Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra
18 - 20 czerwca 2021
Zegrze Południowe, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
ILCA 6 (Laser Radial)
Szukaj
#
Klasa
Nazwa
Załoga
Ur
Klub
Potwierdzono
Opłacono
Data zgłoszenia
1
Laser Radial
-
Iga Marcisz
2004
TS Kuźnia Rybnik
19.05.2021, 13:27
2
Laser Radial
-
Hanna Koczar
2003
TS Kuźnia Rybnik
20.05.2021, 21:44
3
Laser Radial
-
Weronika Folmer
1999
KST Elektryk Grudziądz
26.05.2021, 21:37
4
Laser Radial
-
Natalia Krysta
2004
UKS Wiking Zarzecze
28.05.2021, 12:58
5
Laser Radial
-
Damian Sobota
2004
Stowarzyszenie Marina Poraj
31.05.2021, 18:15
6
Laser Radial
MICHALAK MICHALAK
Miłosz MICHALAK
2005
YKP Gdynia
31.05.2021, 21:52
7
Laser Radial
-
Filip Olszewski
2006
MKS Dwójka Warszawa
01.06.2021, 11:33
8
Laser Radial
Julson
Julia Szymczak
2003
MKS Dwójka Warszawa
02.06.2021, 18:13
9
Laser Radial
-
Wiktoria Harnasz
2005
TS Kuźnia Rybnik
03.06.2021, 18:15
10
Laser Radial
-
Przemysław Machowski
2003
MKS Dwójka Warszawa
04.06.2021, 10:52
11
Laser Radial
-
Nawojka Ślusarska
2003
KŻ Mewa Poznań
06.06.2021, 09:40
12
Laser Radial
-
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
06.06.2021, 16:51
13
Laser Radial
Szymon Oleksiuk
Szymon Oleksiuk
2004
KS Spójnia Warszawa
08.06.2021, 13:43
14
Laser Radial
-
Marcel Skubański
2005
KŻ Nysa
08.06.2021, 21:35
15
ILCA 6 (Laser Radial)
-
Maciej Gomulski
2004
MKS Dwójka Warszawa
08.06.2021, 22:43
16
Laser Radial
-
Antoni Nazimek
2005
JKW Poznań
09.06.2021, 10:23
17
Laser Radial
-
Marcin Pietrzak
2004
MKS Dwójka Warszawa
09.06.2021, 12:28
18
Laser Radial
-
Natalia Burczyńska
2005
UKŻ Wiking Toruń
09.06.2021, 14:17
19
Laser Radial
-
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ Siódemka Białystok
09.06.2021, 17:35
20
Laser Radial
-
Andrzej Nowakowski
2004
YKP Gdynia
09.06.2021, 17:36
21
Laser Radial
-
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus YC Olsztyn
09.06.2021, 18:25
22
Laser Radial
-
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus YC Olsztyn
09.06.2021, 18:25
23
Laser Radial
-
Szymon Maruszczak
2005
Nauticus YC Olsztyn
09.06.2021, 18:25
24
Laser Radial
-
Iwo Gogołkiewicz
2006
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
09.06.2021, 21:21
25
Laser Radial
-
Szymon Małachowski
2006
UKŻ Siódemka Białystok
09.06.2021, 22:20
26
Laser Radial
-
Jan Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
10.06.2021, 07:18
27
Laser Radial
-
Kacper Dybiec
2005
KS Spójnia Warszawa
10.06.2021, 07:48
28
Laser Radial
Laser
Oskar Ponto
2004
YKP Gdynia
10.06.2021, 08:03
29
Laser Radial
-
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
10.06.2021, 12:20
30
Laser Radial
-
Stanisław Elmer
1967
RKS Lasery Zegrze
10.06.2021, 12:55
31
ILCA 6 (Laser Radial)
-
Mateusz Balicki
2004
CHKŻ Chojnice
10.06.2021, 13:29
32
ILCA 6 (Laser Radial)
-
Jakub Rzeszotek
2006
MKS Dwójka Warszawa
