Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra

18 - 20 cze 2021 Zegrze Południowe, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Klasa
Nazwa
Nr
Załoga
Ur
Klub
Potwierdzono
Opłacono
1
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 213223
Matylda Ferenc
2007
Ts Kuźnia Rybnik
Tak
Tak
2
Laser 4.7
POL 129986
Alicja Sobota
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
Nie
Nie
3
Laser 4.7
POL 213208
KORNELIA KLIMAS
2007
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Nie
Nie
4
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 207349
Danuta Grudzień
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Tak
Tak
5
Laser 4.7
POL 214736
SZYMON PYTLOWANY
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Nie
Nie
6
Laser 4.7
POL 191831
Michał Kuczmarski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
7
Laser 4.7
POL 201013
Jeremi Ślusarski
2006
KŻ "Mewa" Poznań
Tak
Tak
8
Laser 4.7
POL 289471
Kajetan Linow
2007
KŻ "Mewa" Poznań
Tak
Tak
9
Laser 4.7
POL 194841
Ignacy Jabłkowski
2009
MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
10
Laser 4.7
POL 207586
Gustaw Zalewski
2007
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Tak
Tak
11
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 191838
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk
Tak
Tak
12
Laser 4.7
POL 195312
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk
Tak
Tak
13
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 211879
Piotr Grabski
2005
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
Tak
Tak
14
Laser 4.7
POL 190828
Julia Wawrzyniak
2007
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
Tak
15
Laser 4.7
POL 214732
Jan Wiśniewski
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
16
Laser 4.7
POL 209465
Filip Oleszczyk
2005
Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
17
Laser 4.7
POL 171258
Kacper Michalski
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Tak
Tak
18
Laser 4.7
POL 217130
Karolina Jałoszyńska
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Tak
Tak
19
Laser 4.7
POL 207572
Klara Matysik
2005
YKP Kraków
Tak
Tak
20
Laser 4.7
POL 206817
Michał Kornik Skawiński
2007
UKŻ "Wiking" Toruń
Tak
Tak
21
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 198201
Jan Zaporowski
2006
KS Energetyk
Tak
Tak
22
Laser 4.7
POL 214181
Krzysztof Szklarski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
Tak
Tak
23
Laser 4.7
POL 210005
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
24
Laser 4.7
POL 210013
Maciej Dudek
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
25
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 210082
Maksymilian Luto
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
Tak
26
Laser 4.7
POL 207855
Igor Mirowski
2006
AZS UW Warszawa
Tak
Tak
27
Laser 4.7
POL 183127
Michalina Pawelczyk
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
28
Laser 4.7
łódka
POL 200987
Anna Gronwald
2006
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
Tak
Tak
29
Laser 4.7
POL 182529
Milena Górna
2008
UKŻ 7 Białystok
Tak
Tak
30
Laser 4.7
POL 213354
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ 7 Białystok
Tak
Tak
31
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 180701
Amelia Szygenda
2008
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
Tak
32
Laser 4.7
POL 206290
Mikołaj Madejak
2008
KLUB UCZELNIANY AZS UW
Tak
Tak
33
Laser 4.7
POL 160831
Natalia Malinowska
2006
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
Tak
34
Laser 4.7
POL 196348
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
35
Laser 4.7
POL 207574
Jacek Kalinowski
2006
CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
36
Laser 4.7
POL 213207
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
Tak
Tak
37
Laser 4.7
POL 211218
Igor Rudek
2006
YKP Gdynia
Tak
Tak
38
Laser 4.7
POL 215267
Iwo Barański
2006
KLUB UCZELNIANY AZS UW
Tak
Tak
39
Laser 4.7
POL 197724
Filip Jarosiewicz
2006
YKP Gdynia
Tak
Tak
40
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 194948
Julia Szotyńska
2004
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Tak
Tak
41
Laser 4.7
POL 189552
Marek Sokołowski
2006
AZS UW Warszawa
Tak
Tak
42
Laser 4.7
POL 213209
