksandra Jędryka Stowarzyszenie Marina Poraj 44 44.00
89 POL 165720 Paweł Rusak UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 45 45.00
89 POL 201013 Krystian Linow KŻ "Mewa" Poznań 45 45.00
91 POL 190544 Nina Kulka UKS Żeglarz Wrocław 46 46.00
91 POL 218947 Jan Konkol YKP Gdynia 46 46.00
93 POL 182511 Olgierd Staszkiewicz UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 47 47.00
93 POL 210943 Olek Ossowski Centrum Żeglarskie Szczecin 47 47.00
95 POL 129986 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj UFD 51.00
95 POL 176745 Hieronim Hendler Chojnicki Klub Żeglarski UFD 51.00
95 POL 197723 Ryszard Grochowski Ks AZS AWFIS GDAŃSK UFD 51.00
95 POL 198206 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa UFD 51.00
95 POL 208652 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk UFD 51.00
95 POL 215003 Filip Brzostowski KLUB UCZELNIANY AZS UW DPI 51.00
ILCA 6 (Laser Radial)
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL 213144 Laura Szulc Chojnicki Klub Żeglarski 1 1 2* 2.00
2 POL 205645 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 3* 2 1 3.00
3 POL 217493 Filip Olszewski MKS „Dwójka” Warszawa 2 1 15* 3.00
4 POL 207291 Alicja Spruch MKS „Dwójka” Warszawa 5 13* 1 6.00
5 POL 219403 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 UFD* 5 6.00
6 POL 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 6* 4 3 7.00
7 POL 191842 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 5 3 23* 8.00
8 POL 215388 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 4 4 7* 8.00
9 POL 213328 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 9* 7 2 9.00
10 POL 214823 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 2 UFD* 9 11.00
11 POL 205646 Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 23* 2 10 12.00
12 POL 212961 Kacper Bąk Klub Żeglarski Horn Kraków 10* 9 3 12.00
13 POL 217130 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 8 12* 4 12.00
14 POL 218212 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 4 33* 8 12.00
15 POL 213337 Igor Rudek YKP Gdynia 7 5 16* 12.00
16 POL 180729 Kacper Fabian MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 9* 7 6 13.00
17 POL 216581 Jan Pacheco-Śledź Klub Żeglarski Horn Kraków 6 8 9* 14.00
18 POL 218947 Dominika Raszka MKS „Dwójka” Warszawa 3 26* 13 16.00
19 POL 214222 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 14* 12 5 17.00
20 POL 215171 Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa UFD* 5 12 17.00
21 POL 218888 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 17* 9 8 17.00
22 POL 180716 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 15 3 17* 18.00
23 POL 212958 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 8 15* 10 18.00
24 POL 202655 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 10 10 29* 20.00
25 POL 212205 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia/WCSS 15 UFD* 6 21.00
26 POL 218531 Oskar Sawicki Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS 28* 14 7 21.00
27 POL 210953 Wojciech Ślusarski KLUB UCZELNIANY AZS UW 18 28* 4 22.00
28 POL 217499 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa 19* 6 16 22.00
29 POL 209036 Maciej Cymerman Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS 11 11 12* 22.00
30 POL 218363 Julian Podwalski SSW MOS Iława 19* 6 17 23.00
31 POL 217564 Filip Jarosiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 7 17 25* 24.00
32 POL 213500 Konrad Wlazłowski KS AZS AWFiS Gdańsk 12 14 19* 26.00
33 POL 213207 Julia Wróblewska YKP Gdynia 13 13 14* 26.00
34 POL 201940 Jakub Trojnar Klub Żeglarski Horn Kraków 11 16 NSC* 27.00
35 POL 220729 Mariusz Kowalewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 20 8 22* 28.00
36 POL 214835 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa 26* 15 13 28.00
37 POL 200985 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia/WCSS 20 10 27* 30.00
38 POL 205301 Julia Szotyńska KLUB UCZELNIANY AZS UW 14 16 36* 30.00
39 POL 203062 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 22* 20 11 31.00
40 POL 195308 Konstantyn Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 13 18 34* 31.00
41 POL 216599 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 27* 17 14 31.00
42 POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 12 27* 22 34.00
43 POL 197722 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 16 23* 18 34.00
44 POL 215952 Alicja Akulicz ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 16 25* 20 36.00
45 POL 191837 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 17 19 29* 36.00
46 POL 215787 Jakub Gąsienica-Wawrytko Klub Żeglarski Horn Kraków BFD* 22 15 37.00
47 POL 212046 Aleksandra Borucka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 21* 21 18 39.00
48 POL 207655 Igor Mirowski KU AZS Uniwersytet Warszawski 18 22 32* 40.00
49 POL 216119 Kamil Szlachetka KW LOK "Garland" Gliwice 21 19 25* 40.00
50 POL 214702 Natalia Burczyńska UKŻ "Wiking" Toruń 22 23* 19 41.00
