Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra

18 - 20 cze 2021

Zegrze Południowe, Polska

Wyniki regat
420
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt K M U17
1 POL 56942 Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
Chojnicki Klub Żeglarski
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2 13* 2 2 1 1 1 2 11.00 1 - -
2 POL 56913 Ludwik Grzelak
Tomasz Lewandowski
OKŻ Junga Olsztyn 3 1 1 1 2 6* 4 1 13.00 - 1 -
3 POL 56856 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
YKP Gdynia 1 2 7 12 5 9 16* 3 39.00 - 2 1
4 POL 56834 Emilia Roszkowska
Leon Przybyszewski
K.S Spójnia - Warszawa 16* 3 3 3 11 3 9 9 41.00 - 3 -
5 POL 53621 Jan Zamojski
Michał Trafalski
YKP Gdynia 7 8 9 7 16 2 5 24* 54.00 - 4 2
6 POL 56858 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
Giżycka Grupa Regatowa 17* 5 15 11 3 4 3 15 56.00 - 5 -
7 POL 56369 Ewa LEWANDOWSKA
Julia ŻMUDZIŃSKA
KS AZS AWFiS Gdańsk
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI ŻNIN
23* 4 6 8 4 12 10 13 57.00 2 - 3
8 POL 57045 Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
YKP Gdynia
MOS SSW Iława
10 6 5 4 15* 10 15 7 57.00 3 - 4
9 POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
OKŻ Olsztyn 11 10 16* 9 8 14 6 4 62.00 - 6 -
10 POL 56538 Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
YKP Gdynia 4 12 8 10 7 17 21* 12 70.00 - 7 5
11 POL 56627 Mateusz Gigielewicz
Patryk Chełkowski
Giżycka Grupa Regatowa 6 20* 18 5 12 20 14 6 81.00 - 8 6
12 POL 55654 Mateusz Buło
Aleksander Warno
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 9 7 21 22 18 5 2 NSC* 84.00 - 9 -
13 POL 55569 Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
Chojnicki Klub Żeglarski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
5 9 12 18 23 DNF* 18 10 95.00 - 10 7
14 POL 56528 Dominika Grala
Mikołaj Merkler
Giżycka Grupa Regatowa 18 18 20 27* 6 16 7 16 101.00 - 11 -
15 POL 55327 Julia Schmidt
Jakub Tomczyński
YKP Gdynia
KS Spójnia Warszawa
20 15 27* 23 9 13 13 8 101.00 - 12 -
16 POL 57066 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
12 25 4 13 22 15 12 NSC* 103.00 - 13 -
17 POL 56558 Dominika Fajdasz
Szymon Rozum
MKS 'Dwójka" Warszawa 25 22 10 6 19 8 19 NSC* 109.00 - 14 8
18 POL 54956 Radosław Parzych
Kamil Jankowski
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 19 14 19 29* 28 7 23 5 115.00 - 15 9
19 POL 56797 Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
MKS 'Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
15 28* 25 16 21 21 11 14 123.00 4 - 10
20 POL 56141 Weronika Przeździecka
Gabriela Fajdasz
Klub Sportowy Spójnia Warszawa 8 16 13 14 26 22 28 NSC* 127.00 5 - 11
21 POL 56623 Jan Fuk
Paweł Kuszewski
Giżycka Grupa Regatowa 21 21 22 20 13 11 20 NSC* 128.00 - 16 -
22 POL 56956 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 13 30* 17 26 14 27 24 11 132.00 - 17 12
23 POL 55326 Karolina Gała
Hanna Gloeh
MKS "Dwójka" Warszawa 26 17 28 15 17 18 22 NSC* 143.00 6 - 13
24 POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Nauticus YC Olsztyn
24 11 24 19 DSQ* 24 8 NSC 145.00 - 18 -
25 POL 55955 Weronika Marszalik
Amelia Kwiatkowska
Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 24 11 21 10 29 30 NSC* 147.00 7 - 14
26 POL 55853 Marta Piotrowska
Maciej Schiele
MKS 'Dwójka" Warszawa 14 23 26 24 27* 25 17 25 154.00 - 19 -
27 POL 56676 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
YKP Gdynia 28 34 14 17 24 30 29 NSC* 176.00 - 20 15
28 POL 56146 Milena Siczek
Lidia Łukasik
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 33* 19 30 31 29 23 27 18 177.00 8 - 16
29 POL 56530 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 27 34* 33 20 31 25 17 184.00 9 - 17
30 POL 55952 Malwina Podsiad
Michał Karnacewicz
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
Nauticus Yacht Club Olsztyn
29 33* 23 30 25 33 26 19 185.00 - 21 18
31 POL 55657 Klara Piotrowska
Adam Strelau
