Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra

18 - 20 cze 2021

Zegrze Południowe, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 420 Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
2006
2005
CHKŻ Chojnice
MKŻ Arka Gdynia
Tak
Tak
27.05.2021, 08:49
2 420 Atlas Ward Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
2005
2005
YKP Gdynia
SSW MOS Iława
Tak
Tak
01.06.2021, 06:14
3 420 Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
2003
2004
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
Tak
Tak
01.06.2021, 06:52
4 420 420 Radosław Parzych
Kamil Jankowski
2005
2005
KS BAZA Mrągowo
Tak
Tak
04.06.2021, 08:34
5 420 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
04.06.2021, 10:45
6 420 Jamnik Emilia Roszkowska
Leon Przybyszewski
2004
2005
KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
04.06.2021, 13:54
7 420 PAHA Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
07.06.2021, 12:29
8 420 Wiktor Przeździecki
Jakub Roszkowski
2008
2007
Klub Sportowy Spójnia Warszawa
Tak
Tak
07.06.2021, 22:33
9 420 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
08.06.2021, 10:40
10 420 Karolina Gała
Hanna Gloeh
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
08.06.2021, 13:27
11 420 Julia Schmidt
Jakub Tomczyński
2003
2004
YKP Gdynia
KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
08.06.2021, 14:54
12 420 Malwina Podsiad
Michał Karnacewicz
2006
2007
KS BAZA Mrągowo
Nauticus YC Olsztyn
Tak
Tak
08.06.2021, 21:10
13 420 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
2006
2007
Nauticus YC Olsztyn
Tak
Tak
08.06.2021, 21:13
14 420 Miłosz Wyszyński
Ewa Fabisiak
2006
2007
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
08.06.2021, 21:20
15 420 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
2005
2007
YKP Gdynia
Tak
Tak
09.06.2021, 12:07
16 420 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
2006
2006
YKP Gdynia
Tak
Tak
09.06.2021, 15:32
17 420 420 Weronika Marszalik
Amelia Kwiatkowska
2006
2005
Nauticus YC Olsztyn
Tak
Tak
09.06.2021, 17:26
18 420 Mateusz Buło
Aleksander Warno
2004
2006
KS BAZA Mrągowo
Tak
Tak
09.06.2021, 20:58
19 420 Dominika Grala
Mikołaj Merkler
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
09.06.2021, 21:58
20 420 Mateusz Gigielewicz
Patryk Chełkowski
2005
2006
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
09.06.2021, 21:59
21 420 Jan Fuk
Paweł Kuszewski
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
09.06.2021, 22:42
22 420 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
KS BAZA Mrągowo
Tak
Tak
09.06.2021, 23:03
23 420 Dominika Fajdasz
Szymon Rozum
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 00:28
24 420 Weronika Przeździecka
Gabriela Fajdasz
2008
2007
Klub Sportowy Spójnia Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 08:55
25 420 Medicine Ewa LEWANDOWSKA
Julia ŻMUDZIŃSKA
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
MKŻ Żnin
Tak
Tak
10.06.2021, 09:36
26 420 Ludwik Grzelak
Tomasz Lewandowski
2003
2003
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
Tak
Tak
10.06.2021, 10:28
27 420 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
2004
2004
Nauticus YC Olsztyn
Tak
Tak
10.06.2021, 19:13
28 420 Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
2005
2007
YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2021, 19:39
29 420 Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
2005
2005
KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 21:26
30 420 Marta Piotrowska
Maciej Schiele
2007
2004
MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 21:45
31 420 Klara Piotrowska
Adam Strelau
2007
2005
MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 21:53
32 420 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2003
2003
OKŻ Olsztyn
Tak
Tak
10.06.2021, 22:34
33 420 Jan Zamojski
Michał Trafalski
2006
2007
YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2021, 22:36
34 420 Milena Siczek
Lidia Łukasik
