Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra

18 - 20 cze 2021 Zegrze Południowe, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Klasa
Nazwa
Nr
Załoga
Ur
Klub
Potwierdzono
Opłacono
1
Laser Radial
POL 216936
Iga Marcisz
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
Tak
2
Laser Radial
POL 216935
Hanna Koczar
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
Tak
3
Laser Radial
POL 197725
Weronika Folmer
1999
KST "Elektryk" Grudziądz
Tak
Tak
4
Laser Radial
POL 160735
Natalia Krysta
2004
UKS WIKING Zarzecze
Tak
Tak
5
Laser Radial
POL 211258
Damian Sobota
2004
Stowarzyszenie Marina Poraj
Nie
Nie
6
Laser Radial
MICHALAK MICHALAK
POL 213549
Miłosz MICHALAK
2005
YKP Gdynia
Nie
Nie
7
Laser Radial
POL 214767
Filip Olszewski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
8
Laser Radial
Julson
POL 218947
Julia Szymczak
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
9
Laser Radial
POL 182288
Wiktoria Harnasz
2005
Ts Kuźnia Rybnik
Tak
Tak
10
Laser Radial
POL 213355
Przemysław Machowski
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
11
Laser Radial
POL 204343
Nawojka Ślusarska
2003
KŻ "Mewa" Poznań
Tak
Tak
12
Laser Radial
POL 203021
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
13
Laser Radial
Szymon Oleksiuk
POL 210244
Szymon Oleksiuk
2004
KS Spójnia-Warszawa
Tak
Tak
14
Laser Radial
POL 18882
Marcel Skubański
2005
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Tak
Tak
15
ILCA 6 (Laser Radial)
POL 183118
Maciej Gomulski
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
16
Laser Radial
POL 216546
Antoni Nazimek
2005
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
Tak
17
Laser Radial
POL 208169
Marcin Pietrzak
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
18
Laser Radial
POL 214702
Natalia Burczyńska
2005
UKŻ "Wiking" Toruń
Tak
Tak
19
Laser Radial
POL 203114
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ 7 Białystok
Tak
Tak
20
Laser Radial
POL 214823
Andrzej Nowakowski
2004
YKP Gdynia
Tak
Tak
21
Laser Radial
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
22
Laser Radial
POL 215782
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
23
Laser Radial
POL 215781
Szymon Maruszczak
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
24
Laser Radial
POL 193512
Iwo Gogołkiewicz
2006
Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
25
Laser Radial
POL 190984
Szymon Małachowski
2006
UKŻ 7 Białystok
Tak
Tak
26
Laser Radial
POL 205645
Jan Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
27
Laser Radial
POL 214835
Kacper Dybiec
2005
K.S. Spojnia - Warszawa
Tak
Tak
28
Laser Radial
Laser
POL 214812
Oskar Ponto
2004
YKP Gdynia
Nie
Tak
29
Laser Radial
POL 214225
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
30
Laser Radial
POL 216985
Stanisław Elmer
1967
RKS Lasery Zegrze
Tak
Tak
31
ILCA 6 (Laser Radial)
POL 196348
Mateusz Balicki
2004
CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
32
ILCA 6 (Laser Radial)
POL 217493
Jakub Rzeszotek
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
33
Laser Radial
POL 211916
Stanisław Konarzewski
2004
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
34
Laser Radial
POL 213309
Michał Paciorek
2004
K.S Spójnia - Warszawa
Tak
Tak
35
ILCA 6 (Laser Radial)
POL 213359
Kacper Radzikowski
2001
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
36
Laser Radial
Laser Radial
POL 214222
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
37
Laser Radial
POL 193510
Maciej Iliński
2004
YKP Gdynia
Tak
Tak
38
Laser Radial
166479
POL 191839
Mikołaj Górecki
2002
Klub Żeglarski Horn Kraków
Nie
Tak
39
Laser Radial
POL 212961
Kacper Bąk
2005
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
40
Laser Radial
POL 201940
Jakub Trojnar
2005
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
41
Laser Radial
POL 217484
Leon Gniadek
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
42
Laser Radial
POL 216615
Anna Trędowska
2002
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
43
Laser Radial
POL 210571
Tymoteusz Mika
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
44
Laser Radial
POL 201561
Andrzej Pochopień
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
45
Laser Radial
POL 206823
Tomasz Nitka
1987
KW LOK "Garland" Gliwice
Tak
Tak
46
Laser Radial
POL 207291
Alicja Spruch
2001
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
47
ILCA 6 (Laser Radial)
POL 215169
Martyna Twarogowska
2006
KST "Elektryk" Grudziądz
Tak
Tak
48
Laser Radial
POL 207348
Kacper Klucznik
2004
KST "Elektryk" Grudziądz
Tak
Tak
49
Laser Radial
POL 197815
Piotr Hofman
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
Tak
Tak
50
Laser Radial
POL 214218
Laura Banach
2004
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
51
Laser Radial
POL 199296
krystian nawrat
1961
KW Garland LOK Gliwice
Tak
Tak
52
Laser Radial
POL 168053
Aleksander Ponto
2004
YKP Gdynia
Nie
Tak
53
Laser Radial
POL 202397
Franciszek Niesiobędzki
2021
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
54
Laser Radial
POL 163872
Mikołaj Kmin
2005
KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
55
Laser Radial
POL 210136
piotr vogel
2005
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
Tak
56
Laser Radial
POL 216556
Franciszek Kotlarek
2005
K.S Spójnia - Warszawa
Tak
Tak
57
Laser Radial
POL 200522
Mikołaj Dąbrowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
Tak
58
Laser Radial
POL 205301
Michał Bortkiewicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
Tak
59
Laser Radial
POL 201122
Róża Stolarska
2005
MKS 'Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
60
Laser Radial
POL 202671
Hanna Słyk
2005
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
61
Laser Radial
POL 211312
Michał Gonciarz
2004
UKS Pogoria
Tak
Tak
62
Laser Radial
POL 210943
Dawid Werner
2004
Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
63
ILCA 6 (Laser Radial)
POL 176641
Igor Tomczyk
2005
Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
64
Laser Radial
Ślizgacz
POL 204205
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
65
Laser Radial
POL 214348
Mariusz Kowalewski
1967
KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
66
ILCA 6 (Laser Radial)
POL 210946
Wojciech Juszczak
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
Nie