MKS 'Dwójka" Warszawa 27 31* 29 28 31 26 31 20 192.00 - 22 19
32 POL 55565 Wiktor Przeździecki
Jakub Roszkowski
Klub Sportowy Spójnia Warszawa 32 32 33 34* 30 19 32 21 199.00 - 23 20
33 POL 57079 Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
K.S. Spojnia - Warszawa 30 26 31 32 32 28 33* 23 202.00 - 24 21
34 POL 56624 Miłosz Wyszyński
Ewa Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa 34* 29 32 25 33 32 34 22 207.00 - 25 22
ILCA 4 (Laser 4.7)
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt K M
1 POL 207574 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 1 1 2 1 17* 1 12 18.00 - 1
2 POL 197724 Filip Jarosiewicz YKP Gdynia 4 9 1 2 14 2 35* 32.00 - 2
3 POL 196045 Maciej Cymerman Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS 6 6 24 5 11 12 44* 64.00 - 3
4 POL 209024 Gita Van Der Voort Klub Żeglarski Horn Kraków 12 2 18 7 7 19 34* 65.00 1 -
5 POL 215267 Iwo Barański KLUB UCZELNIANY AZS UW 22 5 12 BFD* 12 26 2 79.00 - 4
6 POL 207855 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 33* 4 11 25 4 24 11 79.00 - 5
7 POL 216581 Jan Pacheco-Śledź Klub Żeglarski Horn Kraków 20 7 3 BFD* 1 29 20 80.00 - 6
8 POL 196348 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 18 27* 15 11 3 10 23 80.00 - 7
9 POL 183127 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 10 11 9 14 37* 8 28 80.00 2 -
10 POL 179127 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 2 21 13 8 RET* 6 33 83.00 - 8
11 POL 212046 Aleksandra Borucka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 19 54* 6 3 21 35 5 89.00 3 -
12 POL 215952 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 21 23 41* 10 16 22 10 102.00 4 -
13 POL 195782 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa 27 8 20 13 43* 16 21 105.00 - 9
14 POL 214181 Krzysztof Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 34 15 5 31 10 60* 14 109.00 - 10
15 POL 217130 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 11 30 8 15 23 37* 24 111.00 5 -
16 POL 209834 Bartłomiej Wrzosek Klub Żeglarski Horn Kraków 17 29 10 36 BFD* 9 17 118.00 - 11
17 POL 206282 Karol Rusin KW LOK "Garland" Gliwice 15 65* 21 34 28 23 7 128.00 - 12
18 POL 211879 Piotr Grabski Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 53* 16 52 42 8 15 1 134.00 - 13
19 POL 214732 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 30 46* 14 37 13 25 15 134.00 - 14
20 POL 206823 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 29 39 23 43* 36 4 4 135.00 - 15
21 POL 194939 Stanisław Wojda JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 37 63* 33 27 15 5 18 135.00 - 16
22 POL 213207 Julia Wróblewska YKP Gdynia 51* 18 26 16 30 46 3 139.00 6 -
23 POL 210005 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 41 32 18 20 17 49* 141.00 - 17
24 POL 207349 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty Chełm Śląski 8 57* 39 19 24 27 27 144.00 7 -
25 POL 206817 Michał Kornik Skawiński UKŻ "Wiking" Toruń 5 3 29 12 BFD* 14 BFD 145.00 - 18
26 POL 166297 Andrzej Nycz JKW Poznań 35 17 62* 17 42 28 6 145.00 - 19
27 POL 8 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 36 43 4 9 34 UFD* 22 148.00 - 20
28 POL 211218 Igor Rudek YKP Gdynia 24 UFD* BFD 4 2 7 30 149.00 - 21
29 POL 191836 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 26 45 54* 22 46 3 8 150.00 8 -
30 POL 207572 Klara Matysik YKP Kraków 39 19 22 32 22 43* 19 153.00 9 -
31 POL 207586 Gustaw Zalewski TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 9 32 16 48 5 58* 48 158.00 - 22
32 POL 190828 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 14 36 7 20 45 63* 39 161.00 10 -
33 POL 210013 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 16 35 35 RET* 27 30 29 172.00 - 23
34 POL 176745 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 42 22 25 24 29 36 BFD* 178.00 - 24
35 POL 811312 Piotr Kosowski CHKŻ Chojnice 41 26 31 40 31 21 BFD* 190.00 - 25