2005
2007
UKS Żegluj Lublin
Tak
Tak
17.06.2021, 23:53
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 ILCA 4 (Laser 4.7) Matylda Ferenc 2007 TS Kuźnia Rybnik
Tak
Tak
19.05.2021, 12:34
2 Laser 4.7 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj
Nie
Nie
31.05.2021, 18:07
3 Laser 4.7 KORNELIA KLIMAS 2007 UKS Silesia Opty
Nie
Nie
01.06.2021, 08:09
4 ILCA 4 (Laser 4.7) Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty
Tak
Tak
01.06.2021, 08:09
5 Laser 4.7 SZYMON PYTLOWANY 2006 UKS Silesia Opty
Nie
Nie
01.06.2021, 08:09
6 Laser 4.7 Michał Kuczmarski 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
01.06.2021, 23:23
7 Laser 4.7 Jeremi Ślusarski 2006 KŻ Mewa Poznań
Tak
Tak
05.06.2021, 14:51
8 Laser 4.7 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań
Tak
Tak
06.06.2021, 13:20
9 Laser 4.7 Ignacy Jabłkowski 2009 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
07.06.2021, 08:14
10 Laser 4.7 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń
Tak
Tak
07.06.2021, 08:37
11 ILCA 4 (Laser 4.7) Julia Maziarz 2006 KS Energetyk Jaworzno
Tak
Tak
07.06.2021, 14:51
12 Laser 4.7 Emilia Maziarz 2008 KS Energetyk Jaworzno
Tak
Tak
07.06.2021, 14:51
13 ILCA 4 (Laser 4.7) Piotr Grabski 2005 SYC Zefir Drakkar Poraj
Tak
Tak
07.06.2021, 21:36
14 Laser 4.7 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań
Tak
Tak
08.06.2021, 09:47
15 Laser 4.7 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
08.06.2021, 11:50
16 Laser 4.7 Filip Oleszczyk 2005 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
08.06.2021, 14:16
17 Laser 4.7 Kacper Michalski 2008 KŻ Nysa
Tak
Tak
08.06.2021, 21:33
18 Laser 4.7 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa
Tak
Tak
08.06.2021, 21:37
19 Laser 4.7 Klara Matysik 2005 YKP Kraków
Tak
Tak
09.06.2021, 09:15
20 Laser 4.7 Michał Kornik Skawiński 2007 UKŻ Wiking Toruń
Tak
Tak
09.06.2021, 14:17
21 ILCA 4 (Laser 4.7) Jan Zaporowski 2006 KS Energetyk Jaworzno
Tak
Tak
09.06.2021, 15:00
22 Laser 4.7 Krzysztof Szklarski 2008 AZS UW Warszawa
Tak
Tak
09.06.2021, 17:44
23 Laser 4.7 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus YC Olsztyn
Tak
Tak
09.06.2021, 18:25
24 Laser 4.7 Maciej Dudek 2008 Nauticus YC Olsztyn
Tak
Tak
09.06.2021, 18:25
25 ILCA 4 (Laser 4.7) Maksymilian Luto 2008 Nauticus YC Olsztyn
Tak
Tak
09.06.2021, 18:25
26 Laser 4.7 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa
Tak
Tak
09.06.2021, 18:27
27 Laser 4.7 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
09.06.2021, 21:07
28 Laser 4.7 łódka Anna Gronwald 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
09.06.2021, 21:52
29 Laser 4.7 Milena Górna 2008 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
Tak
09.06.2021, 21:53
30 Laser 4.7 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
Tak
09.06.2021, 22:06
31 ILCA 4 (Laser 4.7) Amelia Szygenda 2008 JKW Poznań
Tak
Tak
09.06.2021, 22:28
32 Laser 4.7 Mikołaj Madejak 2008 AZS UW Warszawa
Tak
Tak
09.06.2021, 22:54
33 Laser 4.7 Natalia Malinowska 2006 JKW Poznań
Tak
Tak
09.06.2021, 23:05
34 Laser 4.7 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
10.06.2021, 07:06
35 Laser 4.7 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
10.06.2021, 07:27
36 Laser 4.7 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2021, 07:53
37 Laser 4.7 Igor Rudek 2006 YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2021, 08:04
38 Laser 4.7 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 08:11
39 Laser 4.7 Filip Jarosiewicz 2006 YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2021, 08:11
40 ILCA 4 (Laser 4.7) Julia Szotyńska 2004 AZS UW Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 11:05
41 Laser 4.7 Marek Sokołowski 2006 AZS UW Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 12:14
42 Laser 4.7 Jakub Krysiński 2007 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 13:54
43 Laser 4.7 Filip Szczepankowski 2007 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 14:46