10.06.2021, 14:42
33
Laser Radial
-
Stanisław Konarzewski
2004
Giżycka Grupa Regatowa
10.06.2021, 16:01
34
Laser Radial
-
Michał Paciorek
2004
KS Spójnia Warszawa
10.06.2021, 18:22
35
ILCA 6 (Laser Radial)
-
Kacper Radzikowski
2001
MKS Dwójka Warszawa
10.06.2021, 19:10
36
Laser Radial
Laser Radial
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
10.06.2021, 19:21
37
Laser Radial
-
Maciej Iliński
2004
YKP Gdynia
10.06.2021, 19:47
38
Laser Radial
-
Andrzej Pochopień
2006
KŻ Horn Kraków
10.06.2021, 20:14
39
Laser Radial
-
Tymoteusz Mika
2006
KŻ Horn Kraków
10.06.2021, 20:14
40
Laser Radial
-
Anna Trędowska
2002
KŻ Horn Kraków
10.06.2021, 20:14
41
Laser Radial
-
Leon Gniadek
2004
KŻ Horn Kraków
10.06.2021, 20:14
42
Laser Radial
-
Jakub Trojnar
2005
KŻ Horn Kraków
10.06.2021, 20:14
43
Laser Radial
-
Kacper Bąk
2005
KŻ Horn Kraków
10.06.2021, 20:14
44
Laser Radial
166479
Mikołaj Górecki
2002
KŻ Horn Kraków
10.06.2021, 20:14
45
Laser Radial
-
Tomasz Nitka
1987
LOK Garland Gliwice
10.06.2021, 20:30
46
Laser Radial
-
Alicja Spruch
2001
MKS Dwójka Warszawa
10.06.2021, 20:34
47
ILCA 6 (Laser Radial)
-
Martyna Twarogowska
2006
KST Elektryk Grudziądz
10.06.2021, 22:02
48
Laser Radial
-
Kacper Klucznik
2004
KST Elektryk Grudziądz
10.06.2021, 22:05
49
Laser Radial
-
Piotr Hofman
2003
LOK Garland Gliwice
10.06.2021, 23:05
50
Laser Radial
-
Laura Banach
2004
Giżycka Grupa Regatowa
11.06.2021, 18:59
51
Laser Radial
-
krystian nawrat
1961
LOK Garland Gliwice
12.06.2021, 14:24
52
Laser Radial
-
Aleksander Ponto
2004
YKP Gdynia
13.06.2021, 17:30
53
Laser Radial
-
Franciszek Niesiobędzki
2021
Giżycka Grupa Regatowa
13.06.2021, 17:47
54
Laser Radial
-
Mikołaj Kmin
2005
KS Spójnia Warszawa
14.06.2021, 19:17
55
Laser Radial
-
piotr vogel
2005
JKW Poznań
14.06.2021, 22:44
56
Laser Radial
-
Franciszek Kotlarek
2005
KS Spójnia Warszawa
15.06.2021, 09:52
57
Laser Radial
-
Mikołaj Dąbrowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
15.06.2021, 11:24
58
Laser Radial
-
Michał Bortkiewicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
15.06.2021, 11:24
59
Laser Radial
-
Róża Stolarska
2005
MKS Dwójka Warszawa
15.06.2021, 17:51
60
Laser Radial
-
Hanna Słyk
2005
MKS Dwójka Warszawa
15.06.2021, 19:57
61
Laser Radial
-
Michał Gonciarz
2004
UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
15.06.2021, 21:27
62
Laser Radial
-
Dawid Werner
2004
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
15.06.2021, 21:50
63
ILCA 6 (Laser Radial)
-
Igor Tomczyk
2005
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
16.06.2021, 09:21
64
Laser Radial
Ślizgacz
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
17.06.2021, 10:38
65
Laser Radial
-
Mariusz Kowalewski
1967
KS Spójnia Warszawa
17.06.2021, 16:01
66
ILCA 6 (Laser Radial)
-
Wojciech Juszczak
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
17.06.2021, 20:13