36 POL 209465 Filip Oleszczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 40 37 45* 30 41 18 25 191.00 - 26
37 POL 191831 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 43 31 49* 26 18 49 26 193.00 - 27
38 POL 204205 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 23 42 58 35 6 33 BFD* 197.00 11 -
39 POL 210082 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 40 36 21 61 45 BFD* 206.00 - 28
40 POL 160831 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 7 NSC* 43 SCP 40 UFD 9 211.00 12 -
41 POL 208733 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań DNF* 14 17 BFD 9 50 40 212.00 - 29
42 POL 205300 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria 31 33 40 53 58* 39 16 212.00 - 30
43 POL 194948 Julia Szotyńska KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 32 48 67* 38 35 34 32 219.00 13 -
44 POL 216605 Filip Szczepankowski KS Spójnia-Warszawa 48 25 37 60* 25 51 36 222.00 - 31
45 POL 216552 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 63* 13 57 41 44 56 13 224.00 - 32
46 POL 215171 Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa 44 62* 28 57 19 20 57 225.00 14 -
47 POL 171258 Kacper Michalski KLUB ŻEGLARSKI NYSA 71 10 42 61 BFD* 11 31 226.00 - 33
48 POL 213354 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 50 52 38 23 32 38 BFD* 233.00 15 -
49 POL 191838 Julia Maziarz KS Energetyk 62* 55 30 45 38 32 38 238.00 16 -
50 POL 201013 Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań 52 34 63 39 BFD* 31 43 262.00 - 34
51 POL 192860 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 64* 49 27 28 56 53 50 263.00 17 -
52 POL 213223 Matylda Ferenc Ts Kuźnia Rybnik 25 12 60 29 BFD* 61 BFD 269.00 18 -
53 POL 198201 Jan Zaporowski KS Energetyk 38 24 64 71* 63 40 46 275.00 - 35
54 POL 182211 Jerzy Gałęza JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 49 53 47 74 BFD* 13 41 277.00 - 36
55 POL 186834 Lena Małecka Centrum Żeglarskie 47 38 61 76* 52 41 39 278.00 19 -
56 POL 164430 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 45 64* 53 33 51 44 59 285.00 - 37
57 POL 216815 Weronika Kocieniewska KST "Elektryk" Grudziądz 56 50 48 46 33 52 58* 285.00 20 -
58 POL 189084 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław 68 20 50 50 53 54 BFD* 295.00 21 -
59 POL 207350 Oskar Sawicki Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS 28 DSQ* 19 6 BFD DNF DNF 299.00 - 38
60 POL 166479 Kajetan Poziemski Klub Żeglarski Horn Kraków 65 28 66* 56 26 64 62 301.00 - 39
61 POL 192638 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 57 44 51 63 47 71* 54 316.00 22 -
62 POL 180781 Zosia jachymska TS Kuźnia Rybik 55 56 65 59 39 67* 45 319.00 23 -
63 POL 206290 Mikołaj Madejak KLUB UCZELNIANY AZS UW 60 47 68* 68 59 42 55 331.00 - 40
64 POL 197949 Emilia Bałdych UKS Żeglarz Wrocław 69 51 55 62 55 59 BFD* 351.00 24 -
65 POL 200987 Anna Gronwald KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI 58 60 69* 69 65 57 47 356.00 25 -
66 POL 195312 Emilia Maziarz KS Energetyk 59 68 34 44 BFD* 73 BFD 360.00 26 -
67 POL 289471 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 75 61 56 49 57 62 BFD* 360.00 - 41
68 POL 208166 Ernest Radziwon Klub Żeglarski Horn Kraków 46 73 44 65 BFD* UFD 51 361.00 - 42
69 POL 180701 Amelia Szygenda JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 67 SCP* 71 52 50 66 61 367.00 27 -
70 POL 1 Maciej Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 78* 74 72 54 60 48 60 368.00 - 43
71 POL 194841 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa 79* 71 76 75 48 47 52 369.00 - 44
72 POL 186831 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 74 69 73 55 64 75* 37 372.00 - 45
73 POL 203177 Wojciech Sikorski AZS UW Warszawa 76 58 70 58 49 69 BFD* 380.00 - 46
74 POL 195031 Kacper Stęplowski KW LOK "Garland" Gliwice 61 70 75* 66 62 72 53 384.00 - 47
75 POL 189552 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 70 67 74 67 BFD* 65 42 385.00 - 48