44 Laser 4.7 Aleksandra Borucka 2006 OŚ AZS Poznań
Tak
Tak
10.06.2021, 16:15
45 Laser 4.7 Maksymilian Wróbel 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
10.06.2021, 17:10
46 ILCA 4 (Laser 4.7) Lena Małecka 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
10.06.2021, 18:38
47 Laser 4.7 Piotr Kosowski 2008 CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
10.06.2021, 19:35
48 Laser 4.7 Gita Van Der Voort 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
Tak
10.06.2021, 20:14
49 Laser 4.7 Kajetan Poziemski 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
Tak
10.06.2021, 20:14
50 Laser 4.7 Ernest Radziwon 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
Tak
10.06.2021, 20:14
51 Laser 4.7 Jan Pacheco-Śledź 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
Tak
10.06.2021, 20:14
52 Laser 4.7 Bartłomiej Wrzosek 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
Tak
10.06.2021, 20:14
53 Laser 4.7 Alicja Maciąg 2007 KŻ Horn Kraków
Nie
Tak
10.06.2021, 20:14
54 Laser 4.7 Jakub Gil 2006 CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
10.06.2021, 20:21
55 Laser 4.7 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
10.06.2021, 20:59
56 Laser 4.7 Adelina Wietki 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 21:22
57 Laser 4.7 Antoni Lipiński 2006 CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
10.06.2021, 22:00
58 Laser 4.7 Maksymilian Kabat 2006 CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
10.06.2021, 22:00
59 Laser 4.7 Weronika Kocieniewska 2006 KST Elektryk Grudziądz
Tak
Tak
10.06.2021, 22:25
60 Laser 4.7 Laser Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
10.06.2021, 22:54
61 ILCA 4 (Laser 4.7) Mateusz Śledzik 2005 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
10.06.2021, 23:05
62 ILCA 4 (Laser 4.7) Kacper Niewiadomski 2007 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
10.06.2021, 23:05
63 Laser 4.7 Karol Rusin 2006 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
10.06.2021, 23:05
64 ILCA 4 (Laser 4.7) Maciej Malitowski 2008 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
10.06.2021, 23:05
65 ILCA 4 (Laser 4.7) brak Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
12.06.2021, 14:06
66 Laser 4.7 Oskar Sawicki 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
13.06.2021, 22:33
67 Laser 4.7 218386 Maciej Cymerman 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
13.06.2021, 22:37
68 Laser 4.7 Kacper Stęplowski 2009 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
14.06.2021, 11:02
69 Laser 4.7 Bullet Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
14.06.2021, 13:58
70 Laser 4.7 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa
Tak
Tak
14.06.2021, 19:37
71 Laser 4.7 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań
Tak
Tak
15.06.2021, 11:09
72 Laser 4.7 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań
Tak
Tak
15.06.2021, 11:11
73 Laser 4.7 Ida Kozło 2006 UKS Żeglarz Wrocław
Tak
Tak
15.06.2021, 11:24
74 Laser 4.7 Emilia Bałdych 2006 UKS Żeglarz Wrocław
Tak
Tak
15.06.2021, 11:24
75 Laser 4.7 Zosia jachymska 2006 TS Kuźnia Rybnik
Tak
Tak
15.06.2021, 16:59
76 Laser 4.7 Aleksander Ossowski 2008 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
15.06.2021, 20:55
77 Laser 4.7 Oliwia Dróżyńska 2004 TKŻ Toruń
Tak
Tak
16.06.2021, 09:58
78 Laser 4.7 Laser Aleksandra Zastawna 2006 YKP Gdynia
Tak
Tak
16.06.2021, 12:43
79 Laser 4.7 Maciej Maciejczyk 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Tak
Tak
16.06.2021, 14:02
80 Laser 4.7 Filip Brzostowski 2007 AZS UW Warszawa
Tak
Tak
16.06.2021, 16:20
81 Laser 4.7 Stanisław Wojda 2006 JKW Poznań
Tak
Tak
16.06.2021, 21:12
82 Laser 4.7 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
16.06.2021, 22:51
83 Laser 4.7 Jerzy Gałęza 2007 JKW Poznań
Tak
Tak
17.06.2021, 00:16
84 Laser 4.7 ILCA 4 Andrzej Nycz 2006 JKW Poznań
Tak
Tak
17.06.2021, 16:49