51 POL 210786 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 32* 32 11 43.00
52 POL 213213 Vincent Peter UKS Żeglarz Wrocław 24 29* 20 44.00
53 POL 216732 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 31* 24 21 45.00
54 POL 215267 Iwo Barański KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO DNF* 24 21 45.00
55 POL 171258 MARCEL SKUBAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI NYSA BFD* 18 28 46.00
56 POL 203267 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 25 28* 24 49.00
57 POL 208653 Paweł Kundzier KS AZS AWFiS Gdańsk 27 27 35* 54.00
58 POL 209914 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 35* 31 24 55.00
59 POL 189516 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 24 31* 31 55.00
60 POL 210788 Laura Banach Giżycka Grupa Regatowa BFD* 11 DNF 56.00
61 POL 201122 Róża Stolarska MKS „Dwójka” Warszawa 36 20 38* 56.00
62 POL 216985 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 35 21 37* 56.00
63 POL 206497 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 31* 25 31 56.00
64 POL 188825 Sarah Goetz OŚ AZS POZNAŃ BFD* 26 30 56.00
65 POL 212649 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 29 32* 27 56.00
66 POL 211258 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 34 39* 23 57.00
67 POL 201835 Wiktoria Harnasz Ts Kuźnia Rybnik 28 29 35* 57.00
68 POL 185635 Michał Dębkowski UKS Sindbad Legionowo 32* 30 28 58.00
69 POL 218788 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 23 38 41* 61.00
70 POL 201561 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 36 DNF* 26 62.00
71 POL 186221 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 30 36* 32 62.00
72 POL 210571 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków 37 DNF* 26 63.00
73 GBR 206943 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 29 34* 34 63.00
74 POL 173379 Karol Majda KS Spójnia Warszawa 33 38* 30 63.00
75 POL 207354 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 34* 30 33 63.00
76 POL 160735 Natalia Krysta UKS WIKING Zarzecze 30 33 NSC* 63.00
77 POL 150262 Marta Zwara MKŻ Arka Gdynia 25 DNF* 39 64.00
78 POL 197815 Nikodem Górski KLUB UCZELNIANY AZS UW 33 35* 33 66.00
79 POL 207572 Kuba Matysik YKP Kraków 26 UFD* DSQ 71.00
80 POL 218615 Agnieszka Binkiewicz Klub Żeglarski Horn Kraków 37 34 42* 71.00
81 POL 191835 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 38 39* 36 74.00
82 POL 200822 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław 41* 37 37 74.00
83 POL 206823 Tomasz Nitka KW LOK "Garland" Gliwice 40* 35 40 75.00
84 POL 190826 Aleksandra Ciwoniuk UKŻ Michałowo BFD* 37 38 75.00
85 POL 207098 Marek Sokołowski KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 42 36 DNF* 78.00
86 POL 188818 Grzegorz Lesiuk RKS Lasery Zegrze DNF* DNF 39 84.00
87 POL 160731 Michał Klimko UKS Żeglarz Wrocław 39 UFD* UFD 84.00
ILCA 7 (Laser Standard)
M Nr Załoga Klub R1 R2 Pkt
1 POL 217559 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 1 2 3.00
2 POL 216556 Franciszek Kotlarek K.S Spójnia - Warszawa 6 4 10.00
3 POL 191110 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2 12 14.00
4 POL 213070 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 4 11 15.00
5 POL 210244 Szymon Oleksiuk KS Spójnia-Warszawa 9 7 16.00
6 POL 210945 Jędrzej Bering Centrum Żeglarskie Szczecin 12 5 17.00
7 POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 15 18.00
8 POL 213549 Miłosz MICHALAK YKP Gdynia 14 9 23.00
9 POL 211916 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 8 16 24.00
10 ITA 217250 Szymon Gasiorowski YKP Gdynia 11 14 25.00
11 POL 212847 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 18 8 26.00
12 POL 214118 Paweł Brzozowski UKS Sindbad Legionowo 24 3 27.00
13 POL 211117 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 21 6 27.00
14 POL 218577 Hubert Roszyk ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 10 17 27.00
15 POL 214218 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 7 21 28.00
16 POL 188233 Wojciech Wionczek Fala Brzeg 15 13 28.00
17 POL 3 Jan Siekierzyński KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA DNE 1 30.00
18 POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 5 27 32.00
19 POL 213309 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 22 10 32.00
20 POL 159480 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 13 19 32.00
21 POL 164398 Grzegorz Wionczek Fala Brzeg 16 18 34.00
22 USA 178115 Andrei Ihnatsenka CYC DPI
(17)
DPI
(22)
41.90
23 POL 111111 Maciej Reck JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 23 20 43.00
24 POL 183484 Krzysztof Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 19 25 44.00
25 POL 151111 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa DPI
(20)
DPI
(24)
46.90
26 POL 206868 Piotr Sakowski Jacht Klub Koszalin 25 23 48.00
27 POL 210946 Iwo Gogołkiewicz Centrum Żeglarskie Szczecin 26 26 52.00
28 POL 220370 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa DPI
(27)
DPI
(28)
57.90
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.