76 POL 210946 Maksymilian Wróbel Centrum Żeglarskie Szczecin 54 NSC* 46 47 BFD UFD BFD 393.00 - 49
77 POL 213209 Jakub Krysiński KS Spójnia Warszawa 66 59 59 64 BFD* 68 DNE 398.00 - 50
78 POL 205219 Kacper Niewiadomski KW LOK "Garland" Gliwice 72 RET* 80 73 66 55 56 402.00 - 51
79 POL 182529 Milena Górna UKŻ 7 Białystok 73 66 78 51 54 DNF* DNF 404.00 28 -
80 POL 215003 Filip Brzostowski KLUB UCZELNIANY AZS UW 77 72 79* 72 67 74 63 425.00 - 52
81 POL 66 Aleksander Ossowski Centrum Żeglarskie Szczecin NSC* 75 77 70 BFD 70 64 438.00 - 53
ILCA 6 (Laser Radial)
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt K M
1 POL 213355 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 9* 1 1 8 3 1 1 15.00 - 1
2 POL 214767 Filip Olszewski MKS "Dwójka" Warszawa 6 7* 2 6 6 4 4 28.00 - 2
3 POL 205645 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 1 2 13 19* 11 9 3 39.00 - 3
4 POL 203021 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 4 9 8 15 17* 3 5 44.00 - 4
5 POL 217484 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków 16 6 16 30* 1 15 2 56.00 - 5
6 POL 207291 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 19 11 5 23* 4 7 10 56.00 1 -
7 POL 216935 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 23 4 6 37* 16 8 12 69.00 2 -
8 POL 211916 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 8 10 10 RET* 5 23 13 69.00 - 6
9 POL 215782 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 23 42* 25 2 11 7 81.00 - 7
10 POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 8 36* 35 18 2 18 83.00 - 8
11 POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 11 17 52* 1 10 35 11 85.00 - 9
12 POL 193510 Maciej Iliński YKP Gdynia 14 3 18 22 DNF* 14 14 85.00 - 10
13 POL 210244 Szymon Oleksiuk KS Spójnia-Warszawa 25 15 40* 4 31 6 9 90.00 - 11
14 POL 214222 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 5 28 12 40* 39 5 6 95.00 - 12
15 POL 218947 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 24* 13 21 7 23 12 19 95.00 3 -
16 POL 216546 Antoni Nazimek JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 12 26 17 12 40* 13 22 102.00 - 13
17 POL 208169 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 10 25 49* 29 8 10 26 108.00 - 14
18 POL 213309 Michał Paciorek K.S Spójnia - Warszawa 3 22 38* 14 26 26 21 112.00 - 15
19 POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 27 18 7 43* 9 21 30 112.00 4 -
20 POL 214702 Natalia Burczyńska UKŻ "Wiking" Toruń 26 12 4 27 32* 27 17 113.00 5 -
21 POL 204343 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 20 5 3 UFD* BFD 17 8 115.00 6 -
22 POL 214225 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 22 41 15 11 12 43* 20 121.00 7 -
23 POL 212961 Kacper Bąk Klub Żeglarski Horn Kraków 33* 19 19 17 29 16 27 127.00 - 16
24 POL 214823 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 21 40* 29 18 25 18 16 127.00 - 17
25 POL 202671 Hanna Słyk MKS "Dwójka" Warszawa 15 48* 30 2 13 30 43 133.00 8 -
26 POL 197815 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 41 37 46* 9 22 20 15 144.00 - 18
27 POL 216936 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 44* 30 11 38 7 41 24 151.00 9 -
28 POL 216615 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 35 24 9 UFD* 20 36 29 153.00 10 -
29 POL 211312 Michał Gonciarz UKS Pogoria 7 20 27 34 35 34 37* 157.00 - 19
30 POL 214218 Laura Banach Giżycka Grupa Regatowa 29 16 28 26 24 45* 34 157.00 11 -
31 POL 214835 Kacper Dybiec K.S. Spojnia - Warszawa SCP 21 31* 10 14 DNE 25 160.00 - 20
32 POL 196348 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 31 14 39 24 41* 31 33 172.00 - 21
33 POL 216556 Franciszek Kotlarek K.S Spójnia - Warszawa 30 29 44 5 37 46* 28 173.00 - 22
34 POL 18882 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 39 57* 24 28 21 32 35 179.00 - 23
35 POL 183118 Maciej Gomulski MKS "Dwójka" Warszawa 49* 47 23 21 15 33 44 183.00 - 24