85 ILCA 4 (Laser 4.7) Aleksander Chojnowski 2005 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
17.06.2021, 21:37
ILCA 7 (Laser Standard)
# Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 ILCA 7 (Laser Standard) Andrei Ihnatsenka 1984 CYC
Tak
Tak
20.05.2021, 10:25
2 Laser Standard Hubert Polaczyk 2001 KŻ Mewa Poznań
Tak
Tak
04.06.2021, 09:58
3 Laser Standard Krzysztof Harnasz 1979 TS Kuźnia Rybnik
Tak
Tak
07.06.2021, 18:56
4 ILCA 7 (Laser Standard) Laser Dobromir Sokołowski 2004 JKW Poznań
Tak
Tak
07.06.2021, 22:03
5 ILCA 7 (Laser Standard) Igor Barcikowski 2004 Nauticus YC Olsztyn
Tak
Tak
09.06.2021, 18:25
6 Laser Standard Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
Tak
09.06.2021, 19:13
7 Laser Standard 214216 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
10.06.2021, 12:37
8 Laser Standard Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
10.06.2021, 20:59
9 Laser Standard Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa
Tak
Tak
14.06.2021, 09:04
10 Laser Standard Michał Chojnowski 1978 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
16.06.2021, 19:36
11 Laser Standard Jędrzej Bering 2001 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
16.06.2021, 23:04
12 ILCA 7 (Laser Standard) Paweł Brzozowski 1979 Sindbad Sailing
Tak
Tak
17.06.2021, 19:56
13 ILCA 7 (Laser Standard) Krzysiek Kostanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
17.06.2021, 20:42
14 ILCA 7 (Laser Standard) Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze
Tak
Tak
17.06.2021, 20:54
Laser Radial
# Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Laser Radial Iga Marcisz 2004 TS Kuźnia Rybnik
Tak
Tak
19.05.2021, 13:27
2 Laser Radial Hanna Koczar 2003 TS Kuźnia Rybnik
Tak
Tak
20.05.2021, 21:44
3 Laser Radial Weronika Folmer 1999 KST Elektryk Grudziądz
Tak
Tak
26.05.2021, 21:37
4 Laser Radial Natalia Krysta 2004 UKS Wiking Zarzecze
Tak
Tak
28.05.2021, 12:58
5 Laser Radial Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj
Nie
Nie
31.05.2021, 18:15
6 Laser Radial MICHALAK MICHALAK Miłosz MICHALAK 2005 YKP Gdynia
Nie
Nie
31.05.2021, 21:52
7 Laser Radial Filip Olszewski 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
01.06.2021, 11:33
8 Laser Radial Julson Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
02.06.2021, 18:13
9 Laser Radial Wiktoria Harnasz 2005 TS Kuźnia Rybnik
Tak
Tak
03.06.2021, 18:15
10 Laser Radial Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
04.06.2021, 10:52
11 Laser Radial Nawojka Ślusarska 2003 KŻ Mewa Poznań
Tak
Tak
06.06.2021, 09:40
12 Laser Radial Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
06.06.2021, 16:51
13 Laser Radial Szymon Oleksiuk Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
08.06.2021, 13:43
14 Laser Radial Marcel Skubański 2005 KŻ Nysa
Tak
Tak
08.06.2021, 21:35
15 ILCA 6 (Laser Radial) Maciej Gomulski 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
08.06.2021, 22:43
16 Laser Radial Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań
Tak
Tak
09.06.2021, 10:23
17 Laser Radial Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
09.06.2021, 12:28
18 Laser Radial Natalia Burczyńska 2005 UKŻ Wiking Toruń
Tak
Tak
09.06.2021, 14:17
19 Laser Radial Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
Tak
09.06.2021, 17:35
20 Laser Radial Andrzej Nowakowski 2004 YKP Gdynia
Tak
Tak
09.06.2021, 17:36
21 Laser Radial Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus YC Olsztyn
Tak
Tak
09.06.2021, 18:25
22 Laser Radial Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus YC Olsztyn
Tak
Tak
09.06.2021, 18:25
23 Laser Radial Szymon Maruszczak 2005 Nauticus YC Olsztyn
Tak
Tak
09.06.2021, 18:25
24 Laser Radial Iwo Gogołkiewicz 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
09.06.2021, 21:21
25 Laser Radial Szymon Małachowski 2006 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
Tak
09.06.2021, 22:20
26 Laser Radial Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