Jakub Krysiński
2007
KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
43
Laser 4.7
POL 216605
Filip Szczepankowski
2007
KS Spójnia-Warszawa
Tak
Tak
44
Laser 4.7
POL 212046
Aleksandra Borucka
2006
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Tak
Tak
45
Laser 4.7
POL 210946
Maksymilian Wróbel
2007
Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
46
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 186834
Lena Małecka
2007
Centrum Żeglarskie
Tak
Tak
47
Laser 4.7
POL 811312
Piotr Kosowski
2008
CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
48
Laser 4.7
POL 209024
Gita Van Der Voort
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
49
Laser 4.7
POL 166479
Kajetan Poziemski
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
50
Laser 4.7
POL 208166
Ernest Radziwon
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
51
Laser 4.7
POL 216581
Jan Pacheco-Śledź
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
52
Laser 4.7
POL 209834
Bartłomiej Wrzosek
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
Tak
53
Laser 4.7
POL 174566
Alicja Maciąg
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
Nie
Tak
54
Laser 4.7
POL 176745
Jakub Gil
2006
CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
55
Laser 4.7
POL 191836
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
56
Laser 4.7
POL 215171
Adelina Wietki
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
57
Laser 4.7
POL 8
Antoni Lipiński
2006
CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
58
Laser 4.7
POL 179127
Maksymilian Kabat
2006
CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
59
Laser 4.7
POL 216815
Weronika Kocieniewska
2006
KST "Elektryk" Grudziądz
Tak
Tak
60
Laser 4.7
Laser
POL 204205
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
61
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 164430
Mateusz Śledzik
2005
KW LOK "Garland" Gliwice
Tak
Tak
62
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 205219
Kacper Niewiadomski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
Tak
Tak
63
Laser 4.7
POL 206282
Karol Rusin
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
Tak
Tak
64
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 1
Maciej Malitowski
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
Tak
Tak
65
ILCA 4 (Laser 4.7)
brak
POL 206823
Jan Karnowski
2006
KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
66
Laser 4.7
POL 207350
Oskar Sawicki
2006
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
Tak
Tak
67
Laser 4.7
218386
POL 196045
Maciej Cymerman
2006
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
Tak
Tak
68
Laser 4.7
POL 195031
Kacper Stęplowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
Tak
Tak
69
Laser 4.7
Bullet
POL 216552
Nikodem Górski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
70
Laser 4.7
POL 203177
Wojciech Sikorski
2008
AZS UW Warszawa
Tak
Tak
71
Laser 4.7
POL 215952
Alicja Akulicz
2006
ŻLKS Poznań
Tak
Tak
72
Laser 4.7
POL 208733
Mikołaj Majchrzycki
2007
ŻLKS Poznań
Tak
Tak
73
Laser 4.7
POL 189084
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
Tak
74
Laser 4.7
POL 197949
Emilia Bałdych
2006
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
Tak
75
Laser 4.7
POL 180781
Zosia jachymska
2006
TS Kuźnia Rybik
Tak
Tak
76
Laser 4.7
POL 66
Aleksander Ossowski
2008
Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
77
Laser 4.7
POL 192860
Oliwia Dróżyńska
2004
TKŻ Toruń
Tak
Tak
78
Laser 4.7
Laser
POL 192638
Aleksandra Zastawna
2006
YKP Gdynia
Tak
Tak
79
Laser 4.7
POL 205300
Maciej Maciejczyk
2004
UKS Pogoria
Tak
Tak
80
Laser 4.7
POL 215003
Filip Brzostowski
2007
KLUB UCZELNIANY AZS UW
Tak
Tak
81
Laser 4.7
POL 194939
Stanisław Wojda
2006
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
Tak
82
Laser 4.7
POL 195782
Antoni Kiliszek
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak
83
Laser 4.7
POL 182211
Jerzy Gałęza
2007
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
Tak
84
Laser 4.7
ILCA 4
POL 166297
Andrzej Nycz
2006
JKW Poznań
Tak
Tak
85
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 186831
Aleksander Chojnowski
2005
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
Tak