36 POL 199296 krystian nawrat KW Garland LOK Gliwice 18 50 37 3 BFD* 28 51 187.00 - 25
37 POL 217493 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 34 35 32 33 38 19 42* 191.00 - 26
38 POL 214348 Mariusz Kowalewski KS Spójnia Warszawa 28 44 14 DNF* 27 39 40 192.00 - 27
39 POL 207348 Kacper Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz 47* 31 25 31 45 40 23 195.00 - 28
40 POL 203114 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 32 27 20 RET* BFD 25 32 198.00 - 29
41 POL 204205 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 51 53* 26 32 19 37 46 211.00 12 -
42 POL 210946 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa 48 52 34 16 47 22 54* 219.00 - 30
43 POL 182288 Wiktoria Harnasz Ts Kuźnia Rybnik 53* 42 22 44 30 50 31 219.00 13 -
44 POL 205301 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 37 36 51* 42 48 42 38 243.00 - 31
45 POL 210571 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków 38 34 47 45 BFD* 29 56 249.00 - 32
46 POL 210136 piotr vogel JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 45 49 59* 13 51 58 36 252.00 - 33
47 POL 200522 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 43 33 56* 41 43 53 39 252.00 - 34
48 POL 163872 Mikołaj Kmin KS Spójnia Warszawa 56 32 61* 48 44 24 49 253.00 - 35
49 POL 202397 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 42 54* 54 46 33 49 41 265.00 - 36
50 POL 201940 Jakub Trojnar Klub Żeglarski Horn Kraków 52* 51 45 36 36 51 47 266.00 - 37
51 POL 190984 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 50 38 48 53* 46 38 50 270.00 - 38
52 POL 160735 Natalia Krysta UKS WIKING Zarzecze 46 39 43 51 BFD* 47 48 274.00 14 -
53 POL 201122 Róża Stolarska MKS 'Dwójka" Warszawa 60 61* 33 20 49 54 60 276.00 15 -
54 POL 213359 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 54 46 41 56 28 52 61* 277.00 - 39
55 POL 216985 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 40 56* 35 55 52 56 45 283.00 - 40
56 POL 201561 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 55* 55 50 39 42 44 53 283.00 - 41
57 POL 206823 Tomasz Nitka KW LOK "Garland" Gliwice 36 45 53 49 55 57* 55 293.00 - 42
58 POL 210943 Dawid Werner Centrum Żeglarskie Szczecin 17 59* 58 54 54 59 58 300.00 - 43
59 POL 215169 Martyna Twarogowska KST "Elektryk" Grudziądz 58 43 55 47 50 60* 57 310.00 16 -
60 POL 193512 Iwo Gogołkiewicz Centrum Żeglarskie Szczecin 59 60* 60 52 34 55 52 312.00 - 44
61 POL 176641 Igor Tomczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 57 58 57 50 53 48 59* 323.00 - 45
ILCA 7 (Laser Standard)
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 214220 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 1 1 1 5* 1 5 1 1 11.00
2 POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 4 6* 2 2 2 2 4 18.00
3 POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 4 6* 3 6 5 3 6 3 30.00
4 POL 212647 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 3 2 2 8 9* 6 4 6 31.00
5 POL 209471 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 8 7 7 4 3 7 DNF* 2 38.00
6 POL 188550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 7 5 5 1 12* 4 8 9 39.00
7 POL 210945 Jędrzej Bering Centrum Żeglarskie Szczecin DNF* 11 10 3 10 1 3 5 43.00
8 POL 214216 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 9 3 RET* 7 8 8 5 10 50.00
9 USA 178115 Andrei Ihnatsenka CYC 5 12 4 DNF* DNF 9 7 7 59.00
10 POL 183484 Krzysztof Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 10* 8 9 10 6 10 9 8 60.00
11 POL 111 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 6 9 8 9 11 RET* DNE DNF 73.00
12 POL 194939 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 11 13 DNF 11 4 11 DNF* DNF 79.00
13 POL 214118 Paweł Brzozowski UKS Sindbad Legionowo 12 10 11 DNF* 7 DNF DNF DNF 85.00
14 POL 19183 Michał Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 13 14 12 12 DNF* 12 DNF DNF 93.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.