10.06.2021, 07:18
27 Laser Radial Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 07:48
28 Laser Radial Laser Oskar Ponto 2004 YKP Gdynia
Nie
Tak
10.06.2021, 08:03
29 Laser Radial Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
10.06.2021, 12:20
30 Laser Radial Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze
Tak
Tak
10.06.2021, 12:55
31 ILCA 6 (Laser Radial) Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
Tak
10.06.2021, 13:29
32 ILCA 6 (Laser Radial) Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 14:42
33 Laser Radial Stanisław Konarzewski 2004 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
10.06.2021, 16:01
34 Laser Radial Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 18:22
35 ILCA 6 (Laser Radial) Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 19:10
36 Laser Radial Laser Radial Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
10.06.2021, 19:21
37 Laser Radial Maciej Iliński 2004 YKP Gdynia
Tak
Tak
10.06.2021, 19:47
38 Laser Radial 166479 Mikołaj Górecki 2002 KŻ Horn Kraków
Nie
Tak
10.06.2021, 20:14
39 Laser Radial Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków
Tak
Tak
10.06.2021, 20:14
40 Laser Radial Jakub Trojnar 2005 KŻ Horn Kraków
Tak
Tak
10.06.2021, 20:14
41 Laser Radial Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków
Tak
Tak
10.06.2021, 20:14
42 Laser Radial Anna Trędowska 2002 KŻ Horn Kraków
Tak
Tak
10.06.2021, 20:14
43 Laser Radial Tymoteusz Mika 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
Tak
10.06.2021, 20:14
44 Laser Radial Andrzej Pochopień 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
Tak
10.06.2021, 20:14
45 Laser Radial Tomasz Nitka 1987 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
10.06.2021, 20:30
46 Laser Radial Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
10.06.2021, 20:34
47 ILCA 6 (Laser Radial) Martyna Twarogowska 2006 KST Elektryk Grudziądz
Tak
Tak
10.06.2021, 22:02
48 Laser Radial Kacper Klucznik 2004 KST Elektryk Grudziądz
Tak
Tak
10.06.2021, 22:05
49 Laser Radial Piotr Hofman 2003 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
10.06.2021, 23:05
50 Laser Radial Laura Banach 2004 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
11.06.2021, 18:59
51 Laser Radial krystian nawrat 1961 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
12.06.2021, 14:24
52 Laser Radial Aleksander Ponto 2004 YKP Gdynia
Nie
Tak
13.06.2021, 17:30
53 Laser Radial Franciszek Niesiobędzki 2021 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
13.06.2021, 17:47
54 Laser Radial Mikołaj Kmin 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
14.06.2021, 19:17
55 Laser Radial piotr vogel 2005 JKW Poznań
Tak
Tak
14.06.2021, 22:44
56 Laser Radial Franciszek Kotlarek 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
15.06.2021, 09:52
57 Laser Radial Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS Żeglarz Wrocław
Tak
Tak
15.06.2021, 11:24
58 Laser Radial Michał Bortkiewicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław
Tak
Tak
15.06.2021, 11:24
59 Laser Radial Róża Stolarska 2005 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
15.06.2021, 17:51
60 Laser Radial Hanna Słyk 2005 MKS Dwójka Warszawa
Tak
Tak
15.06.2021, 19:57
61 Laser Radial Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Tak
Tak
15.06.2021, 21:27
62 Laser Radial Dawid Werner 2004 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
15.06.2021, 21:50
63 ILCA 6 (Laser Radial) Igor Tomczyk 2005 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
Tak
16.06.2021, 09:21
64 Laser Radial Ślizgacz Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
17.06.2021, 10:38
65 Laser Radial Mariusz Kowalewski 1967 KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
17.06.2021, 16:01
66 ILCA 6 (Laser Radial) Wojciech Juszczak 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
Nie
17.06.2021, 20:13
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.